Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) bitpork válasza Rolly (#591) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Én abban hiszek hogy a 15+ éves konstrukciók a legjobbak. Nem volt még precíziós gyártástechnológia, ott egy alkatrész óhatatlanul túlméretezett volt. visszasírom az 1986-os Ford Scorpiómat. 2.8 literes motor kipufogó-gáz visszavezetéssel és csak 145 lóerővel. de ment és ment és ment. 15 év után is a gyári értékeket lehetett mérni a zöldkártyánál. Sajnos az átlag 11 liter kicsit csípős lenne most benyából( automata váltóval).

Én abban hiszek a régi géperejűjáróművek sokkal inkább a jövőnek lettek tervezve.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#602) Rolly válasza macilaci78 (#600) üzenetére


Rolly
veterán

pont azt beszéltük kollégákkal, hogy geci sok spar van :) (csak ha már a spar szóva került ... :) )

más: akkor valami injektoros benzines kocsit nézzek? Tipikusan mennyivel fogyaszt többet egy autó gázból mint benzinből ? illetve sebességtől mennyire függő ez? valami 100 lóerő körüli autót vennék ha benzinest veszek ...

(#603) Inv1sus válasza Rolly (#602) üzenetére


Inv1sus
addikt

Szilléri sugárút mentén lehet látni 3-at, 4-et, de minek?

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#604) bitpork válasza Inv1sus (#603) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

1xű: hogy minden nyugger busz használata nélkül el tudjon jutni occójé.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#605) maláj válasza bitpork (#604) üzenetére


maláj
őstag

spar mint olcsó :F :U

(#606) bitpork válasza maláj (#605) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mondj 1 helyet ami olyan olcsó mint ahogy azt szeretnénk :DD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#607) lorcsi válasza bitpork (#606) üzenetére


lorcsi
veterán

vannak ezek az olcsó diszkontok..azok tényleg olcsók..vagy a lidl-ben is vannak néha oylan árak hogy tényleg olcsó

(#608) lorcsi


lorcsi
veterán

a Tiszaszigeti mélypont körüli túristautakon végig ment már valaki ?

(#609) bitpork válasza lorcsi (#608) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A pusztában? Isten mentsen meg tőle.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#610) macilaci78 válasza Rolly (#602) üzenetére


macilaci78
nagyúr

APEH álláspontja szerint 20%-kal eszik többet a benzinesnél a gázosra alakított kocsi. Ez derül ki az APEH által kiadott üzemanyagnormából is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#611) macilaci78 válasza lorcsi (#608) üzenetére


macilaci78
nagyúr

:K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#612) lorcsi válasza macilaci78 (#611) üzenetére


lorcsi
veterán

mint a 3 vagy 4 útvonalat megjártad?
gyalog vagy bicajjal ?
nem visz át a határon?
múltkor jártam arra és egyzr csak megszólalt a telóm hogy üdv szerbiában :DDD

(#613) macilaci78 válasza lorcsi (#612) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Határon nem visz át.
Battonyára mikor hazamegyek szüleimhez, már Mezőhegyesnél üdvözöl a román hálózat, szóval kézire van állítva.
Gyalog voltunk. tavaly nyáron, jól észrevehető útvonal volt, de nem volt kitaposva teljesen a fű. Több pihenőhely, kis tisztás is volt, nekem tetszett. Csak kevés volt az árnyék, sok vizet vigyél Magaddal és valami fejkendőt, vagy kalapot.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#614) lorcsi válasza macilaci78 (#613) üzenetére


lorcsi
veterán

valószínűleg bicajjal mennék..és már azért anynira nem süt a nap mint nyáron..de elteszek egy sapit

(#615) bitpork válasza lorcsi (#614) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Meg kutya és románriasztót :DD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#616) macilaci78 válasza bitpork (#615) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Semmi ilyesmire nem kell számolni arra felé. Mezőgazdasági térség, a polgármester pedig ügyel a rendre. Azzal poénkodott, hogy a településen a bűnözés 2010-ben 100%-kal nőtt a korábbi évhez képest: volt egy szem betöréses lopás.
Az persze megszokott, hogy van, aki gyalog megy kocsmába, és kerékpárral haza, aztán fordítva. ;]

Még magát az emlékpontot is meg lehetett nézni, a kerítés-kapu is nyitva, kis tavacska, szép zsuptetős fedél, padok, miegymás. Tetszetős.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#617) partymaci


partymaci
aktív tag

Monitor eladó!

