Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#77051) wjbhbdux válasza oriic (#77049) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Warface is csak ott volt eredetileg.

/s

(#77052) oriic válasza wjbhbdux (#77051) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudom, de az alapbol free-2-play jateknak keszult. A Halo egy kicsit nagyobb franchise. Fene se erti a dolgot. Bar Call of Duty-bol, meg Borderlands-bol is van azsiai free kiadas.

Live-Die-Respawn

(#77053) FollowTheORI válasza oriic (#77049) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én majdnem biztos vagyok lesz PC-re normális is, DX12 alá pl.

Lejár egy hosszabb exkluzivitás az xbone-on és kiadják Windows 10-re.

A poén az hogy a Vista alá is reklámként jött a Halo. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#77054) szami777 válasza oriic (#77049) üzenetére


szami777
addikt

"Emlekeztek meg hogy par honappal ezelott feltuntek a Halo jatekok a Steamen? "
Erről lemaradtam, pedig rendszeresen követem a topikot, meg a híreket is.
Mennyi ideig voltak fent? Áruház már nem dobja ki őket.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77055) genndy válasza szami777 (#77054) üzenetére


genndy
addikt

Nem voltak Steamen, csak a SteamDB-n jelentek meg.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#77056) szami777 válasza genndy (#77055) üzenetére


szami777
addikt

Jah, így már más, köszi. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77057) warcat


warcat
veterán

Sega Publisher Weekend van
Azért elég komoly ez az Alien Isolation -75% bár végülis október elején jelent meg.

EA: It's in the crate!

(#77058) FollowTheORI válasza warcat (#77057) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Már visszahozta a lét... mostmár minden cent nyereség. Ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#77059) warcat


warcat
veterán

Érdekes, a Grand Theft Auto V 59.99€ -> 54.99€ lett.

EA: It's in the crate!

(#77060) eami válasza warcat (#77059) üzenetére


eami
Topikgazda

wtf!

(#77061) Zamery válasza warcat (#77059) üzenetére


Zamery
senior tag

Még meg sem jelent de már lejebbvitték az árát! De jó hogy buktam 5€-t. :(((

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#77062) regener válasza Zamery (#77061) üzenetére


regener
veterán

Mire kijön lesz vagy 30€ ;]

(#77063) bul07 válasza regener (#77062) üzenetére


bul07
nagyúr

Á annyi két hónappal a megjelenés után lesz, vagy a nyári vásárban vagy az ősziben ;]
Már ha addig kijön

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#77064) kriszpontaz válasza regener (#77062) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Vagy húsvéti akcióban 15€ :D.;]

(#77065) Assimilator válasza Zamery (#77061) üzenetére


Assimilator
őstag

De gondolom az előrendelésnél kapott ingame cuccok azért jól fognak esni majd induláskor...

(#77066) Vertigo18 válasza Assimilator (#77065) üzenetére


Vertigo18
addikt

ha kap majd... ;]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#77067) Puma K válasza Vertigo18 (#77066) üzenetére


Puma K
veterán

Ha egyáltalán megjelenik majd a játék... ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#77068) laceszgamer válasza warcat (#77059) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én csak az okára lennék kíváncsi. Én is még 60-ért vettem meg, most okés, nem nagy pénz a különbség, de azért ez így kicsit inkorrekt volt a részükről. Legalább írnának jóvá mondjuk 5 eurot Steamre vagy ilyesmi, bár tudom előbb fog piros hó esni a sivatagban minthogy ilyet tegyenek. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#77069) maross


maross
veterán

Meglepoen sokan vettétek meg steamen 60euroert, nem gondoltam volna hogy az olcsobb dobozost uti a majd' masfelszer annyiba kerulo steames valtozat.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#77070) laceszgamer válasza maross (#77069) üzenetére


laceszgamer
addikt

Részemről én már Steamen gyűjtöm egy helyre a játékokat, igazából van olyan dobozos játékom is amit utána Steamre is megvettem. Így szimplán kényelmesebb és még dobozokat sem kell pakolgatni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#77071) Csapoati válasza maross (#77069) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Alapvetően én sem értem, de gondolom sokaknak volt walleten némi pénzmagja.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77072) maross válasza laceszgamer (#77070) üzenetére


maross
veterán

Ez rendben is van, de most 5000+ forintrol van szo, nem 500rol. Es nem uplay vs steam, hanem dobozos, ahol "kapsz valamit a penzedert". Szoval ezert nem ertem miert vettek ennyien.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#77073) Puma K válasza maross (#77072) üzenetére


Puma K
veterán

Ez neked probléma?

