Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#90319) ritkaság válasza kovaccss (#90307) üzenetére


ritkaság
tag

Vazzzeee!
Sokat panaszkodsz, de nem írtad, hogy TE mennyit tettél azért, hogy jobban élj. Hogyan tanultál? Mennyi végzettséged van? Én egy 15nm-es szobában nőttem fel a nagymamámmal, édesanyámmal és a nagybátyámmal (fater lelépet amikor fél éves voltam). 60 ember által használt közös zuhanyzóban fürödtem, tálaló konyhában készítettük az ételünket ahol kb 100 másik ember kajáját tálalták. Van érettségim és 5 szakmám. Hoztam az életben rossz döntéseket és ezért lenulláztam magamat egy párszor, de nem sírok!!! Van egy lányom 3 diplomával, mint tudjuk az sem kevés pénz. Nem tudták diagnosztizálni az elfakadt vakbelemet, ezért még tíz kg sem emelhetek a műtéteknek köszönhetően... Sírjak még, tudnék hidd el. Nem sírni kell, hanem tenni. Apró lépésekkel előre, de néha vissza. Főleg nem mástól vagy másoktól várni a sült galambot. Én a Kádár rendszer alatt sem éltem jól, de jobban éltem mint most és az sem tetszett. Most boldog vagyok a nejemmel és a lányommal. Nem mondom, hogy nincsenek viharok az életemben, de teszem a dolgomat és mindig nyitott szemmel járok. Ja, hogy sírjak még egy kicsit, cukros és szívbeteg vagyok, asztmával születtem ..... De itt vagyok hál Istennek! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.