Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) CPT.Pirk válasza WonderCSabo (#498) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

De mégis honnan veszi a Windows a bátorságot, hogy törölje egy másik oprendszer bootmanagerét mindenféle figyelmeztetés nélkül?
Töröld le, és uralkodj elvet követi?

kraftxld

- megfelelő parancssori eszközökkel most is kezelve van. - ez a Grub-ra érted? Telepítéskor van valami lehetőség, hogy ne ölje meg?

- 3rd party tool-al eddig is lehetett kezelni - igen tudom, esetleg beépíthetnék, ha már egyszer Linux alól írni is lehet NTFS-re.

- eddig nekem mindent sikerült törölni, saját tulajdonba venni, az egységsugarú userek ellen tökéletes védelem. Konkrétan mit nem tudtál törölni? - Pl. egy megszakított XP telepítés winyón hagyott mappáit nem lehetett saját tulajdonba venni sehogy sem. Csak jött egy hibaüzi, hogy nem tudja végrehajtani. Volt még 1-2 eset, de fejből már meg nem mondom, mik voltak.

- Telepítéskor rákérdez, hogy szeretnél-e frissíteni. - ott egy szót sem szól a driverekről konkrétan. Vagy tudod, hogy azt is oda gondolja, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#502) kraftxld válasza CPT.Pirk (#501) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nem kell linuxhuszárkodni, nekem a grub már 100x vágta szét a win-es bootmanagerem és nem sírok hanem megcsinálom :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#503) pzstm válasza Воланд (#497) üzenetére


pzstm
titán

ez még a régebbi, ahhoz képest amit én mutattam már...de valóban majd meglátjuk....(a vak is megmondta ;] :P )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#504) WonderCSabo válasza kraftxld (#502) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ezzel én is így vagyok. Mindkettő szar...

(#505) pzstm válasza kraftxld (#500) üzenetére


pzstm
titán

így is félek hogy a rengeteg natív támogatás (ISO mountolás, PDF reader, webcam app stb.....) elég komoly falakba fog ütközn. Ha meg már EU úgyis pereli őket, akkor lehetne APP STORE is a market neve, hadd jöjjön az apple is ;] :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#506) CPT.Pirk válasza kraftxld (#502) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ált. XP, Win7, és 1 Linux volt a gépen egyszerre, sok alkalommal tettem fel Linuxot, kipróbálni a kül. disztrókat, de még olyan nem volt, hogy a Grub valamit elcseszett volna.
Nem hitvitát akarok kirobbantani, csak tényleg nem tapasztaltam még, hogy betett volna a winnek.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#507) kraftxld válasza CPT.Pirk (#501) üzenetére


kraftxld
nagyúr

- bootrec és tsai segítségével a gondok 99%-át meg lehet csinálni
- ajánlom átolvasásra az IE és a Media Player körüli hisztiket. Nem hinném, hogy az MS mégegyszer szeretne hasonló köröket futni az userek 0,1%-át érintő képesség miatt.
- Megszakított XP telepítés szerintem belefér a nem rendeltetésszerű használatba, de szívesen segítek a többi esetben ha van konkrétum.
- Szerintem ez elég egyértelmű kép:

A ló túloldalára se kéne átesni azzal, hogy rákérdez minden dll-re ötször :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#508) kraftxld válasza CPT.Pirk (#506) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ha csak próbálgatod a disztribúciókat mért nem nyomod fel vmware-be? Tisztább, szárazabb jobb érzés :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#509) WonderCSabo válasza CPT.Pirk (#506) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nos, nekem a GRUB rengeteg fejfájást okozott, és rengeteg egyetemi csoporttársamnak is. A Winé meg mást nem is kezel ugye...

(#510) pzstm


pzstm
titán

No ilyen egyedi hash-azonosítók miatt nem igazán kerül ki torrentre build ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#511) Воланд válasza pzstm (#510) üzenetére


Воланд
titán

Felment?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#512) WonderCSabo válasza pzstm (#510) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem is baj, ezek egyáltalán nem a nép kezébe valók.