Szerkesztés után már világos mire gondolsz.

Játékok esetén nekem már nem jelent semmit, hogy "kapok is valamit a pénzemért". Mert ami kell azt úgy is megkapom és nekem nincs szükségem még egy dobozra a polcon ami fogja a port és ugyan nem sokat, de foglalja a helyet.

Való életben használatos tárgyaknál látom manapság értelmét a "kapok is valamit a pénzemért" elvnek.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#77074) Zamery válasza maross (#77069) üzenetére


Zamery
senior tag

Valóban, de azt is vedd figyelembe, hogy a cédégalaxisban nem lehet a kártyákból kinyert dellával fizetni.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#77075) laceszgamer válasza maross (#77072) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nálunk a dobozos sem rendelhető elő olcsóbban. :D
Amúgy meg gondolom akiknek Steamen van meg nem minden vették közvetlen a Steamen hanem valami olcsóbb forrásból. Vagy szimplán csak nem számított annyit az az 5k.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#77076) tomsolo válasza maross (#77072) üzenetére


tomsolo
őstag

Jelenleg egy meg sem jelent termák "áráról" beszélünk, ami a majdani "azonnali" elérhetőséget és pár fiszem-faszom extrát leszámítva nem nyújt többet, szóval nem az lenne a kérdés hogy 60 v 55 hanem hogy miért dobálják az emberek a pénzüket ilyen dögkutatakba, előre.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#77077) csaba951 válasza tomsolo (#77076) üzenetére


csaba951
veterán

Mert ez a GTA V! Egy életérzés! :D

(#77078) laceszgamer válasza tomsolo (#77076) üzenetére


laceszgamer
addikt

Mert megkerestük innentől kezdve lehet szórni nem?

Most van aki egy szombat este többet otthagy szórakozóhelyen stb. de ez már az offnak is off témája kb.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#77079) Csapoati válasza laceszgamer (#77078) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem inkabb az elore szorast karhoztatja. En is mar csak Codemasters autos jatekra vagyok hajlando elore penzt kiadni, mert mar tobbszor megegettem magam (pl Rome 2). Legutobb is vacillaltam a Cities Skylinesnal, de inkabb megvartam az elso teszteket meg velemenyeket es csak utana ugrottam bele.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77080) laceszgamer válasza Csapoati (#77079) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én se sűrűn vásárolok előre, csak pár olyan cím van aminél megteszem ezt. GTA köztük van. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#77081) AxBattler


AxBattler
félisten

A SEGA MegaDrive Classics csomagoknak mekkora volt ezidáig a maximális leárazásuk?
Mert most csak 50%, és inkább várnék jobbra, de ha nem volt... :B

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#77082) Tombi válasza AxBattler (#77081) üzenetére


Tombi
senior tag

volt 90% is, szóval szerintem, várj még legalább 75+ ig !

(#77083) AxBattler válasza Tombi (#77082) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, akkor várok! Talán a hétvégén lemegy... :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#77084) Assimilator válasza tomsolo (#77076) üzenetére


Assimilator
őstag

Sokan azt elfelejtik, talán egy kicsit te is, hogy ezt a játékot mindenkinek bőven volt ideje kipróbálni.
Szóval annyira azért ne kidobott pénz, főleg nem előre.
A legnagyobb kérdés gyakorlatilag, hogy mekkora lesz a valós gépigény illetve kezdetben mennyi buggal kell megküzdeni.
Én soha semmit nem rendeltem még elő, nem is fizettem 5.000 forintnál többet egy játékért.
De boldogan konvertáltam a £40 font kártyapénzemet GTA 5-re. :)

