Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11751) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Mit tudtok S4-ről az igaz, hogy minden item ratinghez lesz kötve?

(#11752) MCGaiwer válasza SzlobiG (#11751) üzenetére


MCGaiwer
addikt

igaz

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#11753) SzlobiG válasza MCGaiwer (#11752) üzenetére


SzlobiG
félisten

Tudni is már, hogy mennyi rating kell hozzájuk?:)

(#11754) Rizzo válasza SzlobiG (#11753) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Itt mindent megtalálsz, amit jelenleg tudni lehet az S4-ről.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#11755) capafog23


capafog23
őstag

Honnan lehet wow ingame filmeket letölteni?
Mert a warcraftmovies.com-ról vagy neten lehet nézni de úgy szörnyű a minőség, ha meg le akarom tölteni akkor meg jön kb 20k-val.
Szóval erre van megoldás? vagy van valami jobb oldal?

(#11756) sasa311 válasza steveetm (#11705) üzenetére


sasa311
veterán

Még jobb is mint másnak = nem kell érte más statot beáldozni, lévén egy SPnek 6% hit rating kell meg sok spelldam. És mivel a blizz az iLvl-t úgy skálázza, hogy bünteti a stat stackelést (vagyis pl. minél több van egy statból egy itemen annál jobban húzza fel az iLvl-t), így nem olyan veszteség a spellhaste, mint egy locknak
Egy locknak pl. 16% hit rating + sok spelldam + sok crit kell.
De egy afflocknak konkrétan szart se ér.

A DPS témában kifogytam egyszerűen a magyarázatból.... DPS = adott idő alatt (1 mp) kiosztott sebzés. Ennél jobban nem tudom megértetni magam. A DPS érték csak úgy nőhet, ha valaki több dmg-et csinál fix idő alatt.

A nihilumus linket meg köszi, de mit cseréltek le hastera?
Bracerből lehetne mindegyiken Winterchilles, az +12 spelldam, +14 spellcrit és 19 spirit lenne. Ezért cserébe 28 haste.
Offhand helyett heroicos. 14 spelldam vs 17 haste rating.
gyűrű helyett Najentus gyűrű- 19 hit 29 crit 3 spelldam vs 31 haste
De biztos van még sok item ezekre a slotokra.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#11757) LucifeI2 válasza capafog23 (#11755) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nem mindegyik jön 20k-val, a legfrissebek általában torrenten elég gyorsan lejönnek. Más oldalt nem nagyon fogsz találni, legalábbis ekkora adatbázissal biztos, hogy nem.

Cathfaern: De rajta van, csak a bőrét ráhúzza. ;] De a karmaival nem fog semmit az biztos. :DDD

(#11758) Rizzo válasza LucifeI2 (#11757) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Csak a gyűrűket :DD

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#11759) SzlobiG válasza Rizzo (#11754) üzenetére


SzlobiG
félisten

Köszi, látom 1700 a fejes a többi megmár alatta van azt nem nehéz elérni.

(#11760) steveetm válasza sasa311 (#11756) üzenetére


steveetm
őstag

Csak a második részre:
Az a priest egyébként is full szarul van gemelve, az 1300 körül uptoja mellé pakolja a criteket. Ennél szerencsétlenebbül már tényleg nem nagyon tudta volna, de mondjuk a socket bonus meg van neki mindenhol, biztos arra játszott.

Ha jól rémlik egyébként, 28 haste átszámolva ad 28*0.2 azaz 5.6 dps-t.
12 spelldam ad kb 5.52-t
14 spellcrit ad 0.84-et
A spirit pedig raidbuffban ad valamennyi dmg-t. Bár lehet a haste még gcd előtti értékkel számol, de mindenképp elég neccesen jön ki arra, hogy jobb. És dmg-vel se full hitcapes értéket néztem:)

14spelldam egyértelműen >17 haste.
A gyűrű helyett én a socketes zulamanos gyűrűt tenném be, ami manaregen és sok upto.
Main handről nem beszéltél, de az haste nélkül is ver sokminden mást, nem attól lesz imba, de pl 20 spelldam és máris jobb lenne bármi.
Üdv.: steveetm

