Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Luighi válasza ch003067 (#50) üzenetére


Luighi
aktív tag

Nem nem, azt mondom, hogy még nagyon fönt van, most éppen Ausztrália keleti partjainál van. Nézd ezt a http://www.heavens-above.com/ -ot, mozog a kép, pár percenként frissítsd.
Ez alapján kell még egy kis idő amég leér.

(#52) Luighi válasza ch003067 (#50) üzenetére


Luighi
aktív tag

Az a baj hogy sehol nem találok előrejelzést - arról hogy mikor ér erre a környékre.

Elvileg 15-16.000 mérfőld/óra sebességgel megy/zuhan, lehet ideér még sötétben.

(#53) ch003067 válasza Luighi (#52) üzenetére


ch003067
addikt

Háth akkor viszont virrasztok, és követem figyelemmel a linkeket amiket küldtél. Hátha :B

(#54) Luighi válasza ch003067 (#53) üzenetére


Luighi
aktív tag

Twitteres csávó írta 20 perce hogy 7.3 óra múlva ér le, nem tudom mennyire helyes az infója.

Ha igen, akkor hajnalig akár még aludhatsz is pár órát. :)

(#55) csabaf1 válasza Luighi (#52) üzenetére


csabaf1
csendes tag

"Még egyszer látni lehet (21:52) - Éjjel 2 óra 9 perckor ismét látható lesz a Földet másfél óránként megkerülő műhold, ezúttal északkeleti irányba. A becsapódás a legfrissebb prognózis szerint hajnali 4 és 6 óra között várható."

[link]

(#56) Luighi válasza csabaf1 (#55) üzenetére


Luighi
aktív tag

Köszi :)

(#57) finest válasza Luighi (#51) üzenetére


finest
őstag

Én sem láttam a hódot.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#58) Luighi válasza finest (#57) üzenetére


Luighi
aktív tag

Me nem ittá sört a kertbe gatyába papucsba!!!!!

Tessék gyorsan bepótolni :DDD

(#59) ch003067 válasza csabaf1 (#55) üzenetére


ch003067
addikt

Köszi köszi ! Akkor én azt hiszem várok :))

Úgy érzem ezt nem szabad kihagynom :B

(#60) Frenky89 válasza ch003067 (#59) üzenetére


Frenky89
őstag

Google Map API-s UARS tracker
Paraszt üti eföt
A többi infó meg itt

[ Szerkesztve ]

(#61) ch003067 válasza Frenky89 (#60) üzenetére


ch003067
addikt

Folyamatosan nézem az élő képet meg már a cikkeket is elolvastam nagyon tetszettek.

Ahogy ' számolgattam ', valami ilyen pálya jött ki ( a jelenlegi képből legalábbis erre következtettem)

(#62) Luighi válasza ch003067 (#61) üzenetére


Luighi
aktív tag

Hátttőőő, nem egyenes a pályája, inkább szinusz görbére hasonlít, de az irány kb jó!

(#63) ch003067 válasza Luighi (#62) üzenetére


ch003067
addikt

A lényeg, hogy nem Mo. felett fog elsuhanni, de ez nem azt jelenti, hogy nem lesz esélyünk, hogy lássuk. Ahogy nézem az időképes híreket, van egy olyan poszt, hogy " várjuk a fényképeket" és oda már küldtek be képet persze nem látszik rajta semmi, de legalább látták páran.

Amúgy nem észak keleti irányba kell majd nézni hanem inkább déli irányba.

(#64) Polemius válasza ch003067 (#61) üzenetére


Polemius
aktív tag

Mivel nem az egyenlítő mentén kering, hanem épp arra merőlegesen, így az alatta elforduló föld miatt a pálya vetülete olyan, mint egy minden körben kicsit eltolt szinuszhullám.
Azért is nem tudták előre megmondani hová esik.
De ha a kertembe pottyan és felébreszt, akkor egy darabot sem kap a NASA belőle. :P
(Amúgy meg azt írnak amit akarnak, szerencsére a világ többi részén még nem az usa jogrendszere hatályos.)

(#65) bitpork válasza Polemius (#64) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Minthogyha velük lenne jogsegély egyezményünk...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#66) Gergello


Gergello
addikt

kis szerencsék lett volna, akkor a teli parlamentre zuhan ;]

(#67) Luighi válasza ch003067 (#63) üzenetére


Luighi
aktív tag

Még elvileg megy 3-4 kört, mindig tolódik a pályája keletre, így átmehet még fölöttünk is.
Pár perc és Anglia fölött lesz!

