Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#78101) Samus válasza #65537792 (#78099) üzenetére


Samus
addikt

Mégis mit lehetne csinálni? Pörög a piac, nem csak ketten vásárolnak óránként.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#78102) #65537792 válasza FollowTheORI (#78100) üzenetére


#65537792
törölt tag

CS:GO skineknél?

(#78101) Samus

Ok, de ennyire? Nincs szar netem, gép is gyors. F5-özök és annyit nem tudok, hogy rákattintok, mert ELADVA!

[ Szerkesztve ]

(#78103) FollowTheORI válasza #65537792 (#78102) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah hát ha egyedit akarsz akkor meg ne a legolcsóbbat vedd meg és máris megvan. Ezért itt panaszkodni... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#78104) #65537792 válasza FollowTheORI (#78103) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ember, ki panaszkodik? Kértem valakit aki jártas a piac botban, mert tuti van ilyen itt, segítsen . Ennyi.

(#78105) csaba951 válasza #65537792 (#78099) üzenetére


csaba951
veterán

Pl. Dobjanak ki mindenki mást, aki vásárolni szeretne, csak azért, hogy te végre tudjál vásárolni? Úgy mégis, hány ilyen helyet ismersz? ;)

Egyébként néz körül a böngésző plug-inek között!

Meg jól válaszd meg az időpontot, hogy mikor akarsz vásárolni. Most egy darabig pont csak felfelé mennek majd az árak, mert mennek vele játszani az emberek. Este meg lefekvés előtt majd a Marketre öntik a frissen szerzett kacatjaikat.

(#78106) #65537792 válasza csaba951 (#78105) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nem másokra céloztam. Hanem a botokra. De Te, ha botok megszemélyesíted, akkor már gondok vannak. Irány a valóság haver!

(#78107) csaba951 válasza #65537792 (#78106) üzenetére


csaba951
veterán

Most éppen 508000-en játszanak vele. Valószínűleg több tízezer játékos Market-ozik is egy kicsit. De ők biztos nem számítanak, csak a gonosz botok! Hát persze! :DDD

(#78108) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Annyira éreztem, hogy ezt Csabi nem fogja szó nélkül hagyni! :))

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#78109) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok !

Ma újra raktam a steamet és be is jelentkeztem (kb 1 hónapja voltam utoljára belépve) és egy olyan steam üzenet fogadott , hogy "a fiókot a tulajdonosa zárolta". Na már most én biztos nem zároltam le! Más meg nem tudta a jelszavat sőt még az e-mailomat se szóval más se nagyon lehetett (hacsak nem feltörték de hát akkor nem csak zárolták volna).
Most a kérdésem az az lenne , hogy akkor ez mégis hogy zárolódott ?
Ugye most nem nagyon tudok vásárolni , meg VAC-os játékokon játszani :\ (Vásárlást már próbáltam!)

Az addig oké , hogy írni kell a supportnak , fogok is írni nekik ,hogy oldják fel de utána szeretném az e-mailomat megváltoztatni. Erre van valami lehetőség ? Mert én nem találtam :\
E-mailomat se törhették fel mert nem látok arra utaló jeleket , be tudok mindenhova lépni szépen !

Illetve ha a steam supportnak én egy már meglévő cs: source (régiről) dobozos cd kulcsot elküldök akkor az elég bizonyíték nekik ,hogy enyém az account és feloldják ?

Szerk.:
Esetleg arra tudok gondolni , hogy magát zárolhatta !
No , meg a chaten online se tudok lenni , amint berakom ,hogy online vissza dob , hogy a barátaid offline fognak látni engem .. :\

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#78110) eami válasza Roxkex (#78109) üzenetére


eami
Topikgazda

attól még hogy be tudsz lépni a mail fiókodba, simán lenyúlhatták az egészet... írj steam supportnak :K

(#78111) cskamacska válasza FollowTheORI (#78103) üzenetére


cskamacska
addikt

Abban speciel igaza van, hogy mivel macerás egyenként tételeket lőni, már az egészen kazuárok is kezdenek automata megoldásokat keresni, tessék beütni gugliba hogy "csgo market", és az első 3 kiegészítés között ott lesz a "csgo market bot", vagy valamilyen variánsa. :P

Egyébként cyberwarfare is jó helyen kérdez, jó bűvész nem leplezi le a trükkjeit, pláne hogy már a botosok is sírnak, hogy sok a vadász és kevés a kopasztani való fókafaj. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#78112) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Nálatok is lehalt a steam?