(#77085) Assimilator


Assimilator
őstag

Kissé off, de azért érdekes lehet.
Steamgiften 2 hétre felfüggesztettek, mert én a gift ajándékaimat nem aktiváltam.
Mert én biztos eladtam vagy regifteltem....
Az alábbi igen kemény csere és pénzalap okozta vesztem:
Defy Gravity Extended
LYNE
Takedown: Red Sabre

Ezzel aztán szarrá kerestem magam.
Főleg, hogy mind ott rohad a raktáramban, persze arra nem vették a fáradtságot, hogy megnézzék.
Ja s mivel a Defy-ból kettőt nyertem, így csak fokoztam a bajt. :DDD
De nagyon precíz volt az admin, mert linkelte a szóban forgó tételek lapját, kár, hogy akkor se tölt be, csak a suspension felirat.... :DDD
Gondolom valahol le van írva a szabályzatban, hogy a gifteket aktiválni kell, bevallom nem tudtam.
De azért poén, hogy utólag lettem lemeszelve. A legfrissebbet is vagy 1 éve nyertem.
Ja és a 4 tétel össz értéke az 1 eurót sem üti meg. Csak nevetni tudok az egészen. :D
A szabály az szabály, de az eljárás egy komédiát is lepipál 10x. :DDD

(#77086) Csapoati válasza Assimilator (#77085) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Te nem azért jelentkezel ott játékokra, mert játszani szeretnél velük?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77087) wwenigma válasza Assimilator (#77085) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tisztan le van irva, aktivalni KELL... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#77088) NyMRooD válasza Assimilator (#77085) üzenetére


NyMRooD
őstag

no offense de az, hogy nem ismered a szabályokat nem mentesítenek alóluk. Plusz ha beaktiválod őket, akkor látta volna az oldal, hogy már van egy Defy az accountodon így a másodikat nem is tudtad volna megnyerni. Az meg, hogy egy évvel rá reagálnak, valószínűleg azért van mert ez (tudtommal) egy közösségi kezdeményezés. Szerintem az a 2 hét nem sok, jobb mint egy végleges kitiltás. Béke :R

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#77089) Mate válasza Assimilator (#77085) üzenetére


Mate
nagyúr

Én sem értem a dolgot.

1. Nem akarsz velük játszani.
2. Írásodból kiderül, hogy számodra semmi értéke nincs a játékoknak.

Akkor mi a fenéért jelentkeztél rájuk?

(#77090) szami777 válasza Mate (#77089) üzenetére


szami777
addikt

És erre még csak azt sem vághatja rá debilen, hogy a +1 sor miatt.
Azosztigen. :U :U

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#77091) UserX


UserX
őstag

Sziasztok!

A dobozos COD World at War-t, hogy tudnám aktiválni??? A kód formatuma: XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX. Így nem fogadja el. Előre is kösz a segítséget!!! :R

(#77092) wjbhbdux válasza UserX (#77091) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem Steam kompatibilis, az MW2 volt az első Steames cod.

/s

(#77093) UserX válasza UserX (#77091) üzenetére


UserX
őstag

Az ÁRUHÁZ-ban meg lehet venni... :U Ezért gondoltam, hogy kompatibilis...Az a gondom, hogy most telepítettem és nem akar elindulni. Patch-ekkel kísérletezem.

[ Szerkesztve ]

(#77094) Assimilator válasza NyMRooD (#77088) üzenetére


Assimilator
őstag

No offense, de leírtam:

"Gondolom valahol le van írva a szabályzatban, hogy a gifteket aktiválni kell, bevallom nem tudtam."
"A szabály az szabály, de az eljárás egy komédiát is lepipál 10x."
Nem akartam kibújni alóla, csak leírtam, hogy szerintem elég viccesen jártak el.
Egyébként ha valamire többször jelentkezel és ez két sync közé esik akkor annyiszor nyerheted meg ahányszor jelentkeztél rá, technikailag, nem szabályzatilag.

