Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#78651) CtiveR


CtiveR
tag

Helló, van két haverom akik játékot szeretnének cserélni, egyiknek a GTA V van meg (nem steames, social clubbos adatokat kapna meg), másiknak megvan a H1Z1 steamre. Az lenne a cél, hogy a H1Z1-et megosszuk a másik ismerős fiókjára, hogy míg GTA-zunk ő tudjon játszani a H1Z1-el. Nézegetem itt a beállításokat és addig jutottam, hogy Családi megosztási jogot kell kiadni egy másik accountnak, de nem találom sehol, hogyan tudnék adni jogosultságot, hogy ő játszon az adott játékkal. Valaki eltudná magyarázni érthetően hogyan működik ez a megosztásos dolog? :( Köszönöm :R

Aláírás.

(#78652) maross válasza CtiveR (#78651) üzenetére


maross
veterán

Jopar jatekra nem lehet csaladi megosztast, emlekeim szerint h1z1 is ilyen, nezzetek utana.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78653) fuwiradis válasza FollowTheORI (#78648) üzenetére


fuwiradis
tag

Ez így igazán kényelmes megoldás. Külföldre utazáskor akkor elég lesz csak jó időben nethez jutni, ha valami kéne. :D

Köszi a választ!

(#78654) orc88


orc88
őstag

Üdv!

Előre is elnézést, ha már feltett kérdést teszek fel én is. Az összefoglalót átfutottam, de nem nagyon láttam választ.
A kérdésem:
Ugye nem lehet használni a steam egyes funkcióit (barát felvétel, csgo csere stb) amíg nem vásárolsz tőlük valamit (Egyenleg, cd kulcs, stb..). A steam gift-cardot használnék, és azzal töltenék fel egyenleget, akkor feloldaná ezeket a korlátozásokat?

Előre is köszi :R

Szerk: G2A-ról vennék gift cardot.

[ Szerkesztve ]

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#78655) CtiveR válasza maross (#78652) üzenetére


CtiveR
tag

(#78656) warcat válasza orc88 (#78654) üzenetére


warcat
veterán

Kétlem.Nem a pénz a lényeg,hanem a vásárlás során valódi hús vér emberhez visszavezethető nyom (bankkártya)

EA: It's in the crate!

(#78657) djculture


djculture
félisten

Újra terjed a steam raktár lópó link de most olyan hogy ha valaki beszopja rákattint az összesnél fentlévő friedlistában lévő embert felveszi és elküldi: wtf: *****2screenshots.com*/screenshoot_xxxxx.jpg
Nem rákattintani !!!

módosítottam, hogy nehezebb legyen rákattintani

[ Módosította: ollie ]

(#78658) TESCO-Zsömle válasza djculture (#78657) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem aki nem magyarul ír, az kap egy üzenetet, hogy mondja meg kicsoda és mit akar a linkkel. Ha nem válaszol 1 órán belül, törlés, blokkolás és report.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#78659) Ryder62


Ryder62
őstag

Azért arra kíváncsi vagyok hogy a minőségi indie játékok mennyire fogják megszívni a refundot.

(#78660) htc07 válasza Ryder62 (#78659) üzenetére


htc07
addikt

Két órás idleképernyő lesz a főmenüben, és csak utána engedi elindítani a játékot. :DDD

Aki indie játékot akart, az eddig is megszerezhette "máshonnan" a legtöbbet szerintem. (bár fogalmam sincs mennyire virágzik az indie warez, kétlem hogy komoly törésvédelem lenne bennük).

(#78661) tomsolo válasza htc07 (#78660) üzenetére


tomsolo
őstag

> kétlem hogy komoly törésvédelem lenne bennük

DRM: STEAM

-.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#78662) djculture válasza tomsolo (#78661) üzenetére


djculture
félisten

Legtöbbnél drm mentes verzió is van szerencsére.

(#78663) htc07 válasza tomsolo (#78661) üzenetére


htc07
addikt

Ó, hogy nem jöttem rá, hogy steam refund esetén steamen aktivált játékról van szó... én figyelmetlen... :U

(#78664) Ryder62 válasza htc07 (#78660) üzenetére


Ryder62
őstag

Mondjuk igaz, ha az a célja hogy ingyen játsszon egy játékkal, talál rá módot. Így értelmét veszti hogy megvegye majd refundolja.

(#78665) tomsolo válasza djculture (#78662) üzenetére


tomsolo
őstag

ha van benne acsi, kártya, csillagozott lófej akkor használja a steam_api.dll-t :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#78666) Heavyrain válasza Heavyrain (#78623) üzenetére


Heavyrain
őstag

(#78667) Zamery


Zamery
senior tag

Nem akarja valaki megvenni? :D

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#78668) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

/s

(#78669) Heavyrain válasza wjbhbdux (#78668) üzenetére


Heavyrain
őstag

Miért csinálnának következő Counter Strike-ot,amikor a GO most kapott új frissítést, hatalmas játékostábora van és elég nagy bevételt hoz a Valve-nak. Ráadásul Guns on Us? A Valve ennél jobb alcímeket szokott adni. 100%,hogy nem eredeti a kép.

Szerk.: Közben utánaolvastam és a Half Life logóban teljesen más a font,mint amit a 2-ben használtak,ráadásul a logóban is vannak hibák.

[ Szerkesztve ]

(#78670) cyberkind válasza Heavyrain (#78669) üzenetére


cyberkind
félisten

HL3 itt a lényeg, amiből soha nem lesz semmi.

Paranormal Cocktivity

(#78671) Jinxb1rd válasza Heavyrain (#78669) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Mint designer elmondhatom, hogy mind a három logó ratyi. A counter strike-hoz odacsapott alcímen még mosolyogtam is és nem a szöveg miatt.

Tuti fake.

