Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11901) Nevar válasza steveetm (#11900) üzenetére


Nevar
aktív tag

Mert nem tolhatják magyarok.

Hát igen, leginkább ezért :DDD

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#11902) FefeeX válasza steveetm (#11900) üzenetére


FefeeX
veterán

??? Én nem értettem miért nem tudok reggelni... Hogyhogy nem tolhatják magyarok? Magyaroknak nincs már scroll sem...

(#11903) Nevar válasza FefeeX (#11902) üzenetére


Nevar
aktív tag

A magyar adótörvények vagy mi a tököm miatt. :U

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#11904) FefeeX válasza Nevar (#11903) üzenetére


FefeeX
veterán

A scroll is ezért nincs? Mert ez elég nagy f@szság...

(#11905) steveetm válasza FefeeX (#11904) üzenetére


steveetm
őstag

Én már csak azért befizetnék erre, hogy megnézzek pár karit lvl70en, jól gearelve. Fasság, ja.
Üdv.: steveetm

(#11906) FefeeX válasza steveetm (#11905) üzenetére


FefeeX
veterán

na jah, meg utána mit huzzál fel azt is megnézheted...

(#11907) LordX


LordX
veterán

Ide is mert hátha:

A Honorles Target (Twisting Nether) keres paladint, lockot, sámánt, meg esetleg mást is (nem tudom, nem vagyok officer), hogy végre le bírjuk gyűrni Brutallust. A 2. hordás guild vagyunk, aki megölte Kalecgost. Bővebben itt: http://www.evoguild.hu/forum

(#11908) anxius válasza LordX (#11907) üzenetére


anxius
aktív tag

Másik fórumról fórumtársam(Scholes;)) nálatok warlock;)

Sok sikert nektek :C :R

(#11909) LucifeI2 válasza FefeeX (#11892) üzenetére


LucifeI2
őstag

Ez melyik seasonba volt?

(#11910) MCGaiwer válasza FefeeX (#11871) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ez alapján szerintem te nemhogy 2000en, de még 1700as ratingen se voltál még álmodban sem.

és erről tanuskodik az armory is, 2 1300as rating. ezután inkább te gondold meg hogy kinek hogy vered magad. l2p

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#11911) FefeeX válasza MCGaiwer (#11910) üzenetére


FefeeX
veterán

nézted a képet?
Egyébként a második seasonban volt

Amúgy meg nem én vertem magam, ti kezdtetek baszogatni, mikor kérdeztem egyet

[ Szerkesztve ]

(#11912) csövi


csövi
tag

hello,
van egy taurenem és berakadtam a Teldrassill nevü szigetre és nem tudok kijutni, és a teleportálóskőmet is elvesztettem. Mit csináljak :F

(#11913) whitezo88 válasza LordX (#11907) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mennyi a legjobb % rajta?

(#11914) MCGaiwer válasza FefeeX (#11911) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ember, kb 5 perc alat összehozok egy ilyen képet 5000es ratingról. ha meg nem photoshop akkor vetted a csapatot.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#11915) FefeeX válasza MCGaiwer (#11914) üzenetére


FefeeX
veterán

ad1: nem photoshop
ad2: nem vettem a csapatot
ad3: tény hogy a ratinget nem én csináltam, de ezt nem is állitottam
ad4: azért mert te béna vagy nem másokat kell okolni

(#11916) FefeeX válasza csövi (#11912) üzenetére


FefeeX
veterán

teldrassil az elfek szigete, mondjuk nem tom hogy jutottál oda :)
a legjobb ami eszembe jut, kérj meg egy GM-et hogy tegyen ki onnét

(#11917) MCGaiwer válasza FefeeX (#11915) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ad1-2: ad3 mindent elárul
ad3: dehogynem
ad4: nemtom ezt miből szürted le. vagy ez már a reflex válasz mindenkinek?

