Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39987) Vyndree válasza Wolverine (#39865) üzenetére


Vyndree
őstag

Az account eladás-vétel ugyebár tilos (nem csak itt), ehhez van egy történetem.
Tavaly eladtam az accountom, majd 3 hónap múlva hiányom volt és láttam nem játszanak vele, gondoltam visszavásárolom. Mivel nekik nem kellett ezért eladták. El is utaltam az összeget (2010 09 17.-én), az accot nem kaptam meg. A rendőrséghez fordultam, mondván vásároltam valamit aminek a vételárat kifizettem, de a terméket nem kaptam meg. Két hete volt a tárgyalásom a városi bíróságon első fokon amit megnyertem. Fellebbezés nem volt, a fizetési meghagyás megérkezett az eladónak.
A történet nem ilyen egyszerű, csak nem akarok itt senkit untatni vele, de ezek szerint a magyar törvény nem tiltja (miért is tiltaná) a WOW account kereskedelmet. Azt azért hozzá teszem, hogy a vételár alacsonyabb volt, mint az új játék ára, úgyhogy haszonról/nyereségről itt nem lehetett beszélni.

Szerintem ahogy eladhatod a hivatalosan, boltban megvásárolt Fifa11-ed, mint a wow accod, csak ne legyen rajta "extra haszon". A Blizzard szabályzata szerint tudom nem, ha megtudja letiltja az accot, de a magyar törvény nem tiltja.

(félreértés ne essék, nem akarok bannt, természetesen nem a határt méregetem, ha ez a téma itt tabu, akkor az első figyelmeztetésre leállok :K )

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.