(#78113) Csapoati válasza -secret- (#78112) üzenetére


Csapoati
nagyúr

[link]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78114) -secret- válasza Csapoati (#78113) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi!

[link] ;]

(#78115) Csapoati válasza -secret- (#78114) üzenetére


Csapoati
nagyúr

:DDD
Amugy a fenti oldalt nem viccbol linkeltem, ki lehet szurni vele, hogy hol a hiba, ha nem megy a Goz(TM).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78116) -secret- válasza Csapoati (#78115) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Épp most down előtt volt egy nagyobb értékben cserém, már azt hittem valami gond van.

(#78117) Roxkex válasza eami (#78110) üzenetére


Roxkex
senior tag

Köszi!
De mégis hogy mit írjak ? Hogy oldják fel ? Vagy mit ? Mert eddig még nem nagyon kellett supportnak írnom , szóval tanácstalan vagyok teljesen.

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#78118) Samus válasza Roxkex (#78117) üzenetére


Samus
addikt

Írd meg nekik, hogy hosszú idő óta nem használtad a fiókod, nem is jelentkeztél be, most viszont, mikor újra elővetted, ez az üzenet fogadott. Írd meg, hogy Te nem tettél ilyet, és lehetséges, hogy idegen kezekbe került a fiók. Utána folytasd úgy, hogy tudod igazolni, hogy a fiók a Tiéd, illetve kéred a zárolás feloldását. Ha van DOBOZOS játék kulcsod, amit aktiváltál, és nem online vetted, hanem a kód fizikailag megvan dobozostól (ez fontos, neten vett kulcs ez esetben nem biztos, hogy jó), akkor azzal (azokkal, ide játék címeket írj), ha nincs fizikailag létező kulcsod, akkor pedig bankkártyával fogod igazolni magad, feltéve, hogy vásároltál direkt kártyával Steam-en.

Ez a két út az egyszerűbb, ha egyik sem járható, akkor azt is írd meg, és kérj más módot a tulajdon igazolására.

Természetesen angol nyelvet használj.

Ha időközben változtattál jelszót és/vagy mail címet, azt is említsd meg.

E-mail címet változtatni egyébként főoldal (vagy bármely aloldal) jobb felső sarok, fiókneved-re kattintva (kis lefelé mutató nyíl is van ott), majd a Fiók részletei linket követve tudsz megtenni, már amennyiben lehetőséged van rá.

Lényeg az, hogy próbálj minden információt leírni, hogy ha lehet, ne kelljen visszakérdezni valamire, mert elég hosszú az átfutási idő.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#78119) maross


maross
veterán

ha eljott az ido a witcher 3 ru old tulajok majd oromkodjenek/sirjanak egy sort plz

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78120) tomsolo válasza maross (#78119) üzenetére


tomsolo
őstag

alap -.-

Crytek már írja is belőle a kisdoktoriját :P

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#78121) csaba951 válasza maross (#78119) üzenetére


csaba951
veterán

Ez rém egyszerű! Ha működik Cytek fórumtárs megírja! Ha nem ír semmit, akkor nem működik. :DDD

(#78122) tomsolo válasza csaba951 (#78121) üzenetére


tomsolo
őstag

Ó nem, akkor is megírja! Ha működik akkor meg hogy suhant 1-2 fpssel :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#78123) eami válasza tomsolo (#78122) üzenetére


eami
Topikgazda

ha nem indul el akkor tróger kiadó és/vagy steam, ha elindul akkor meg 2015ben igazán megtanulhatnának játékokat optimalizálni :DDD

(#78124) #65537792


#65537792
törölt tag

50%-KAL OLCSÓBB Boot Hill Heroes

75%-KAL OLCSÓBB INIT.