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#11918) sasa311 válasza FefeeX (#11915) üzenetére


sasa311
veterán

Naív kérdés, de ha nem te csináltad a "ratinget" akkor minek mutogatod? :U

Én is S1-ben PVPztem utoljára, mert PVE orientált vagyok. Most is csak azért van arena csapatom, mert kell a PVE gearembe a vengeful spellblade :B

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#11919) csövi válasza FefeeX (#11916) üzenetére


csövi
tag

elúsztam odáig majd átakkartam mászni a hegyet - leestem, és a sziget közepén éledtem újra, és nincs kiút :))

(#11920) FefeeX válasza MCGaiwer (#11917) üzenetére


FefeeX
veterán

sosem mondtam hogy én csavartam a 2200as ratingot, csak hogy azom volt
ezen kívül azt mondtam még hogy jól vágom az arénát - ez egyébként ettől független (nem kell hozzá 3ezres rating)
amúgy meg mutasd a tied előbb és utána baszogasd a másikét, mert még Nevarnak van hozzá a legtöbb joga - bár a stílusa akkor sem túl tolerálható

(#11921) FefeeX válasza sasa311 (#11918) üzenetére


FefeeX
veterán

miért mutogatom? csak mert egyesek szeretnek kötözködni, nekem legalább ilyenem volt... Van akinek csak pof@ja van de az nagy

Én egyébként arénázni szeretek, 2 hunterrel volt már 1600 ratingunk, nem sok de mi csináltuk. emellett most azért ilyen mert balance druidnak próbálunk szettet szerezni. De ez is teljesen mindegy. Jófejségből az elején belinkeltem a karimat, és a sok menő gyerek elkezdett szapulni, ennyi történt

Amúgy én nem majerkodni jöttem hanem beszélgetni, de sok itt a kemény legény, ezt észrevettem. Én nem tolom éjjel nappal, mert melózok és tanulok is, és nem is akarok a legjobb lenni.

[ Szerkesztve ]

(#11922) FefeeX válasza csövi (#11919) üzenetére


FefeeX
veterán

de van, a nightelf fővárosban, de oda sajna nem nagyon jutsz be egyedül, max ha megvárod mig megy egy team raidelni :) Mondom akkor open GM ticket...

(#11923) MCGaiwer válasza FefeeX (#11920) üzenetére


MCGaiwer
addikt

keress rá Gaiwer -re és Steffen -re

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#11924) MCGaiwer válasza FefeeX (#11921) üzenetére


MCGaiwer
addikt

de ember, ha nem te csináltad nem is a tiéd omg. azért mert beinvelnek egy teambe, vagy veszed vagy akármi még nem jelenti hogy te azt a rartinget meg is érdemled. hidd el, se nekem, se nevarnak és másnak sem az a hobbija hogy azokat baszogassa akik kicsit kevesebb skillel/idővel rendelkeznek. jobban jártál volna ha nem próbálod magad profiként beállítani, és azzal a képpel villogni. megkaptad volna a választ a kérdésedre és most boldog lehetnél, de neked ugy nem volt megfelelő.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#11925) FefeeX válasza MCGaiwer (#11924) üzenetére


FefeeX
veterán

annyit mondtam h egész jól vágom arénát, erre valamelyik ész beirta hogy 1300ratinggel jó sz@r vagyok, erre irtam h volt az több is ENNYI. Itt nem én nyomtam magam
Nem szeretem ha b@szogatnak...

[ Szerkesztve ]

(#11926) MCGaiwer válasza FefeeX (#11925) üzenetére


MCGaiwer
addikt

a "volt ez több is" ebben az öszefüggésben szerintem mindenkinek azt jelenti, hogy te vmi uberpro arc vagy valójában kisujjból kijön a 2500as rating, csak most éppen nem érdekel a dolog.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#11927) FefeeX válasza MCGaiwer (#11926) üzenetére


FefeeX
veterán

mindegy, aki nem tud normálisan válaszolni, inkább ne írjon semmit.
asszem ennyit elvárhatok, amennyit segiteni szoktam az embereknek a fórumon... na mind1...

[ Szerkesztve ]

(#11928) MCGaiwer válasza FefeeX (#11927) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ez nem a máltai szeretetszolgálat. ha nem birod elviselni a negatív kritikát, vagy a keményebb hangvételű postokat inkább ne olvass.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#11929) anxius válasza FefeeX (#11927) üzenetére


anxius
aktív tag

Szóval mert őstag vagy,ezért neked nem szabad beszólni sem.

