Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#77151) EmptyParadox válasza Źşë' (#77142) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Hát nem tudom, nálam a rockstar már rég leírta magát.. a régi gta-k hangulatát sosem fogják már hozni, kb egy kaptafa az egész, mint a cod széria. Sok a pénz mögötte.. ennyi. De hát ez van.. ilyen transformers meg bohóckodós képregény filmekre, meg rókabőr dolgokra vágyik a nép. :(

(#77152) htc07 válasza ch003067 (#77146) üzenetére


htc07
addikt

nem kapott emailt arról, hogy megváltozott a jelszava? Abban kellene lenni egy ilyen lock linknek ahogy olvasom.

(#77153) n@p@lm


n@p@lm
őstag

gyerekek, az alien : isolation-t be lehet szerezni jobb áron mint a mostani steames eksön?

(#77154) Źşë' válasza sagem (#77145) üzenetére


Źşë'
addikt

kis esélyt látok erre, max payne3 csapata szép munkát végzett mp3nál, nem hinném hogy itt másként lenne
azt viszont elképzelhetőnek tartom hogy az gtaonline biztos nem indul zökkenő mentesen

(#77151) Ozrych de mi a rossz benne?! arról szól amiről szólnia kell egy gtanak..
én speciel egy hibát fel tudok róni a játékélmény kárára, méghozzá a járműirányítást... mivel konzolra lett fejlesztve ezt kapjuk sajnos... de mivel pc ezért modderek tuti belenyúlnak és van esély a javulásra

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#77155) Samus válasza n@p@lm (#77153) üzenetére


Samus
addikt

A GamersGate a legolcsóbb, de az is csak egy euróval van beljebb.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#77156) EmptyParadox válasza Źşë' (#77154) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Mondjuk ebben igazad van. Leginkább a felhajtás nem tetszik körülötte. Meg ugye, hogy konzol az elsődleges platform, és ezért kicsit cserbenhagyásnak érzem a rockstar ezen döntését. Bár ugye ha jól tudom, a GTA IV sem volt valami agyon optimalizálva PC-re. :(

(#77157) laceszgamer válasza EmptyParadox (#77156) üzenetére


laceszgamer
addikt

Most azért erőteljesen esélyes hogy másként lesz. Már csak azzal kitörne a botrány ha ennyi idő után nem tökéletes port lenne.
Arról nem beszélve, hogy elvileg PC-s verzió texturái, miegymás készen volt alapból is, aztán azokat alakították, hogy a konzolok elbírják, szóval jóformán csak az optimalizálásra is koncentrálhattak.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#77158) Źşë' válasza EmptyParadox (#77156) üzenetére


Źşë'
addikt

"Bár ugye ha jól tudom, a GTA IV sem volt valami agyon optimalizálva PC-re."

nem volt, de nem is volt olyan körben elterjedve a 4 magos proci, 4magra lett fejlesztve/optimalizálva - core2duo-val nekem se ment valami szépen 20-30-40fps környéke egy 8800gts 512Mb társaságában, mikor meglett a 4 mag eszeveszett mód megugrott az fps... igen ez itt a fő gond hogy a konzol sok devnek egy (főbb) irány, a pc meg a másik - csak kevesebb céllal... sajnos nem sokan vesznek pcre játékot, uh azoknak is köszönhető a jelenlegi helyzet - mondjuk én mindig is a releaser csapatokat hibáztattam, akik feltörik a játékokat hogy utána meg letölthessék egyesek azokat. Jók voltak a demók, mert ki lehetett próbálni régen a játékokat, mára meg már feleslegesnek látják kiadni, plusz költség ill. gondolom sejtik hogy hiába demó ha így is úgy is letöltik egyesek.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#77159) warcat válasza n@p@lm (#77153) üzenetére


warcat
veterán

Alien: Isolation #FUNISHOT kuponnal elvileg 6.39 font ~2620 Ft

EA: It's in the crate!