(#11761) Djuree


Djuree
félisten

érdekes dologra lettem figyelmes:

night elf druida vagyok, lvl18.
van az a quest a druidának hogy meg kell szerznie valami sea lion medált és ha ez megvan megkapom a viziformát. na de a lényeg. ez a medál 2 darabból áll. utánanéztem neten, az egyik a barrensen van a másik silverpine forestben. mindkettő horda terület. gondoltam megpróbálok átsunnyogni de nem jött össze mert nagyon durva horda őrség van az átjáróknál. hogy tudok átmenni? még lvl70-en sem tudnék annyi horda őrt kiszedni:S márpedig ez egy alacsony szintű quest. tauren druidának könnyű mert mindkét darab hordás területen van:)
mi a szart csináljak?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11762) Darth_Revan válasza Djuree (#11761) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Milyen horda őrök? Ahol a 2 db van nincs horda őr.

(#11763) Xelo válasza Djuree (#11761) üzenetére


Xelo
addikt

nem lehet hogy a taureneknek való questitem lelőhelyét nézted? :D szerintem rossz helyen jársz

szerk: jahh jól gondoltam, ez kell neked

* Alliance
1. One half is off the coast of Westfall. There are detailed instructions in the Travel Guide to get to Stormwind; you must use the "safest route" instructions at the bottom of the guide's "darnassus to ironforge or stormwind, aggro mobs will prevent you from taking the main route. Westfall is a short distance to the southwest. Swim out due west from the Gold Coast Quarry. Swim north along the shelf where it goes off into the deep water (where you get the Fatigue bar). There is a large anchor on the bottom near the drop off. Swim to that and look out into the deep water and there is a 'bubbling fissure' (looks like a huge clam). If you get in the bubble area you can breathe and recharge your air. The chest with the pendant part is right near there at [18, 33]. Beware because sometimes there is an elite reef shark patrolling the area. Collect it and if you don't want to mess around in Westfall, teleport to Moonglade.
2. One half is off the coast of Darkshore [48, 11]. Swim north from the mouth of the Cliffspring river until you see a claw-like rock formation with one long and skinny spire, and the second short but thick, reminiscent of a crab claw. The chest is where they come together under water. This area is patrolled by Elder Darkshore Threshers (16-18), which can be a challenge if you are level 16 and a bit low on breath. The Threshers, while intimidating, are fairly easy to simply nuke to death with Wrath and Moonfire. There is one Thresher that is stationary right next to the chest -- this one must die. After that it's possible to simply get right above it and swim straight down without getting close enough to draw aggro from any of the patrols.
Combine the parts at the Shrine of Remulos, then bring the Pendant to Dendrite Starblaze.
forrás: [WoWWiki]

[ Szerkesztve ]

(#11764) Djuree


Djuree
félisten

jajj hülye vagyok, hordás questet néztem :W
találtam allysat mostmár :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11765) Rizzo válasza Djuree (#11761) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Ennek a Q-nek van hordás és allis verziója is, és te pont a hordásat nézted allis létedre. :W
Nézd meg ezt meg ezt Ahogy elnzem westfall és Darkshore partjanál van a két allis darab.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#11766) Wolverine


Wolverine
félisten

Utálom Mulvericket. (oké, ki nem? :U)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11767) anxius


anxius
aktív tag

Lol most találtam:D:

(#11768) Wolverine válasza anxius (#11767) üzenetére


Wolverine
félisten

So last year :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11769) Djuree válasza Xelo (#11763) üzenetére


Djuree
félisten

thx, már megtaláltam.

neked is Rizzo

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11770) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

lol, Stargate Atlantis-ban 2 részben is lőnek el WoW-al kapcsolatos poént :D

(#11771) Djuree


Djuree
félisten

nem hiszem el.