Megérinthetlek?

Ja és azthiszed,hogy egy sig-el bebizonyithatod az igazad?Gyáá bőszánalom vagy...

[ Szerkesztve ]

(#11930) sasa311 válasza FefeeX (#11927) üzenetére


sasa311
veterán

nem olyan gány a búmkin arénába, én egyszer találkoztam egy resto druid + boomkin kombóval 2v2-be.
Először úgy röhögtünk a párommal, hogy majdnem leestem a székről, aztán legnagyobb meglepetésemre kb 15 perc után kikaptunk :Y :B
Meglepően jól tud nukeolni + egy jól előtt erdő is idegesítő. Az meg, hogy a starfire vagy mi a szar x secre stunnol fogalmunk se volt ;]

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#11931) FefeeX válasza MCGaiwer (#11928) üzenetére


FefeeX
veterán

erre inkább nem írok semmit, mert a végén én kapok warnt. A lényeg hogy a stílusotokhoz csak gratulálni tudok, igazán menők vagytok. Kockuljatok csak tovább...

(#11932) MCGaiwer válasza FefeeX (#11931) üzenetére


MCGaiwer
addikt

i <3 emo kids

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#11933) FefeeX válasza sasa311 (#11930) üzenetére


FefeeX
veterán

ez mind okés, nukolni valóban nagyon jól tud, de a hülye palát nem tom lecsapdázni, ő meg csak egy pillanatra... Talentoltassam át? Vagy csináljak mellé druid hilert? ;)

(#11934) MCGaiwer válasza FefeeX (#11933) üzenetére


MCGaiwer
addikt

na oks, csak hogy befejezd már ezt a szart. a palára szépen ráküldöd a skorpiót, felrakja a kis poisonokat, te meg viperstingeled. anyi a dolgotok hogy tulélitek amig a viper leszivja az összes manáját. pet ne haljon, viper legyen bent amikor lehet. egy kurva sebzést nem kell a palába tolni. mindig azt lődd ami könyebb.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#11935) FefeeX válasza anxius (#11929) üzenetére


FefeeX
veterán

a nem létező kultúrád felfrissítése céljából: a fórum nem azért van hogy beszólogass másoknak - a szánalom TE vagy

(#11936) FefeeX válasza MCGaiwer (#11934) üzenetére


FefeeX
veterán

hiler nélkül éljen túl 2 ember egy akármilyen dps kasztot... Nem ezt kérdeztem??? A palának a 10k manáját lassabban szivod le - szerintem... elméletben jól müködik az éld túl a palát :)

[ Szerkesztve ]

(#11937) anxius válasza FefeeX (#11935) üzenetére


anxius
aktív tag

Ahogy gondolod.

Mostantól ignored,de remélem,hogy ha továbbra is ekkor lesz a pofád,előbb utóbb valaki tesz majd valamit annak érdekében,hogy elhagyd köreinket.

Ignored

(#11938) steveetm válasza anxius (#11937) üzenetére


steveetm
őstag

Hmm, nézegetve a mai termést, és a végkifejletet, kettőtük közül nem őt tartom szánalmasabbnak.
Üdv.: steveetm

(#11939) MCGaiwer válasza FefeeX (#11936) üzenetére


MCGaiwer
addikt

az hogy balancra talentelt nem azt jelenti hogy nem tud healelni. ha meg igen akkor kokknoob.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#11940) Nevar válasza FefeeX (#11920) üzenetére


Nevar
aktív tag

Mi baj a stílusommal? :O Finom voltam és nőies. Viszont te meg tényleg itt villogtál a "fake" ratingeddel, szal ha nem tudod megcsinálni a 2200 ratinget magadnak, akkor minek linkelgeted, és küldesz el másokat hogy ők bénák, meg irigyek? Ez eléggé nem menő ^^

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#11941) FefeeX válasza MCGaiwer (#11939) üzenetére


FefeeX
veterán

hát még csak ismerkedik vele, hilelni nem szokott :)

