Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#78701) -secret- válasza Sleek (#78696) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen.

(#78702) Csapoati válasza Ryder62 (#78699) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Fizetsz, hogy be tudjak fejezni. De ezentul a refund miatt azert nagyon alfa vagy hulladek cuccal se nagyon lehet mar kijonni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78703) Lackki válasza regener (#78697) üzenetére


Lackki
senior tag

ezt kerestem már vagy 1 éve :D
anno angolul láttam redditen :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#78704) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#78705) -secret- válasza Bluerainbow (#78704) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:DDD :C

(#78706) ruti válasza Bluerainbow (#78704) üzenetére


ruti
Közösségépítő

ezjó :DD

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#78707) AxBattler válasza Bluerainbow (#78704) üzenetére


AxBattler
félisten

:DD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#78708) noorbertt válasza FollowTheORI (#78560) üzenetére


noorbertt
őstag

Ez a link mire is jó tulajdonképpen? Ha jól értem akkor ez kikozvetiti a tvre a képet. Viszont ehhez mindenképpen kell egy harmadik hardver /PC pl/. Akkor nem jobb a tvre kötni hdmi kábellel?
Amúgy mibe érdemesebb fektetni? Steam gép vagy ps esetleg xbox? Szeretnék valamit majd venni játékra de nem tudom melyik a jobb mi add több lehetőséget.. Pl online játék is vonz de azt mindhárman lehet ha jól sejtem.

Szerk. Lol kicsit korai hszre írtam :)

[ Szerkesztve ]

(#78709) eami válasza NyMRooD (#78695) üzenetére


eami
Topikgazda

firefoxnál ahhoz hogy lefusson engedélyezni kellett a cyop/pastet "allow paste" paranccsal konzolban. Van valakinek ötlete hogy hogy lehet ez után letiltani?

(#78710) wjbhbdux válasza noorbertt (#78708) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Steam Link a TV-re kötött hardver, nem kell hozzá más. Kényelmi szempontból jobb mint egy HDMI kábel, nem kell ki-be huzigálnod, felbontást állítgatni, ha csak a PC monitorát akarod használni.

Steam gépek itthoni elérhetőségéről és áráról nem tudunk semmit, de boritékolható hogy jobban jársz, ha saját kis méretű gépet raksz össze. Nem lesz annyira cuki, de teljesítrményben duplája is lehet.

Xbox One-ra van 0db érdemi játék, PS4re van 1db a Bloodborne, meg sorakoznak a remastered kiadások, én biztos nem vennék most konzolt, csak porosodna.

/s

(#78711) Adams007


Adams007
tag

Hali, lenne egy kérdésem steam kártyákkal, cserével kapcsolatban. Most vettem egy-két kártyát marketen és azt vettem észre, hogy mindegyikre azt írja, hogy egy hétig nem cserélhető, illetve nem eladható. Ami furcsa, hogy a kitűző készítése után kapott Mysterious kártyára, háttérre, emoticonra is ezt írja. Ennek mi az oka? Legutóbb karácsonyi sale alatt foglalkoztam kártyákkal, akkor még nem volt ilyen.

(#78712) wjbhbdux válasza Adams007 (#78711) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A sok csalás és árverés miatt így jobban követhető a tárgyak mozgása.

/s

(#78713) NyMRooD válasza Adams007 (#78711) üzenetére


NyMRooD
őstag

Most már sajna van, azóta lett bevezetve, nem nálad van a hiba.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#78714) FollowTheORI válasza noorbertt (#78708) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Arra jó, hogy nem kell a csúcs asztali pécédet a nappaliba a tévé mellé tenni, ha játszani akarsz a tévéden vele. (Pl ha amugy van saját szobád ahol dolgozol/játszol vele külön.)
Persze ehhez ki kell építeni a hálózatot otthon cserébe, vagy pedig egy elég jó wifi kell.

Alapvetően jobb a hdmi közvetlenül, de lásd első mondat. :)

Ha nem vagy billentyűzet és egér függő, akkor a konzollal jobban jársz szerintem, ha nem vagy konzollal hadilábon persze más okból sem.
Nem kell a hardverrel vesződni évekig (nem kell pl 1.5 évente upgradelni, hogy jól fussanak a játékok.)
Ha megunsz egy játékot vagy nem jött be, eladhatod szabadon...
Fotelből játszhatsz kényelmesen a tévéden/nagyképernyőn. (Persze ezt lehet PC-vel is, főleg majd ha jön a steam kontroller és tényleg annyira jó).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#78715) FollowTheORI válasza FollowTheORI (#78714) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A játék eladhatóság persze csak dobozos offline vett konzol játékra értendő.
A letöltős az gondolom itt is fixen hozzád ragad és nem tudod eladni... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#78716) Sleek válasza -secret- (#78701) üzenetére