(#513) pzstm válasza Воланд (#511) üzenetére


pzstm
titán

neeem...ez nem saját, meg ez már 7959-es. (bár állítólag ez az aktiválás nélküli hash, aktiváció után szintén változik az értéke....) :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#514) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Kíváncsi leszek mi lesz a végső build, 8888? :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#515) pzstm válasza kraftxld (#514) üzenetére


pzstm
titán

meg nem erősített infók szerint a héten ünneplik a szép kerek 8000-est :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#516) Воланд válasza pzstm (#513) üzenetére


Воланд
titán

Jah, tényleg. Elnéztem. :B

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#517) CPT.Pirk válasza kraftxld (#507) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Emlékszem a hisztikre, nos igen, valószínűleg nem akarnak, de kicsit túlzásnak érzem, amit az EU csinált, mert az alapján még a notepadot is ki kellene tiltani, milyen dolog már, hogy egyből tudunk .txt-t olvasni, mikor ott a 30 különböző cég űberfasza txt olvasója...

bootrec, stb. oké, jó dolog, meg maga a Win7 telepítő is tud nagyon intelligens javításokat csinálni recovery módban, de ettől még a Gurb nem jön helyre, ahhoz kell egy Linux lemez. Oké nem nagy dolog helyrehozni a grubot, de legalább kapnék egy figyelmeztetést a Win részéről, hogy mi fog történni.
Ez a Linuxosok számára sem mindig egyértelmű, googleal találni sok olyan fórumot, hogy "telepítettem egy Windowst, most nem tudom indítani a Linuxot".

A kép meg egyértelmű, marketing szövegek vannak rajta nagyrészt, különösen az első pontban. "Kapcsolni be ápdétek, lenni élete boldog."
Továbbra sem egyértelmű, hogy belépés után azonnal elkezd drivereket telepíteni a netről, mivel a driver =! frissítéssel.

Linux kipróbálását képletesen írtam, igazából kerestem a nekem való disztrót. ahol frankón megy a zárt Ati driver, meg meg lehet csinálni ezzel az UVD-s videó gyorsítást. No ezek nem tesztelhetők Virtualboxon.
Amúgy most a sulis embended eszközök programozása miatt végül kikötöttem Debian mellett, Ubuntu, Mint, OpenSuse után.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#518) Gorneck válasza CPT.Pirk (#517) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem eddig updateről mindig csak akkor húzott le drivert, ha a "beépítettnél" volt frissebb...vagy én külön megkértem rá...egyik esetben se magától tette azt...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#519) pzstm


pzstm
titán

Afternoon all,

We have another leak! :) Anonymous again as you can expect. This could be the one you've all been waiting for.

Microsoft Windows 8 (''Windows 8'' 6.2.7955.0) (Ultimate) (m2)
ISO Size: 2.47GB (2,657,079,296 bytes)
ISO MD5: 40861A02CB14B0D2D7930910DB6CC6E4

It is now available on the FTP :) Enjoy!

Notes provided by the leaker:
You can unlock the following:
- Ribbon UI
- Application Folder (now working, in 7850 it was broken)
- Full DWM (hideblur)

The following requires the ''red pill'':
- Webcam
- Login (that ugly guy with ctrl+alt+del, the fishy wallpaper, pattern login)
- TaskUI (new taskmanager)
- PDF Reader
- Immersive Browser

kérdés hogy fbl build-e vajon ez is.... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#520) polonic válasza pzstm (#519) üzenetére


polonic
félisten

A full dwm-et hogy kell érteni?
Eddig nem a teljes ablakkezelő volt benne?
Az a magával ragadó böngésző is mi lenne? :)

(#521) pzstm válasza polonic (#520) üzenetére


pzstm
titán

ahog látom ez nem az "én" fbl buildem méret és hash érték alapján.

