Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Morden24 válasza pzstm (#550) üzenetére


Morden24
nagyúr

Gyönyörű... ez még gombócból is sok :U :DDD

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#552) kraftxld válasza pzstm (#550) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ez szerintem fake, vagy legalábbis az utolsó tuti nem jó mert 2008 R2 után nem lesz IA64-es windows.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#553) pzstm válasza kraftxld (#552) üzenetére


pzstm
titán

7955-ös build egyik fájljában található ez a lista ha jól rémlik.... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#554) pzstm


pzstm
titán

Windows 8: User account roaming settings over Windows Live Cloud revealed

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#555) Воланд válasza pzstm (#554) üzenetére


Воланд
titán

Nem rossz! :C

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#556) Drughi


Drughi
addikt

Egy kérdés:
Az eddigi képek, videók beszámolók alapján az új rendszer (noha még csak nagyon gyerekcipőben jár) eléggé hasonlít a 7-esre.
Tény, hogy egy jó koncepcióból próbálnak kiindulni, de mennyire lehetséges, hogy egy teljesen más kinézetű struktúrájú rendszert fogunk kapni?
legalább akkora változásra gondolok mint xp-vista vagy vista-7 esetében.
Az új funkciók jelen esetben elhanyagolhatók a kérdésem a külsőségekre értendő.

(#557) Psychonaut válasza Drughi (#556) üzenetére


Psychonaut
addikt

Lesz tablet-UI, ami valoszinuleg a WP7-hez hasonlo(bb) kulsovel fog erkezni, a desktop verzioban az Aero kicsit valtoztatott formaja lesz jelen allas szerint.

(#558) Drughi válasza Psychonaut (#557) üzenetére


Drughi
addikt

Magyarul akkor nem sok.
Olvasgatom a hsz-eket, meg próbálom a lépést tartani, de amíg csak 79xx es buildekről jön tényleges infó, addig nem is várok többet. majd talán később.
Csak emlékeim szerint amikor kiszivárogtak az első buildek a win7-ről akkor már ég és föld különbségek voltak a vistához mérten.
De az a vista volt...

(#559) pzstm válasza Drughi (#558) üzenetére


pzstm
titán

6801-es build emlékeim szerint kevesebb mint 1 évvel az RTM előtt szivárgott ki, szinte egy az egyben ugyanaz volt mint a Vista. 6916-os volt az első, ahol volt észrevehető különbség (lsd. Superbar; (új tálca) )

Ha belegondolsz a legutolsó kiszivárgott build is február legvégéről való....ahhoz képest még bő másfél évük van jelenlegi ütemterv szerint az RTM állapotig....finoman szólva is a felismerhetetlenségig át tudnánk szabni addig. ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#560) pohár válasza pzstm (#559) üzenetére


pohár
félisten

ma is tettek ki a magra egy verziót, de folyamatosan törlik...

Torrent törölve: Windows 8 Build 6.2.7955.0-x86-ultimate - Ok: egyéb (Ezt a torrentet nem engedélyezzük feltölteni!)

szóval szivárognak rendesen, csak kevés helyen lehet őket fellelni :D

meg ahogy olvastam, ez a verzió már M2 utáni, de még M3 előtti verzió :F

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#561) Воланд válasza pohár (#560) üzenetére


Воланд
titán

Pre-M3

warezt meg hanyagoljuk, köszi!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#562) Drughi válasza pzstm (#559) üzenetére


Drughi
addikt

Meg nem mondom, hogy melyik build volt, lehet az első hivatalos, de lehet későbbi.
Azt tudom, hogy teljesen más volt nekem, mint átlag user.
Nem is várok még csodát, meg egetverő különbségeket, arra ráéünk majd náron

(#563) Neil Watts válasza pzstm (#515) üzenetére


Neil Watts
veterán

es akkor mibol lesz a beta? :D Azt hallottam, hogy abbol. :)

(#564) Воланд válasza Drughi (#562) üzenetére


Воланд
titán

Eget rengető különbség átlagusernek a metro ui lesz. Bár még fogalmam sincs, hogy ez miképpen lesz bent a végleges (asztali) rendszerben, aero mellett. Az igazán fontos dolgok meg a részletekben rejtőznek (sync, fejlettebb biztonsági mentés, több beépített program, stb).

Jó lesz ez, az az igazság. :K

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#565) pohár válasza Воланд (#561) üzenetére


pohár
félisten

nem avégett hoztam fel, hanem pzstm mondta hogy februárban szivárgott ki az utolsó verzió, hát nem :N

igen az az, pre-m3

no mindegy végül is, csak csinálják meg jóra aztán még a végén lehet veszek egyet ;]

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#566) pzstm válasza pohár (#565) üzenetére


pzstm
titán

a legutolsó kiszivárgott verzió február végéről való...ezt arra mondtam, hogy
6.2.7955.0.fbl_srv_wdacxml.110228-1930_x86fre_client-ultimate_en-us ;)

teccikérteni? (maga a build való február végéről...nem a szivárgás..... ;) )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#567) pzstm válasza Neil Watts (#563) üzenetére


pzstm
titán

azok találgatások voltak....nem lehet tudni, én most 8100-ra tippelnék :C

AMúgy ha belegondolsz 7100RC volt, nem sokkal később meg ugrottak és 7600 lett belőle :B ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#568) pohár válasza pzstm (#566) üzenetére


pohár
félisten

jujujujujujjj bocsi, ezt benéztem nem is kicsit :B :R

éhgyomorral nehéz még a szövegértelmezés is :D

akkor bocsi még egyszer a felesleges hsz-ért :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#569) eziskamu


eziskamu
addikt

Van már infó az UEFI-vel kapcsolatban? A BIOS támogatást dobni fogják?