Sleek
senior tag

Köszönöm. Ha bemásolom az egészet akkor azt írja ki a végén ,hogy undefined :((

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#78717) Amur


Amur
addikt

Jól látom hogy holnap este 7kor indul a sale?
(egyik post EST 1:00-et írt, az ha jól kalkulálok nálunk este 7)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#78718) warcat válasza Amur (#78717) üzenetére


warcat
veterán

[link]
Ahogy láthatod, a dátum már biztos,a vásár meg mindig a szokásos napi váltásnál indul el,ami nálunk este 7-re esik (kivéve egy rövid időszakot óraállítások környékén,amiről most nincs szó)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#78719) noorbertt válasza FollowTheORI (#78714) üzenetére


noorbertt
őstag

Igazából én a nappaliban játszom és filmezek a 44"led tv-n szóval nekem nem kellene link.

Konzolon nincs online bolt mint itt a steam esetén? Mikor volt anno ps1 gépem utáltam azt a temérdek CD rakást :).
Egér, Bill vagy joy nem számít mert megszokás kérdése.

1.5 év? Kicsit költségesen hangzik... Ha nem akarom mindig a legujabb játékot akkor ez lehet akár 2-3ev is nem?
Egy mostani jó gépet mennyiért lehet összerakni? Egy új ps4 kb 180000huf itt Angliában. Ebből mit lehetne kihozni?

(#78720) wjbhbdux válasza noorbertt (#78719) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Abból kijön egy i5 + gtx970 kártya. Gaming PC-t összerakni nem olcsó mulatság, amennyiben időtállóbbat akarsz, akkor 1000 font felett kell költeni , ha most nincsen meglévő géped, amit bővíthetnél.

A konzol maga olcsó, a játékok viszont nem, és olyan akciók sincsenek, mint a Steamen - most a nyári vásár alatt pl. simán bezsákolhatsz 10 PC játékot egy konzolos game áráért. A Steam felhozatalához képest nagyon kevés játék van, és még vagy 5 évig nem lesz jobb hardver, így a PC-hez képest idővel minden csak medium majd low beállításokkal fog futni, 30FPS mellett, 720-900p felbontáson, míg eközben PC-n már rég elterjedt lesz a 4K gaming és a Virtual Reality is, amihez kell komoly gép, hiszen 90FPS-el kell hogy fussanak a VR játékok. PS4 + Morpheussal legfeljebb mobiltelefonos kinézetű játékok fognak futni.

Szóval főleg azon múlik, hogy mivel akarsz játszani, vagy mivel játszanak az ismerősök.

[ Szerkesztve ]

/s

(#78721) Assimilator válasza noorbertt (#78719) üzenetére


Assimilator
őstag

En nem hiszem, hogy 180k lenne itt Angliaban: LINK
De Argos, Tesco akcioban 250 font korul vagy alatta szokott lenni. (jatekkal)

(#78722) dilipok válasza wjbhbdux (#78720) üzenetére


dilipok
veterán

persze, lehet ragozni sokfelekeppen, de azert nem teljesen igaz, amit irsz (lasd ps plus v goldhoz jaro jatekok). Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem szebb, jobb (es nem utolso sorban dragabb) egy faxa pc. Inkabb azt, hogy nem kell ennyire sarkitani a helyzetet, jol megfernek egymas mellett. Az meg mindenkinek egyeni preferencia, hogy melyiket preferalja.

noorbertt: de van, idonkent eleg jo arakkal, ingyen jatekokkal, stb. Amugy nem vagom a 180k-t honnan szedted, mikor jatekkal van normal esetben 330 korul, az meg inkabb 140k huf...

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#78723) FollowTheORI válasza noorbertt (#78719) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nos, ma egy fentebb is ajánlott elfogadható játékos konfig (ami még mondjuk mától számítva 1.5-2 évig jó lesz) 50-60k a proci + 100k vga.... szóval ez kapásból 150-160k. És akkor még venned kell egy jó tápot, házat, ramot, perifériákat (ha nincs), stb stb. :)

Azt hiszem látható, hogy egy konzol feleannyiból megvan.

