Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Luighi válasza Rolly (#448) üzenetére


Luighi
aktív tag

Na, ez korrekt hozzáállásnak tűnik.
A kulcsszoftosok esetében azt nem értem, hogy ha ennyire szigorú szabályok kötik őket, akkor miért nem hívják föl a láma vevő figyelmét az ilyen apró részletekre?
Ha én kerülök a boltocskámban kezdő, nem hozzáértő vevővel szembe, akkor rászánom az időt, végigveszünk mindent...

Legközelebb tőletek vásárolunk, ígérem :)

(#452) Rick4 válasza Luighi (#450) üzenetére


Rick4
félisten

Mondjuk így a törvény szerint okés, egyébként nem lenne probléma pl egy tévét kibontani, akkor él a dolog, viszont a hibás teljesítés miatt még mindig támadhatóak szerintem, miért is kérnéd másik névre, mint amire eredetileg is kérted. Ha ez nem a kért névre szól, és nem is javítható garanciában, akkor egy hibás termék, ha lenyilatkozzák, hogy ez nem módosítható, akkor onnantól a hibásságra hivatkozva elállhatsz a szerződéstől. Van ismerősöm a fogyvédnél, megadjam a számát, ha erre a mókára kíváncsi? Bár én sem értem, hogy lehet úgy intézni egy 2 ezresnél drágább dolgot, hogy telefonon odaszólok és annyi, de ez már késő bánat..

Mail, visszajelzés az olvasottságról, visszaigazoló mail és nincsen félreértés...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#453) ritkaság válasza Luighi (#450) üzenetére


ritkaság
tag

Hali!
Sűrgősen beszélj a fogyasztó védelemmel. Azt is tudnod kell a magyar törvények szerint három féle szerződés van.
1 Írásos
2 Szóbeli
3 Ráutaló magatartás

Mivel szóban megegyeztetek a továbbadásról az jó. A bizonyítás már más kérdés. Fogyasztóvédelem jó tanácsokat ad. Ha más nem akkor békéltető!

(#454) Inv1sus válasza Rick4 (#439) üzenetére


Inv1sus
addikt

Jó, lássuk azt a készletet akkor.

Hogy neked miért kell minden hirdetményembe belevakkantani valami baromságot, meg hozzákötni a karkötőket, azt én nem tudom, de kezdem unni.

Küldök egyet és szorítsd a nyakadra oké? Bebizonyítom, hogy hatással van a szervezetedre.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#455) Luighi


Luighi
aktív tag

Fiúk, köszi szépen a tippeket, gyűröm a dolgot, küzdök velük!

(#456) SirRasor


SirRasor
őstag

Szegeden hol érdemes télikabátot venni, ahol nincsenek elszállva az árakkal?

Csak érdekességként: szegény bőrkabátom már nagyon sokat kapott. 10 éves, felhasadt 10-15 centis szakaszokban, még motorral is estem vele. Ezen felül festékes (hígítóval inkább nem nyúlok hozzá) és egy helyen vastag cerlux tartja egyben. A másik felét megoldtam pillanatragasztóval :U

..és valamiért a párom nem engedi, hogy felvegyem :DD

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#457) bitpork válasza Luighi (#455) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A ráutaló magatartás lehet alapja egy szerződésnek, de ha 1+1 ember között jött létre, szóban, akkor a bíró kiröhög. 1 állítás 1 tagadás, szevasz.

Ha nem írásban rendeltétek meg és nincs nyoma h kinek kell regelni, akkor szopacs. A számlázó programok íróinak , ha jól tudom, a terméket az adóhivatalnál auditálni kell, de legalább lejelenteni. Sztem ezért nem akarnak adminisztrálni. Ha nem volt nagy az összeg, javallom nyeljétek le és kérjen az ügyfeletek direktben egy licencet.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#458) FoxiestFox válasza SirRasor (#456) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ha már kabát
Van egy szövetkabátom, ajándékba kaptam, de mivel vékony gyerek vagyok, kb 3-szor beleférnék.. Sosem használtam, akit érdekel, jó áron odaadom.

