Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#78151) Ryder62 válasza Assimilator (#78149) üzenetére


Ryder62
őstag

Én jobban elszórakozom néha kártyázással mint játékkal. A nagy sale-k alatt meg aztán pláne.

A játékok meg ugyan olyan élményt adnak csak te öregedtél közben.

Amúgy most böfögjem ide, hogy mennyi játékom van? Nekem is elég sok van, mégsem érzem többnek magam...
67 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#78152) Spet


Spet
addikt

Na meg persze kinek mennyi pihen a tárolójában (nálam 80 valamennyi), de érzésem szerint jó ideig hozzájuk sem fogok nyúlni (barátnő, szakdoga záróvizsga munkakeresés etc.), így is a pár bejáratott címet nyüstölöm, ha ráérek.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#78153) Ryder62 válasza Spet (#78152) üzenetére


Ryder62
őstag

0.

Na ezt ki múlja alul? :)

(#78154) sixpak válasza Ryder62 (#78153) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én...mi az a tároló? :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#78155) genndy válasza sixpak (#78154) üzenetére


genndy
addikt

A Raktár, Inventory.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#78156) sixpak válasza genndy (#78155) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ahh...sejtettem. :D

Nekem 89 játékot sikerült vásárolnom, 2007 Április 15.-e óta...mondjuk így legalább kevesebb fejtörést okoz, hogy melyikkel játsszak. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#78157) Spet válasza Ryder62 (#78153) üzenetére


Spet
addikt

Aki Origin-t esetleg torrentet használ :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#78158) Roxkex válasza Samus (#78148) üzenetére


Roxkex
senior tag

Akkor a képet is csak akkor küldjem el amikor kérik ? Vagy azt csatoljam már akkor amikor az első üzenetet írom ?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#78160) EmptyParadox


EmptyParadox
senior tag

Nem tudom volt-e már.
Grimm 1. rész. 3 kártyát dob.

(#78161) -secret- válasza EmptyParadox (#78160) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszike!

(#78162) bul07 válasza EmptyParadox (#78160) üzenetére


bul07
nagyúr

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78163) Bigmasterl


Bigmasterl
tag

Hello!

Segítséget szeretnék kérni. Van egy dobozos NBA 2k15 játékom. Aktiváltam a steamen és az a kérdésem, hogy ha el akarom adni valamikor akkor ezt hogy tudom megtenni? Csak úgy ha a profilom is átadom a vevőnek? Előre is köszi a segítséget

(#78164) -secret- válasza Bigmasterl (#78163) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen.

(#78165) ollie válasza Bigmasterl (#78163) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Viszont a profil másra ruházása tiltott, így legálisan nem adhatod el. Az adathordozót persze igen, de az használhatatlan önmagában.

***

(#78166) maddionmax válasza ollie (#78165) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Így lesz forgalomképtelen a forgalomképes termék. :D

(#78167) Adebayor


Adebayor
aktív tag

üdv.

nyilván hülye kérdés lesz. meg amatőr. de ha a pénzről szól a dolog, akkor szeretek utánajárni a dolgoknak.
első vásárlásra készülök steam-en.

ha megvettem a játékot, akkor azok után már bármikor letölthetem, nem kell egyből?
Péntekig van egy akció, és addig nem jutok ahoz a géphez amin futna is a cucc. Megvenném most, és majd szombaton letölteném otthon.
(egy gyenge laptoppal netezek mivel koleszba vagyok)

olyat nem lehet, hogy letöltöm a laptopra és átmásolom majd a PC-re? Koliba sokkal jobb a net, hamarabb lejönne :D

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#78168) ayo válasza Adebayor (#78167) üzenetére


ayo
addikt

persze, ha megvetted, akkor az már a tied, bármikor leszedheted-törölheted, a könyvtáradban marad.

lehet, ha ugyanoda másolod vissza, olyankor csak ellenőrzi a fájlokat és ha minden rendben akkor utána játszhatsz is

http://jateknaplo.blog.hu

(#78169) Hunbeast87 válasza Adebayor (#78167) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Szia!

Ha megveszel valamit Steamen (legyen az játék vagy szoftver), az többször is le tudod tölteni. A Steam fiókodhoz fog kötődni az alkalmazás, amit kliensen keresztül más gépre is le tudsz tölteni majd.
A másolásban nem vagyok 100%-ra biztos, de elvileg mennie kellene, a felmásolt játékot elkezded "letölteni" (miután átmásoltad). A Steam elvileg látni fogja melyik fájlok vannak meg az adott játékból a gépen és ha a másolással valami nem kerülne át az új gépre, azt pedig újra letölti.