(#77160) htc07 válasza Źşë' (#77158) üzenetére


htc07
addikt

erre lett kitalálva a drm ugye, ilyen költségvetéssel már nem hiszem, hogy lehetetlen egy olyat létrehozni, amit nem tudnak normálisan feltörni.

úgy emlékszek az IV esetén is volt valami speciális drm, hogy imbolygott a kamera meg egy helyben álltak az npc-k, az egy okos megoldás volt szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#77161) csaba951 válasza EmptyParadox (#77156) üzenetére


csaba951
veterán

>Bár ugye ha jól tudom, a GTA IV sem volt valami agyon optimalizálva PC-re.

Igen, de ez 7 évvel ezelőtt volt! Azóta volt idejük teljesen új kódot írni.

(#77162) n@p@lm


n@p@lm
őstag

köszönöm!

(#77163) Csapoati válasza htc07 (#77160) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A legjobb drm még mindig az online autentikálás, de szerencsére pár fiaskó (pl. SimCity) óta kevésbé erőltetik már ezt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77164) Assimilator válasza htc07 (#77160) üzenetére


Assimilator
őstag

Soha nem lesz olyan kód amit ne lehetne feltörni. Ami szabályok szerint épül fel az mindig is megkerülhető lesz.
A kérdés, hogy ebbe mennyi pénzt hajlandó beleölni valaki. De szerintem mindennek van ésszerű határa.
Annak idején a Sony is verte a mellét, hogy a PS3-at nem tudják feltörni.
Igen csak emiatt a fejlesztés is rohadt nehéz volt rá, hosszabb távon pedig többet buktak vele, mint nyertek.
Na és persze azt is feltörték. :)

(#77165) laceszgamer válasza Assimilator (#77164) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ha valóban az a védelem lesz alatta ami a Dragon Age alatt is... akkor kétlem, hogy sokéig húzná.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#77166) hovika81


hovika81
tag

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni kezdő vagyok a steam világában, de az egyik barátommal vettünk játékot feltettük a steam programot beregeltük a játékot és mégsem tudom felvenni barátnak, hogy együtt játszunk???....:-(
Valamit nem töltöttünk ki vagy nem jól írtunk vagy mi lehet baj? Esetleg ha valaki tudna segíteni meg köszönném....:-)

Diablo 3 - hovika81#2333

(#77167) bul07 válasza hovika81 (#77166) üzenetére


bul07
nagyúr

Vagy a steam áruházból kell vennetek valamit vagy aktiválnotok kell egy steam gift-et és utána tudtok barátot felvenni, kulcs aktiválás nem elég

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#77168) Samus válasza hovika81 (#77166) üzenetére


Samus
addikt

Az remélem nem maradt le, hogyha mindketten játszani akartok ugyanazzal (gondolom multi), mindkettőtöknek meg kell venni a játékot.

Ahogy pedig írták, kell valamit venni az áruházból. Elég egy pár centes DLC-t venni, akkor valamelyikőtök fel tudja venni a másikat. Jelenleg ez a legolcsóbb tétel (ha jól sikerült a szűrés): [link] (ez nem játék, csak egy letölthető tartalom, de arra elég, hogy megvéve már lehet "barátkozni").

Gondolom a játék dobozos (vagy CD kulcs) volt, nem a Steam áruházból való.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#77169) hovika81 válasza Samus (#77168) üzenetére


hovika81
tag

Mind a ketten megvettük a játékot a G2A.com oldalról....a steamről ha veszek egy játékot és elajándékozom neki az is jó??

Diablo 3 - hovika81#2333

(#77170) Samus válasza hovika81 (#77169) üzenetére


Samus
addikt

Az is jó (a gift=ajándék), bár ezt előttem már bul07 is írta..