(#459) bitpork válasza Inv1sus (#454) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Srácok, tényleg kell ennyire egymást masszírozni? Ha ilyen sok a felesleges energiátok, szeretettel várlak Titeket a nővérem építkezésén...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#460) bitpork válasza FoxiestFox (#458) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

No kondi? :DD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#461) Polemius válasza SirRasor (#456) üzenetére


Polemius
aktív tag

Nézz be a katonai boltba, ha nem bőrkabát kell. Ugyan ott is vannak drágább darabok, de azok legalább minőségben is jobbak. Esetleg túra- és sportbolt. Szerintem.

A bőrkabátot szakember nem tudná rendbe tenni?

Örülök, hogy nem adtad fel és adsz magatoknak még esélyt.

(#462) Rolly válasza bitpork (#457) üzenetére


Rolly
veterán

feltételezem a fizetés is megtörtént (átutalás) ami már ráutaló magatartás, persze lehet "védeni" hogy téves utalás ....

(#463) FoxiestFox válasza bitpork (#460) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Határozottan igen, csak a mikor a kérdéses.. :DDD

(#464) SirRasor válasza Polemius (#461) üzenetére


SirRasor
őstag

Bőr nem kell többet, azzal csak macera van. Ápolni meg óvni a víztől az nekem nem fekszik.
Katonai boltra nem gondoltam még, majd körbenézek, úgyis kell bakancs.

Bőrösnél már kétszer járt a kabát, de másodszorra is úgy tudta megcsinálni a szakember, hogy 2 nap után újra kiszakadt a varrásnál. Nem hibáztatom, mert tényleg jól dolgozik, csak elég rossz helyen volt az a szakadás. A cerlux viszont tartja :DD

dying_star hát én se vagyok kövér, sőt :U L-es kabátok jók nekem, tehát ezek az XXXL-es és társai felejtősek. Méret van rajta?

Amíg erőm bírja, addig kitartok mellette.

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#465) FoxiestFox válasza SirRasor (#464) üzenetére


FoxiestFox
félisten

XXL

(#466) Agyasima válasza Luighi (#440) üzenetére


Agyasima
senior tag

Grafit készített egy útmutatót arra, hogy kell az ilyen emberekkel bánni.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#467) bitpork válasza Rolly (#462) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Az utalás még nem jelent teljesítés igazolást! Abban igazad van hogy utaláskor vélelmezhető a szóbeli szerződés ráutaló magatartás alapján (ha nem volt írásos szerződés), de még ekkor is elhangozhat két különböző állítás ami kioltják egymást.

Szvsz ez konkréten szopó ág :( Mert ugye az utalás pillanatában még nem tudhattátok hogy vmi nem stimmel. Ezt viszont papír híján nem tod bizonyítani.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#468) bitpork válasza FoxiestFox (#463) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Gondolkodj erősen mert nekem is kellene már. Én heti 3ra gondoltam.

Sőt, mindenki másnak is izenem hogy lehet gyönni mozogni :DD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#469) ritkaság


ritkaság
tag

Nekem nem kell edzőterem, "csak" XXXXL kabát! :P

(#470) Inv1sus válasza bitpork (#468) üzenetére


Inv1sus
addikt

Hova? Én a Szegibe vagyok.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#471) FoxiestFox válasza Inv1sus (#470) üzenetére


FoxiestFox
félisten

akkor te már biztos ki vagy gyúrva

(#472) ritkaság válasza FoxiestFox (#471) üzenetére


ritkaság
tag

Ja, szép kerekre! :P

[ Szerkesztve ]

(#473) SirRasor válasza FoxiestFox (#465) üzenetére


SirRasor
őstag

Hát ez nem az én stílusom. Picit olyan régi germán egyenruha feelingje van :DDD

Make Love not war!

(#474) kispéé


kispéé
aktív tag

szasztok! Továbbra is keresek 512MB DDR1-es notebook ram-ot. Ha valaki tudna olcsón,gyorsan,szóljon! :) 25 6mb RAM-mal rájöttem ,hogy kínszenvedés dolgozni winxp alatt:(

(#475) pilóta válasza kispéé (#474) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ha DDR2 kellne, az van 2x512 is... ;)

Aki él és nem boldog, az téved!

