Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#77301) Mister_X válasza Puma K (#77300) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Erről eszembe juttott a Critical Miss Children of Steam arcja, mert mindenre van egy webcomic:

#1, #2, #3, #4, #5, #6, #7

God Emperor of Steam
#1, #2, #3, #4, #5

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#77302) vorosmarti válasza Kephamos (#77294) üzenetére


vorosmarti
senior tag

A Game Of The Year verzió mellé szokta a RU-t odaírni, amiben benne van az összes DLC is. Az alapjáték mellett (amíg nem frissítettem GOTY-ra) az RHCP felirat díszelgett. Ez, mint elmondták a hozzáértők, az orosz (R), magyar (H), cseh (C) és lengyel (P) nyelv rövidítése.
Ne aggódj, nekem is ott van a RU jelzés, és lehet vele játszani, akár magyarul is.

(#77303) vorosmarti válasza wjbhbdux (#77286) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Letöltöm, mindenképpen megnézem, de a DLC-k miatt aggódom. Szerintem azok nélkül semmit nem lehet majd elérni a játékban.

(#77304) Scholes9 válasza maross (#77298) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ha még mi sírtunk volna.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#77305) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Közben meglett a Sacred 2 első baja: hiányolta a PhysXLoader.dll-t. Ezt azután tudtam meg, hogy a common mappa alól kikerestem az .exe-t és rendszergazdaként futtattam. Ami ezzel kapcsolatban böki a csőröm, hogy AMD konfigom van, nincs Nvidia krátyám... A .dll-t beszereztem, ott a readme-n belül olyan volt, hogy másoljam be az .exe mellé. Sikerül, elindul, de az initial setup elakad a .dll-re hivatkozva, persze a játék kifagy közben. Readme javasolta, hogy a Windows egyik almappájába kéne bemásolni. Így lett, így már leáll rendesen a program és ott az üzenet egyből.

[link]

Örülnék, ha már elérném azt a lépcsőfokotm, hogy játszani is tudok. :U

Volt valakinek valaha hasonló problémája?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#77306) DrTechnoid válasza wjbhbdux (#77278) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Gyanús ez nekem hogy a DOTA2 sehol.Vagy valamit nem vettem észre?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#77307) FLATRONW válasza Mister_X (#77305) üzenetére


FLATRONW
őstag

Próbáld meg a legújabb Physx software-t:

[link]

Előtte távolítsd el a régit.

(#77308) wjbhbdux válasza DrTechnoid (#77306) üzenetére


wjbhbdux
veterán

DOTA és TF2 statisztikákhoz nem ad hozzáférést a Valve

/s

(#77309) -secret- válasza wjbhbdux (#77308) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Dota volt az első játék amit 1 millióan játszottak egy időpontban, szerintetek akkor?

Amúgy cs:go-hoz miért ad akkor?

(#77310) genndy válasza Mister_X (#77305) üzenetére


genndy
addikt

ATI kártyánál is föl kell tenni a rendes teljes PhysX-et, mert akkor a szoftveres részét használja. Mondjuk ebben az az érdekes, hogy a játék mellé szokták tenni és első indításkor a Steam fölpakolja.
Mindegy, kell, más játéknak is.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#77311) Mister_X válasza FLATRONW (#77307) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha előtte "eltávolítom a régit" (kitörlöm a .dll-t), a hiba ugyan az marad a szoftverfeltelepítése után, azaz el sem indul. Ha benthagyom, akkor elindul, de feldobja az errort. Imádom :W

@genndy: Mindegy, kell, más játéknak is. - olyannak biztos nem, ami az én steam könyvtáramban van.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#77312) tomsolo válasza Mister_X (#77305) üzenetére


tomsolo
őstag

Sztem pont az lesz a baja, hogy a régi PhysX kellene neki.

Az egy Sherlock Holmes játéknak is dettó ez volt a baja. Le kell szedni a jelenlegit teljesen, majd feltenni a régit.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#77313) Mister_X válasza tomsolo (#77312) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jó, honnan szalajtok régi PhysX-et?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#77314) #65537792 válasza Mister_X (#77313) üzenetére


#65537792
törölt tag

Azt tudod, hogy melyikkel menne jól? Mert ha igen, felmész az nvidia oldalára ott a legacy drivereknél megkeresed azt a gpu drivert amibel az a physx van és amikor telepíted csak a physx-et teszed fel.

(#77315) genndy válasza Mister_X (#77313) üzenetére


genndy
addikt

Mint írtam, benne kell lennie a játék könyvtárában valahol. Az elvileg a legjobban hozzá való.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#77316) horvathd válasza Mister_X (#77313) üzenetére


horvathd
aktív tag

Telepítsd ezt is a mostani mellé. [link]

"The Kid just rages for a while."

