Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12151) DebilEvil válasza Wolverine (#12149) üzenetére


DebilEvil
tag

A hodok az az alt guild, es par ismeros van ott. A HT es a Remorse egy-egy resze osszeolvad es The Mob neven folytatjak tovabb. Kalecgost az uj guild is olte mar a heten.

A gond szerintem az, hogy M'uru jelenleg tultesz minden bosson, mert nem igazan fer bele a hiba. Emiatt agyilag elegge kikesziti az embereket es most jott ez a dolog. DC-bol ezert is johetett igy ki az a post, ahogy kijott.

(#12152) Xelo


Xelo
addikt

tegnap este megléptem 60at :) mace/dagger combo mennyire bejövős rugóknál? baromisz@r kardjaim voltak, laughing skullon pedig szinte lehetetlen jó kardokat kifogni, ha van is rögtön viszi más, meg arany áron. van kábé 60goldom 60as szinten :D hova menjek miningolni?

[ Szerkesztve ]

(#12153) Csapi007


Csapi007
veterán

Hy
Nemrég léptem meg a 70-et, nagyrészt kékekben vagyok.
Hova menjek gearelődni?
Citadel és Coilfang Reservoir HC kulcs van meg.

"Csak úgy mondom"

(#12154) FefeeX válasza Csapi007 (#12153) üzenetére


FefeeX
veterán

BGre :)

(#12155) arpi6k válasza Csapi007 (#12153) üzenetére


arpi6k
addikt

Hát attól függ hogy mit akarsz a továbbiakban csinálni.. Ha PVP-re adod a fejed akkor BG, ha meg pve akkor HC instákból kell szerezned pár jobb cuccot aztán iránya Kara.

Intel & ATI

(#12156) Luos válasza Csapi007 (#12153) üzenetére


Luos
tag

Karitol függ hova menj, manapság a hc kulcsok elég, khm, értéktelenek, mivel már honoredtől kiválthatóak, szóval nem is feltétel hogy legalább lássad azt az instát, de sokkal könnyebben megszerezhető gearek vannak (talán honoredtől kiváltható egy alap pvp gear, bár az nemtudom mennyire jó). En ajanlom az instazast és bgzést egyszerre :)

(#12157) animatrix11


animatrix11
őstag

üdv néktek

Szeretnék kérdezni egy két dolgot, próbáltam utánaolvasni, de csak annyit taáltam hogy igen létezik. Lvl 57, hordás vagyok. Elkeztdem Battlegraundozni nagyon bejön, de szabályokat nem igazán vágom :F Eddig két helyen voltam, bázisokat kell foglalni és nő a csapat pontszáma, valamikor volt hogy nagyon hirtelen nőtt meg, mitől függ ez? Jah és a keresett honor pontokat hol tudom beváltani? AV-nál van egy vendor, de Org.-ban is van egy nagyobb állítólag, de én nem találtam meg

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#12158) Luos válasza animatrix11 (#12157) üzenetére


Luos
tag

Az orgrimmari vendorrol nem tudok nyilatkozni, mert allys vagyok, de szvsz ne 57esen költsd el a pontjaid hanem 70en, persze addig is nyugodtan lehet pvpzni.
itt keresd : http://www.wowhead.com/?zone=2917

eye of the storm, bár asszem ide cska 60 fölött lehet menni:
http://blackravens.net/index.php/2008/04/29/eots-alapszabaly/
alterac valley:
http://blackravens.net/index.php/2007/10/05/av-ujjaszuletes/
arathi basin:
van 5 bázis asszem, farm, stables, gold mine, lumber mill, blacksmith, ezeket kell elfoglalni, és sok ideig megtartani
warsong gulch:
capture the flag játék

(#12159) FefeeX válasza animatrix11 (#12157) üzenetére


FefeeX
veterán

orgrimmarban van a hall of the mittoménmi, asszem külön nem jelzi a térképen, de megtalálod, a bejárattól balra van, portálos ajtaja van és két őr áll mellette. Na de ha az őrtől megkérded hol van, akkor megmondja... :)

Amúgy minden BGnek megvan a maga vendora, ezek azonban lvl60ig lettek tervezve, így azokkal kölön már nem lehet túl sokat elérni :) Mármint ha 70ig tolod :)

