Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123651) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ezt a márképviseletet és gerilla marketinget fejezzük már be. Akinek ez ennyire fontos, lehet jelentkezni állásra a Microsofthoz, a Sony-hoz vagy a Media Markt-ba és társaiba.

Az élmény számít.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#123652) Game-over válasza oriic (#123644) üzenetére


Game-over
aktív tag

Köszi, akkor meg is veszem most :)

szabog74: Igen, működni fog itt is, de kinti Store-ból nem tudsz kártyával vásárolni csak gift carddal.

[ Szerkesztve ]

(#123653) IntelKiller7 válasza szabog74 (#123650) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

USA Storera átteszed és ott beváltod. Utána visszarakhatod.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#123654) szilchi válasza Fernet (#123648) üzenetére


szilchi
őstag

Tudom ajánlani a Skyrimet :K ,a Special Edition jó lett.Az új Survival Mode hozzá meg sokat adott,szerintem,a játékélményhez.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#123655) LedyGyuszi válasza IntelKiller7 (#123653) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

igen ,csak nehogy beszívja, mint én...
nekem a supportnak kellett áttennie az USA-ba székhelyem és az amcsi gift cardot csak a boxon tudom aktiválni... :F

XONE: LedyGyusziHU

(#123656) szabog74 válasza LedyGyuszi (#123655) üzenetére


szabog74
aktív tag

Nem akarja engedni paypallal. Kiad egy hibakódot és kész. Lehet a magyar cím miatt?

(#123657) Alexios válasza szabog74 (#123656) üzenetére


Alexios
veterán

nem lehet közvetlenül usa store-ból vásárolni, csak gift card-al, amit viszont amazonról tudsz venni

(#123658) LedyGyuszi válasza szabog74 (#123656) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

amazon.com ott veszel amcsi címmel gift cardot és ha mákod van, akkor az emailen/amazon profilon keresztül simán beaktiválja a gift kódot a box profilodra! utána tudod az amcsi sotreban megvenni a fifat

XONE: LedyGyusziHU

(#123659) #91166208 válasza HKorn (#123625) üzenetére


#91166208
törölt tag

szinte ajándék ennyiért... nem lehet , hogy valaki figyeli, hogy mivel játszunk? mert mindig az van leakciózva ami éppen kell ... !? csak egy felvetés... :U

(#123660) DaveHutt válasza Game-over (#123642) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nem vagyunk jövőlátók. Ha tetszik, vedd meg.

[ Szerkesztve ]

(#123661) Chromo Soma válasza fear2 (#123632) üzenetére


Chromo Soma
újonc

Neked is és a korábbi hozzászólóknak is nagyon köszönöm a hasznos tippet. Úgy látszik, a gyerek mégsem volt elég jól informált. Illetve a hosszabb angol szövegek elemzésében én szoktam neki segíteni (mert ő a maga fiatalos hevületével csak kattintgat szélsebesen ide-oda), de az általad idézett szöveg tkp. nem került eléggé elénk, magyarul: nem bökte ki a szemünket, hogy tudtuk volna, ez csak egy kiegészítő. Most itt állt mellettem, együtt néztük a válaszokat, és bizony csapott is a homlokára! :-) Érdekes módon a Farming Simulator 2015 esetében tisztában volt az alapjátékkal is meg a kiegészítővel kapcsolatban is. Ja, és ő is köszöni a felvilágosítást!

(#123662) HKorn válasza #91166208 (#123659) üzenetére


HKorn
addikt

Az a baj, hogy én nagyon sokáig vártam season pass akcióra, de nem volt, így megvettem Survival DLC-t teljes áron.

Underground érdekelne még, nem PvP-zek így Last Stand annyira nem érdekel, de már nem akarok 5000-et fizetni Underground-ért.

Run&Ride

(#123663) kuruzslo0307


kuruzslo0307
kezdő

Tegnap sikerült kipróbálni az X1X-et.
Erőteljes patkányírtás volt a program "Warhammer".
Nagyon tetszik a gép, nagyon király szerintem. :C
Mondtam, az asszonynak, hogy lehet kár volt megvenni. :D Függőséget okoz!
Utoljára ezzel multiztam, http://gepigeny.hu/jatek/wolfenstein-enemy-territory, érzem a fejlődést! :D
Ha eladó lesz a gép akkor családi okok miatt.

