Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) pzstm válasza Fire/SOUL/CD (#900) üzenetére


pzstm
titán

gpedit.msc-ben a "Windows8" felirat helyett lesz WDP....jó hülyén fogalmaztam :DDD

sorry :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#902) Fire/SOUL/CD válasza pzstm (#901) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Na igen, így azért más. (Ha eltűnt volna a csoportházirend, akkor a W8 megjelenése napján az összes admin szíven szúrta volna magát a kávéskanalával, Én is) :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#903) Gorneck válasza pzstm (#899) üzenetére


Gorneck
titán

Én ráérek... :)

Gorneck#1239

(#904) RaZroX


RaZroX
addikt

Lehet számítani új WMP-re ? Vagy marad a 12 ?

This is the way

(#905) fatal` válasza RaZroX (#904) üzenetére


fatal`
titán

Azt hiszem új WMP lesz, legalábbis eddig ez volt a trend.

(#906) Gorneck válasza RaZroX (#904) üzenetére


Gorneck
titán

Zunehoz hasonló lesz sztem...

Gorneck#1239

(#907) pzstm válasza RaZroX (#904) üzenetére


pzstm
titán

szinte biztos hogy lesz de még nem erre feküdtek rá....nekem viszont egyre szimpibb a teljes egységesítés jövőképe (kényelem +kompatibilitás szempontjából) XBOX+WP7/8+Tablet+PC/laptop :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#908) RaZroX válasza Gorneck (#906) üzenetére


RaZroX
addikt

Zune ? :D
Ja megvan :K

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#909) Barthezz2 válasza Gorneck (#906) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Akkor már összegyúrhatnák a kettőt, ne kelljen már külön a Zune-t is feltenni a WP mobilhoz :)

Everybody lies.

(#910) Gorneck válasza Barthezz2 (#909) üzenetére


Gorneck
titán

Tuti gyúrt lesz...

Gorneck#1239

(#911) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Várom, várom, várom. :C
Remélem az mp12-őn kicsit javítanak... :U Bízom benne....

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#912) pzstm


pzstm
titán

minden jegy elkelt a BUILD konferenciára. Remélem aki menni akart annak jutott! :-P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#913) pzstm


pzstm
titán

kész vannak a srácok az M3 final-el, IE10 bugzik mindössze de az böngésző error még, funkcionálisan rendben van a dolog. Buildek között válogatnak/szelektálnak, kisebb fixingeket és polírozásokat csinálnak. Ha minden jól megy hétfőtől pre-beta escrow buildek között válogatnak. Valószínűleg első körben CTP (Costumer Technical Preview) vagy Developer Build lesz "kiadva" egy szűkebb tesztelési rétegnek, több mint valószínű hogy a szeptember közepén tartandó BUILD konferencia során. Ez még nem publikus build lesz. (nyilván ideig-óráig :B ) 805x build volt az utolsó amit "láttam". Ezen még Test UI van/volt.(Zune-hoz hasonlít inkább sok felület, de kb. eslőre a Zune és WP7 közti átmenet, letisztultság jellemzi elsősorban)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#914) Barthezz2 válasza pzstm (#913) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Screenshot-okat nem tudsz róla mutatni? :B

Everybody lies.

(#915) pzstm válasza Barthezz2 (#914) üzenetére


pzstm
titán

Nem szabad de semmi extra final M3 buildben....egyedul az abot Windows ablakban van engedelyezve az uj teszt UI.

Az osszes funkciot csak nagyon kicsivel a BUILD konferencia elott gyurjak bele....feltik a kicsiket elegge....de mar csak alig tobb mint 1honap. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#916) Sub-ZeRo válasza pzstm (#915) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha tudsz egy olyan MS emberkével beszélni, aki az új mp-ben segítkezik, mond már neki, hogy ha egy lemezt beraknak és megy alatta a zene, akkor ne állítsa már meg ha compact mode-ban van, vagy miben van és ezt javítsák már ki, mert a 7-ben igen sz@r lett ez a része.
Koszi. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#917) fatal` válasza pzstm (#915) üzenetére


fatal`
titán

A mostani, desktop ui (aero) elérhető?

(#918) pzstm válasza fatal` (#917) üzenetére


pzstm
titán

M3 final elso pillantasra Win7 ultimate...szoval igen.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#919) fatal` válasza pzstm (#918) üzenetére


fatal`
titán

Akkor jó, ezekszerint szerencsére valóban nem lesz kötelező a Metro UI.

(#920) Barthezz2 válasza pzstm (#915) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Jöhetne már az a public beta.. Megesz a kíváncsiság:D

Everybody lies.

(#921) total90 válasza Barthezz2 (#920) üzenetére


total90
veterán

...és ez kb. mikor várható?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#922) pzstm


pzstm
titán

EZT ugye senki nem olvasgatta vagy vette komolyan?! Gondolom csökkent a blog olvasottsága, fel kellett dobni valahogy...
bár annyi igazság vana cikkben hogy a BUILD konferencia dátumát jól közölték le. :)))))

Július 27-én lett kész a Milestone3 Final build.... ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#923) Barthezz2 válasza total90 (#921) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

kb még idén.. többet én se tudok..

Everybody lies.

(#924) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Béta mennyi lesz még? 1,2?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#925) pzstm válasza Sub-ZeRo (#924) üzenetére


pzstm
titán

jelenleg egy Developer/CTP build van tervben majd utána egy teljesen publikus beta. majd RC és rá 1-2 hónapon belül már RTM jöhet. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#926) Sub-ZeRo válasza pzstm (#925) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszi. Akkor már nem sok van hátra az rtm/bétáig. Jöhet majd a tesztelés. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#927) geri005


geri005
tag

Lehet, hogy a halál f@szára küldtök ezzel a kérdéssel, de lesz új UI, vagy csak a Metro UI lesz választható(?!), de marad a Win 7 style?