50%-KAL OLCSÓBB UBERMOSH

90%-KAL OLCSÓBB Larva Mortus

(#78125) Ryder62


Ryder62
őstag

Szerintetek mitől lesz egy indie cím népszerű?

Itt ez a Pneuma: Breath of Life és febr. 27 óta csak 35 értékelés jött hozzá.

UE4-el készült játékról van szó.

(#78126) tomsolo válasza Ryder62 (#78125) üzenetére


tomsolo
őstag

Hát 20 euróért lehetne hosszabb mint 4 óra. A Taloshoz hasonlítják pedig az 20 x ilyen hosszú is tud lenni.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#78127) genndy válasza Ryder62 (#78125) üzenetére


genndy
addikt

Attól hogy milyen hamar kerül bundliba :DDD
Ezek szerint az emberek messze nem a motort nézik, hanem a játékot. Ha úgy gondolják hogy jó lesz, megtetszik a stílusa akkor tökmindegy milyen motor megy alatta (lásd a rengeteg népszerű pixelartot). Viszont indie játékokból is már annyi van mint a nyű, ha nincs valami mögött szóbeszéd, kampány, GreenLight, Kickstarter, ingyen osztogatás, akkor simán elsikkad még ha esetleg jó is lenne. Innentől viszont mehet a kibeszélés az offtopikban, mert köze nincs a Steamhez.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#78129) csaba951


csaba951
veterán

Bekapcsoltam a gépet és ez fogadott. Tök jól néz ki! :))

Csak böngészőben látható, kliensben nem. Lehet, hogy akkor mégsem a Steam csinálta, hanem "csak" az Enhanced Steam.

[ Szerkesztve ]

(#78130) eami válasza eami (#75605) üzenetére


eami
Topikgazda

újabb útelágazódáshoz értem :DDD

(#78131) -secret- válasza eami (#78130) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Akkor többi játék amit veszel ne aktiváld hanem inkább add nekem, hogy nekem is meglegyen a 2000. ;]

Gratu amúgy. :R

(#78132) Agyzuzo válasza eami (#78130) üzenetére


Agyzuzo
addikt

nem útelágazódás az, hanem egyenes út tovább a 3000-ig. :D
nekem is közeledik a következő jubileum. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#78133) erahurka válasza eami (#78130) üzenetére


erahurka
félisten

És hánnyal játszottál? ;]

(#78134) Vertigo18 válasza erahurka (#78133) üzenetére


Vertigo18
addikt

és ha csak gyűjtő? Abban sincs semmi gond...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#78135) eami válasza Agyzuzo (#78132) üzenetére


eami
Topikgazda

naja, már csak alig 900 játék kettőn közt a különbség :D

(#78133) erahurka: játszani velük? :F ezek nem dísznek vannak? :DDD

(#78136) vorosmarti válasza eami (#78130) üzenetére


vorosmarti
senior tag

1 hete a konnektor-os podcast-ben beszélgetve a srácok már az 1200 játéktól is elájultak. Nemzeti hős leszel ha megtudják. :D

(#78137) -secret- válasza vorosmarti (#78136) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pár éve volt cikk neten, hogy eladták a legtöbb játékot tartalmazó steamet, 300 pár játékkal.

