Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#77901) DrTechnoid válasza Rellind (#77898) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Haha,én nem is jelölök szinte semmit, csak megosztok. 3at nyertem cirka 2 év alatt, de felraktam 20 gammát. Ráadásul nem is csak bundliszökevényeket, hanem csgo-t, besiege-t 2szer is. De már nem csinálom mert meguntam.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#77902) teratti


teratti
senior tag

Hello! Nem tudom találkozott-e már valaki ilyen jelenséggel: tegnap megvettem Steam-en a Dirt Rally-t de el sem indul..... Fél percenként kivillan, hogy a Dirt Rally idításának előkészítése és ez így megy végestelen végig. Sok Steam-es játékom van semmi gond nem volt mindezidáig, ezt feltelepítettem és semmi...most is a megoldáson dolgozom de nincs eredmény. Feladatkezelő üres, fél percenként felvillan leállítani nem tudom... :R

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#77903) S1M0N válasza teratti (#77902) üzenetére


S1M0N
senior tag

Indítsd újra a Steam-et.

(#77904) Dawe966


Dawe966
csendes tag

Ehhez a Steamgifts-es mizériához hozzászólva, tényleg lehet ilyeneket kifogni. Én 2 éve SG-zek, olyan 400 dolcsi értékben adogattam be dolgokat, bár akkoriban mikor én kezdtem, még a bundle game is teljes árúnak számított. (Most megint úgy számolja egyébként? Mert úgy vettem észre, mintha a teljes összeget beszámolta volna a contributor value-mba.) Eddig 57 játékot nyertem azt hiszem, legnagyobb értékben az akkor még 50 eurós Fable 3-at sikerült, és egyáltalán nem találkoztam fake giveaway-el, mármint, amire jelentkeztem, az összeset megkaptam.

Steam: http://steamcommunity.com/id/DaweDaCunci

(#77910) teratti válasza S1M0N (#77903) üzenetére


teratti
senior tag

Többször megtettem azt és újra is indítottam.

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#77911) S1M0N válasza teratti (#77910) üzenetére


S1M0N
senior tag

Akkor nem tudom. Nekem pár napja az International Snooker (igen, néha ilyen játékokra vetemedek, de az androidos Total Snooker sokkal jobb) csinálta azt, hogy elindítva egy fekete ablak villogott, és csak feladatkezelőből tudtam kilőni, akkor a Steam újraindítása bevált.

(#77912) erahurka válasza Dawe966 (#77904) üzenetére


erahurka
félisten

Multkor jelentkeztem egyre ahol 50.000 darab kulcsot hirdettek. Nyertem, megjött a kód, be tudtam váltani. Amúgy összesen 3-at nyertem olyan 2500 jelentkezésből, de nem nagyon tudtam magasabb szinten jelentkezni mert kevés játékot ajánlottam fel.

(#77913) teratti válasza S1M0N (#77911) üzenetére


teratti
senior tag

No,a Steam-en belülről indítva azt írta, hogy hiányzó futtatható file. Ez új információ volt mivel addig csak villogott és eddig nem dobta ki ezt az ablakot. Erre azt olvastam, hogy töröljem ki az appache mappa tartalmát a Steamon belül. Megtettem, újraindítottam és a Steam-en belülről indítást írták de nekem csak telepítéseket kínált fel. Picit megijedtem, hogy újra kell raknom mindent mert minden játék inaktív volt....majd nyomkodtam ide-oda a döbbenettől és aktívvá váltak, annyi idő kellett szerintem, hogy letöltse a hiányzó összetevőket. Lényeg a lényeg egy 20 percet tudtam tesztelni és ment. :R

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#77914) S1M0N válasza teratti (#77913) üzenetére


S1M0N
senior tag

Na, az igen! Akkor jó játékot. :C

(#77915) teratti válasza S1M0N (#77914) üzenetére


teratti
senior tag

Köszi.... :R Nagy reményt táplálok hozzá, PS-en sokat kanyarogtam a CM Rally-val anno a 90-es évek vége felé de ez nem egyszerű...estem-keltem. :)

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#77916) Rellind válasza erahurka (#77912) üzenetére


Rellind
senior tag

Szóval ott úgy lehet szintet emelni ha bedobsz valamit?

(#77917) erahurka válasza Rellind (#77916) üzenetére


erahurka
félisten

Én úgy tudom igen. De azért nem egy-két bundlis játékkal lépsz szintet.

(#77918) +Techno+


+Techno+
tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem azt hol tudom steam-en beállítani hogy az értesítések másik sarokban jelenjenek meg? pl amikor elindítok egy játékot mindig feljön egy kis téglalap,hogy steam átfedés és játék közben(billentyű kombináció stb..) meg az achievementeknél is felugrik a kis téglalap a képernyő sarkában és én ezt szeretném módosítani hogy másik sarokban ugorjon fel! Régebben tudtam hol van de most nem találom a beállításokban!
Nagyon hálás lennék ha valaki elmondaná esetleg dobna egy printscreent vagy valami hogy megtaláljam előre is köszönöm!