MEtro UI-val képzeld el az IE9-et

full dwm alatt én sem tudom igazán, mire is kell asszociálni :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#522) polonic válasza pzstm (#521) üzenetére


polonic
félisten

Huu, az biztos jól nézhet ki.
Képet akarok! :D
Ez vajon csak próbálgatás erejéig van most benne vagy ez lesz a véglegesben az ie10 felülete? :U

(#523) F34R válasza pzstm (#521) üzenetére


F34R
nagyúr

A ribbon UI oylan mint a Metro , a DWM (Direct Writeing Mode?) mert akkor az fasza lesz :)

(#524) fatal`


fatal`
titán

Csak én nem örülök a Metro UInak desktopon? De majd meglátjuk milyen lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#525) Воланд válasza pzstm (#519) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#526) CPT.Pirk válasza Gorneck (#518) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az audigynek kérdés nélkül teszi fel, ugyanakkor a hálókarimnak meg csak akkor frissít, ha külön kérem. Gondolom az alapján dönt, hogy van-e driver alapból az eszközhöz, és ha nincs, akkor már rántja is le updateről. Ez az esetek kb. 95%-ban jó megoldás, csak én nem megyek semmire azzal a gagyi audigy driverrel, amit felrak.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#527) fatal` válasza CPT.Pirk (#526) üzenetére


fatal`
titán

És? Mi a probléma? Legalább lesz hang. Ha meg nem tetszik, amit felrak akkor rátelepíted a rendes drivert.

Egyébként a creative oldalán lévő drivert telepíti, legalábbis nekem az audigy lshez.

(#528) Gorneck válasza CPT.Pirk (#526) üzenetére


Gorneck
titán

Én mindig azt teszem fel ami a legfrissebb és általam előre le van szedve...mind1 mit rak fel vagy szed le WUról...

Amúgy ez a creative hibája...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#529) F34R válasza fatal` (#527) üzenetére


F34R
nagyúr

Magát a drivert felrakja és lesz hang de a control panelt nem gondolom neki kellenek finomhangolások ;)

(#530) CPT.Pirk válasza fatal` (#527) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az a gond, hogy az Audigy Support Packos driver először letakarítja a régit, aztán újra kell indítani a gépet, és csak akkor indul el végre a telepítése. Szal kicsit megnyújtja az időt.
Most nem lenne nagy dolog betenni egy kis kérdő ablakot, hogy "kívája-e, hogy telepítsem xy elérhető eszközmeghajtót a Windows Upodate webhelyről?".

Ezt pl. úgy oldották meg a Linuxnál, hogy van egy eszközmeghajtók menü, elindítva megkeresi az elérhető zárt meghajtókat, és kiválasztom amit használni szeretnék, majd pedig megnyomom az aktiválás gombot. Újraindítás, meg minden nélkül, egyből mennek.

F34R: van egy pár opció, ami nem elérhető a supp. pack. nélkül. Pl. a CMMS opció, ami az X-Fi-k sajátja lenne gyárilag, így viszont van sztereó surround is.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#531) Gorneck válasza CPT.Pirk (#530) üzenetére


Gorneck
titán

Updateről magától nem rak fel semmit, hisz megjelenik az felsorolt frissítések listájába...valszeg a driver benne van a win7be (eleve benne van a telepítőbe)...nekem eddig mindig kérdezet...magától semmit se rakott még fel a wuról...ami meg benne van és szar az a creative hibája...
Monjuk az érdekelne mi lenne?

Amit te írsz, az ha jó sejtem nem driver hiba, hanem inkább az, hogy nem rakja fel hozzá külön a control panelt...azt aszhem tán külön is le lehet tölteni...meg se lepődöm ezen...így viszont nem a driver a gond, hanem a cp nemléte.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#532) CPT.Pirk válasza Gorneck (#531) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Pedig ez a driver, és a felette megszakított infravörös driver is jött magától, kérdés nélkül, abban a pillanatban, ahogy megjött először az asztal, már indult a winupdate a jobb alsó sarokban. Az infravöröst nem vágom, nincs semmi ilyen eszköz a gépben.
Ha elég gyors vagyok, akkor meg tudom szakítani a telepítését a drivernek, de itt elkéstem. És netről szedte őket, mert írta, hogy letöltés van folyamatban.

szerk:
A Daniel Kawakami féle drivert használom egyébként, elég sok minden van benne pluszban: [link]
Ő volt az, aki kiadott működő drivert, mikor a cég csak bugos, kékhalálozó drivert tudott csinálni Vistához. Volt is nagy botrány miatta.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#533) Gorneck válasza CPT.Pirk (#532) üzenetére


Gorneck
titán

Ez elég fura...nekem nem jelennek meg a driverfrissítések wuba, mármint így a listában...ha van friss eddig minden esetben kellett egedélyezni is...magától sose rakott fel semmit hacsak nem volt eleve benne...
Amúgy ha jól látom ez valóban wu-s lesz, mert a gyári integráltat frissíti...szal ennek magától nem szabadba felkúsznia...

