Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#77451) ]Phobos[ válasza budo82 (#77450) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Ma oldódott fel. Már nem ír lejárati időt. Azért nem értem. Azt írja nincs elég. :F

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#77452) budo82


budo82
tag

Jártam már így, feloldás után csak kellett várnom még egy napot, mire trade-elhető lett a cucc...
Türelem... A türelem trade-et terem, mint az ősi közmondás tartja.

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

(#77453) Chris0321 válasza csaba951 (#77444) üzenetére


Chris0321
addikt

Köszönöm, remélem igazad lesz.

(#77454) bladegery válasza ]Phobos[ (#77449) üzenetére


bladegery
senior tag

Nem annyira kovettem a gemeket, de hog ylehet kulon? amig nincs zsakba rakva addig nemc sak egy szamot mutat?

gergely-szabo.com

(#77455) Puma K


Puma K
veterán

Helló!

Steam-en belül valahol ki lehet kapcsolni, hogy Xbox 360 kontroller esetében ha a home gombot megnyomom akkor NE jöjjön be a big picture?

A külön applikációval csak úgy lehet kikapcsolni a vezeték nélküli kontrollert, ha a home gombot megnyomom majd A-t nyomok, de ha a Steam a háttérben van akkor elindítja a big picture módot.

Üdv
Puma

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#77456) ]Phobos[ válasza bladegery (#77454) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Számolni a bónusz csomag készítésnél az összeset számolja, de csak akkor lesz egyben szerintem, ha zsákba kerülnek. Nos, akkor várok még.

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#77457) Niczo


Niczo
senior tag

Copa Petrobras de Marcas ingyenes autószimulátor a Reiza-tól!

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#77458) csaba951


csaba951
veterán

Grand Theft Auto Complete Pack
Régi GTA-k vannak napi akcióban, csak nálunk valamiért nem jelenik meg a főoldalon.

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition
Ez meg hétvégi akcióban van, ez se jelent meg nálunk a főoldalon. Mondjuk ez érthető, a cenzúra miatt van. :(

[ Szerkesztve ]

(#77459) cyberkind


cyberkind
félisten

Sziasztok!

Én csak most kezdtem el Steam-elni, rögtön a Gta csomaggal indítottam, a kérdésem az lenne hogy az ilyen csomagok, mint pl as Gta, szokott akció alatt lenni?
Half-Ilfe csomag, hasonlóak?

Paranormal Cocktivity

(#77460) Marci79 válasza csaba951 (#77458) üzenetére


Marci79
aktív tag

Érdekes. Az Injustice-t meg lehet venni máshol (GLOBAL) ~5 euróért, de steam-en nem elérhető a játék. Ez most akkor wtf?

(#77461) ]Phobos[ válasza cyberkind (#77459) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Hello!

GTA-t nem tudom, de a Half-Life csomagokat szokták akciózni pl., mint sok mást is. Gondolom azt is szokták. Esetleg próbálj kupont cserélni ami leakciózza( figyelj a lejárati időre ), bár ilyennel még én sem éltem eddig.

Ja igen, arra is figyelj, h 2 akció nem vonható össze ugyanarra a termékre.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#77462) Samus válasza cyberkind (#77459) üzenetére


Samus
addikt

Igen, nagy sale alatt (a következő nyár eleje felé lesz, két hetes) elég sok csomag van akcióban, figyelni kell a vásár alatt, naponta változnak az akciók, de ezt majd látni fogod.

Ha nem sürgős, akkor rakd félre az pénzt, és várj a Summer Sale-re (múlt évben június 19.-én indult és 30.-ig tartott), utána szokott lenni egy őszi vásár, tavaly ezt Exploration Sale-nek hívták (november 26.-án indult, egy hetes), utána meg a téli, Karácsony környékén indul és újévig megy. Az időpontok most is kb. hasonlók lesznek. Akkor aztán az ember győzi kapkodni a fejét.