(#12160) FefeeX válasza arpi6k (#12155) üzenetére


FefeeX
veterán

szerintem ez nem függ semmitől, 2 hét alatt össze lehet gearelni egy s2-t nemsokára, ami jobb mint a HC cuccok PVE-re is, és legalább annyit kéne azokkal is sz@rakodni ha nem többet, ráadásul oda állandóan keresgetni kell a partit, ami van amikor órák hosszat is eltart.
Tehát BG :) Gyűjteni honort kérem, mert s4-be átvihető 75ezer, ami a geart majdnem lefedi, ha a fegyókat nem nézzük. Ha a kieg is kell meg a fegyók is akkor az 3*75k honorba van kb, multkor számoltam, mi kell a palámnak majd :P

(#12161) steveetm válasza FefeeX (#12160) üzenetére


steveetm
őstag

Fegyót kivéve nem jobbak pve-re, mint a hc cuccok. Nem is beszélve arról amit utána badgeért kaphatsz.
Üdv.: steveetm

(#12162) animatrix11 válasza Luos (#12158) üzenetére


animatrix11
őstag

köszi megnéztem a linkeket Eotson még nem voltam, majd 60 után
amugy az arénázáshoz ténleg be kell fizetni 100g-t :F

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#12163) DebilEvil válasza FefeeX (#12160) üzenetére


DebilEvil
tag

S2-t ki lehet valtani T5/T6 tokenert is, ami azert sokkal egyszerubb es nem annyira agy rombolo, mint bent dogleni BG-kben.

(#12164) sasa311 válasza DebilEvil (#12163) üzenetére


sasa311
veterán

Friss 70-es biztos T6 tokenért fog S2őt kiváltani :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#12165) DebilEvil válasza sasa311 (#12164) üzenetére


DebilEvil
tag

Friss 70eskent majd nem is az S1/S2 honorbol valo kiszedesevel kezdenem. Inkabb megvennem az S0.5-et es a kiegeszitoket.Ezek utan ha nem unta meg a BG-ket, akkor akar ki is valthatja az S2-t is :)

(#12166) whitezo88


whitezo88
nagyúr

akarok számlát nyitni h onnan fizessem be wowot és ha kell transferelni is tudjak. úgy tudom h OTP Junior Max már jó rá, de ezen belül mi? mert vannak alcsoportjai is... tiszta hülyének éreztem magam ma a bankos csaj előtt mert teljesen más dolgkoat mondott mint amiket neten találtam, bankkártya se dombornyomott, meg nem is az amit láttam h az van hozzá. szóval melyik kell nekem pontosan?

(#12167) steveetm válasza whitezo88 (#12166) üzenetére


steveetm
őstag

Bemész, csókolom, interneten akarok fizetni, visa/visa electron/mastercard stb. fogad el a cég, ilyen számlát ill. bankkártyát szeretnék hozzá. Én így mentem be mkb-hoz, és meg tudták oldani.
(Egyébként egy internetes társkártyát adtak hozzá, gondolom otp-nál is hasonló opció van, nem hinném hogy dombornyomott junior kártyákat osztogatnak^^)
Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#12168) Nevar válasza steveetm (#12167) üzenetére


Nevar
aktív tag

Nekem OTP Junior van, nem dombornyomott, de nem kell hozzá semmilyen társkártya sem, simán lehet vele fizetni a wowot.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#12169) D4v3 válasza whitezo88 (#12166) üzenetére


D4v3
őstag

Én rafi honlapján igényeltem anno Visa Classicot, felhívtak, hogy ekkor menjek be és legyen nálam 50k, mert annyi kell a megnyitáshoz. Bementem 4 óra körül, papírok aláírva erre mondja a csaj, hogy áhh úgyis mindjárt zár a pénztár megnyitja így is a számlát :) Valami 3600Ft-os az éves díja és eddig mindenhol tudtam vele fizetni.

(#12170) whitezo88 válasza Nevar (#12168) üzenetére


whitezo88
nagyúr

és a kártya mi hozzá? MC vagy Visa?

azért akarok ilyet mert nem kell hozzá jövedelem meg alacsony az éves díja is. de biztosra akarok menni, hogy _pontosan_ milyen számla és kártya, hogy biztosan menjen.