Aki ügyes volt eddig, csak ingyenesekből össze tudott szedni ennyit szerintem. :D

(#78138) erahurka válasza Vertigo18 (#78134) üzenetére


erahurka
félisten

Egy szóval se mondtam hogy gond lenne. :))

(#78135) eami: Bontatlanul többet érnek :DDD

(#78139) Agyzuzo válasza -secret- (#78137) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Csak a másodlagos "szemétlerakó" acc-omon van 430... :D Bundliszökevényekből röhögve összejön manapság.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#78140) DJGABI válasza vorosmarti (#78136) üzenetére


DJGABI
addikt

tegnap hallgattam, pont ez ugrott be nekem is. 1200 se sok, nekem is megvan már annyi :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#78141) vorosmarti válasza DJGABI (#78140) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Hááát, nem tudom... Nyilván nehezebb kisebb e-cerkával érvényesülni, de nekem 600 jatek fölött még van vagy 20 cím amire vágyom, aztán annyi. Esetleg az uj megjelenesekben bizhatok.

Azért volt ez egyébként nekem érdekes, mert a konnektorosok tanakodtak rajta hogy érdemes lenne meginterjúvolni az 1200+os account tulajdonosát. Innen a fórumokból meg tudtam, hogy itt az 1200 jatek, az csak belépő kategória :D

(#78142) Lackki válasza vorosmarti (#78141) üzenetére


Lackki
senior tag

nem e-cerka kérdése :)
azé itt javarészt felnőtt emberek vannak saját jövedelemmel...
a fiatalok monster energiaitalos dobozokat gyűjtenek, mi meg játékokat amivel nem játszunk :D szenvedély ez is az is

Privátot hamarabb észreveszem

(#78143) vorosmarti válasza Lackki (#78142) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Értem, és nem is állt szándékomban senkit sem bántani. Erősen felnőttnek számítok, és nekem is 400-nál több olyan játék van a könyvtáramban, amivel jó eséllyel soha nem fogok játszani (Normális vagyok?).

A mondanivalóm arra irányult, hogy amíg sokaknak hihetetlen 1200 game egy accounton, addig másoknak ez természetes.

(#78144) maross válasza vorosmarti (#78141) üzenetére


maross
veterán

"még 20 cm amire vágyom" -nak olvastam :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78145) vorosmarti válasza maross (#78144) üzenetére


vorosmarti
senior tag

:D Szavam sincs. Gondolatolvasó tanfolyamra jártál?

(#78146) Arkennys válasza Agyzuzo (#78139) üzenetére


Arkennys
addikt

ha valaki minden bundlet megvesz ha kell ha nem, ja. Nekem 400 van, amik érdekeltek is javarészt, bár így is van vagy 40 amit sose fogok játszani, csak be lett aktiválva szintén bundleból. Végülis ez a játékszámos e pénisz is olyan, mint a steam szint, stb. Van akinek fontos, van akinek nem ad élményt csak ez

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#78147) Roxkex válasza Samus (#78118) üzenetére


Roxkex
senior tag

Köszi ! :)
És a cd kulcsot egyből írjam oda , vagy várjam meg még kérdeznek ?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#78148) Samus válasza Roxkex (#78147) üzenetére


Samus
addikt

Ne írd, mert nem a kulcsot kérik, azt ők is látják. Ilyen esetben azt kérik, hogy csatolj egy fényképet, amin látszik a CD kulcs a kiskönyvben/dobozon, és mellette kézzel papírra írva a felhasználóneved és a support ticket number (az ügy száma, amit a support oldalán látsz) is, így egyben, egy képen. Ezért jó ha van legalább egy dobozos cucc a fiókon.

Bankkártya esetén pedig random számokat kérdeznek (kártyaszám x,y,z.-ik száma), előre semmit ne írj, csak jelezd, hogy így tudod magad azonosítani.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#78149) Assimilator válasza Arkennys (#78146) üzenetére


Assimilator
őstag

Ez igaz. Nekem pl maga a Steam lett a jatek es kikapcsolodas. A jatekok mar kozel sem adnak olyan elmenyt mint az ezredfordulon.

(#78150) DJGABI válasza vorosmarti (#78141) üzenetére


DJGABI
addikt

pedig 1000nél azért megszólalt a csengő hogy nem kéne, azóta nem veszek meg minden sz*r bundlit (csak minden másodikat :D )

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.