Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) SilveRado


SilveRado
tag

Én kíváncsian várom hogy mi lesz ebből. Ha meg nem lesz nagy durranás akkor meg az a 18 perc win 7 telepítés-t kibírom :)

(#803) Воланд válasza Anaconda3 (#800) üzenetére


Воланд
titán

Egy partícióra csak egy operációs rendszer telepíthető. Plusz a virtualizációs megoldások (pl. xp mód).

A programkompatibilitást meg az adott program készítőinek kellene megoldania, nem pedig az operációs rendszer gyártójának. Jelen esetben van két lehetőség is a kompatibilitási problémák megoldására, a fentebb már említett xp mód (igaz ez nem alkalmas játékok normális futtatására) és a jobb klikk a program exe-jén --> tulajdonságok --> kompatibilitás fül. :P Harmadiknak meg ott van a vmware player vagy a virtualbox.

De ismételten leírom azt, ami ezerszer előjött ezer különböző témában: "ezer éves" hardvereket, szoftvereket szvsz egyetlen egy új ms oprendszer sem fog visszamenőleg támogatni, hiszen nem az ms programozóinak a feladata hardverhez drivert írni, programokhoz meg patchet, hogy méltóztasson működni/elindulni.

Örülök neki, hogy úgy nyilvánítasz valamiről véleményt, hogy még nem is használtad.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#804) pincehely válasza Anaconda3 (#800) üzenetére


pincehely
addikt

Mondj már nekem egy olyan játékot, ami nem futna 64 bites oprendszeren.
Én ugyanis már a Vista megjelenése óta 64 bittel tolom, és még nem találkoztam ilyennel.
Ugyanis a 64 bites OS ugyanúgy képes a 32 bites programok futtatására.
Ajaj, mennyi téveszme!

http://kefetemap.deviantart.com/

(#805) Воланд válasza pincehely (#804) üzenetére


Воланд
titán

Max Payne

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#806) tDr1v3r válasza Anaconda3 (#800) üzenetére


tDr1v3r
veterán

"Még egyátalán nem használtam Win 7-et, a bátyám viszont igen,"
Akkor mit vitázol, ha még ki se próbáltad? :U

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#807) betyarr válasza SilveRado (#801) üzenetére


betyarr
veterán

18 perc?az gyanús.csak az sp1 kb fél óra.nem beszélve arról a cirka 300 megás frissítésről,ami lejön wu-n.

(#808) Drughi válasza betyarr (#807) üzenetére


Drughi
addikt

Szerintem csak az alap telepítést gondolta 18percnek.

Amúgy a legoptimálisabb esetben simán feltelepíthető 15perc alatt is. Pl pendrive-ról, vagy SSD-re.
Nekem SSD-re a gyári telepítő dvd-n keresztül 16perc volt.

[ Szerkesztve ]

(#809) pzstm válasza betyarr (#807) üzenetére


pzstm
titán

SP1 integrált MSDN-es ISO 17 perc alatt kúszott fel pendrive-ról. Teljesen normális ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#810) betyarr válasza pzstm (#809) üzenetére


betyarr
veterán

naaa,ez csalás! :DDD hogy lehet msdn-es acchoz jutni mellesleg?úgy látom tudnám hasznosítani az előnyeit :K

(#811) pzstm válasza betyarr (#810) üzenetére


pzstm
titán

mi a csalás? az SP integrált ISO? :U Fejlezstők/cégek kapják, illetve valami "nevetséges" néhány ezer dollárért megveheted Te is ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#812) betyarr válasza pzstm (#811) üzenetére


betyarr
veterán

tudom,hogy nem csalás valójában,ezért is volt ott a foghíjasan vigyorgó szmájli ;) pusztán jókora előny az alaphelyzetből induló win telepítésekhez képest.

az msdn-re értetted a többezer dolcsit?

[ Szerkesztve ]

(#813) pzstm válasza betyarr (#812) üzenetére


pzstm
titán

igen. A teljes hozzáférés nem is tudom pontosan mennyi már.... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#814) Воланд válasza pzstm (#813) üzenetére


Воланд
titán

Asszem 20.000$/év. Persze ez a top, ebben minden benne van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#815) polonic


polonic
félisten

Egyéni hozzáférés nincs?
Mondjuk nekem mit kéne fizetni?

(#816) pzstm válasza polonic (#815) üzenetére


pzstm
titán

ITT van hogy melyikben mi van benne.
ITT meg az előfizetés díja 1 évre ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#817) Воланд válasza pzstm (#816) üzenetére


Воланд
titán

Akkor mégsem 20.000$.

Mondjuk Európában az ultimate már 12,739 euro, plusz adó.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#819) Воланд válasza Anaconda3 (#818) üzenetére


Воланд
titán

Ez az, ami senkit sem fog meghatni az ms-nél.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#837) pzstm válasza Anaconda3 (#836) üzenetére


pzstm
titán

Hyper-V 3.0 és VHDX a Windows 8-ban

Hogy egy kicsit ON is legyek ;)

[ Módosította: #65675776 ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#847) nvyktor válasza pzstm (#837) üzenetére


nvyktor
aktív tag

Hmmm.

16 TB-os lemezkép?
Úgy gondolom, hogy ez nem az otthoni felhasználóknak szól, inkább a nyolcasra épülő következő Win Server miatt kerülhet bele.

A Hyper-V meg jó, hogy benne van. Örülök, hogy végre nem kell majd virtual pc-t telepíteni... :D

Fejlesztéssel foglalkozóknak jól jöhet.

Védd a fákat! Egyél hódot...

(#850) #65675776


#65675776
törölt tag

Inkább töröltem ezt a sok off-ot.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.