Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#629) regvoltrossz válasza veze (#625) üzenetére


regvoltrossz
tag

Az egykori festékgyár helyére -a bajai út mellett a két vasúti átjáró között jobbról- akart építkezni olyan 8-10 éve ha jól emlékszem. A "cseréről" nem tudtak megállapodni annak idején a várossal. A Fonógyári úti kereszteződés felújítását vállalták volna, a 3-as villamos pályájánák egy részét is felújították volna, valakinek azonban elszállt az agya és azt követelte, hogy akkor a két vasúti átjáró alatti aluljárót is építsék meg amit már nem vállaltak.
Egyébként emlékszik még rajtam kívül valaki arra, hogy annó a város úgy járult hozzá az M5 autópálya építési engedélyéhez, hogy csak akkor valósulhat meg ha a téglagyártól a felhajtóig négysávossá szélesítik az utat? A repülőtér hozzájárult a kisajátítások is megtörténtek és annak idején elég sokat cikkezett erről a helyi média is. Azóta sem lett ebből semmi, pedig az autópálya már több éve át lett adva és a rá- és onnan városba hajtó forgalom a kétszer egy sávos 55-ösre zúdul.

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.