És persze akadnak év közben is dögivel kiadói akciók (egy-egy kiadó akciózza a címeit, ez változó hosszúságú), A QuakeCon alkalmával Quake és Doom címek voltak akcióban, napi akciókban is bele lehet futni nagyon jó árakba, és akkor ott a minden hét elején induló Weeklong Deals, a Hét közepi őrület (pár cím), a Hétvégi leárazás (két-három cím itt is), szóval igen, vannak akciók sűrűn.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#77463) htc07 válasza csaba951 (#77458) üzenetére


htc07
addikt

szerinem sosem fogom letölteni, de ilyen áron lehet beszerzem a gta3/vc kombót, csak hogy steamen is teljes legyen a kollekció. :N

(#77464) marcusa válasza csaba951 (#77458) üzenetére


marcusa
addikt

Nem ez a durva, hanem hogy Horvátországban, ami elvileg szintén EU 2, mindössze 5,99€ a GTA Complete:
http://imgur.com/L1rNEKT
Úgy, hogy a többi GTA ára ugyan annyi.
Így most ott a legolcsóbb a zármentes régiókban. :)

[ Szerkesztve ]

:-)

(#77465) cyberkind válasza Samus (#77462) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont ilyen címekre van szükségem, köszi a felvilágosítást, figyelni fogom a topikot is. :R

Paranormal Cocktivity

(#77466) NyMRooD válasza Marci79 (#77460) üzenetére


NyMRooD
őstag

Steam-en nem vehetjük meg, mert önkényuralmi jelképeket is tartalmaz, olyanokat amelyek nálunk tiltottak. A máshol vásárolt kulcsok (nem tudom, hogy vannak-e régiózárasak) viszont gond nélkül aktiválhatóak.

u.i. Konkrétan van egy olyan Superman jelmez amelyen az "S" helyett a szovjet sarló-kalapács látható, az alapjátékban, konzolon nincs benne, de PC-re a complete jelent meg és ezért nem elérhető. Ha tévedek akkor majd valaki kijavít.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#77467) Ghostface válasza cyberkind (#77465) üzenetére


Ghostface
senior tag

Érdemes még figyelni a következő oldalakat is. Itt is rendszeresen vannak különböző akciós csomagok:
Greenman gaming
Gamersgate
G2A
Bundle Stars
Humble Bundle

PSN: Nifty_Ghostface

(#77468) cyberkind válasza Ghostface (#77467) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszi, igazából csak az akciók érdekelnének, nem akarom az új játékokat itt egy vagyonért megvenni. :R

(#77469) NyMRooD
Xbox One-on vannak gondok vele.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#77469) NyMRooD válasza Ghostface (#77467) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ilyesmit inkább ide vagy ide. A linkelt két topic-ban (de szerintem itt is) le volt írva 1000x, hogy g2a csak saját felelősségre. (nem gond, hogy ajánlod, csak írd oda, mert ha valaki megszívja majd jön itt a sírás-rívás)

u.i. Azért csak saját felelősségre mert nem hivatalos bolt, sőt most már inkább piactér.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#77470) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Nem maradt véletlen régi humble bundle-ből Dirt 3-a, amit reális áron átadna? Köszönöm

(#77471) Ghostface válasza NyMRooD (#77469) üzenetére


Ghostface
senior tag

Oké, igaz, legközelebb majd figyelek rá... :)

(#77468) cyberkind

Ezeken az oldalakon nem csak új játékokat tudsz venni. Bőven vannak akciók itt is, akár régebbiekből is. Szoktak lenni kiadó, műfaj, vagy más kategóriák szerinti akciózások, sokszor jobbak mint a Steamen. Legtöbb esetben kapsz egy kódot azt beaktiválod Steamen és olyan mintha ott vetted volna.

PSN: Nifty_Ghostface

(#77472) cyberkind válasza Ghostface (#77471) üzenetére


cyberkind
félisten

Az hogy van, hogy a Steamen a Batman AC 21 euró, amíg a G2A-n 1500Ft se?