PS: Nem tudom ide való e a téma de gondoltam azért megosztom a linket. Tegnap jött ki ez:[link] a steam skin nekem tetszik. Vélemények?

(#77919) SenorGrande válasza +Techno+ (#77918) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Ezt csak egy-két játékban lehet beállítani, játékon belül, egyébként ott jelenik meg, ahova a fejlesztő beállítja.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#77920) Bruce.lee


Bruce.lee
csendes tag

sziasztok lenne egy olyan probléma hogy az unoka öcsém megvette a left4dead 2 játékot és nem működik rendesen a mert nem látja a steam csoport szervereket már többször újra teleptette és változatlanul nem látja a beállítások jók benne előre is köszönöm a segítséget :F

Megy haza a szőke nő az autóvezetői vizsga után. A férje gúnyosan kérdi: - Na, meghúztak? - Ketten is, de legalább megvan a jogsim!

(#77921) eami válasza SenorGrande (#77919) üzenetére


eami
Topikgazda

most nem tudom megnézni, de tisztán emlékszem hogy bármelyik sarokba át lehet rakni steam overlay settingsbe.

[ Szerkesztve ]

(#77922) FollowTheORI válasza eami (#77921) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Beállítás nincs rá... de van megoldás: [link]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#77923) +Techno+ válasza eami (#77921) üzenetére


+Techno+
tag

Hát ez az hogy én is emlékszem mivel én átállítottam anno(most a bal felsőbe jelenik meg) és most meg keresem és nincsen ott és nem értem miért!

(#77924) +Techno+ válasza FollowTheORI (#77922) üzenetére


+Techno+
tag

Köszönöm de én emlékszem hogy volt rá beállítás 2 hónapja kb hogy állítottam rajta de nem tudom hol, nem emlékszem! Amúgy amit linkeltél abban benne van hogy hova dobja a notificationt de nekem mégis miután beállítom a jobb alsót a bal felsőbe teszi be a játék indítás után azt hogy a steam átfedéshez nyomjad meg a stb... esetleg valaki eltudja küldeni a saját steam/reasource/styles/SteamStyleRes fájlját? ami default mivel az mindent a jobb alsóba tesz alapértelmezetten.

[ Szerkesztve ]

(#77925) Assimilator válasza Rellind (#77916) üzenetére


Assimilator
őstag

Ne haragudj a kérdésért, de nem tudom nem feltenni:
Mégis mit gondoltál, mivel lehet szintet emelni? :DDD

(#77926) tomsolo válasza Assimilator (#77925) üzenetére


tomsolo
őstag

Venni kell hozzá szintemelőt :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#77927) csaba951 válasza Assimilator (#77925) üzenetére


csaba951
veterán

Hátha van rá valami trainer/cheat, ami módosítani tudja a szerver oldali adatokat! :DDD

(#77928) Assimilator


Assimilator
őstag

Szintemelő SteamGift trainer. :DDD
Gugli dobja egyből. :DDD

(#77929) Ryder62 válasza +Techno+ (#77918) üzenetére


Ryder62
őstag

Én feltettem, tetszik. Bár a fontokat nem telepítettem mert 1, nem igazán tetszik a kövér tömör betűtípus, nekem jó a standard 2, nem szemetelem tele a gépet.

Egyedüli hiba így gyorsban hogy nincs a bejelentkezésnél semmi szöveg a kis ablakban.

(#77930) Bruce.lee


Bruce.lee
csendes tag

sziasztok lenne egy olyan probléma hogy az unoka öcsém megvette a left4dead 2 játékot és nem működik rendesen a mert nem látja a steam csoport szervereket már többször újra teleptette és változatlanul nem látja a beállítások jók benne előre is köszönöm a segítséget :F

Megy haza a szőke nő az autóvezetői vizsga után. A férje gúnyosan kérdi: - Na, meghúztak? - Ketten is, de legalább megvan a jogsim!

(#77931) eami válasza Bruce.lee (#77930) üzenetére


eami
Topikgazda

firewall?

(#77932) Rellind válasza Assimilator (#77925) üzenetére


Rellind
senior tag

Mit tudtam én? :U Azt hittem a steamprofilom szintjét kapja meg.... :P

(#77933) shaddy1027


shaddy1027
tag

Két ingyen játék, akinek esetleg még nem volt meg:

Spoiler Alert:
https://www.facebook.com/tinyBuildGames/app_185301094822359

iBomber Defense Pacific:
https://www.indiegala.com/store

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#77934) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Megszünne az EU-ban a digitális javakra vonatkozó földrajzi tiltás és területi korlátozás

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#77935) tomsolo válasza Bluerainbow (#77934) üzenetére


tomsolo
őstag

VAT is, kérem uram.