Első hozzászólás :DDD

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#78672) Jinxb1rd válasza Jinxb1rd (#78671) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

(#78673) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

http://jateknaplo.blog.hu/2014/08/15/ingyenes_tartalmak_automatikus_hozzaadasa_a_steamen

Csináljátok meg, én 7 dlc-t kaptam most. Utoljára egy éve csináltam kb. :)

(#78674) eami


eami
Topikgazda

Ha jól gondolom akkor ma kiderül hogy megismétlik e a karácsonyi sale előtti licitálós tréfát. Ha ma nem indul el akkor már csak startnál lephetnek meg minket valamivel. Azt hiszem én inkább startig tartom sale kártyákat, hátha megint szerveznek köré valami versenyt :DDD

(#78675) maross


maross
veterán

Tropico 4-gyel tortent valami extra? Mindenki azt keresi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78676) wwenigma válasza -secret- (#78673) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Köszi!

+7 DLC-vel és + 2 jatekkal nott a gyujteményem. :R

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#78677) NyMRooD válasza -secret- (#78673) üzenetére


NyMRooD
őstag

Köszi neked is meg ayo-nak is :R

Nekem ez jött össze

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#78678) orc88 válasza warcat (#78656) üzenetére


orc88
őstag

Végül csak megvettem a gift card-ot G2A-ról, és aktiváltam a kódot. Sikeresen feloldotta a korlátozásokat :C :DD

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#78679) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sztím kámmúnyiti megint lehalt?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#78680) bul07 válasza orc88 (#78678) üzenetére


bul07
nagyúr

Linkelnéd hogy melyiket vetted meg , mert én igazán jó ajánlatot nem találtam , pár száz forint nem éri meg a kockázatot

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78681) maross válasza bul07 (#78680) üzenetére


maross
veterán

Nem feltetlenul van jobb aron, pont azert mert egyeb okok miatt egyesek nem tudnak steamen vasarolni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78682) Arkennys válasza KubanitoS (#78679) üzenetére


Arkennys
addikt

naná, mindig mikor sürgősen kéne intéznem valamit :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#78683) bul07 válasza Arkennys (#78682) üzenetére


bul07
nagyúr

És vajon meddig lesz befosva a steam, mert még mindig error-t dob a kártyás részére, a raktáramra se tudok ránézni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78684) wjbhbdux válasza bul07 (#78683) üzenetére


wjbhbdux
veterán

summer sale végéig :DDD

/s

(#78685) bul07 válasza wjbhbdux (#78684) üzenetére


bul07
nagyúr

Milyen lenne már hogy míg tart a vásár egy kártyát se lehetne eladni sőt elcserélni se :DDD

Még megeshet mert nagyon instabil a rendszerük

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78686) Arkennys válasza bul07 (#78683) üzenetére


Arkennys
addikt

jó kérdés, röhej ez egy kicsikét :D nekem se lehet raktárat nézni, sem piacot stb egyáltalán

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#78687) Ryder62


Ryder62
őstag

Calm down!

Minden műkszik.

Majd sale startnál ;]

(#78688) sagem válasza Ryder62 (#78687) üzenetére


sagem
addikt

Ja, ez volt a stressz teszt..megállapították, hogy minden ok (nem fél napra halt meg), jöhet a vásár ;]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#78689) ollie válasza NyMRooD (#78677) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem ez az ingyenes játék tetszik a legjobban:

UntitledApp Steam Store and Retail Key

;]

***

(#78690) NyMRooD válasza ollie (#78689) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem is vettem észre :D. Sajna nem találom a könyvtáramban, pedig lőttem volna pár screenshotot :D.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#78691) warcat


warcat
veterán

Nem igazán hír nem is linkeltem tegnap,de azért legyen egy ilyen is
Paypal boltjából

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#78692) Assimilator válasza -secret- (#78673) üzenetére


Assimilator
őstag

Koszi szepen! :R
5 jatek es 9 DLC pluszban. :)

(#78693) Sleek válasza -secret- (#78673) üzenetére


Sleek
senior tag

Hello chorme böngészővel is működik ? Mert bárhogy szeretném nekem nem megy :(

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#78694) regener válasza Sleek (#78693) üzenetére


regener
veterán

Odamész a profilodra, F12, kiválasztod a "Console"-t majd ide bemásolod a teljes kódot az elejétől a végéig és nyomsz egy Entert. Lefut és utána látni fogod miket adott hozzá ha előtte megjegyezted mi volt az utolsó olog ami felülvolt :D

(#78695) NyMRooD válasza Sleek (#78693) üzenetére


NyMRooD
őstag

Chrome-al is megy, ugyan úgy ahogy ff-el: megnyitod a megadott oldalt -> jobb klikk -> elem megtekintése -> konzol: ide bemásolod a kódot és enter, majd vársz egy picit amíg lefut (egy modal-ban jelzi, hogy hol jár).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#78696) Sleek


Sleek
senior tag

köszönöm .tehát akkor a linkelt oldalról mindent be kell másolni ?
:R

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#78697) regener


regener
veterán

Off, de igaz:

(#78698) Jinxb1rd válasza regener (#78697) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Lol, pont most akartam ezt belinkelni. :D

We are only Stardust...

(#78699) Ryder62 válasza regener (#78697) üzenetére


Ryder62
őstag

DLC még rendben van ha tartalmas és mondjuk az egyik kedvenc játékomhoz jön.

De az early access hát... tényleg, fizetsz, hogy egy félkész játékkal játssz? Steam tele van velük.

Heeey, a refund ezekre is érvényes? Az early accessre?

(#78700) regener válasza Ryder62 (#78699) üzenetére


regener
veterán

Azokra is csak akkor ha 14napon belül vagy és még kevesebb mint 2órát toltál vele.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.