(#928) fatal` válasza geri005 (#927) üzenetére


fatal`
titán

Metro + Aero marad, kicsit nagyobbak lesznek a gombok, legalábbis jelenleg úgy néz ki. De még béta állapotban sincs, majd kiderül. :)

(#929) geri005 válasza fatal` (#928) üzenetére


geri005
tag

:R

(#930) dvd_R+


dvd_R+
őstag

sziasztok kérdésem az lenne h van e már valamilyen próba verzió a win8 ból ? vagy mikor várható a megjelenés ?

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#931) fatal` válasza dvd_R+ (#930) üzenetére


fatal`
titán

Nincs, jövő év vége körül lesz RTM, béta gondolom már idén év vége fele / jövő év eleje, de majd pzstm megmondja a tutit. :D

(#932) dvd_R+ válasza fatal` (#931) üzenetére


dvd_R+
őstag

:D értem és nem tudom h jó helyen kérdem e tuti nem de azért meg kérdem max át tesékeltek a jó helyre ..

ez a kinect bigyó tényleg kompatibilis lesz a pc vel ? vagy már most is az win7 el ? van hozzá driver?

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#933) Sub-ZeRo válasza dvd_R+ (#932) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

7-el már van valami szoftver hozzá. Úgy hogy lehet a 8-ra kiforr és lehet majd vele hülyülni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#934) dvd_R+ válasza Sub-ZeRo (#933) üzenetére


dvd_R+
őstag

tudnál adni linket a sowftware ről ?

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#935) Sub-ZeRo válasza dvd_R+ (#934) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

[link]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#936) dvd_R+ válasza Sub-ZeRo (#935) üzenetére


dvd_R+
őstag

köszönöm :R

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#937) Sub-ZeRo válasza dvd_R+ (#936) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nincs mit.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#938) n00n


n00n
őstag

Sziasztok!

Visszaolvastam pár hozzászólást, de nem derül ki egyértelműen amit szerettem volna megtudni. Lehetséges legálisan kipróbálni a Win 8 jelenleg fejlesztés alatt álló verzióját?

(#939) Воланд válasza n00n (#938) üzenetére


Воланд
titán

Nem, még nincs publikus béta.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#940) robertel


robertel
senior tag

Sziasztok!
Valóban fél év múlva megjelenik már a win8?
Nem úgy volt, hogy csak 2012 év végén kerül ki?
Ki mit mond, miylen vason fog korrekten elketyegni win8?
Ezen például már gondolom simán mennie kell?
Azt tudom, hogy a minimum hardverkövetelmény annyi mint win7nél, dehát azért az atom 1.66 GHz-es procival szerelt netbookomon már nem igazán gyorsvonat a rendszer:)

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#941) fatal` válasza robertel (#940) üzenetére


fatal`
titán

Nem jelenik meg fél év múlva, honnan veszed ezt? Még beta sincsen.

Nyárnál előbb biztosan nem jelenik meg (a partnereknek, oemeknek).

[ Szerkesztve ]

(#942) robertel válasza fatal` (#941) üzenetére


robertel
senior tag

Itt írják.
Lehet a béta fog akkor megjelenni?
Gépigényéhez mit szólsz?
Corei3ason amit linkeltem szépen kell mennie nem? Videókártya ugyan nem bika, de nem játékra kell.

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#943) Воланд válasza robertel (#942) üzenetére


Воланд
titán

hagyjad már, index... :U

szvsz a béta előbb fog megjelenni, mint fél év, gépigényét tekintve meg valóban megegyezik a w7-el.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#944) robertel válasza Воланд (#943) üzenetére


robertel
senior tag

Akkro lehet beválalom ezt a corei3as lapost:)
Másnem majd táblagépet fogok venni ha megjelenik win8:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#945) ubid


ubid
őstag

Ajánlom figyelmetekbe a következő cikket :

Windows 8 -ról

-.-

(#946) RaZroX válasza ubid (#945) üzenetére


RaZroX
addikt

Elég érdekes. Mondjuk csak bele olvasgattam még de akkor is..

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#947) fatal` válasza RaZroX (#946) üzenetére


fatal`
titán

Én sem olvastam végig, de sok hülyeség van, ami nekem felesleges lesz, remélem kikapcsolható lesz. Pl. az alkalmazások indításának gyakoriságával változtatja az ikonméretet meg rakosgatja az asztalon és a tálcán. Ez hosszútávon részemről baromi idegesítő lehet.

(#948) RaZroX válasza fatal` (#947) üzenetére


RaZroX
addikt

Na ez biztos nem kell. De ahogy én látom kezd átfutni a Windows a "Midori"-ba.

This is the way

(#949) betyarr


betyarr
veterán

nekem az a mondat fura kissé hogy ha nem fogja valaki használni az online dolgokat,akkor csak egy ráncfelvarrott 7-est kap lényegében.azért ez sztem nem helyénvaló állítás,már csak amiatt sem hogy lényegesen más alapokon nyugszik a 8.

(#950) Barthezz2 válasza betyarr (#949) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem meg az a rész, ahol azt taglalja, hogy a W8 futtatásához asztali gépek viszonylatában dupla akkora teljesítményre lesz szükség, mint a W7 esetében.

Eddig meg nem arról volt pont szó, hogy a helyenként drasztikus változtatások, és fejlesztések ellenére ugyan akkora vas kell hozzá, mint a W7-hez kellett? :U

Everybody lies.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.