(#476) bitpork válasza Inv1sus (#470) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Még nincs meg a hely csak a szándék. De rajta vagyunk az ügyön :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#477) macilaci78 válasza SirRasor (#464) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Military shop, Alpha kabát, akár rendelésre is. Fázni nemigen fogsz benne. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#478) gabesz82


gabesz82
senior tag

Cuccaim még mindig

Hirdetések

PSN: Morfologus82

(#479) fecus válasza fecus (#221) üzenetére


fecus
őstag

Köszönöm a tanácsokat. Az ismerős vett a T-től egy laptopot egy új mobilnet előfizetéssel. Azzal a 30 000 Ft-tal nem tudok versenyezni.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#480) kispéé válasza pilóta (#475) üzenetére


kispéé
aktív tag

Sajna az nem jó, régi masinám van. Fene se gondolta volna hogy ddr1-es RAM-ok ilyen ritkák, ddr2-ből viszont annyi van mint a tenger.:))

(#481) Attix82 válasza kispéé (#480) üzenetére


Attix82
őstag

Van csak drágák sajna.

(#482) Rick4 válasza Inv1sus (#454) üzenetére


Rick4
félisten

Inkább a farkamra szorítom, oké? Hozd el személyesen, és bebizonyítok neked sokminden mást cserébe. Ha nem volt elsőre érthető, leírom, nem kötöm össze a karkötőkkel, csak szimplán leírom, ez ennyiért szerintem sok, olcsóbban van ilyen, vagy ennyiért jobb. Aztán hogy ezt miért nem lehet építő jellegű kritikaként felfogni, nem értem, de hadd ne kössem ezt se össze a karkötős sztorival.

Egyébként hadd kérdezzem meg, miért kell neked ilyen "hirdetéseket" feladnod itt? Hidd el, ha lenne valamid ami működik, vagy ami jó áron van, megvennék, nem pedig vakkantanának. ;)

Egyébként tudom ajánlani az rtl klub műsorát, most megy:

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#483) Rolly válasza fecus (#479) üzenetére


Rolly
veterán

És azt is beleszámolták, hogy havi 8-10 ezer ft-ot fizetnek 2 évig az internetre? :)

(#484) tisn válasza Luighi (#451) üzenetére


tisn
addikt

alapitvanynak miert nem jo az ingyenes clearadmin?

(#485) Rick4 válasza Rolly (#483) üzenetére


Rick4
félisten

A noti törlesztője pl HP Compaq 620-as esetében 24 hónapig 2915Ft, a kezdőrészlet pedig 29940Ft, ez összesen 99900Ft, ez szerintem jó ár érte, 90K körül indul (pontos típustól függően) egyben fizetős verzióban. És ha most fizet elő az otthoni netre (amire úgyis előfizetne) akkor vállalható a dolog.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#486) tisn válasza Rick4 (#482) üzenetére


tisn
addikt

Inkább a farkamra szorítom, oké?

a meleg topik par sarokkal messzebb van :)

bar jo dolog egy bimbozo szerelem kialakulasat megfigyelni, de azert folytathatnatok mashol :K

(#487) Rick4 válasza tisn (#484) üzenetére


Rick4
félisten

Mondjuk ez nem piskóta az ingyenes alapprogram mellé:

Tudjuk, hogy a szoftverek területén a garancia nem igazán szokványos dolog.
Ennek ellenére annyira biztosak vagyunk a Clear Admin Számlázó program minőségében, hogy 100% pénzvisszafizetési garanciát adunk.
Amennyiben elégedetlen számlázó programunkkal, csak keressen fel bennünket egy éven belül és kérdés nélkül visszautaljuk a modulok teljes vételárát.

Mi köze a csuklóvastagságú faroknak a buzuláshoz? Mert velem összefüggésben a buziságot említeni butaság. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#488) tisn válasza Rick4 (#487) üzenetére


tisn
addikt

Meg is lehet venni. Kb. 3 eve teljesen jol elvagyok az ingyenes verzioval, evi kb. 30-40 szamlat adok ki...

