Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110634) maximilian4 válasza sch_a (#110595) üzenetére


maximilian4
addikt

Szvsz. a konzol mindig is sokkal, de sokkal komfortosabb lesz játékra, hiszen ez egy speckó cucc, csak erre lett kitalálva és garantált hogy évekig támogatja a legújabb játékokat amik szépen futnak majd rajta, mert csak egy gépre lesz optimalizálva. Azért pc-nél más a helyzet. Ott nincs olyan hogy csak egy gépre van optimalizálva. Ezernyi komponens van a piacon, és lássuk be hogy a pc nem csak játékokra van titalálva. Sok mindenre jó, de kizárólag egy dologra sosem lesz olyan jó mint a konzol és nem is olyan kényelmes vele játszani. Ahhoz hogy te évekig smooth tudjál játszani a legújabb címekkel nagyon sok pénzért kell pc-t építeni. Na most nekem ehhez nincs kedvem és pénzem sincs. Ha átgondoljuk sokkal gazdaságosabb egy konzol. Valamint tényleg biztos lehetsz benne hogy nem fog sz*rul futni a játék. Maga a szoftver is egy olyan cucc ami játékra van kitalálva, pc-n soha nem lesz ilyen egy oprendszer, a hardver lehet "gamer". Egy szó mint száz. Nekem van egy 8 éves pc-m, amit már azért tuningoltam, de az alaplap-processzor duo jócskán behatárolja a teljesítményt. Viszont kapott ssd-t, kapott egy erős core2quad procit, amit az alaplap támogat, aránylag egy erős videókarit amit ki tud hajtani, de ez mára kevés és sokat fogyaszt, viszont játékokon kívül mindenre bőven elég gyors nekem. Ahhoz hogy játszani tudjak és addig ne kelljen azon aggódni hogy a játékok szépen fognak futni amíg pl. egy XO vagy PS4 karrierje tart (remélhetőleg még hosszú évek, bár a prev. gen. konzolok élettartamából következtetve még fiatal az este) nagyon sok pénzért egy új pc-t kéne építenem. Amiről továbbra is azt mondom (lehet pár embert megsértve), hogy nem játékra lett kitalálva (gondoljunk bele mire használták az első pc-ket) és sose lesz olyan kémyelmes játszani rajta mint konzolon. Egyébként mint írtam a legtöbb játékot kontrolleren játszanám, csak nem akartam égni komolyabb multikban, hiszen írtátok korábban hogy killcamban is látszódik a különbség kontrollerhez képest és nem kicsit alázza a kontrolleres társait.
Egyébként én is gyorsan fejlődök. 3 napja van meg a cucc, de már a gears of war-t lassan a legnehezebbre kell állítani. Mikor elkezdtem a kegkönnyebb szinten is volt hogy meghaltam. Tehát azért látványos a fejlődés, és tényleg meg lehet szokni. :)

[ Szerkesztve ]

Maxi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.