Lehet én vagyok negatív, de ezek gyanúsan jó árak.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#77473) genndy válasza cyberkind (#77472) üzenetére


genndy
addikt

Úgy hogy Steamen most éppen nem akciós, a G2A-n meg a Warner bundlis kulcsokat látod amiből a traderek szépen bespájzoltak. Ha Steamen van rá akció, akkor ott sem drágább. Nem muszáj teljes áron vásárolni, máshol is árulnak Steames játékokat, sokszor olcsóbban mint az áruházban.
G2A ettől függetlenül továbbra sem különösebben ajánlott, ugyanolyan piactér mint a hwapró vagy a vatera vagy az OLX csalókkal és átverőkkel. Olcsó? Igen? Emiatt rizikós? Igen. Te döntsd el hogy megéri-e, de hivatalos boltokkal sosem lesz ilyen dilemmád, és abból is jópár van (#77467).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#77474) cyberkind válasza genndy (#77473) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor ha jól értem, maradjak a Steam/Origin/Uplay vonalon, és akkor nem lehet semmi bajom, igaz?

Paranormal Cocktivity

(#77475) sixpak


sixpak
nagyúr

Sziasztok. Annak idején mikor megjelent a HL2 (7-8 éve), akkor megvettem dobozos változatba, viszont megvettem az Orange boxot is és abban is volt egy HL2. A raktáramban a steam tárgyak közt van egy ilyen:

Először arra gondoltam, hogy felrakom Steamgifts-re, de nem tudom, hogy lehet-e. Esetleg valaki tudja, hogy mi a menete ennek?
Köszönöm előre is a segítséget.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#77476) genndy válasza cyberkind (#77474) üzenetére


genndy
addikt

Az a legbiztosabb, de nem muszáj, azért írtam a hsz-számot, az abban lévők a G2A-n kívül mind megbízható digitális boltok, folyamatos akciókkal. HB-nak voltak eddig a legjobb bundlijai (Origin, WB, Square Enix, stb.), 6-8$-ért kaphattál 6-8 szuper címet. Figyeld a Best buy topikot, ott mindig linkelve van minden jó akció.

sixpak: szerencséd volt, Valve játékcsomagok pont adnak giftet a meglévő játékokból. Föl lehet tenni, a te játékod, azt csinálsz vele amit akarsz.
Először is regelned kell SGiftsre, ehhez 100$ értékű játéknak kell a profilodon lennie (bundlisok minimálisan számítanak). Utána Create a New Giveaway és végigmész a pontokon, beállítasz csoportot ha akarsz vagy level-limitet.
De lehet hogy nem ér ennyit, ha egyébként nem SGiftezel. Ajándékozd oda valamelyik ismerősödnek, vagy dobd be a ninja topikba ('legelső pü viheti' vagy ilyesmi).

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#77477) sixpak válasza genndy (#77476) üzenetére


sixpak
nagyúr

OK, thx... :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#77478) cyberkind


cyberkind
félisten

Szupi, a Manhunt-on kívül mindent megvettem ebben a nagy leárazásban a Rockstar-tól, még csak ma kezdtem de máris van 9 játékom, amik összesen 25 euróba se kerültek, hmm, mi lesz még itt...

Paranormal Cocktivity

(#77479) bul07 válasza cyberkind (#77478) üzenetére


bul07
nagyúr

És persze ne feled az ingyenes játékokat se
Battlepaths ép ingyenes itt, lentebb, email cím beír és küldi is a profil linket ahol megtalálod a steam kulcsot
És ne feledjük hogy kártyás is amit majd eladhatsz a piacon és ha eleget gyűjtesz(jó sokat) pár akciós játékra még futhatja is belőle :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#77480) Puma K


Puma K
veterán

http://steam.tools/emoticons/#/

Ha volt már akkor sry.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#77481) wjbhbdux válasza Puma K (#77480) üzenetére


wjbhbdux
veterán

jó lenne ha a steam chatben is ekkorák lennek, abban a mini méretben teljesen elvesznek a részletek

/s

(#77482) Puma K válasza wjbhbdux (#77481) üzenetére


Puma K
veterán

Jó lenne valóban :K

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#77483) ollie válasza cyberkind (#77478) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Welcome to the real world, Neo! ;]

Majd meglátod, előbb-utóbb neked is ezres nagyságrendű játék lesz az accountodon.