(#123664) HKorn válasza kuruzslo0307 (#123663) üzenetére


HKorn
addikt

Nehogy az aszony legyen aztán inkább eladó :DDD

Run&Ride

(#123665) fear2 válasza Chromo Soma (#123661) üzenetére


fear2
tag

Szia! Igazán nincs mit. :)
Én azért azt sérelmezem,hogy nincs nagybetűkkel (szemkiszúrósan) odaírva egy játékhoz,hogy önállóan játszható vagy DLC! Erre a nagy Microsoft igazán figyelhetne.
Arra bezzeg játék indításkor mindig felhívja a figyelmemet,hogy milyen korosztálytól ajánlott, meg epilepsziát okozhat, stb stb.
Nem is értem,hogy miért enged megvásárolni kiegészítőt, amíg az alap játék nincs meg? (Vagy ebben az estben legalább 6x kérdezzen már rá,hogy biztos,hogy akarom-e? (bezzeg a win állandóan kérdezget))

(#123666) kuruzslo0307 válasza HKorn (#123664) üzenetére


kuruzslo0307
kezdő

Igen! arra is vigyázni kell! :D
Az asszonyok olyanok, mint a piros ász, mindent visznek! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#123667) ferkoczy válasza Chromo Soma (#123661) üzenetére


ferkoczy
tag

Lehet hogy csak fifikás - most már muszáj megvennetek neki az alapjátékot is, különben kidobott pénz ;-)

(#123668) dobobazsy


dobobazsy
őstag

látom elég sűrűn vannak leárazások a store-ban. talán sokszor észre sem vesszük. hogy leakciózzák, amire vágyunk.. viszont örülök, hogy ti résen vagyok, és linkelitek az akciókat ide :)

akár oda is írhatnátok ilyenkor, hogy "AKCIÓ!!!" én meg csak rákeresnék itt, és már látnám is milyen leárazások vannak :DDD :))

szemezek is a The Division-nel, csak nem tudom lekötne-e annyira, hogy megérje nekem.

illetve a WWII, amit muszáj lesz megvennem. szerintetek lesz ennél nagyobb akció rá karácsonyig? :B

(#123669) HKorn válasza dobobazsy (#123668) üzenetére


HKorn
addikt

Division engem lebírt kötni úgy kb 500 órára :) Ezt eddig egy játék se tudta.

Run&Ride

(#123670) #21946880 válasza dobobazsy (#123668) üzenetére


#21946880
törölt tag

A division egyedül ~15-20 órára leköthet, de azt csapatban ajánlott játszani

(#123671) Medocsabi válasza HKorn (#123669) üzenetére


Medocsabi
addikt

Óóóóóóóóó starcraft 2 meg battlefield 3 szerintem több ezer óránál tart nálam! :D igaz laptopon (mostanában visszaszoktam a warcraft3 ra is,hihetetlen,de elég gyorsan talál ellenfelet a szerver) :)) asszem skyrim volt 360on amibe ~200 órát tettem,de akkor soha sehova nem mentem gyors utazással.

[ Szerkesztve ]

(#123672) samu74


samu74
addikt

Sziasztok!
Nemrég vettem a fiaimnak egy one s 500 gb-os verziót(nem csak nekik :D ) és most jópár akciós játékkal megpakoltam a vinyót.Így ha marad vagy 6 giga üres hely az nem gáz?
Gondolom külső vinyóra nem lehet pakolni a letöltött játékokat...

-----------

(#123673) oriic válasza samu74 (#123672) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem gaz, de kulso HDD-re is lehet pakolni barmit. A lenyeg h USB 3.0 legyen es minimum 256 GB.

Live-Die-Respawn

(#123674) szilchi válasza samu74 (#123672) üzenetére


szilchi
őstag

De lehet,USB3-as és minimum 256 Gb-os legyen.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#123675) 42861 válasza HKorn (#123662) üzenetére


42861
senior tag

Most akciós az Undergrond is. 2245 forintocska. Ennyit szerintem bőven megér. Az 1.8-as patch-el kapott pár finomságot.

(#123676) samu74 válasza szilchi (#123674) üzenetére


samu74
addikt

Köszi nektek! Szuper akkor,van egy 500-as külső vinyóm,de az usb 2.0. :N
Van valami ajánlott vagy mindegy csak usb 3.0?