De igazából mind1...nem ehhez a topikhoz tartozik ez...mert nem a driver a gond, hanem a körítés...ami csak komplett telepítés esetén jelenik meg...XFIm volt rüheltem is mint xart...gyorsan le is váltotta az alaplapi... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#534) fatal` válasza F34R (#529) üzenetére


fatal`
titán

Nekem WU a Control Panelt is felteszi. Pont ugyanaz települ, mint a Creative oldaláról.

(#530) CPT.Pirk: Ez így érhető, akkor nincs más megoldás, mint letiltani a WU-t telepítés után. Én is ezt szoktam. Utána felrakom a drivereket meg a többi vackot, ami rebootot kér. És utána engedem rá a WU-t.

Egyékbént CMMS nekem van a creative driverrel is, supp pack nélkül. Control Panel -> Audio Control Panel. Bár ez valószínűleg kártyafüggő.

[ Szerkesztve ]

(#535) Gorneck válasza fatal` (#534) üzenetére


Gorneck
titán

Nahhh egyre jobb...a creative monnyon le... :D

Gorneck#1239

(#536) pete_21 válasza fatal` (#534) üzenetére


pete_21
addikt

Bocsi az offért, csak ha már szóbajött:
CMSS-t lehet állítani, mert (ha jól emlékszem) az alapdriver tartalmazza az Audio Console-t (és semmi mást...), és azon belül van lehetőség a CMSS állítására. Viszont ez számomra baromi kevés, a Speaker Settings vezérlőpanel mindenképp kell, feltéve ha akarom, hogy a mélyláda is szóljon. Az én Audigy 4-emet csak a Daniel K. által moddolt drivercsomaggal lehet életre kelteni, ami azért elég nevetséges, hogy a Creative ennyire nem foglalkozik a saját termékével. Tényleg voltak belőle balhék, hogy ez a srác miért módosítgatja a Creative csomagjait, de ha ő nem lett volna, akkor Vistára váltásnál dobhattam volna ki a hangkártyámat?? :F

(#537) fatal` válasza pete_21 (#536) üzenetére


fatal`
titán

Ha nem szól a mélyláda akkor a windows sound settings részénél állítsd be, nekem szól 5.1ben a kártya. De azt hiszem van speakers fül az audi control panelben is.

Balhé volt bizony, nem is kicsi.

(#538) pete_21 válasza fatal` (#537) üzenetére


pete_21
addikt

Windows-ban jól van beállítva. A Creative Speaker Settingsnél kell a bass redirection-t bekapcsolni, az kelti életre a mélyládát. Audio Console-ban a Speakers fülön csak a csatornák számát lehet beállítani, amit Windows-ban is. Vagyis ahhoz, hogy normálisan működjön az 5.1-es hangrendszerem, bizony muszáj feltenni Daniel K. csomagját. (Nem ezzel van a problémám. Örülök, hogy megcsinálta a csomagot. A gond azzal van, hogy nem a Creative csinálta. Ők leszarják, hogy mi van a felhasználóval. Kicsit erősen rákényszerítik a felhasználót, hogy vegyen X-Fi-t, vagy valami olyan kártyát, ami hivatalosan támogatja a Vista/7 oprendszereket....)

[ Szerkesztve ]

(#539) pzstm válasza Воланд (#525) üzenetére


pzstm
titán

csak azt nem értem miért más a hash és a pontos mérete ISO-nak...mindegy....most letöltöm ezt az újat, csak hogy összehasonlítsam ISO-t ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#540) Воланд válasza pzstm (#539) üzenetére


Воланд
titán

Írtam pm-et, szerintem ezt ne itt beszéljük meg... ;)

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#541) Sub-ZeRo válasza pete_21 (#538) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ezt hívják üzletnek. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#542) Воланд


Воланд
titán

Windows 8 History Vault

Windows 8 'immersive browser' images surface

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#543) pzstm válasza Воланд (#542) üzenetére


pzstm
titán

History Vault ígéretesen hangzik....másiktól nem vagyok elájulva :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#544) Воланд válasza pzstm (#543) üzenetére


Воланд
titán

Ennyi alapján én sem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#545) fatal` válasza pzstm (#543) üzenetére


fatal`
titán

Szintén.