***

(#77484) cyberkind válasza ollie (#77483) üzenetére


cyberkind
félisten

Az tuti, de először ezeket a klasszikus csomagokat akarom begyűjteni, meg persze a leárazásokkor én se menekülök, bele se merek gondolni mi lesz még itt, nagyon eltudja kapni a gépszíj az embert ilyen árak mellett. :B

Paranormal Cocktivity

(#77485) Agyzuzo válasza cyberkind (#77484) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Mi lenne... menekülj amíg még lehet. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#77486) munky


munky
őstag

Valahogy be lehet állítani, hogy bejelentkezés után a Library tartalma alapértelmezetten listanézetben jelenjen meg?

Régen megjegyezte, ma fel raktam a Steamet újra, de mindig Detail View fogad belépésnél...

Win8.1 x64, ha ez jelent valamit...

(#77487) Csapoati válasza cyberkind (#77484) üzenetére


Csapoati
nagyúr

500 sor alatt senki vagy, csak szolok. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77488) cyberkind válasza Csapoati (#77487) üzenetére


cyberkind
félisten

Eddig van 9, de lehet hogy ma még csatlakozik 1-2 játék, túl jó árak vannak. :D

De komolyan, pár ezer Ft-ból is olyan szinten bevásárol mint sehol máshol. :Y

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#77489) laceszgamer válasza cyberkind (#77488) üzenetére


laceszgamer
addikt

http://store.steampowered.com/sub/50001/

:D
Jól árasított a másik oldalról. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#77490) wwenigma válasza cyberkind (#77488) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

És ha még nem Steamen veszed hanem mashonnan, akkor plane. ;)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#77491) Marci79 válasza NyMRooD (#77466) üzenetére


Marci79
aktív tag

Köszi az infót! Így már tisztább a kép számomra. :R Sok birka már betegesen nyivákol sok jelkép miatt..... Sajnos mindig lesznek ilyen barmok. Meg olyan is, aki foglalkozik velük. :(

(#77492) BigBlue69 válasza laceszgamer (#77489) üzenetére


BigBlue69
őstag

És Advanced Warfare benne sincs.:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#77493) dilipok válasza munky (#77486) üzenetére


dilipok
veterán

nekem megjegyzi, h mi volt az utolso

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#77494) mntn válasza csaba951 (#77458) üzenetére


mntn
tag

Nem tudjátok véletlenül, hogy a GTA packos verziók kompatibilisen x360 kontrollerrel?

(#77495) csaba951 válasza mntn (#77494) üzenetére


csaba951
veterán

Ezek biztosan igen!:
* Grand Theft Auto IV
* Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
* Grand Theft Auto: San Andreas

(#77496) munky válasza dilipok (#77493) üzenetére


munky
őstag

Újratelepítettem úgy, hogy ezúttal rendszergazdaként futtattam a telepítőt és most jónak tűnik. Úgy látszik legutóbb ez a lépés kimaradt. :B

(#77497) cyberkind válasza csaba951 (#77495) üzenetére


cyberkind
félisten

A SA-ban is úgy, hogy be kell állítani mindent magadnak.

Paranormal Cocktivity

(#77498) wjbhbdux válasza cyberkind (#77497) üzenetére


wjbhbdux
veterán

már nem, törölték a soundtrack felét de cserébe megy simán controllerrel..

/s

(#77499) cyberkind válasza wjbhbdux (#77498) üzenetére


cyberkind
félisten

Én tegnap próbáltam és így kellett, hiába állítottam át gamepadra. :F

Paranormal Cocktivity

(#77500) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

A lányom notijának a C meghajtóján próbálok helyet csinálni.
A kérdésem az, hogy a steam mappát, hogy tudom úgy áthelyezni a D meghajtóra, hogy minden működőképes maradjon.

Előre is köszi. :R
üdv.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.