találok pár magyar guildet, mindig megkérdezem hogy van e felvétel. erre, kicsi vagy még, fejlődj még és gyere vissza. vagy, csak 70-eseket veszünk fel. :W

nincs annyi esze senkinek aki kezdi a gémet vagy új altot indít hogy csináljon egy magyar guildet kicsiknek. én csinálnék de fingom nincs hogy kell :D

jó játék nagyon a wow, de egyedül nem fogok elmenni 70-ig az biztos, sőt még 40-ig sem :U egyszerűen nincs annyi időm meg kitartásom hogy egyedül menjek fel 70-ig...
ha együtt questelnénk legalább 2-en akkor nem lenne olyan nehéz meg unalmas sem.

ha esetleg tud valaki guildet ahova felvennének 20-as karikat az lőjön rám egy pü-t.
ragnaroson vagyok allys karikkal, bloodscalpon meg hordásokkal. bloodscalpon már találtam guildet magamnak nagynehezen szóval ide már nem kell, de ragnaroson nem megy :(

ja a másik:
hogy a fenébe lehet ékezetes neveket beírni? kérdeztem egy gyereket de ő nem tudta, azt mondta szerinte másféle billentyűzet kéne. ez igaz? nekem rendes magyar ékezetes bill.em van. de ha meg angolt veszek azon meg nincsenek ékezetes betűk, mivel az angol nyelvben nincsenek ékezetek :U most akkor wtf van?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11772) Wolverine válasza Djuree (#11771) üzenetére


Wolverine
félisten

A magyar ékezeteket simán beveszi a chat; egyéb (svéd, norvég stb.) ékezetekhez kicsit nehezebb hozzáférni... de a nevek megoldhatóak kis machinálással...

Amúgy szerintem vannak lowlvl guildek is Ragnán, ácsorogj kicsit Stormwindben és IF-ben, előbb-utóbb találni fogsz egyet :) (2. verzió: kérdezz rá huncsatin... /join hun után írhatsz is oda)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11773) Djuree válasza Wolverine (#11772) üzenetére


Djuree
félisten

a chat beveszi igen, csak a játék elején a karakternévnél nem engedi :W :O
hogy lehet machinálni? :DD

ez jó 5let ez a huncsati. nem is tudtam hogy van ilyen :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11774) Darth_Revan válasza Djuree (#11771) üzenetére


Darth_Revan
veterán

70 alatt szerintem felesleges a guild :)
Instákhoz a beépített keresővel találsz partyt, ha meg nem akkor menj questelni. 70-esen viszont raidek miatt már kell guild.

[ Szerkesztve ]

(#11775) anxius válasza Djuree (#11773) üzenetére


anxius
aktív tag

Figyelj.Megcsinál valaki 2x levelesen egy guildet.low lvl guild lesz,de mivel mind elérik a 70et,ezért 70es guild lesz belőle,és nekifognak raidelni.Szerintem egész logikusan kikövetkeztethető...És ne legyél már igy kiakadva emmiatt...nem értem minek neked guild?Hogy legyen guildbank,ahonnan repairt fizess?Ahogy DR irta,teljesen felesleges.

szerk:Másik hszedre akartam irni.

[ Szerkesztve ]

(#11776) Wolverine válasza Djuree (#11773) üzenetére


Wolverine
félisten

De, engedi ott is; az Ő/Ű lehet max. necces. (amúgy ha annyira partyt keresel, használd az LFG opciót :U - LFG = Looking For Group)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11777) Djuree válasza anxius (#11775) üzenetére


Djuree
félisten

hogy ne lennék kiakadva. nem tehetek róla hogy nincs időm egész nap a gép előtt kockulni, meg nem is akarok. ha így lenne akkor nem sírnék, 1 hét alatt felhúznék egy 70-es karit. de így hogy naponta max. 3-4 óra hosszát tudok wowozni így azért nem egyszerű elhiheted. meg azért mmorpg hogy ne egyedül kelljen menni benne. ha egyedül akarok menni akkor oblivionozok inkább, az sokkal változatosabb singliben.
nem azért keresek guildet hogy eladjam a guild bankból a cuccokat, a mostani hordás guildemben 1 azaz 1 cuccot vettem ki eddig, azt is azért hogy használjam :U pedig ha eladogatnám akkor lenne pénzem bőven, de nem vagyok ilyen ingyenélő.
(tényleg az igaz hogy az új kiegben lesz új pénz? 1 platina = 100 arany. ezt olvastam valami fórumon. lehet hogy hülyeség, habár sztem lenne értelme...)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11778) Luos válasza Djuree (#11777) üzenetére