Ayo pedig be is előzött már. :))

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#78170) Adebayor


Adebayor
aktív tag

ok köszi nektek :)

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#78171) vorosmarti válasza EmptyParadox (#78160) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Free game, és dob kártyát? Ilyet még nem is láttam. Mindig kellett hozzá vmi DLC-t venni.

(#78172) maross


maross
veterán

Valaki tud arrol valamit, hogy eltuntek a steames ertekelesek? mixed, mostly positive, positive, ilyesmik....bug vagy feature?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78173) Samus válasza maross (#78172) üzenetére


Samus
addikt

Szerintem bug. Tegnap még megvoltak :D

Nálam épp szülinapos valami (tegnap még nem volt semmi), csak nem tudom, hogy mi. Pár napja valaki képet is tett fel róla (Steam főoldal).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#78174) oriic válasza maross (#78172) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt néztem én is. Állítólag The Witcher 3-at a Dél-Koreaiak lehúzták mint az állat, mert csak konzolra kaptak saját nyelvű kiadást. Kíváncsi lettem volna miket írnak, de nincs ott semmi... :(

(#78175) NetTom

És tényleg...Köszi.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#78175) FollowTheORI válasza maross (#78172) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Már vissza is tért. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#78176) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Steam Wallet-nél van olyan szöveg hogy tudok ajándék kódot küldeni, és ezt bárhova betudja váltani az illető. Akár szoftverre akár játékra. Na most olyan lehetőség van hogy csinálok egy tegyük fel 50 eurós kódot, amit ha az illetőnek elküldök és beváltja, akkor a walletjén neki 50 EUR lesz?

iPhone 13 Pro Max

(#78177) csaba951 válasza jozsi252 (#78176) üzenetére


csaba951
veterán

Nincs ilyen lehetőség. Olyat lehet csinálni, hogy vásárolsz játékot a Store-ban és elküldöd neki.

(#78178) tomsolo válasza csaba951 (#78177) üzenetére


tomsolo
őstag

És ez?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#78179) csaba951 válasza tomsolo (#78178) üzenetére


csaba951
veterán

Ezzel menni fog! :D

De ezt nem a Steam-en belül veszi meg, azért nem is gondoltam rá.

(#78180) lordjancso


lordjancso
senior tag

Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó helyen kérdezem-e, de azt szeretném megtudni, hogy ha nekem megvan a sima Batman: Arkham Origins játék és most megveszem hozzá a season pass-t, akkor gyakorlatilag meg fogok kapni minden tartalmat a játékhoz? Ha kijön egy GOTY verzió (ahogy az előző két résznél is történt), akkor azt is meg fogom kapni?

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#78181) genndy válasza lordjancso (#78180) üzenetére


genndy
addikt

Jó helyen kérdezed; nem, 3 DLC nincs benne az SP-ben:
Batman: Arkham Origins - Black Mask Challenge Pack
Batman: Arkham Origins - Online Supply Drop 1
Batman: Arkham Origins - Online Supply Drop 2
Nem fogod megkapni a GOTY-t, ha egyáltalán kijön (ami most már nem túl valószínű), meg nem is tudjuk hogy mindent bele akarnak-e tenni a GOTYba, illetve ha megveszel mindent meglesz a GOTYd.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#78182) UserX


UserX
őstag

Felteszem itt is a kérdést, bocs. A 'VERDUN', szerintetek egy:

P4 (3 GHz)
3 GB DDR1 RAM (DC)
HD 4670 (AGP)

konfigon low-on elfutna-e laggmentesen a játék (vagyis érdemes-e megvenni)???

A minimumban C2D-t ír, de a DX9 miatt meg nem annyira veszélyes...

Előre is kösz! :R

Üdv:

UserX

(#78183) ruti válasza UserX (#78182) üzenetére


ruti
Közösségépítő

nem érdemes megvenni erre a vasra :(

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#78184) RexpecT


RexpecT
addikt

Sziasztok!

Barátot szeretnék felvenni a steamben, de azt írja, hogy a fiókom nem felel meg a funckió használati követelményének.
Tudtok segíteni? :R

(#78185) croli válasza RexpecT (#78184) üzenetére


croli
aktív tag

Szia!
Vásároltál már valamit magában a Steam Store-ban?
Ha még nem egy Steam-en keresztül kapott ajándék aktiválása is segíthet.

Esetleg a SteamGuard védelem ha ki van kapcsolva azzal is szokott ilyet néha.
E-mail cím nincs aktiválva akkor is előfordul.