(#77317) Mister_X válasza genndy (#77315) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Megtaláltam, feltelepítettem: ugyan az (nem indul el).

@horvathd: felraktam mellé, semmi változás. Kezd baromira idegesíteni. Semmi más játék nem csinálja ezt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#77318) tomsolo válasza Mister_X (#77317) üzenetére


tomsolo
őstag

Sacred 2-hez ez kell neked:

http://www.nvidia.com/object/physx_8.09.04_whql.html

és lehet így kéne indítanod:
sacred2.exe" -nocpubinding -skipopenal

Compatiblity set to XP Service pack 1 és adminként mennie kéne

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#77319) bul07


bul07
nagyúr

Van egy másod fiókom ahova a nem igazán kellő vagy sokadik példány, vagy ingyenes játékokat regisztrálom
Gondoltam Steamgift-en jelenkezek azzal is , munkaidőbe van idő
Csak hogy 116 játék van a fiókban és azt írja rá hogy valued at $11.98
Oké hogy van rajta sok ingyenes de nagyon sokkért fizettem, van vagy 20 groupees-en vásárolt játék is és nem csak az alap 1$ csomagokból

Ez így oké?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#77320) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Húsvéti sale nem lesz?

(#77321) genndy válasza bul07 (#77319) üzenetére


genndy
addikt

Oké, mert úgysem tudod átverni. Ingyenes játékokat nem számolja, bundliba kerülteket minimálisan veszi figyelembe.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#77322) Csapoati válasza -secret- (#77320) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sokan kerdeztetek mar, de nem szokott lenni.

csaba951: Az sem szokott lenni, vagy rosszul emlekszem?

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77323) csaba951 válasza -secret- (#77320) üzenetére


csaba951
veterán

Ilyen névvel biztosan nem lesz. Április közepe-május közepe között várható egy Spring Sale.

(#77324) r3ccardo válasza bul07 (#77319) üzenetére


r3ccardo
tag

Bocs a tudatlanságomért, mire lehet jelentkezni Steamgiften?

(#77325) csaba951 válasza r3ccardo (#77324) üzenetére


csaba951
veterán

Keress rá a steamgifts szóra ebben a fórumban! Rengetegszer le volt már írva, hogy mi ez, hogyan működik, mik a feltételei/szabályai.

(#77326) r3ccardo válasza csaba951 (#77325) üzenetére


r3ccardo
tag

Köszönöm a segítséget(semmit)...

(#77327) Vertigo18 válasza r3ccardo (#77326) üzenetére


Vertigo18
addikt

Azért kicsit érthető, mert tényleg csak ki kellene guglizni... :B

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#77328) bul07 válasza r3ccardo (#77326) üzenetére


bul07
nagyúr

Játékokat ajánlanak fel és a jelentkezők között kerül sorsolásra
A játék értékének megfelelő pontokért lehet jelentkezni , a pontok automatikusan nőnek ahogy érkeznek a fejelánlások max 300-ig
[link]
A profilon viszont lennie kell 100$ értékű játéknak, de ki tuja mi számít és mi nem

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#77329) r3ccardo válasza Vertigo18 (#77327) üzenetére


r3ccardo
tag

Azt hittem azért(is) van fórum, hogy segítséget kapjon az aki kérdez. A guglira már magamtól jöttem rá, szóval happy end lett a vége. ;)

bul07: köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#77330) bul07 válasza r3ccardo (#77329) üzenetére


bul07
nagyúr

De amit megnyersz aktiválni kell a profilba mert rövid távon kivágják az embert

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#77331) r3ccardo válasza bul07 (#77330) üzenetére


r3ccardo
tag

Rendben.

(#77332) Assimilator válasza bul07 (#77328) üzenetére


Assimilator
őstag

Bundlis játék értéke osztva 10-el. Szóval ha van egy 10 dolláros játékod de bundlis, akkor az 1-nek számít.
A grupizba meg azért nem a 10 dolláros játékok szoktak szaladgálni. Elég sok kell belőlük.

(#77333) eami válasza r3ccardo (#77329) üzenetére


eami
Topikgazda

és azért is publikus a válasz hogy legközelebb ha valaki ugyanarra a kérdésre keresi a választ akkor egy egyszerű keresésből megkapja.

[ Szerkesztve ]

(#77334) csaba951


csaba951
veterán

Hát ez hihetetlen! 5 napon belül már másodszor nyertem Steamgifts-en! :DD

Korábban 3-4 havonta nyertem egyszer...