Luos
tag

Tuti lehet ékezetes karaktert csinálni, volt valahol vmi Álmatlanság -nevü csávó vmi screenshoton, meg haveromnak altja is Bézem névre hallgat, sőt van vmi Kiskopó nevü lock /warrior is.

Nemtudom te hogy nem találsz guildet, en csak azért lépek be vmelyikbe hogy ne kapjam a rahedli whispert hogy csatlakozzak, mondjuk azért 20asnal tovabb kellett volna jutnod ennyi idő alatt, ott 2-3 óra egy szint siman főleg ha restedelsz rendesen :)

Az uj pénzről még nem hallottam, de valami biztos lesz mert igyis el-el érik már az emberek a pénz limitet :)

(#11779) Djuree válasza Luos (#11778) üzenetére


Djuree
félisten

van 4 20-as karim :DDD de itt mindig úgy elnehezedik a játék hogy megunom :DD van egy olyan érzésem hogy itt van az a határ hogy egyedül már nagyon nehéz. kb. időben is így a jó. 20. szintig megtanulom a játékot, ez a kb. a tutorial, innen meg már csapatosan kéne nyomulni. de hát a kis karikkal nem foglalkoznak eddigi meglátásom szerint. ha így halad hamar vége lesz a wow-os pályafutásomnak. igaz volt a mondás hogy csak annak éri meg wow-ozni akinek nagyon sok ideje van. kevés idővel egyszerűen nem lehet semmire jutni... :(

mod: tudom hogy lehet ékezetest én is láttam, ezért kérdem hogy hogyan :D lehetséges hogy van valami ilyen mod. vagy valami kis törésecske...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11780) whitezo88 válasza Djuree (#11779) üzenetére


whitezo88
nagyúr

"innen meg már csapatosan kéne nyomulni. "
ez hülyeség. group 2 dologhoz kell: groupőos questhez, ami alig van azerothon. illetve dungeonba.

(#11781) Luos válasza Djuree (#11779) üzenetére


Luos
tag

Mikor a karaktert csinálod egyszerüen beirod :D szvsz semmi törés de most kipróbálom azért (csak hogy ne kelljen az érettségire tanulni):
najo most mégsem probálom ki mert haverom jatszik nekem meg nincs accom :)

(#11782) Xelo válasza Djuree (#11779) üzenetére


Xelo
addikt

ez hülyeség, 60ig stabilan el lehet jutni SZÓLÓBAN, úgy is ha kihagyod a groupquesteket, illetve nem jársz instákba (persze így sok fun kimarad). valamit nem jól csinálsz valszeg :( főleg hogy a szintezéshez kellő xpt nerfelték 20%al, így agázóból 60tól nehezedik a dolog. én tegnap előtt kezdtem egy gnóm rugeszt és 27es... igaz most itt suliszünet van, volt időm játszani. én magyar guildeket sosem preferáltam, mert számomra nincs értelme. az angollal jól boldogulok, így legalább gyakorlom, és nem futok össze a sok 12éves honfitárssal... bár laughing skullon egyetlen egy hazai guildről se tudok, igaz még egy magyarral se találkoztam itt :D

(#11783) Djuree válasza Xelo (#11782) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, suliban nekem is volt időm sokat játszani de így meló mellett nincs :(

nekem nincs bajom a magyar guildekkel, lehet hogy vannak fiatalok de engem nem zavarnak, mostmár a 12 évesek is annyit játszanak hogy az hihetetlen. nagyon tudnak játszani soxor. ((múltkor starcraft bajnokságon 8 éves amcsi kislány porolt el :Y , nem szarral gurigázott, pedig én is nyertem már pár versenyt))

gnóm rúzs :Y komolyan nézhet ki :C én most majd ork sámánt indítok, azt is elviszem 5. kariként lvl20-ra és megunom megint :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11784) Luos válasza Djuree (#11783) üzenetére