-----------

(#123677) oriic válasza samu74 (#123676) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az USB 3.0 kötelező. Az 500-as HDD az jó lesz, vegyél hozzá egy külső USB 3.0-s házat és azt tudod majd használni. ( A ház ilyen 2-5 ezer Ft körül van.)

Live-Die-Respawn

(#123678) saviola83_21


saviola83_21
csendes tag

Sziasztok! Segítségeteket és a tanácsaitokat szeretném kérni. Úgy néz ki végre sikerül beruháznom 1-2 hónapon belül egy konzolra. Első az hogy 90 max 100k van rá keret ebből kellene kihozni valami jó. Egyenlőre nem sikerült dönteni az Xbox és a Ps között remélem ti tudtok segíteni. Igazából soha nem voltam egy nagy játékmester Pc-n sem így nincsenek nagy játék igényeim. Amivel kb évek óta játszok vagy játszottam az Pro Evolution Soccer és az NBA2K (amíg elérhető volt PC-n is). Soha nem mozgattak meg a mászkálós stratégiai vagy FPS játékok így nem is ezekkel játszanék abban a kevés szabadidőmben amim van inkább a két fentebb említett játékkal(nem mondom persze ha hozzá jutok pár igazán népszerű játékhoz nem próbálnám majd ki majd de nem ezek a fő szempontok nekem). Nem tudom pontosan a tárhely a konzoloknál mennyire fontos, gondolom csak ha letöltesz valami játékot mert ha eredeti lemezről játszol akkor gondolom arról kezeli a játékot (ha rosszul tudom majd kijavítotok). Szóval röviden Amivel kb biztosan játszanék az a PES 2018 és az NBA2K 18. Mennyire fontos hogy 1TB-os vagy 500 GB legyen a konzol valóban annyival jobban megéri a nagyobb hogy annyival többet is adjak érte ilyen szempontok mellett. Xbox vagy PS. Melyiknek jobb az online játszhatósága és a játékosbázisa hogy ha a 2 fentebb említett játékkal online szeretnék játszani. Köszönöm válaszaitokat előre is!

(#123679) zzola válasza saviola83_21 (#123678) üzenetére


zzola
félisten

Hi.

Itt a boxot fogják ajánlani!

Itt a megfelelő topic!

(#123680) samu74 válasza oriic (#123677) üzenetére


samu74
addikt

Köszi ! :R

-----------

(#123681) Medocsabi válasza saviola83_21 (#123678) üzenetére


Medocsabi
addikt

Szerintem xboxot vegyél. Mivel csomó ea sport játék már benne van ea acsessben,a jövőben meg bővül majd, Te pedig ilyenekkel játszol.Ps-em sosem volt,így arról véleményt nem tudok mondani.
én úgy gondolom,hogy nem éri meg a plusz tárhelyet a felár,mert ha valamit letöltesz,azt bármikor törölheted,később pedig bármikor visszatöltheted.

[ Szerkesztve ]

(#123682) #21946880 válasza saviola83_21 (#123678) üzenetére


#21946880
törölt tag

Amiket össze kell vetned a két konzol tekintetében (nem fontossági sorrendben):

1.) Játékok, amikkel játszani akarsz. Konkrétan az exkluzívok, mert a multiplatform játékok mindkettőre vannak.
2.) A gép hangja.
3.) A bundle ára.
4.) Mennyibe kerül az indulási ár (beszerezni azokat a játékokat, amikkel játszani akarsz eleinte).
5.) A szolgáltatások mennyire tetszenek neked: ps+, ps now(-?-) vs live gold, game pass, ea access, backward comp.
6.) A kontroller mennyire kényelmes.
7.) Számít-e az UHD bluray olvasó megléte.
8.) A haveroknak melyik gép van.
9.) A kényelem mennyire számít neked bizonyos területeken (pl: xbox-nál kényelmesebb a külföldi store-okból vásárolni, kényelmesebb a home rendszer használata)
10.) A community minősége a két konzol körül.
11.) Streamelési lehetőségek.
12.) A gép alakja/külső megjelenése.
13.) Garancia ügyintézés milyensége.
14.) Felbontásmánia/fps mánia. A Slim jobb az S-nél, de az X sokkal jobb a Pro-nál ezen a téren.
15.) Szükséged van-e a HDR - UHD - blablabla dolgokra.