(#68) ch003067 válasza Luighi (#67) üzenetére


ch003067
addikt

LOL nagyon megváltozott a pályája.... Ha jól sejtem akkor kb 5 perc, és láthatom ? :Y

(#69) mrobii


mrobii
újonc

Sziasztok. Nem tud valaki [ilyen] mp3 lejátszót?
Kérdezném azokat akinek ilyen van hogy mi a tapasztalatuk? Jó? Nem jó? Megéri?

(#70) ch003067


ch003067
addikt

Kimentem, nem volt semmi :(

Inkább elmegyek, és kipihenem magamat. Jó éjszakát mindenkinek !

(#71) Old fox


Old fox
tag

Én az éjjel láttam 1 hódot, igaz a TV-ben. :D
Nagy foga volt, és rágta a fa törzsét! :W

Akkor ez igazi hód volt, nem műhód? :F

[ Szerkesztve ]

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#72) Agyasima


Agyasima
senior tag

Hozzászólok, csak hogy bekerüljön oldalra.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#73) SirRasor válasza ch003067 (#70) üzenetére


SirRasor
őstag

Dehogynem volt! De nem a műhód, az nem izgatott :DD Voltunk Újszegeden a csillagvizsgálóban, mármint az előtte lévő résznél, ahol dumáltak páran, meg teleszkópokat lehetett nézegetni, és ott az egyik emberke úgy mutogatta a csillagképeket, hogy BRUTÁLERŐS zöld lézerrel támogatta a mondandóját. Kb úgy nézett ki, mintha az égbolt egy nagy tábla lenne, és egy nagy zöld pálcával mutogatta, hogy mi hol van. Nem is gondoltam, hogy azok az erős zöld lézerek a szabadban felfelé ilyen jól visznek.

EDIT: valami ilyesmi erősségű lehetett.

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#74) ch003067 válasza SirRasor (#73) üzenetére


ch003067
addikt

Nem semmi... Épp valamelyik nap volt a TV-ben hogy ilyen vackokkal világítanak a repülős pilóták szemébe Pesten...

(#75) Jimmy8


Jimmy8
senior tag

Sziasztok!

Érdekel valakit egy "0KM-es" azaz használatlan, AMD Phenom II X4 955BE -hez adott vadi új hőcsöves procihűtő? Ajánlatokat privibe kérném :D

(#76) hodigy válasza mrobii (#69) üzenetére


hodigy
csendes tag

pár éve vettem hasonlót, 2-3k-ért. Az elsőt cserélni kellett mert nem vette a töltést, a második működött pár hónapig aztán kiestek a gombok (tini használta, szóval lehet kíméletesebben is valószínűleg).

Írj emailt, a privátot sokszor nem látom...

(#77) SirRasor válasza ch003067 (#74) üzenetére


SirRasor
őstag

Ezért nem merek venni, mert valami barom megvakít vele valakit, és majd engem szednek elő, mert nekem van..

Make Love not war!

(#78) ErőVarázsló válasza Luighi (#40) üzenetére


ErőVarázsló
tag

az mpl is lehozza 30kg-ig 2k utána +300/5kg max 50kg-ig
de ha kihívod a futárt akkor nem mérik le +500ft

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#79) ErőVarázsló válasza SirRasor (#73) üzenetére


ErőVarázsló
tag

hát én nem probálkoznék az eredmény a szemben is hasonló csak ott több kárt okoz

http://www.youtube.com/watch?v=680xwwEs7Lg&feature=related

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#80) ch003067 válasza SirRasor (#77) üzenetére


ch003067
addikt

háth, igen, nagyon veszélyes... Biztos hogy meg tudna vakítani egy embert... :F

(#81) Andi45 válasza mrobii (#69) üzenetére


Andi45
csendes tag

Én ugyan ilyet vettem karácsonykor,egyszer vissza kellett cserélni,mert csak egy zenét játszott le,a másik meg szétcseszte a memória kártyát. :)

(#82) CSorBA


CSorBA
őstag

Jajj, új topik :D Már teljesen megijedtem, hogy senki nem ír, és a kis (új hozzászólások) ikon nem számol.

(#83) Ted_Beneky válasza Agyasima (#72) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Én is!

Csillagkaput a Csillag térre!

(#84) SirRasor válasza ch003067 (#80) üzenetére


SirRasor
őstag

Hmm mondjuk ez nem is rossz ötlet. Legjobb önvédelmi cucc :DDD
Persze lehet lelkizni, hogy a szeme világa, de ha az életem a tét, simán szembenyomnám a támadót. És ez olyan, hogy akár kisebb csoport ellen is jó, ha közben hátrálok. Nah, nem álmodozok :U

Make Love not war!