(#489) Rick4 válasza tisn (#488) üzenetére


Rick4
félisten

Látom, korrekt, épp nekem annyi a bajom, hogy nem vagyok helyhez között, ezért nekem nem passzol, bár én kiadok napi 4-5 számlát. Igaz, ezek egysorosak, kézzel megírom 3 perc alatt és kész. De hogy azok akik fixen egy helyben vannak miért nem ezt használják, nem értem. Van olyan számtech bolt, ahol macskakaparással írják a számlába mit vettem, ha 3 nap múlva megnézem, már nem tudom mi volt az. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#490) cantus válasza johnny82 (#441) üzenetére


cantus
tag

Szia!

Mivel a Diginél van a szerződésem és nem vagyok hajlandó boxot bérelni ezért nekem csak az analóg világ maradt.
A saját médialejátszóm dvb-t tuneres, és végre sikerült megfelelő antennát csinálni hozzá, ugyanis bejött a 950mm-es drótdarab taktika. Úgyhogy jelenleg ott tartok, hogy digin nézek analóg csatornákat és közben, vagy bármikor meg műsorokat rögzítek a médialejátszó saját tunerével. Most már csak azt kell kikísérleteznem, hogy vajon a médialejátszó kikapcsolt állapotban is képes "felébredni", ha épp rögzíteni kellene vmit. Eddig csak bekapcsolva mertem hagyni...

(#491) sss válasza kispéé (#474) üzenetére


sss
senior tag

Nekem van 256mb ddr1 ha kell.

(#492) pintyesz


pintyesz
senior tag

P45-ös lapot és 2X2Gb DDR2-t vennék!
privátba....

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#493) martonx


martonx
veterán

Sziasztok!

Komplett gép eladó: link

Én kérek elnézést!

(#494) SirRasor válasza macilaci78 (#477) üzenetére


SirRasor
őstag

Jah, most jövök onnan. Alpha kabátokkal kezdtem, és a legolcsóbb is 35k volt, ráadásul szintetikus. Az olcsóbb másolatok csak 15-20k körül mozogtak. Megköszöntem az eladónak, majd átmentem a Hervisbe, ahol 17 990-ért kaptam 100% pamut vastag kabátot.

Igazából csak az akasztott ki, hogy nem csak drágák voltak az Alphák, hanem még rondák is :P A mostani meg olyan, amit 2 méterről bőrnek lehet nézni. Jó kis anyag :DDD

Make Love not war!

(#495) macilaci78 válasza SirRasor (#494) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jók az Alphák, korábban én is árultam őket. Azt a 35k-s kabit 50k-ért árultuk és volt rá kereslet. :K
Én a szövetkabátot, bőrkabátot, irhát nem szeretem. Esernyőt nem szeretem, a hátizsákot viszont igen. :N

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#496) kispéé válasza sss (#491) üzenetére


kispéé
aktív tag

Az is több mint a semmi, mennyit kérsz érte? :K

(#497) sss válasza kispéé (#496) üzenetére


sss
senior tag

ezres

(#498) SirRasor válasza macilaci78 (#495) üzenetére


SirRasor
őstag

Na igen, csak nekem olyat is figyelembe kell vennem, hogy biciklizem, tehát ha nagyon szigetel a kabát, akkor beleizzadok mint állat. Na mind1, ilyen kabátot még nem próbáltam, hátha beválik.

Más: 10 db tintasugaras nyomtatóval felülnyomtatható szimpla (4,5 giga, 1 réteg, 1 oldal) üres DVD-t keresek nagyon sürgősen holnapi átvétellel.

Make Love not war!

(#499) ALI_G


ALI_G
veterán

hogy lehet leszedni az agybadugós füllhallgatóról a gumiharangot? Nem tudom úgy megfogni, hogy lejöjjön, mi a magic?

(#500) Polemius válasza SirRasor (#498) üzenetére


Polemius
aktív tag

Esetleg olyan kabátot nézzél, amelynek kivehető a bélése.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.