[ Szerkesztve ]

(#12171) bobace válasza whitezo88 (#12170) üzenetére


bobace
őstag

Egész pontosan: Visa Electron. A csomagom nekem speciel: Junior Max

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#12172) nierthen válasza whitezo88 (#12170) üzenetére


nierthen
tag

hogy a szolgáltatáscsomagnak mi a neve, az teljesen mindegy, mint ahogy az is, hogy ki a kiállító bank. a kártyatipus a lényeg és az teljesen egyértelmű, (mert magam is ezzel sikeresen fizetek) hogy a visa electront elfogadják. ezen felül, még azt érdemes megfontolni, hogy mennyit vagy évente/havonta a kártya fenntartására kiadni. tehát, ahogy steveem is írta, be a bankba, illedelmes köszönés, majd szeretnék egy olyan számlát, amihez visa elektron kártyát adnak (opciósan azt is mondhatod, hogy olyan kártyát, amivel a netes fizetések a legszélesebb körben elérhetőek - ekkor nem biztos, hogy a v-e kártyát ajánlja, de a blizz akkor is tuti el fogja fogadni). következő lépésként már alkudozhattok, hogy milyen szolgáltatás menjen a háttérben és mennyiért. tuti lesz így kártyád.

Nierthen#2767

(#12173) steveetm válasza nierthen (#12172) üzenetére


steveetm
őstag

Éppenséggel a kiboncsátó az, ami nem mindegy, mert ironikus módon a visa electron az, ami pont NEM internetes vásárlásra lett kitalálva. Csak mostanában kezdenek észbe kapni, hogy ez picit gáz. A dolog lényege annyi, ha a kártyán van cvv kód, akkor alkalmas internetes fizetésre, ha nincs, akkor nem.
Nekem az alap kártyám visa electron, és sehol nem tudok vele vásárolni a neten:)

Üdv.: steveetm

(#12174) nierthen válasza steveetm (#12173) üzenetére


nierthen
tag

nekem viszont két banknál van két kártyám, nyilván mindkettő cvv-s, (az a bizonyos három jegy a hátoldalán gondolom) és mindkettővel lehet gond nélkül mindenhol vásárolni a neten. és mindkettő visa elektron. az is lehet, hogy nekem szerencsém volt

Nierthen#2767

(#12175) steveetm válasza nierthen (#12174) üzenetére


steveetm
őstag

Igen, de mintha ezt mondtam volna énis:)
Ha a bank cvv-s kártyát állít ki, akkor megy, ha nem akkor nem. De nem azért tud fizetni mert visa electron kártyája van, hanem mert visa electron, ami alkalmas netes fizetésre is.
Üdv.: steveetm

(#12176) nierthen válasza steveetm (#12175) üzenetére


nierthen
tag

na ez a kieg kellett nekem. tanultam én is! köszi

szerk: nekem ugyanis az a három számjegy teljesen természetes vol, hogy ott van, nem tudtam, hogy ettől döglik netes vásárló légy :DD

[ Szerkesztve ]

Nierthen#2767

(#12177) whitezo88


whitezo88
nagyúr

olyasmiről dumált a csaj, hogy ami nekem kellhet az olyan h 2 kártya van, egyik virtuális, és azzal tudok fizetni ha a másikről átrakok rá. ez lehet az?
meg h a Visa E az olyan h kell hozzá jövedelem meg vmi 300k kell nyitáshoz vagy mi.
igazából teljesen meg vagyok zavarodva...

mod: mi az a cvv?

[ Szerkesztve ]

(#12178) steveetm válasza whitezo88 (#12177) üzenetére


steveetm
őstag

Igazából az lenne a legtisztább, ha bemennél személyesen, mégkérnéd őket, hogy mondjanak neked 2-3 opciót, aminek a feltételei azok, hogy a lehető legkevesebbet akarsz érte fizetni évente és, hogy neten tudjál vásárolni vele. Ezért vannak ott azok az ügyintézők:)
Eldumálgattok, végén rákérdezel, hogy ez akkor úgy cakumpak nekem évente hány forintomba fog kerülni, ő megmondja, te meg eldöntöd, hogy megéri-e.
Igazából mondhatunk neked bármit, a szerződéskötési procedúrán úgyis végig fogsz menni, és akkor beszélni fogsz otp-s emberkével, aki fejből vág minden konstrukciót.