[ Szerkesztve ]

(#78186) ruti válasza croli (#78185) üzenetére


ruti
Közösségépítő

ajándék aktiválás manapság már nem elég, vásárlás szükséges.

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#78187) Csapoati válasza UserX (#78182) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én is kizártnak találom. A P4 meg a C2D között jó nagy a különbség, ráadásul ugye multiban nem árt a jó sok fps sem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78188) bul07


bul07
nagyúr

Steamgifts másnál is elérhetetlen?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78189) Assimilator válasza bul07 (#78188) üzenetére


Assimilator
őstag

Igen. Mik vannak? :)

(#78190) bul07 válasza Assimilator (#78189) üzenetére


bul07
nagyúr

Gondoltam nálam a hiba mert az IPTV is szaggat vagy fél órája és gondoltam a Telekomnál van a gond

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78191) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

CS:GO raktárat nem lehet rendezni?

Mert ha játékban átrendezem pl. a Dota 2-es raktáram akkor steamen is átrendeződik.

(#78192) lordjancso válasza genndy (#78181) üzenetére


lordjancso
senior tag

Tehát akkor hogy meglegyen mindenem a játékhoz, meg kell még vennem a season pass-t és az általad felsorolt 3 dlc-t?
Single player content csak a season pass-ban van, ha jól látom, szóval a másik 3 dlc nekem annyira nem is fontos.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#78193) Arkennys válasza -secret- (#78191) üzenetére


Arkennys
addikt

szerintem nem, én piacra kipakolással és nekem megfelelő sorrendben raktárba visszarakással szoktam

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#78194) wednesday


wednesday
őstag

Hi.

Lehet a problémám nem a Steamra tartozik, hanem az EA-ra :U, de azért leírom.

Felraktam jó pár év után a steamen vásárolt Crysis-t. Erre nem indul..."Nem lehetett írni a licencadatokat!"

Hallottam már az aktivációs limitről anno, de ezen azért meglepődtem. Egyrészt azt gondoltam a Steam-es verziót nem érinti (ennél eredetibb nem is lehetne), másrészt, hogy ennyi év után ezeket el szokták távolítani a programokból. Ezen szerint nem? :F

A warhead kieghez volt is rewoke patch, de ehhez még az se volt. Írjak a steam-nek vagy nem nem rájuk tartozik?

(#78195) kriszpontaz válasza wednesday (#78194) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Próbáltad a Crysis.exe-t adminisztrátorként futtatni?

Amúgy az Oprendszer Win7, 8, 8.1? 32/64bit?

Gamespy miatt van multiplayer patch hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#78196) -secret- válasza Arkennys (#78193) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Arra nincs időm, de köszi azért. :D

(#78197) Arkennys válasza -secret- (#78196) üzenetére


Arkennys
addikt

nincs mit, más módszerről nem tudok. tény, nekem nincs sokszáz itemem, max 20 körül

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#78198) FollowTheORI válasza wednesday (#78194) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lemezes SecuROM volt csak benne (az eredetiben), az Origin verzió EA fiókbalépést kér első indításkor, nem tudom hogy oldották meg a DRM részét ezen túl.
Gondolom nálad Steam-en is ez a validációs lépés kéne.

Azis lehet a tűzfalon nem jut ki?

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#78199) wednesday válasza kriszpontaz (#78195) üzenetére


wednesday
őstag

Próbáltam, nincs jelentősége.

Win7 x64. Elvileg a Steam mindent napra készen tart, ezért nem kéne külön trükköznöm, hogy kimaradt valami telepítésnél. :F Meg ráadásul nem a multi nem indul, nem is multiznék. Régebben ment, kb 2-3x lehetett feltelepítve. Egyszer totál újrainstalláltam mindenféle játék nélkül már nem emlékszem, hogy miért...

NetTom: nem tudom mi lehet, azt is olvasgatom fórumon, hogy sima Crysisnál nincs is telepítési korlát, ill vmi 50 darabot olvasok itt a steam leírásnál.

közben a kép beszúrást próbálgattam, nem a linkelést, nem sikerült. :B

[ Szerkesztve ]

(#78200) FollowTheORI válasza wednesday (#78199) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pedig ennek admin jog hibája van akkor...

Probáld ki azt hogy odamész ahova telepítve van és a bin32 mind a bin64 könyvtárban a Crysis.exe és Crysis64.exe fájlokon is jobb egérgomb, és a tulajdonságoknál admin jogokat adsz nekik... az összesnek. :)

Igen az eredetin csak lemez ellenőrzés volt, semmi aktivációs limit.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.