Luos
tag

Annyi kariból már rég lenne egy 60asod :)

(#11785) Xelo válasza Djuree (#11783) üzenetére


Xelo
addikt

nekem suli mellett sincs :D nemtom hallottál-e a debreceni egyetem kossuth lajos gyakorló gimijéről, ha nem akkor szerencséd :DD igaz most lesz igazgatóváltás.. :F nekem a fiatalokkal/fiatalabbakkal alapesetben nincs bajom, azt se mondom hogy nem lehetnek skillesek, de ha lehet válsztani akkor jobban érzem magam érettebb társaságban (ok néha mi is visszaveszünk az iqból és 9éveseket megszégyenítő gondolatmeneteket folytatunk.. érdekes dolgokról..). volt egy sámlim, troll, 45ig vittem, imádtam. már azóta új accountom van és ki akarok vmi mást is próbálni.. mondom én szerintem valamit rosszul csinálsz 20as szintre nem kéne megunni. ne csak a "pure quest"elés menjen, üzletelj AH-ban, miningolj skinningel engineerkedj estébé. esetleg köv kariddal állj meg 19en szerezz be pár jó cuccot és szaladj le WSG-be ütni vágni az ellenséges erőket, jó kis PVP móka már lowbieként is. :)

szerk: és Luosnak igaza van, ha 60as nem is de 40 felett járnál :D

[ Szerkesztve ]

(#11786) Djuree válasza Luos (#11784) üzenetére


Djuree
félisten

simán :DDD :C

Xelo:
ja a wsg-t ki akarom próbálni. habár eddig dueleztem már elég sokat és úgy vettem észre a warrik meg a rugók az igazán jók. mikor warrival mentem alig tudott valaki kiszedni. más karival a warrik meg rugók ellen esélyem sem volt.
Kossuth egyetem? az tanár igaz? ott végzett pár családtagom, nagy tanárfamily vagyunk :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11787) Xelo válasza Djuree (#11786) üzenetére


Xelo
addikt

jahh warrior is aranyos de én sámlival is mindíg az első 3 között voltam wsgban. mindennel lehet aratni.. én a warlockokat utáltam, azok szopattak agyon

(#11788) LucifeI2 válasza Djuree (#11783) üzenetére


LucifeI2
őstag

Ezt nem tudom honnan veszed, hogy level 20-tól lesz nehéz a játék és csak csapatban lehet fejlődni. Csapatban lassban fejlődtem mindig is mint egyedül. Nagyon kevés olyan quest van, amihez csapat kell, hogy teljesítsd. Amióta pedig több xp-t adnak a questek és kevesebb xp kell a szintlépléshez, gyerekjáték 60-ra felmenni. A sok játékidőt meg nem értem, attól mert kevés időd van játszani miért fejlődnél gyorsabban ha csapatban vagy? Inkább a kevés játékidőt aktív fejlődéssel kell töltened.

(#11789) Luos válasza LucifeI2 (#11788) üzenetére


Luos
tag

Csak csapatban gyorsabban telik az idő, multkor lementem dm-be haverom karijaval, hat vmi szörnyű volt, 3 warrior 1 priest 1 saman, mondjuk haladtunk de igyis 1,5-2 óra volt mire végigértünk, és a végére meg is lett a szint, viszont sokkal rövidebb időnek éreztem + a lootom se esett, kéne az a köcsög smite's hammer, már mindegyik másik fegyó megvan onnan, lassan már sfk ready lesz a kari :)

(#11790) Wolverine válasza Djuree (#11779) üzenetére


Wolverine
félisten

Lvl20 után még nem nehéz a dolog, sőt - akkor már kezdenek normálisan lenni spellek/abilityk, és beleérezhetsz, miről is szól a kaszt... aztán 30-35 szenvedés szvsz, 35-től meg semmi sem állíthat meg szinte 58-ig és Outlandig... Lvl10-20 szerintem gázabb fejlődési szempontból, mint utána. (és hidd el, miután 20 karakterem van lvl 10 fölött, 10 lvl20 fölött, szintezésből bőven van tapasztalatom... :DDD)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11791) anxius


anxius
aktív tag

Látta valaki az utóbbi időben zeuszt?aka Ripper-t?Elég rég irt már ide...

