Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#925) Integra válasza Den (#785) üzenetére


Integra
titán

kipróbáltad és összehasonlítottad a többivel, vagy csak te is előítéletből beszélsz bele a levegőbe?
jómagam autóimoprtőrnél is voltam, és szinte minden létező verdát végigvezettem és teszteltem, úgyhogy elég jó összehasonlítási alapom van. nem tegnap kezdtem a japán verdákra esküdni és nem véletlenül..
abban pedig semmi túlzás nincsen amit mondtam, egyszerűen a jazz ebben a kategóriában a legjobb, fényévekkel. teljesen mindegy hogy milyen téren, jobbat nem találsz. ok kemény, sportos futóműve van (ez nem mindenkinek jön be) és nagyon drága, de a minőségnek ára van.
francia szutykot diszkont áron is hozzád vágnak, ezek a szart is eladják istencsászárnak, akinek az kell, legyen boldog vele, van akinek ez bejön..
a legszomorúbb ebben az egészben az, hogy bárkivel találkoztam eddig aki a francia autókat istenítette, ment egy kört egy toyotában nissanban vagy hondában, az arcukra volt írva a döbbenet, mikor rájöttek hogy amit eddig jó váltónak hittek az egy rakás szemét és egy fostalicskával kőröztek. ma már ők egytől egyig japán gépekkel járnak és soha nem ülnének vissza fancia gépekbe.
de nekem nem kell hinned, én elfogult vagyok (joggal), viszont az eladási statisztikáknak már hinned kéne...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.