Ami a játékokat illeti úgy tudom van online megvető tartalom meg bolt ugyanúgy, de én tuti dobozos játékokat vennék, hogy eladhassam ami tényleg nem tetszik. Nem is tudom hány PC játékom van ami ott "porosodik" a Steam, Origin fiókon és egyszer kitoltam, de kb valszeg sohat többé.
Ha azt mind eladhatnám meglenne a pénz a következő új gépemre. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#78724) EmptyParadox válasza FollowTheORI (#78723) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Mondjuk ezzel én sosem fogok egyetérteni. 150k-ból egy meglehetősen erős és időtálló gépet lehet összerakni. Egy mostani generációs konzol meg majdnem ennyibe kerül, a játékok meg sokkal drágábbak rá. Számítógép így is, úgy is kell, most az az 50k plusszal még a munka/böngészés is lendületesebb lesz. Egy konzollal meg mit lehet csinálni játékon kívül? Semmi mást, plusz még TV is kell hozzá.
És persze most senkivel nem akartam szembe menni, ez csak az én véleményem.
(Én úgy nőttem fel, hogy csak a gazdag gyerekeknek volt konzolja körülöttem, szóval ez is hozzájárul. Max móka kedvéért vennék konzolt, hogy együtt bolondozzunk ismerősökkel.)
:)

(#78725) #65537792


#65537792
törölt tag

Ha Isten meg Gaben is úgy akarja, akkor a killing floor 2 is le lesz értékelve. Akkor lenne 5 ember aki beszálni egy six packba? Most 16,66 lenne. Sale alatt reméljük olcsóbban megkapjuk. De ha nem, így is jöhet az 5 ember.

[ Szerkesztve ]

(#78726) dilipok válasza EmptyParadox (#78724) üzenetére


dilipok
veterán

a 150k-s meglehetosen eros gep azert nem fog egy ps4 szintet hozni, foleg nem 1-2 ev mulva ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#78727) sixpak válasza dilipok (#78726) üzenetére


sixpak
nagyúr

300-ból talán...de az sem biztos...

ben: este hétkor...asszem.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#78728) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Mikor kezdődik a sale?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#78729) Lackki válasza DrTechnoid (#78728) üzenetére


Lackki
senior tag

19kor van mindig napforduló steamen

Privátot hamarabb észreveszem

(#78730) EmptyParadox válasza sixpak (#78727) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Hát ti nagyon el vagytok tévedve. 300? 4k-n akartok játszani?
150k-ből közepes beállításokkal is 2 év múlva menni fog szépen minden.

[ Szerkesztve ]

(#78731) wjbhbdux válasza dilipok (#78726) üzenetére


wjbhbdux
veterán

i3 + 750ti hozza a witcher 3 PS4 grafikai szintjét és a 30FPS-t.

a PS4-en az alábbi "beállításokkal" fut a játék:

Number of Background Characters: Low (console actually seems lower than this)
Shadow Quality: Medium
Terrain Quality: Medium
Water Quality: High
Grass Density: Medium
Texture Quality: Ultra
Foliage Visibility Range: Medium
Detail Level: Medium

/s

(#78732) noorbertt


noorbertt
őstag

Ps4 árat argos oldalán találtam, lehet volt valami extra hozzá annyira nem néztem meg..
Nem nagyon játszanának rajta, amikor nincs mit csinálni meg esténként film helyett.. Egyelőre marad a htpc-m amin filmezunk.
Konzol a játék árak miatt sem lenne ideális, meg ha azt is vennék akkor is úgy lenne a jó hogy megy rajta letoltott játék is kipróbálásra, de ahhoz valószínűleg kokanyolni kell a géppel mint anno.

Viszont ez a kontroller 40£ért jónak tűnik, lehet veszek majd :)

Tudom némileg offolok ezért bocsánat de itt azért még is csak gamer emberek vannak :)

Ez a Sale meddig tart? Limitált a játékok téren pl x játék y darabig akciós?
Van valami játék ajánlás amit ketten lehetne játszani és esetleg online is? Ne egyen túl sokat de nem is kell 10evesnek lennie és valami értelme is legyen a fölösleges gyilkolaszason kívül :)

Szerk. Gép miatt még fogok itt pofatlankodni, amint eljon az ideje ;)

[ Szerkesztve ]

(#78733) AxBattler válasza wjbhbdux (#78731) üzenetére


AxBattler
félisten

:C Az igen!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#78734) Lackki válasza EmptyParadox (#78730) üzenetére


Lackki
senior tag

van abban vmi amit mondasz, és nem kell állandóan elszállni az árakkal :)
150 talán necces ár, de én ha nem is havi de 2 havonta rakok össze gépet ismerősöknek és 180-200ból (monitor nélkül!) mindig kihozok olyan gépet, amivel nem lesz gond a következő évekre. 300k meg 1000 font iszonyat túlzás :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#78735) BomiBoogie válasza wjbhbdux (#78731) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem semmi. Bár így is nagyon szép a játék, megértem azért a "PC Master Race" véleményeket. :D

(#78736) Vertigo18 válasza Lackki (#78734) üzenetére


Vertigo18
addikt

Arról ne is beszéljünk, hogy azért az is szempont, hogy ha valaki összerak egy tényleg csúcs gépek 300k felett, csak azért, hogy menjenek rajta a legújabb játékok, akkor azt a gépet már "etetni" is kell a legújabb játékokkal, ami szintén nem olcsó...