(#11942) Luos


Luos
tag

véleményem szerint hanyagolnotok kéne egymást :Y
Inkább irjátok milyen jót instáztatok ma :)

(#11943) bobace


bobace
őstag

A SPriest téma után mondtam hogy jön az FS színvonal, írtátok hogy messze van, és lám 2 nap elég is volt az eléréséhez :D

A Balance Druid meg valóban oltós, ha a fákat elnyomom akármit lenukeolok, tapasztalat ;) Arénában meg azért kicsi szerintem a ratingünk mert dupla dps vagyunk, néha én healelek ha muszáj, de így sok damage kiesik. Egy jó healerrel gondolom oltós lenne. De amíg valaki azt felhúzza, addig campelem a flageket BG-n, abban legalább van sikerélményem. Múltkor maget leszedték a fák, csak ugy pörögtek a 3-400-as critek, aki nem AOE-zik haljon meg. Én meg addig táncoltam.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#11944) Syde


Syde
tag

Rendkivüli módon haragszom a wintrade-re és a csapat eladásra, és őszintén csak sajnálni tudom őket. De.

Ettől függetlenül, ilyen pökhendi és feletébb beképzelt hangnemet ti sem engedhetnétek meg magatoknak. Sokkal inkább szánalmasabb, az hogy bizonygatjátok nem létező felsőbbrendűségeteket (l2p és társai) , mint az amit ő csinált. Nem olvastam végig a vitát, de gondolom ez valami mentális degeneráció, amely annyira jellemező egy néhány játékosra, akik virtuálisan kompenzálják egyéb hátrányaikat. Továbbá az is tény, hogy a vitakultúrátok konvergál a nullához. Ha egy adott hozzászolásra, nem tudsz érdemleges építő jellegű választ tenni, csak valami negatív megjegyzést, amellyen szintén csak az egódad fényezed, egyszerübb megoldás a hallgatás.

Üdv:
Syde

[ Szerkesztve ]

(#11945) Luos válasza bobace (#11943) üzenetére


Luos
tag

En is talalkoztam balance druiddal arénában, olyan critteket lőtt, csak lestem, szét is szedtek, a fák nagyon imbák, főleg azért mert mindig pala haverra küldték, az meg csak ilyen mini aoezni tudja őket, oda kell rohanni leszedni róla magel, nem egyszerü :)

Most először probaltam youtubera feltölteni videot, hat valami szörnyü, fel se ment :)

(#11946) Nevar válasza Luos (#11945) üzenetére


Nevar
aktív tag

Balance druid nemrossz rugó mellé, de a mi battlegroupunkban van egy balance druid enha shaman 2v2 team is, 2511 ratingen. Sokkal jobb manaregenje van mint egy resto druidnak, nagy armor amiben szabadon tud CC-zni, nem olyan rossz ám az. Warrior Druid teameket eléggé tudják farmolni.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#11947) Wolverine válasza sasa311 (#11930) üzenetére


Wolverine
félisten

Van rá talent, aminek a maxolásával 15% esélyt kap a boomkin 3 sec stunra :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11948) sasa311 válasza FefeeX (#11936) üzenetére


sasa311
veterán

Egyik hogy tud a balance druida is healelni, ha nagyon muszáj.
De kb. 2 lehetőségetek van.

ad1., kiCCzni a palát, lenukeolni a párját. Ehez ügyes CC kell, de nem kivitelezhetetlen. Egy jó kis trap - kitrinketel - ciklon kombóval ha szrencsétek van sikerül is.

ad2., Ha ez nem sikerül akkor a druid társad életbe tart téged (és a peted) amíg le nem szívod a palát. Ez kb 32 secet jelent, annyit melee klasszt elkiteolsz (rugó nem fog tudni lassítani, mert poisont leszedi a druidod, warrit meg ki tudod kiteolni), de oszlop körül LOSolás is jó. Csak időt kell nyernetek. Utána meg nuke a DPS-t.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#11949) Djuree válasza Syde (#11944) üzenetére


Djuree
félisten

nahát most nagyot szóltál mint a sóspuska :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11950) FefeeX válasza sasa311 (#11948) üzenetére


FefeeX
veterán

kösz, ez jól hangzik :R :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.