(#11792) Ghostface válasza anxius (#11791) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ha Zeusz = Vistaboy akkor mostanában az Anime filmek és sorozatok topikot "spammeli" az élménybeszámolóival! :D :))

PSN: Nifty_Ghostface

(#11793) anxius válasza Ghostface (#11792) üzenetére


anxius
aktív tag

Neeem:)Zeusz=Ripper03 de majdnem eltalátad,egy ideig egy guildben voltunk mindhárman:)Éljen soká a LightbringersXD

(#11794) Vistaboy válasza Ghostface (#11792) üzenetére


Vistaboy
veterán

Mi az hogy spammelem? :DDD :DDD :DDD

Egyszer nézek ide, és máris ilyet kell írni? ;]

Mostanában inkább az Anime Addicts fórumán írok, igaz.
Amúgy éppen most írta valaki, hogy a WoW-ot internet nélkül kijátszotta, oszt még engem néz hülyének, amiért ezt nem hiszem el neki. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11795) Djuree válasza Vistaboy (#11794) üzenetére


Djuree
félisten

a poén az hogy simán lehetséges :K
net nélkül is lehet játszani, próbáld csak ki. 70-re felmegy questeléssel és még pár többszemélyes alacsony szintű instát is kipucolhat egymaga. persze így "csak" egy igen jó single rpg-vé degradálódik le. sztem ne nézd hülyének...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11796) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Srácok, valaki kiderítené hogy hová tűnt a karakterem? :F :F

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ragnaros&n=Vistaboy

Nem talál semmit, hibát ír ki.

Törölték volna az accomat a tudtom nélkül? :F :F :F

Djuree: Oké, csak furcsa volt, én még esetleg a LAN-ra gondoltam hogy összekötnek két gépet, de hogy komplett OFF-line???

Más kérdés hogy így mi értelme van?

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11797) Djuree válasza Vistaboy (#11796) üzenetére


Djuree
félisten

ez gyakori a wowarmoryval. "elfelejti a karikat, majd egyszer csak visszemlékezik rá :DDD
én is jártam már így. sajnos ez a wowarmory elég hibás, ezért lettek létrehozva alternatív karis oldalak anno. régebben mindig lefagyott ie-rel pl, most már csak ritkán csinálja.

hát igen, offline nem sok értelme van az biztos...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11798) anxius válasza Vistaboy (#11796) üzenetére


anxius
aktív tag

Armory is down...again :(

Djuree:Az armory nem felejt...egyszerűen leáll.Használj warcraftert,az jó.Bár ha az armory nem megy,akkor a többi alterativ is szar.

[ Szerkesztve ]

(#11799) Wolverine válasza Djuree (#11795) üzenetére


Wolverine
félisten

Az csak akkor megy, ha csinál egy privát szervert magának, azt viszont itt nem szeretjük :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11800) Xelo válasza Djuree (#11795) üzenetére


Xelo
addikt

igen, valamiféle emuval tuti lehet játszani, de hogy "igen jó single rpg" hát ez kizárt. szerintem offline egy kibasz@r játék lehet, hiába nagy a "játszótér", sok a küldetés, egyszerüen baromi unalmas, üres lenne az egész. képzeld el nem müxenének a bgk (mert kivel játszanál), AH szintén... szerintem aki azt mondja hogy "háháhá én kijátszottam szingliben" azt igenis hülyének lehet nézni, mert annál már igenis jobb a tört realmon játszás, de NEM, ő egyedül akarja.. aha..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.