(#77335) Ryder62


Ryder62
őstag

A PixelVision skin már nem bírja soká. In-game a játékidő számlálók a bal felső sarokba kerültek tömörítve, pacaként.

Tudtok jó skineket? Hol van a gyűjtőhelyük? (már nem emlékszem hol találtam ezt)

(#77336) bul07 válasza csaba951 (#77334) üzenetére


bul07
nagyúr

Úgy is kell
Amióta megújult nekem jobban adja [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#77337) SenorGrande válasza Ryder62 (#77335) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Én töltöttem fel egy képet, azon láttad, és rákérdeztél melyik az. :)

Egyébként egy másik figura folytatja a PixelVision skin frissen tartását. Erre tessék. Gyűjtőhelyet nem tudok, megnéztem már jó párat, de csak a pixel és a
Pressure tetszik nekem, mert általában elég ötlettelenek.

Itt egy PC Gamer cikk, erre emlékeztem hogy láttam régen.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#77338) Assimilator válasza bul07 (#77336) üzenetére


Assimilator
őstag

Nekem változatlan, de elég jó a nyerési arányom. Viszont a vérfrissítés szerintem nagyon el lett találva az oldalon.
Ha meg letöltöm a felfüggesztésem és a jövőben jobban figyelek, akkor még sokáig élvezhetem előnyeit. :DDD

(#77339) Ryder62 válasza SenorGrande (#77337) üzenetére


Ryder62
őstag

Valami homálylik. :DDD

A Pressure tetszik, bár szokatlan mert minden máshol van. Viszont jól nézz ki, ingame is. Kompatibilis a magyarral? Mert ha igen letöltöm...

.. majd mert látom hogy béta és májusban lesz a release.

[ Szerkesztve ]

(#77340) Samus válasza Ryder62 (#77339) üzenetére


Samus
addikt

Az új frissítéssel jó a PixelVision is (és lett egy plusz konfigja, amivel apróbb módosításokat lehet eszközölni egyszerűen), újra van óra és minden visszakerült a helyére. A Pressura engem valamiért a BioShock Infinite-re emlékeztet. Lehet a betűtípus miatt. Ettől még tetszik, csak tényleg kicsit furcsa, hogy mindent átrendeztek.

Mondjuk furcsa volt a gyári skin is, mikor az új gépre tettem fel a Steam-et :D .

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#77341) Creed23


Creed23
tag

Sziasztok!
Cities: Skylines-t honnan lehet most legolcsóbban beszerezni?

wavecom.wireless, Nokia l920, Lenovo t520, iphone 5

(#77342) csaba951 válasza Creed23 (#77341) üzenetére


csaba951
veterán

Cities: Skylines;22,99 €
-25% kupon: CITIESFR
Ugyanitt van deluxe változat is. Rendes, hivatalos bolt.

(#77343) ooloo


ooloo
őstag

Sziasztok !

Van annak valami hátránya - a gyorsabb betöltésen kívül - ha nem a rendszerlemezre ( C ) vannak telepítve a Steam játékok ? Magát a Steam klienst a rendszerlemezre telepíteném , a játékokat mondjuk az E - re . Sajnos a rendszerlemezem kapacitása véges ... 120 GB SSD .

A válaszokat köszönöm !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#77344) eami válasza ooloo (#77343) üzenetére


eami
Topikgazda

Tök mindegy, az indítás nagy részét úgy is a netes kommunikáció teszi ki, azon meg nem tudsz gyorsítani amúgy sem a server oldal miatt.

(#77345) Chris0321 válasza ooloo (#77343) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem emlékszem, hogy felajánlotta volna, hogy máshova mentse a játékokat mint a Steam könyvtárba.

(#77346) 7 válasza Chris0321 (#77345) üzenetére


7
addikt

Viszont van ra beallitasi lehetoseg. :)

(#77347) dilipok válasza Chris0321 (#77345) üzenetére


dilipok
veterán

mert nem is ajanlja fel, de beallithatod.

ooloo: ugyanigy hasznalom, semmi problema nincs.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#77348) htc07 válasza Chris0321 (#77345) üzenetére


htc07
addikt

Letöltés előtt kérdezi, ahol írja mennyi hely kell neki.

(#77349) micafighter válasza ooloo (#77343) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igy használom, söt mivel van jópár nagy méretű játékom, több meghajtón vannak elosztva a játékok is. Semmi gond nem volt eddig.

(#77350) Erdei88


Erdei88
veterán

Heti rendszerességgel kapok felkérést, lvl nullás emberektől. Ha elfogadom, jön a tradelni akarok veled, itt egy kép ez én cuccamról. Ezek accot lopnak? Mégis mi érdekes van az én accomon?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.