Más: tudja valaki, miért nem listáz normálisan nálam a Steam? Bárhogy keresek, az első tízen pár tételt látom, és alul csak ennyi van: All undefined results displayed

Ha a címsorban a &page=x értéket kézzel írom, akkor ugrik arra az oldalra, de ennek ugye alul kellene lennie választható formában. Valamit az Enhanced Steam csinál, csak nem jövök rá, hogy mit, mert kikapcsolva a modult már ott van alul, aminek ott kell lennie.

Szerk.: megvan, ha másnál is előfordulna, az Enhanced Steam beállítások Store/General résznél ki kell venni a pipát a Enable continuous scrolling of search results sorból. Ez alapból akítv, de úgy néz ki, hogy bugos.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#77171) NyMRooD válasza Samus (#77170) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igen az enchanted hibája és az új kék design óta van ez (az változtatott az oldal szerkezetén is) ilyenkor használd a klienst.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#77172) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Mennyi idő lehet, az átfutás, mire visszajelez a support? :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#77173) Scholes9 válasza Scholes9 (#77172) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Tárgytalan, ahogy megnéztem akár 1 hét is lehet, frankó :U Mind1, GTA 5 előtöltésre meglegyen az accom :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#77174) marcusa válasza Scholes9 (#77173) üzenetére


marcusa
addikt

1 hét? Nekünk a múltkor 6 hét után válaszoltak... :D
Bár mondjuk nem account lopás volt a téma...

[ Szerkesztve ]

:-)

(#77175) Vertigo18 válasza marcusa (#77174) üzenetére


Vertigo18
addikt

"Egy hét" a propagandaszöveg... Beetetés... :P

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#77176) Scholes9 válasza marcusa (#77174) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na az szép lesz...pont 2 héttel a gta rajt előtt.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#77177) ittakary válasza Scholes9 (#77176) üzenetére


ittakary
nagyúr

kérdezték már de nem válaszoltál:

hogyan tudták ellopni? milyen "ajánlatnak" dőltél be?

Steam Guard nem volt aktiválva?

(#77178) Scholes9 válasza ittakary (#77177) üzenetére


Scholes9
nagyúr

MInd2 kérdés meglett válaszolva :) Valszeg feltörhették az emailemet is, mert aktiválva volt a steam guard és azután történhetett, h elmentem aludni, mert másnap már nem tudtam belépni. Anno a WoW accountomat is így lophatták el 2007-ben, de azt is sikerült visszaszereznem a Blizzard support segítéségével.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#77179) regener válasza Scholes9 (#77178) üzenetére


regener
veterán

Igen, a Blizzardnak van supportja, de ez Steam...

(#77180) csaba951 válasza Scholes9 (#77172) üzenetére


csaba951
veterán

Nemrég volt velük ügyem. Szépen, érthetően leírtam nekik, hogy mi a problémám, és képernyő mentéseket is küldtem, ahol látszott is, hogy mi a gondom. 24 órán belül megoldották! (hét közben történt) :C

Viszont a hibajegyet kézzel kellett lezárnom.

(#77181) Scholes9 válasza regener (#77179) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Elküldtem minden anyám kínját, amikből, ha nem látszik, h az enyém az account, akkor tényleg elég nagy balfa..ok :DDD :U

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#77182) FollowTheORI válasza Scholes9 (#77181) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor nem ártana pl gmail-t használnod vagy ilyesmi nagyobb oldalt ahol van SMS vagy kódgenerátor appos kétlépcsős védelem legalább, ha ennyire veszélyesen használod a géped hogy többször "feltörtek" az évek során. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#77183) Scholes9 válasza FollowTheORI (#77182) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jogos és köszönöm az infót, amint visszakapom az accountom megfogom változtatni a hozzá tartozó email címet :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#77184) Csapoati válasza FollowTheORI (#77182) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, ezt kb havonta leirjuk, hogy ne free.mail meg citro.mail fiokon legyen a Steam. Nem tudom, hogy szerepel-e az elso hsz-ben vagy az osszefoglaloban (mobilrol vagyok), de kene neki.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77185) Chris0321


Chris0321
addikt

Szevasztok.