Egy három jegyü kód visa (electron) kártyákon, ha ez a kód szerepel a kártyán, akkor lehet vele neten fizetni. Tök változó hol tűnik fel, de jól elkülönítve szerepel valahol a kártyán(hátul elöl, fent lent, stb.) Vagy nincs, és akkor kell a társkártya.

Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#12179) bobace válasza whitezo88 (#12177) üzenetére


bobace
őstag

nem az, teljesen más..
Ha juniort nyitsz akkor szerintem egy fillér sem kell, a két kártyás megoldások már nem junior kategória ha jól tudom.
a cw egy 3 jegyű ellenőrző kód, mert ha kártyával fizetsz blizz oldalán meg kell adnod a bankkártya számát, a lejáratát és a 3 jegyű kódot, ami a hátulján van.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#12180) whitezo88 válasza bobace (#12179) üzenetére


whitezo88
nagyúr

pedig ő erről beszélt... vagy csak nem értettem mert annyi szar lehetőség van...

(#12181) FefeeX válasza D4v3 (#12169) üzenetére


FefeeX
veterán

Rafinál most épp MC az alap kártya - bár annak elektronikus változata, de a Visát messze veri... Szal szerintem most az a top, főleg ha pénzt is akarsz benn tartani, és néha fel is szeretnél venni... :)

(#12182) whitezo88


whitezo88
nagyúr

akkor összegezve:
Junior max csomag, internetesre fizetésre is alkalmas kártyával (VisaE amint látom azt adnak hozzá) akkor megfelelő fizetésre. kell-e ehhez megadnom már opciókat, extra hülyeségeket? Bobacetől kérdem elsősorban, te írtad h neked pont ilyen van.

(#12183) MCGaiwer válasza whitezo88 (#12177) üzenetére


MCGaiwer
addikt

MKB-nál van egy olyan hogy Student Card (persze diáknak kell lenned hogy ilyened lehessen) mindenre jó. vásároltam vele netes áruhábzban és erröl fizetem a wowot is

kb 30 perc alat megcsinálják, egy diákigazolvány, adókártya személyi és lakcímkártya kell semmi más. ja meg nem árt ha 18 elmultál mert ha nem akkor vidd apád mert te nem irhatsz alá.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#12184) bobace válasza whitezo88 (#12182) üzenetére


bobace
őstag

Meg lehet kérdezmi mi van hozzá, én anno (már kb3 éve) mikor csináltattam az OTP direktet kértem, abból is az SMS értesítőt, meg a webes házibank használtatának lehetőségét. Asszem még kérdezték a napi limitet, meg egy-két apróságot. De nekem semmi extra nem volt.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#12185) bobace


bobace
őstag

Akinek SCT-je van, elmondaná hogy lehet a kioszott damage frame-jét állítani? Mert az üziket, healeket, abilityket szépen elrakta, de a beállításokban nincs olyan amivel a damage oszlopot lehetne kicsinyiteni, vagy pakolni. :R

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#12186) animatrix11 válasza FefeeX (#12159) üzenetére


animatrix11
őstag

asszem a hall of braveről beszélsz.. ami a vally of the honorben van? nem találtam meg a neppert :O
amúgy egy bgnél mi számít? van olyan hogy honored kills amiben én jó szoktam lenni pl voltam 6. és 10. a 80ból, illetve egyetlenegyszer amikor ebban vesztettünk akkor a hordások közül én voltam a legjobb :) persze az azért volt meg iszonyat béna csapat volt mivel vesztettünk, sebzés tekintetében már nem állok olyan jó, mivel nem tank vagyok hanem dps
most akkor 70-ig tartalékoljam a honor popntokat vagy ne :F

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#12187) Luos válasza animatrix11 (#12186) üzenetére


Luos
tag

duplesz :)

[ Szerkesztve ]