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#618) LordVader80


LordVader80
senior tag

Keresek egyszeri munkára egy logó+bélyegző dizájn készítésre olcsó emberkét. Priv :R

May The Force Be With You!

(#619) Rick4 válasza pilóta (#599) üzenetére


Rick4
félisten

A kilépő résznél ott van a sorompók helye, Pécsen is, Győrbe is, Pesten is kell fizetni, de legalább az első óra ingyenes, tehát 200Ft-ért 2 órát állhatsz bent. És ha azt nézem, hogy mégiscsak fedett, és a kiléptetés elvi lehetetlensége miatt biztonságosabb ott állni mint az utcán, a csavarhúzóval sétálgató hülyegyerekek mellett hagyni, megéri itt parkolni.

Körbenéztünk, olyan mint a többi, jó, hogy a plázából nem engedték be a Józsi butikja típusú üzleteket, kajás résznél hatott az újdonság varázsa, 10 emberből 8 KFC-s kaját nyomott. Minnyá találtam is valamit, két szatyor árválkodott az egyik puff tövében, egy töld sál, meg egy reebok póló volt bennük, információs hölgy átvette, nem tudom, visszajut-e a tulajhoz valaha...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#620) LordVader80 válasza bitpork (#589) üzenetére


LordVader80
senior tag

nem, téged nem ;) kivéve ha tipikus passatos stílusban vezetsz ;] ;]

May The Force Be With You!

(#621) bitpork válasza LordVader80 (#620) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Rawulfot kell megkérdezni hogy vezetek :D

Önbevallásos alapon, tatás vagyok, ritkán fog el a mehetnék.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#622) Rawulf válasza bitpork (#621) üzenetére


Rawulf
őstag

Most arra gondolsz, amikor mellhártyagyulladással vittél az SZTK-ba? :DDD

"Please state the nature of the medical emergency."

(#623) LÁZ


LÁZ
addikt

Keresek ddr3as 8gigás 1600os kitet, elsősorban vengeance-t

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#624) bitpork válasza Rawulf (#622) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem, hanem arra amikor a Szilvi vezette a kocsimat :DD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#625) veze válasza Rick4 (#597) üzenetére


veze
őstag

állítólag az Auchan nem épit beruházást tartós bérleti viszonyban lévő ingatlanra , csak saját tulajdonra . és nincs privát tulajdonban lévő akkora terület ami eladó is, ami az igényeinek megfelelne. én ilyesmit hallottam

(#626) lorcsi válasza Rick4 (#619) üzenetére


lorcsi
veterán

nem tudom mire ez a nagy kfc őrület :F
valami kebabos és egy távol keletist láttam...valahogy szimpatikusabb mint az usa kajáldák

(#627) maláj


maláj
őstag

na holnap elnézek ebbe az új "nevezetességbe" ;]
remélem már nem lesz tömegnyomor mert akkor visszakézből már seggelek is kifelé :DDD

(#628) ben800 válasza lorcsi (#626) üzenetére


ben800
aktív tag

Nekem se tetszik igazán...
-Egézségtelen
-Nyomorogni kell mire kiszolgálnak
És akkor ha gyorskaja akkor a jól bevált hot-dog esetleg normálisabb helyen pizza:)
Amúgy csak itthoni koszt, az a legjobb:)