Ez a fekete metro UI meg szerintem kifejezetten ronda lesz az Aeroval együtt, desktopon.

(#546) Воланд


Воланд
titán

Windows 8 MetroUI OOBE shown off on video

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#547) Sweet Lou 6 válasza fatal` (#545) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

szerintem a végleges metro UI-ban nem lesz Aero, kicsit ízléstelen lenne.

sweetlou6.wordpress.com

(#548) Morden24 válasza fatal` (#545) üzenetére


Morden24
nagyúr

Abból, hogy a címsor alul van, én eléggé arra következtetek, hogy ez a tabletes felülethez van.

Sectumsempra - For Enemies

(#549) fatal` válasza Morden24 (#548) üzenetére


fatal`
titán

Úgy legyen, oda illik is. :)

(#550) pzstm


pzstm
titán

Windows 8 System Settings Metro UI Menu Video Demo

MÁS:

csak hogy az EU sem köthessen beléjük (legalábbis erre a legnagyobb az esély)
ARM.Starter=00342
ARM.StarterN=00345
ARM.StarterE=00348
ARM.HomeBasic=00346
ARM.HomeBasicN=00358
ARM.HomeBasicE=00349
ARM.HomePremium=00359
ARM.HomePremiumN=00362
ARM.HomePremiumE=00351
ARM.Professional=00371
ARM.ProfessionalN=00376
ARM.ProfessionalE=00352
ARM.Enterprise=00392
ARM.EnterpriseN=00403
ARM.EnterpriseE=00355
ARM.Ultimate=00426
ARM.UltimateN=00432
ARM.UltimateE=00356
X86.Starter=00342
X86.StarterN=00345
X86.StarterE=00348
X86.HomeBasic=00346
X86.HomeBasicN=00358
X86.HomeBasicE=00349
X86.HomePremium=00359
X86.HomePremiumN=00362
X86.HomePremiumE=00351
X86.Professional=00371
X86.ProfessionalN=00376
X86.ProfessionalE=00352
X86.Enterprise=00392
X86.EnterpriseN=00403
X86.EnterpriseE=00355
X86.Ultimate=00426
X86.UltimateN=00432
X86.UltimateE=00356
X64.HomeBasic=00346
X64.HomeBasicN=00358
X64.HomeBasicE=00349
X64.HomePremium=00359
X64.HomePremiumN=00362
X64.HomePremiumE=00351
X64.Professional=00371
X64.ProfessionalN=00376
X64.ProfessionalE=00352
X64.Enterprise=00392
X64.EnterpriseN=00403
X64.EnterpriseE=00355
X64.Ultimate=00426
X64.UltimateN=00432
X64.UltimateE=00356
X64.ServerHyper=00490
X64.ServerStandard=00477
X64.ServerEnterprise=00486
X64.ServerDatacenter=00496
X64.ServerWeb=00500
X64.ServerHomeStandard=76547
X64.ServerHomePremium=92324
X64.ServerSBSStandard=01480
X64.ServerSBSPremium=01484
X64.ServerWinFoundation=00478
X64.ServerWinSB=01481
X64.ServerSolution=01407
X64.ServerForSBSolutions=01408
X64.ServerSolutionsPremium=01409
X64.ServerSolutionEM=01412
X64.ServerForSBSolutionsEM=01417
X64.ServerEmbeddedSolution=01418
X64.ServerEssentialManagement=01615
X64.ServerEssentialAdditional=01615
X64.ServerEssentialManagementSvc=01652
X64.ServerEssentialAdditionalSvc=01652
X64.ServerMediumBusinessManagement=01651
X64.ServerMediumBusinessSecurity=01647
X64.ServerMediumBusinessMessaging=01645
X64.ServerHPC=01439
IA64.ServerEnterpriseIA64=00493

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.