AMEN.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#77936) okipoki


okipoki
aktív tag

Sziasztok.

Újra szeretném tenni a Windowst megformázva.
Hogy lehet elkerülni a 7 napos csere bant?

(#77937) regener válasza okipoki (#77936) üzenetére


regener
veterán

(#77938) okipoki válasza regener (#77937) üzenetére


okipoki
aktív tag

Tudsz egy mágikus screenshootot küldeni mert nem találom?

Vagy lehet azért nem találom mert nincs ott a fájl? Jelenleg még 2 nap van hátra. Meg kell várnom azt a 2 napot hogy a fájl ott legyen?

[ Szerkesztve ]

(#77939) ImpersonatoR

A Steam Jatekbeli FPS számlálója okoz/hat olyat mint a fraps anno, hogy szaggatott tőle, illetve kicsit rosszabbul futott tőle a játék ha ment alatta?
Vagy tisztes iparosmunka? :U
Alapvetően GTA V alá kellene.

(#77940) regener válasza okipoki (#77938) üzenetére


regener
veterán

Kérésedre :D

Ja és az egyik rejtett!

(#77939) FragStaR
Öcsém Fraps-ot használja-e célra, de szerintem rendben van a Steames is, mindjárt kipróbáltatom vele.
- Nincs látható, de szerintem semmilyen változás ha a Steames van bekapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#77941) FollowTheORI válasza Bluerainbow (#77934) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Sok vizet nem zavarna, mert olcsóbb ettől nem lenne semmi.
Meg tudunk mi venni mindent mostis, az árazás nem régió kompatibilis...

Jelen esetben pont fordítva kéne... felőlem akár tilthatják is a vásárlást, de az árak legyenek az adott régió/ország vásárlóerejéhez igazítva.
Brazil árakkal pl ki lehetne egyezni itt is (vagy valami hasonló kb 50%-al kisebb).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#77942) Bruce.lee válasza eami (#77931) üzenetére


Bruce.lee
csendes tag

Firewall? ezt hogy érted? :)

Megy haza a szőke nő az autóvezetői vizsga után. A férje gúnyosan kérdi: - Na, meghúztak? - Ketten is, de legalább megvan a jogsim!

(#77943) cyberkind


cyberkind
félisten

Gta 4 kiegészítője olyan 70-80% körül megáll a telepítésben, és azt írja ki hogy várakozik, ilyenkor mi a teendő, várjak és kész?

Paranormal Cocktivity

(#77944) #57919488 válasza cyberkind (#77943) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nem telt meg veletlenul a vinyo? :)
Tudom 2010 utan ez mar ritka dolog de hatha :D

(#77945) eami válasza Bruce.lee (#77942) üzenetére


eami
Topikgazda

esetleg nem fogja meg vmi firewall?

(#77946) cyberkind válasza #57919488 (#77944) üzenetére


cyberkind
félisten

Azóta lejött, és a 3tera elég nehezen telik.

Paranormal Cocktivity

(#77947) Bruce.lee válasza eami (#77945) üzenetére


Bruce.lee
csendes tag

Hát azt nem tudom,de meg próbáljuk. :F

Megy haza a szőke nő az autóvezetői vizsga után. A férje gúnyosan kérdi: - Na, meghúztak? - Ketten is, de legalább megvan a jogsim!

(#77948) okipoki válasza regener (#77940) üzenetére


okipoki
aktív tag

Köszi. Működik :)

[ Szerkesztve ]

(#77949) BenJoe80


BenJoe80
senior tag

Sziasztok,

kezdő Steam-kilensként kérdezném a következőt: mennyire jó ötlet egy játék Steam verzióját megvenni és nem a dobozost?

Egyáltalán, mi az előnye egy játék Steam verizójának? Amit eddig én megtapasztaltam, az az, hogy egyes akciók alkalmával X.Y játék baromira olcsó, meg csutkára fel vannak tuningolva (patchek, updatek, dlck... stb.), de ami nagyon-nagyon nem tetszik, hogy internet nélkül hiába vettem meg a játékom, nem tudok velük játszani még akkor sem, ha a gépemen van.

Szóval mi a véleményetek? Esetleg ennek kivédésére van valamilyen legális megoldás, alternatíva?

A segítségeket és hozzászólásokat előre is köszönöm!

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#77950) Vesa válasza BenJoe80 (#77949) üzenetére


Vesa
veterán

"hogy internet nélkül hiába vettem meg a játékom, nem tudok velük játszani még akkor sem, ha a gépemen van."

Ezt honnan vetted? Offline mód a megoldás. Be is b*szna, ha nem lehetne net nélkül játszani...

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.