(#12188) Luos válasza animatrix11 (#12186) üzenetére


Luos
tag

szerintem tartalékold, nézd meg az ah-t zöld outlandes cuccokért , kb azok jobbak mint a honoros cuccok és csak pár g.
a bgnél az számit hogy nyerjetek, nem az eszetlen ölésre kell menni, ha nyertek azért jár kb 100 honor legalább, ha vesztetek akkor kb 20.
elözö hsz-emben linkeltem hova kell menni Hall of legends

If you stand at the top of the sky tower where the flight path is (i.e., where the Wind Rider Master is) and look across the rope bridge, there is a large, round, stone building immediately to the left of the other end of the bridge. That would be the place. About 40,68 on the coordinate system.

térképen keresd meg vagy kérdezd meg az őrtől, biztos megmondja :)

(#12189) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Tud valaki egy linket dobni, hogy netes fizetésnél mennyibe kerül a játék/hó?

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#12190) Luos válasza Rizzo (#12189) üzenetére


Luos
tag

wow-europe.com -> account managment, setup subscription, kivalasztod a kartyat, tovabb, és ott kiirja.

12.99 EUR One-Month Subscription megtakaritas: 685 ft
35.97 EUR Three-Month Subscription megtakaritas: 2827 ft
65.94 EUR Six-Month Subscription: 7185 ft
euro árfolyam most 254,000 ft kb :)
megtakaritas: gamecardhoz képest, 4000 ft / hóval számolva.
http://www.eco.hu/bank/valutaarfolyam/eur/
milyen jo amikor az embernek érettségire kell tanulnia és nem teszi :), amugyis remélhetőleg még ma lesz wowom, jeah

[ Szerkesztve ]

(#12191) Djuree válasza MCGaiwer (#12183) üzenetére


Djuree
félisten

ennél sokkal jobb a paypal, és nem kell se diáknak lenned se semminek :D ráadásul a paypalt minden külföldi oldalon is elfodaják, még a szar MKB-t nem biztos...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12192) Csapi007 válasza DebilEvil (#12165) üzenetére


Csapi007
veterán

S0.5? :F

Én is OTP Juniorral fizetem, működik.

[ Szerkesztve ]

"Csak úgy mondom"

(#12193) Viktor77 válasza Csapi007 (#12192) üzenetére


Viktor77
titán

Minden outlandi Quartermasternél lehet venni pénzért aréna cuccokat, amiken resilience van. Ez egy 5 darabos kék set, asszem reverednek kell lenni az adott frakciónál, hogy megvehesd.

MOD: Például az egyik pala set: [link]
MOD2: Csak Honorednek kell lenni, ahogy nézem.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#12194) FefeeX válasza Viktor77 (#12193) üzenetére


FefeeX
veterán

ilyen mióta van? Csak mert ezt még nem láttam...

(#12195) Viktor77 válasza FefeeX (#12194) üzenetére


Viktor77
titán

2.4-gyel jött.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#12196) Wolverine válasza bobace (#12185) üzenetére


Wolverine
félisten

sctd és sctd_options is fent van?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12197) bobace válasza Wolverine (#12196) üzenetére


bobace
őstag

Igazad van, sctd_options nincs fent. Pótlom ma. Köszönöm. De mi a francért nem lehet ezeket egyben megoldani...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#12198) slayer006 válasza Djuree (#12191) üzenetére


slayer006
addikt

ezt leírnád ,hogy hogyan is működik?
nagy a homály ... :D

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#12199) anxius


anxius
aktív tag

Wolwi volna egy kérdésem:Nemtudod,hogy Step a PE-ből milyen combat text addon-t használ?

(#12200) FefeeX válasza Viktor77 (#12195) üzenetére


FefeeX
veterán

tenkju, ez akkor jó lesz a haver druidjának meg a palámnak kezdetre... :)

És ma új infot is kaptam, hogy van olyan hogy SCTD options :) Mondjuk nem szoktam ezen állítani, a CT-t szoktam csak userconfigolni, mert az alapbol nem valami jo. Valaki dobhatna egy képet, hogy milyen lesz állítás után, hogy foglalkozzak-e vele :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.