(#629) regvoltrossz válasza veze (#625) üzenetére


regvoltrossz
tag

Az egykori festékgyár helyére -a bajai út mellett a két vasúti átjáró között jobbról- akart építkezni olyan 8-10 éve ha jól emlékszem. A "cseréről" nem tudtak megállapodni annak idején a várossal. A Fonógyári úti kereszteződés felújítását vállalták volna, a 3-as villamos pályájánák egy részét is felújították volna, valakinek azonban elszállt az agya és azt követelte, hogy akkor a két vasúti átjáró alatti aluljárót is építsék meg amit már nem vállaltak.
Egyébként emlékszik még rajtam kívül valaki arra, hogy annó a város úgy járult hozzá az M5 autópálya építési engedélyéhez, hogy csak akkor valósulhat meg ha a téglagyártól a felhajtóig négysávossá szélesítik az utat? A repülőtér hozzájárult a kisajátítások is megtörténtek és annak idején elég sokat cikkezett erről a helyi média is. Azóta sem lett ebből semmi, pedig az autópálya már több éve át lett adva és a rá- és onnan városba hajtó forgalom a kétszer egy sávos 55-ösre zúdul.

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#630) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Munkalehetőség diákoknak!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#631) ALI_G


ALI_G
veterán

Hello,
laptoppal szívok: [link], keresek bele olcsó SATA vinyót, új és használt is érdekel, 120 GB vagy annál nagyobb.

(#632) Inv1sus válasza macilaci78 (#630) üzenetére


Inv1sus
addikt

Ha nagy a terület, el kellene oda egy távolba látó ember.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#633) Alex123


Alex123
senior tag

Sziasztok!

Magánház felújításához keresek egy "embőrt", Aki kiszámolná, hogy mit, mennyiből, megtervezné, ötleteket, tanácsokat adna, esetleg a kivitelezés elindításában, ellenőrzésében is segédkezne.

Tudom, hogy ez így eléggé tág de most jobban nem tudom körül írni...
Spórolásként a saját munkánkat is belevinnénk, kőműves, víz-gáz szerelő akad a családban...

Úgy néz ki, hogy hamarosan költözünk és kéne Valaki, aki koordinálná az egész felújítást, mert eddig csak "csillagászati" árakat kaptam a "szakiktól" és ellentmondásokban sem volt hiány...

Maga a ház stat. jó állapotban van, belülről lenne a döntő munka.
Max. keret 2 Misi, ez van, ezt kellene a leggazdaságosabban beosztani és, mint írtam, a munkafolyamatok részbeni átvállalásával tudnánk hozzájárulni még a költségek csökkentéséhez.

Várok tehát jelentkezőket referenciákkal, esetleg előtte - utána képekkel, árakkal.

Írj privátot és felveszem a kapcsolatot.

Köszönöm.

- Alex -

(#634) Rawulf


Rawulf
őstag

Meghalt Steve Jobs!

"Please state the nature of the medical emergency."

(#635) maláj válasza Rawulf (#634) üzenetére


maláj
őstag

akkor a qkacos alma topikokban hosszantartó mély depresszió lesz úrrá ...

(#636) macilaci78 válasza Rawulf (#634) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Lehet, még a logót is lecserélik almáról rákra...

Amúgy pedig béke poraira.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#637) Luighi


Luighi
aktív tag

Ma reggeli szösszenet:

postán állok az ablaknál, ügyintéző épp leszámolja nekem az utánvételes összeget, mögöttem roma hölgy megkérdezi:
-ma van calaaadi pótlék fizetés?

:)

Élőben jobb volt na!

(#638) szumoo válasza Luighi (#637) üzenetére


szumoo
senior tag

Furcsállom a kérdést, mert ezt ők tudják a legjobban, h melyik napon hova kell menni...
De reggeli poénnak nem rossz. :)

A nyúlon túl?