Bőven elég 1-2 éves játékokkal eljátszadozni egy közepes gépen, közepes graffal...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#78737) Lackki válasza Vertigo18 (#78736) üzenetére


Lackki
senior tag

nekem több mint 4 éves cpu és 2 éves vga-m van, és mai napig megy minden highon :) witcher 3 mondjuk tuti nem, de nincs meg és nem is mozgat annyira :)
"majd bundleben 1dodoért" :D

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#78738) BomiBoogie válasza Lackki (#78737) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ha a Witcher 3 bundle-ban fog menni, akkor lesz vége a PC-játékiparnak. :D

(#78739) Lackki válasza BomiBoogie (#78738) üzenetére


Lackki
senior tag

ez csak helyi szólás mondás :D azé tettem idézőjelek közé :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#78740) BomiBoogie válasza Lackki (#78739) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Tudom, ismerem, csak belegondoltam... :DDD

(#78741) dilipok válasza wjbhbdux (#78731) üzenetére


dilipok
veterán

es ezt az i3+750ti kombot ki tudod hozni 150bol? Gyorsan ranezve az arakra nekem ez lehetetlennek tunik, de jo... (nem, nem erdekel a hasznalt, nagyker, kamionrol leesett ar ;) )

Meg azert eloszeretettel lehagytad az eroforraszabalobb beallitasokat a felsorolasod vegerol:

Ambient Occlusion: SSAO
All post effects on except vignetting

Szerintem 150bol nem fogsz ps4 szintu gepet osszerakni, foleg ugy, hogy 1-2 even belul csak meg durvabb graf lesz a ps4en.

De ez tenyleg nem idevalo mar, csak azert irtam az elejen, amit irtam, mert nagyon sarkitott volt egy velemeny.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#78742) Assimilator válasza dilipok (#78741) üzenetére


Assimilator
őstag

Boven ki lehet hozni annyibol. Nem tudom merre szoktal vasarolni, de az arakkal nem nagyon vagy tisztaban.

(#78743) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

/s

(#78744) BomiBoogie válasza wjbhbdux (#78743) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, ez most nagyon hasznos, a lényeg, hogy kivárásra kell játszani. :D

(#78745) dilipok válasza Assimilator (#78742) üzenetére


dilipok
veterán

tenyleg csak kivancsisagbol, kuldenel/irnal nekem egy ilyen konfigot? Valoban nem vagyok tisztaban az arakkal, csak argepen neztem ra, de mostmar felkeltette az erdeklodesemet.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#78746) sixpak válasza EmptyParadox (#78730) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem vagyok eltévedve. :N
Pár éve még igaz volt, amit mondasz, de sajnos már nem így van.
300-nál jóval többet költöttem a gépre, de még így is kompromisszumokat kell kötnöm sok játékban. Ez van, 2 évre nem lehet előre tervezni. Én nagyjából évente cserélem a gépem, videókártyát legalábbis, de még így sem megy minden....pedig nagyon messze vagyok a uhd- tól...
Bocsi az OFF miatt...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#78747) NyMRooD válasza sixpak (#78746) üzenetére


NyMRooD
őstag

Az én videó karim 3 éves és még nem találkoztam olyannal ami ne menne (bár Witcher 3 és GTA V még nincs meg).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#78748) EmptyParadox válasza sixpak (#78746) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

De a kompromisszum mit takar? High-on fut csak valami, és nem ultra high-on?
Mondjuk én tipikusan az az ember vagyok aki visszatér egy Baldur's Gate-hez is, vagy még régebbi játékhoz, mert annyival több játékélményt ad (vagy egy minőségi indie), mint a mostani AAA title-ök; vagy évekig elvagyok grand strategy játékokkal. Szóval nálam ez nem szokott problémát okozni, hogy nincs meg minden csilli-villi effekt. :D
És nem akartam bunkónak hangzani, azért elnézést, inkább megdöbbenést akartam kifejeztem a részemről. :)

[ Szerkesztve ]

(#78749) genndy válasza EmptyParadox (#78748) üzenetére


genndy
addikt

Ezt a kinek milyen gépén hogy futnak a játékok dolgot az OFF-topikban olyan szépen ki lehet beszélni... mert a Steamhez köze nincs. Kösz.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#78750) Assimilator


Assimilator
őstag

CS:GO-nal most mi a maximum learazas? 50% vagy 66%?
Mert hat azert gondolom most sem marad ki a szorasbol.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.