(#570) Воланд válasza eziskamu (#569) üzenetére


Воланд
titán

Szerintem kizárt, hogy dobnák a BIOS támogatást.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#571) Psychonaut válasza eziskamu (#569) üzenetére


Psychonaut
addikt

BIOS tamogatas szerintem 100%, hogy marad.

(#572) pzstm válasza eziskamu (#569) üzenetére


pzstm
titán

0.1% esélyt ha látok rá esetleg.....sokkal komolyabb/merészebb/felelőtlenebb lépés lenne mint az only-x64 dolog, és látjuk, hogy még ebből is lesz 32bites.

Meg ismét elég komoly hangsúlyt fektetnek kompatibilitásra (6.2 marad a kernel is például)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#573) pohár válasza pzstm (#572) üzenetére


pohár
félisten

és olyat nem csinálhatnak, hogy megcsinálják az UEFI-t is, meg BIOS-t is, és arról bootolsz ahonnan szeretnéd?
mármint az UEFI-t tudná kezelni a Win

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#574) Воланд válasza pohár (#573) üzenetére


Воланд
titán

Már most is tudja (szerk.: w7 is, meg szerintem a vista is).

SB-s lapok között van olyan, amin uefi van.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#575) eziskamu válasza Воланд (#574) üzenetére


eziskamu
addikt

Ja a Vista SP1-től (meg asszem csak az x64-es változat, de lehet hülyeséget mondok)

(#576) pohár válasza Воланд (#574) üzenetére


pohár
félisten

tyű bakker, de le vagyok maradva :Y
én még azt hittem, hogy csak egy jövőbeli dolog lesz ez :U

jaaa de csak a 64 bites rendszerek tudják kezelni, nemde?

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#577) Воланд válasza eziskamu (#575) üzenetére


Воланд
titán

Nem, nem mondasz hülyeséget. SP1, x64 only.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#578) eziskamu válasza pohár (#576) üzenetére


eziskamu
addikt

Intel márkájú (!) lapban már volt asztali(!) socket 775-ös lap is, valamint egyes csúcs P45-ös ASUS lapokra is fel lehetett rakni UEFI-t, meg asszem az MSI is próbálkozott.

(#579) pzstm


pzstm
titán

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#580) tDr1v3r válasza pzstm (#579) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szép lesz az arculata... :)) Legalábbis a bétáé ilyesmi lesz, nem? Win7-ből kiindulva.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#581) Воланд válasza tDr1v3r (#580) üzenetére


Воланд
titán

A véglegesé is valami ilyesmi lesz. Metro UI.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#582) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Bocs pzstm belinkelem. [link]
Ha nem jó, akkor majd pm-ben szétoltasz. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#583) Воланд válasza Sub-ZeRo (#582) üzenetére


Воланд
titán

[link] :P ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#584) tDr1v3r válasza Воланд (#581) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Tudom, de én esspeciel a háttérre értettem.
Mod: fákkinjó! :D

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#585) Sub-ZeRo válasza Воланд (#583) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Jól van na. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#586) Воланд válasza tDr1v3r (#584) üzenetére


Воланд
titán

Jah, hát végülis nem rossz, mármint a háttér. Meg lehet szokni. ;) :B
Csak az ugly guy-t nem....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#587) pzstm válasza Воланд (#586) üzenetére


pzstm
titán

volt róla szó, hogy azt natívan támogatni fogják, hogy user is cserélhesse (még nem keresgettem). Illetve meg található már 7955-ben is az óra melletti ikon kikapcsolásának lehetősége (már akit zavar vagy nem tetszik)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#588) Воланд válasza pzstm (#587) üzenetére


Воланд
titán

7850-ben is benne van már, ha jól rémlik, mintha hallottam volna valahol.... :B

Szerintem 100%-k, hogy az változtatható lesz, bár egyelőre elő kell csalogatni a srácot, meg a madarat... :B

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#589) pzstm


pzstm
titán

Újabb kellemes feature:
Windows 8 To Support Drag and Drop in Address Bar

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#590) Воланд válasza pzstm (#589) üzenetére


Воланд
titán

Hogy mik vannak.

Képzelem, hogy mit kellett ehhez össze-vissza kattintgatni az intézőben, mire megtalálta ezt a funkciót. Én saját magamtól valahogy nem jutnék oda, hogy az address bar-ba húzzam a fájlokat. Persze most már, hogy lehet ilyet is, teljesen logikusnak tűnik. Eddig miért is nem lehetett? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#593) Beaver válasza Воланд (#590) üzenetére


Beaver
csendes tag

Jogos, ez kb. 1db event handler megirasat jelentheti :D

(#594) aveos


aveos
tag

Sziasztok felrakta már valaki, valamelyik Bulidot?

06302081105

(#595) Воланд válasza aveos (#594) üzenetére


Воланд
titán

Nem. ;)
Tudod, topic címe, szabályzat... :U

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#596) Psychonaut válasza aveos (#594) üzenetére


Psychonaut
addikt

Microsoft dolgozok.

(#597) tDr1v3r válasza aveos (#594) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Bulidot, buli dot, bul idod, vagy csak szimplán build-ot?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#598) aveos válasza tDr1v3r (#597) üzenetére


aveos
tag

Sajna, Bulid-ot? !!! :R

06302081105

(#599) pzstm


pzstm
titán

Touch-friendly system settings :B ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#600) No-kia válasza pzstm (#599) üzenetére


No-kia
őstag

csak szerintem üt el így az ablak kinézete a tartalom kinézetétől ? :D :B

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.