(#639) MaciG


MaciG
addikt

Eladó egy rózsaszín telefon anyukának,bnőnek,hugicának vagy ízlés szerint bárkinek. :)

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#640) lorcsi


lorcsi
veterán

Szegeden van oylan bolt ahol régebb thinkpadek et lehet megnézni és vásárolni ?
(x31, x32, x60, x60s)

(#641) zeg


zeg
senior tag

Eladó egy Fujitsu Scaleoview L22-1W 22"-os TFT monitor.
Adatlap: [link]
2db vga in, jack in
Pixelhiba, karc nincs.
Fém kijelzőkeret, fém talp.
Ár: 16K, alku és beszámítás nincs, aki hamarabb jelzi vételi szándékát az viheti. Szeged területén ingyen házhoz viszem.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#642) maláj


maláj
őstag

na voltam az Árkádban
50% minimum tanuló volt akik semmit nem vettek
volt pár újgazdag ktsg. akik itták a vizezett sz*r kávéjukat
pár díszb*zi rózsaszín pólóban azt hitték, hogy ők most nagyon menők és mindenki rájuk figyel
pár nyugdíjas akik szemlélődtek - és az árak láttán menten rosszul is lettek :))
ott volt még munkatársam is :DDD legalább már ketten lógunk munkaidőben ;]
KFC és MM ahol "viszonylag" sokan voltak ...

(#643) lorcsi válasza maláj (#642) üzenetére


lorcsi
veterán

pedig az MM-ben nem is láttam olyan hihetetlen nagy akciót :F

(#644) maláj válasza lorcsi (#643) üzenetére


maláj
őstag

amit láttam az 1 Samu 32"-os tv volt amit vettek előttem :)
+ gondolom az xbox-ra mentek be sokan (50k slim, 250 GB HDD, stb. )

(#645) macilaci78 válasza lorcsi (#643) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Leakciózta a 2 héttel ezelőtti 80k-s mosógépet 92k-ra Ez hihetetlen nagy akció, nem?

MaciG: UP a Smamsung telónak! Ez valami koppintott Samsung? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#646) lorcsi válasza maláj (#644) üzenetére


lorcsi
veterán

röhej ez a 32' is...szerintem egy vagy max másfél év és a 32' 3d tévé lesz 100 körül..vagy a 42'-es

(#647) LordVader80 válasza maláj (#642) üzenetére


LordVader80
senior tag

nemi identitásomat ne kérdőjelezd meg, de én is szoktam rózsaszín felsőt felvenni, jó nem bugyirózsaszínt, annak is van normális árnyalata, akkor most én is díszbuzi köcsög vagyok?
ez alapján véleményt alkotni sztem elég gáz :P

May The Force Be With You!

(#648) r0by válasza MaciG (#639) üzenetére


r0by
addikt

pár apróbb kar van rajta
Mintha lemaradt volna egy c betű? :P

[ Szerkesztve ]

(#649) FoxiestFox válasza LordVader80 (#647) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Férfi rózsaszínben gay. Nem úgy mondom hogy most lebuziztalak, vagy valami, oké hogy 21. század meg minden, de azért szerintem vannak alapvető normák, amiket nem árt betartani :P
Épp tegnap láttam egy csapat 16-18 éves srácot, egyiken rózsaszín fültágító, piercingek minden mennyiségben, agyon-elcsépelt nonfiguratív tetkók, rózsaszín póló egyiken, rózsaszín ing a másikon... OMG
Legjobb mikor a tottyos farmerrel fokozzák a dolgot, annál nekem végem van, ott már láthatóan vigyorgok :))
Megkérdeztem volt csajomat, hogy most ez csak számomra buzis, vagy tényleg az, azt mondta hogy ő is megmosolyogja az olyan hímeket, akik nem képesek hímnek látszani.
De biztos sok csaj van aki bukik erre, mert tipikusan ez a réteg az, aki sorra kettyinti a plázaragadozómacskákat :D

[ Szerkesztve ]

(#650) Agyasima válasza LordVader80 (#647) üzenetére


Agyasima
senior tag

Akárcsak utálni az _összes_ passatost! :P

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.