Pár dolog, amiket meg kell nézned. Ezek után pedig neked kell eldöntened.
Amennyiben van gamer PC-d, akkor én a PS4-et ajánlanám. Ellenkező esetben bejön a képbe az xbox one is.

(#123683) Alexios válasza Medocsabi (#123681) üzenetére


Alexios
veterán

A PES vagy NBA2K mondjuk pont nem EA sport játék

[ Szerkesztve ]

(#123684) zotyi8


zotyi8
tag

Üdv!

Tudnátok ajánlani valami jó játékot amihez érdemes megvenni a 2. kontrollert?
Közös game asszonnyal , gyerekkel.

(#123685) negyven2


negyven2
veterán

Azért ez szép dolog egy 4 éves játéktól:

GTA Online: The Doomsday Heist Official Trailer

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#123686) sch_a válasza Medocsabi (#123681) üzenetére


sch_a
addikt

Egyrészt egyik játék sem EA Sports, másrészt aki főleg ezekkel játszik, az nem fogja megvárni míg bekerül az Accessbe, hanem megveszi megjelenéskor.

(#123687) #21946880 válasza zotyi8 (#123684) üzenetére


#21946880
törölt tag

Rocket League
Sport játékok
Diablo III
Lego játékok
Plants vs Zombies: Garden Warfare 2
Rayman Legends
Lara Croft and the temple of osiris
Guacamelee! Super Turbo Championship Edition
Gears of War 4
Human: fall flat (ez szerintem az egyik legélvezetesebb kanapé coop játék)
Never alone

(#123688) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amíg mindenki a Devil May Cry V bejelentését várja, addig kiderült, hogy jön a Devil May Cry HD Collection. Megjelenés március 13-án, és az első 3 részt tartalmazza majd 30 dollárért.

[link]

Live-Die-Respawn

(#123689) Medocsabi válasza sch_a (#123686) üzenetére


Medocsabi
addikt

Valamiért NBA-ről azt gondoltam hogy EA,PES-ről tudtam hogy nem az! :) akkor sorry.
De ha ez a műfaj érdekli,akkor azért mégiscsak +1 az xbox javára.(szerintem)
(#123682) ozks : tényleg,ha online szeretne játszani,akkor talán az egyik legfontosabb szempont az,hogy haverok mivel nyomják.

[ Szerkesztve ]

(#123690) IntelKiller7 válasza Medocsabi (#123689) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

NBA Live az amit az íjé csinál.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#123691) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elhalasztották a The Crew 2 megjelenését. Új dátum nincs, valamikor április és szeptember között jön.

[link]
[link]

Live-Die-Respawn

(#123692) Medocsabi válasza IntelKiller7 (#123690) üzenetére


Medocsabi
addikt

Tudtam én!....
....Csak nem sejtettem
:D

(#123693) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Game Awards mikor lesz nálunk? 20:30?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#123694) oriic válasza IntelKiller7 (#123693) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hajnali 2:30-kor indul magyar idő szerint.

___

Előző bejegyzésemhez:

És késik a Far Cry 5 is. Igaz ez csak egy hónapot. (Március 27. az új megjelenési dátum)

Live-Die-Respawn

(#123695) kazuma921 válasza oriic (#123688) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Ezt egyszer már nem adták ki?

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#123696) oriic válasza kazuma921 (#123695) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De igen, Xbox 360-ra (Meg PS3-ra) :D

__

Most már hivatalos, hogy jön az új Tomb Raider játék. Részletek egy nagyobb 2018-as eseményen. (Több mint valószínű, hogy E3-on)

[link]

Live-Die-Respawn

(#123697) AMD Power


AMD Power
titán

Hatha erdekel valakit... :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#123698) tyba7


tyba7
tag

Sziasztok a Division Underground DLC-t lehet egyedül is játszani mint az alap játékot? Ha lehet van értelme egyedül játszani? Arra célóznék hogy egyedül nem e túl nehéz?!

(#123699) akooos válasza AMD Power (#123697) üzenetére


akooos
veterán

Pfúú mennyi mindent tudnék venni erről a listáról :D

(#123700) DaveHutt válasza AMD Power (#123697) üzenetére


DaveHutt
őstag

Köszönjük. Bogyi postját kerestem szokás szerint. :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.