(#85) ch003067 válasza SirRasor (#84) üzenetére


ch003067
addikt

:DDD :DDD Ne is gondoljuk ilyenekre azt mondom :D

(#86) pmheros


pmheros
senior tag

Tudtok olyan Gadget -et Win7 64 alá, amibe a PH! RSS -e bevihető ?

nem vagyok tökéletes

(#87) macilaci78 válasza SirRasor (#84) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem van egy 120 lumenes fegyverlámpám. Csoport ellen azt javaslom. Mire egy ilyen fókuszált fénnyel becélzod a vélhetően mozgó ember szemét, régen ütéstávon belül lesz.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#88) mrobii válasza Andi45 (#81) üzenetére


mrobii
újonc

Akkor lehet nem veszek ilyet. Még esetleg ezen gondolkozok. Masszívabbnak tűnik.

(#89) Andi45 válasza mrobii (#88) üzenetére


Andi45
csendes tag

Én nem szeretnélek befolyásolni,de amit mi vettünk az tényleg nem vált be ,azóta is itt áll,mert megint venni kellene bele memóriakarit.Amit meg most néztél,abban benne van,szerintem elég jó árban van,de igazából nem értek hozzá annyira.:)

(#90) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Valakinek nem kell telefonhoz kijelzővédő fólia? Van 4DB. Hossza és szélessége kb, mint az lg gt540 kijelzője.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#91) mrobii válasza Andi45 (#89) üzenetére


mrobii
újonc

Én is úgy nézem hogy ez valamivel masszívabb lehet. Rápróbálok hátha kibírja. Sajnos a telefonom az összes fülesnek a jobb oldalát tönkre teszi. :((

(#92) Rick4


Rick4
félisten

Ezt a google translate fordította a srácoknak? Akkor most magyarról angolra se megy? :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#93) SirRasor válasza macilaci78 (#87) üzenetére


SirRasor
őstag

120 lumen nem kevés egy picit? 15-20 wattos (márkától függően) kompakt fénycső van 900-1100 lumen között. Még ha olyan erejű is lenne, max 5-10 másodpercet jelentene.

Amúgy jah, túl macerás lézerrel. De még pepperrel is, mert több ember ellen már kevés lehet.

Kéne valami hatásos megoldás, ámbár az elkerülés híve vagyok :D

Make Love not war!

(#94) ch003067 válasza SirRasor (#93) üzenetére


ch003067
addikt

Nekem 500 lumenses Police lámpám van itthon ( ELADÓ ) a nagyon faszám világít csak tönkrement benne az aksi sajnos...

Zoomolható, nagyon zsíros :DDD

(#95) Rick4 válasza SirRasor (#93) üzenetére


Rick4
félisten

Besz@rás, hogy Te mindig félsz valakiktől. Lopod a szelepsapkákat éjszaka a parkolóban, vagy mi? :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#96) maláj válasza Rick4 (#95) üzenetére


maláj
őstag

akkor felém ne jöjjön :DDD

(#97) Rolly válasza SirRasor (#93) üzenetére


Rolly
veterán

Valami nekem is meg barátosnőmnek is kellene ...

Én már a biztonsági őr vizsgán, és a fegyverviselési vizsgán gondolkodok ... :) persze még így se lehetne nálam fegyver ...

(#98) Polemius válasza SirRasor (#93) üzenetére


Polemius
aktív tag

Azért megnézném, ahogy egy mozgó ember szemébe belevilágítasz ~1 mm átmérőjű lézersugárral, miközben remeg a kezed. :D
(Repülő az más, azon a távon már szóródik ezeknek a lézereknek a fénye, épp azért veszélyes.)

De ha tényleg parázol, akkor paprikaspray, ködös nem sugárban fújó. Ugyanis stresszhelyzetben minél egyszerűbben, primitívebben, minél nagyobb szórással működik valami, annál jobban tudod használni. Mert feltételezem nem fogsz gyakorolni vele..

Vagy nagy fényerejű taktikai stroboszkópot tudó lámpa. Csak azzal meg az a baj, hogy mi van ha épp ragyogó napsütés van (kevésbé érvényesül a fénye), mi van ha másik üzemmódon hagytad (moonlight), mi van ha épp lemerült az elem (biztosan a legrosszabbkor merül le)?

Jobb a spray. De mintha nem olyan rég ezeket már végigtárgyaltuk volna ebben a topicban. :)

(#99) ch003067


ch003067
addikt

Valakit valami érdekelne ?

(#100) bitpork válasza Rolly (#97) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ez egy lecsavarható fejű elemlámpa :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.