Megvettem a Steam-en az év végi nagy akcióban az Euro Truck Simulator 2-őt és ehhez lehet venni DLC-ket. Azt szeretném megtudni, hogy a DLC-k egyenként szoktak-e leárazva lenni. Rákerestem erre itt a fórumon, de nem találtam róla semmit és egy akciós játékot is megnéztem de ott nem volt a DLC leárazva.

(#77186) Joe Swanson válasza Chris0321 (#77185) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Szokott, nagyobb leárazásokkor, akkor packban is meg lehet venni az összeset, de külön-külön is. Talán 80 cent az áruk, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#77187) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Üdv!

Lenne egy kis gondom, nem akar elindulni a Sacred 2, indításnál az alábbi ablak ugrik el egy fél másodpercre, aztán semmi. Van Helsing elindul. Mi lehet a gond? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#77188) ollie válasza Mister_X (#77187) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi lehet a gond?

Az, hogy nem indul el? :DDD

Amúgy próbáld meg adminként indítani a steamet előtte.

***

(#77189) Mister_X válasza ollie (#77188) üzenetére


Mister_X
nagyúr

DotA és Van Helsing elindul, ugye szintén Steam :( Rendszergazdaként se akarja az igazságot...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#77190) Chris0321 válasza Joe Swanson (#77186) üzenetére


Chris0321
addikt

Várható húsvétkor komolyabb leárazás? Rákerestem és azt írtátok nyáron szokott lenni, de az még soká lesz.

(#77191) joe-ker


joe-ker
senior tag

Lenne egy problémám: elég rég óta van steam fiókom de ilyennel még nem találkoztam.
Nem tudok belépni a fiókomba kliensel kiírja hogy ilyen fiók nem létezik bla bla bla
Böngészőben viszont működik.Változtattam jelszót de maradt minden ugyanúgy.
Többi accal betudok lépni mind a két felületre.
Ötlet,javaslat?
Szeretném a 7 napos bant elkerülni,olyan megoldás érdekel.
Pár napja raktam újra a Win-t,egész steam mappát mozgattam,minden működött a mai nap reggeléig.

(#77192) BigBlue69 válasza joe-ker (#77191) üzenetére


BigBlue69
őstag

Ilyet csinált nekem is anno.. Aztán magától megjavult pár órára rá.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#77193) joe-ker válasza BigBlue69 (#77192) üzenetére


joe-ker
senior tag

A pár óra már eltelt reggel 7 körül néztem,azóta se megy.
Közben kipróbáltam egy tab-on ott működik a klienssel.
De akkor várunk.

[ Szerkesztve ]

(#77194) Chereiose


Chereiose
addikt

Szerintetek lesz leárazás Húsvétkor? Lenne 1-2 játék, amire nem bánnék egy kis akciót :D

(#77195) Csapoati válasza Chereiose (#77194) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem szokott lenni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77196) eami válasza Chereiose (#77194) üzenetére


eami
Topikgazda

és melyek azok a játékok amelyekre nem bánnál egy kis akciót ? :))

(#77197) Chereiose válasza eami (#77196) üzenetére


Chereiose
addikt

Assetto Corsa főleg, brutális az ára alapból....
Pedig volt olyan amikor voltak akciók, nagy kár lenne ha nem lenne :(

(#77198) maross válasza Chereiose (#77197) üzenetére


maross
veterán

lesz az 50%-ban nemsokara.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#77199) Chereiose válasza maross (#77198) üzenetére


Chereiose
addikt

Miből gondolod?

(#77200) maross válasza Chereiose (#77199) üzenetére


maross
veterán

2014. aug. 21.
Save 50% on Assetto Corsa as part of this week's Weekend Deal*!

es nem egyszer volt mar -50% szerintem.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.