Csapoati:
De, persze, mint mindenki más, gondolom. ;)

wwenigma:
Köszönöm, már világos. :)

mate3553:
1. A giftek egyik pozitív tulajdonsága a sok közül, hogy akármikor aktiválható.
Attól, mert nem aktiváltam egyből, nem jelenti, hogy nem akartam játszani vele.
Gondolom mindig mindenki egyből beaktiválja giftjét, soha nem felejti el stb.
2. Az, hogy piaci értéke nincs, nem jelenti, hogy értéktelen számomra.

Csapoati, mate3553, xsanyi77 gondolom ti maga vagytok a tökély.
Mindent megvásároltok, mindent aktiváltok. Soha nem jelentkeztetek semmire a plusz egy sorért vagy pl. adott cucc kártyás és még millió egy indok ami minden csak nem az, hogy éppen nagyon vágytatok arra a játékra.
Nem kábítsatok kérlek. Ezt az álszent kicsinyeskedést is lehet hanyagolni.

Semmi mást nem szerettem volna leírni, csak azt, hogy miként jártam figyelmetlenségemnek köszönhetően. Talán másnak hasznos infó lehet.
4 éve vagyok tag és még soha ilyen nem volt. Pedig volt olyan, hogy nem aktiváltam valamit és a legjobb barátomnak odaadtam. (Skyrim)
Meg az eljáráson egy kicsit felháborodtam de nem írtam, hogy ártatlanok vagyok, pontosan ezért: "nem ismered a szabályokat nem mentesítenek alóluk"

(#77095) laceszgamer válasza UserX (#77093) üzenetére


laceszgamer
addikt

Még az első részét is meg elhet, pedig mikor kijött még Steam sem volt. :) Sajna visszamenőleg nem engedi regelni őket. Ellenben a WaW multija máig megy. Mondjuk én a Steames verzióval próbáltam, az automatikusan patcheli magát a legfrissebbre, ott elég sok szervert is találtam, pár órát elszórakoztam benne.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#77096) NyMRooD válasza Assimilator (#77094) üzenetére


NyMRooD
őstag

Bocsi, csak nem értettem, hogy az eljárásban mi a komédiának (reagálási idő vagy a hibás linkekek?), de mint mondottam no offense.

Egyébként ez az új verziónak felfedeztem pár hibáját:
+ több játékot/dlc-t sem lát az accountodon,
+ sorsolás megerősítésénél dupla klikkre 2x is létrehozza azt,
+ bundle játékért is teljes pontot adott,

Amit viszont nagyon hiányolok, az az, hogy ha bejelentkezel egy játékból több sorsolásra is és az egyiket megnyered a többiről nem töröl.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#77097) UserX válasza laceszgamer (#77095) üzenetére


UserX
őstag

Köszi! :R 1.2 patch-al elindult, sztem. a 16:9 nem tetszett neki... :U

[ Szerkesztve ]

(#77098) S1M0N válasza UserX (#77097) üzenetére


S1M0N
senior tag

7 db patch jelent meg a WaW-hoz, 1.7 az utolsó (ki gondolta volna :DDD ).

Én azt sajnálom, hogy a dobozos verzióval létrehozott mentéseket és multiplayer profilt nem lehet a Steam-esnél használni, pedig van pár száz (ezer?) órám a többjátékos módjában.

[ Szerkesztve ]

(#77099) Csapoati válasza Assimilator (#77094) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én nem steamgiftezek, mert ami kell, azt megveszem (nyilván ésszerű kereteken belül). Sosem szoktam giftet venni, mert játszani akarok, nem raktározni. Szerintem elég baj, hogy SG-n valaki nem azért jelentkezik játékokra, mert játszani szeretne velük záros határidőn belül (mert hogy talán ez lenne az oldal célja). :( Na de mindegy, csak furálltam a dolgot.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77100) maross


maross
veterán

coh2- oberkommando west , osszesen 1db ertekeles, erdekes. Mas: nem talalom coh2-on belul hol indul a jatek, ha valaki tudja kisegithet :DDD. Olyan erzesem van mintha nem egy dimenzioban lennék mindenki massal. szerk "Unfortunately there are no singleplayer contents in the game" - akkor ezt buktam :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.