Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#77401) ayo válasza BomiBoogie (#77400) üzenetére


ayo
addikt

igen

http://jateknaplo.blog.hu

(#77402) BomiBoogie válasza ayo (#77401) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Wow, tényleg nagyszerű fícsör ez, köszi!

(#77403) Chris0321


Chris0321
addikt

Az SCS softver-nek szokott lenni születésnapi akciója? Próbáltam rákeresni itt a fórumon, de nem adott ki semmit, a googleval pedig csak alapítói évszámot találtam.

(#77404) BomiBoogie válasza Chris0321 (#77403) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Akkor jó eséllyel nem volt még, ha semmi nyoma a neten.
Ők csinálják a sokféle szimulátort, ugye?

(#77405) Chris0321 válasza BomiBoogie (#77404) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen, főleg kamionost. Az Euro Truck Simulatort már megvettem a Steam-en és a térkép DLC-k akciójára várok. Nemsokára jön egy Skandináv, vagy egy kelet európai és jó lenne őket begyűjteni de minimálbérből inkább akciósan venném meg őket.

(#77406) Dilikutya válasza Chris0321 (#77405) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hogy a kiegészítőikkel mi van, nem tudom, az alapjátékok gyakori bundle vendégek. Talán még a Go East kiegészítő is volt már. Amúgy Tescoban, Media Marktban mintha 999Ft-ért árulnák őket.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#77407) BomiBoogie válasza Chris0321 (#77405) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Karácsonykor is volt pár eurós (értsd 2-3) bundle, többféle, úgyhogy ne aggódj, gyakran akcióznak. :K

(#77408) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

https://www.paypal-gifts.com

innen vett valaki már steam gift cardot? fontban van olcsóbb ami elég lenne, azt átkonvertálja euroba ha aktiválom?

/s

(#77409) SityiSXT válasza wjbhbdux (#77408) üzenetére


SityiSXT
őstag

Nem vált pénzt a Steam. Teszteltem már olyan 2 éve, font volt a walletemen, de Magyarországon nem tudtam felhasználni.

(#77410) wjbhbdux válasza SityiSXT (#77409) üzenetére


wjbhbdux
veterán

OK, akkor a német/osztrák eurós "kártyáról" van vkinek tapasztalata, az aktiválható innen?

/s

(#77411) Assimilator válasza wjbhbdux (#77408) üzenetére


Assimilator
őstag

Nekem dollárost és fontost is átváltott a Steam Euróba, szóval nem tudom mi a kavarás.
3. tapasztalat valaki? :)

(#77412) htc07 válasza Assimilator (#77411) üzenetére


htc07
addikt

5 dolcsis wallet kuponokat vettem anno bitcoinért, kiírta, hogy milyen árfolyamon váltja és hány eurot kapok.

Tavaly február körül.

[ Szerkesztve ]

(#77413) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Én anno vettem és átváltotta USD->EUR -ba.

(#77409) SityiSXT
Az azért volt szerintem mert angol accal nem vásárolhatsz magyar boltban. :)
Egész más szitu.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#77414) SityiSXT válasza FollowTheORI (#77413) üzenetére


SityiSXT
őstag

Vásárolni tudtam, csak a walletemről nem engedte a fontot elkölteni. De akkor azóta ez változott...

(#77415) #57919488


#57919488
törölt tag

Lehet csak nekem uj de mit keres egy sorozat a Steam-en? :DDD :F
Mortal Kombat: Legacy

(#77416) FollowTheORI válasza #57919488 (#77415) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Van több is ilyen játékokhoz kapcsolódó videó meg sorozat fenn (pl PayDay)... szerintem ezis irány a nappaliba.

Az se lepne meg ha valami teljes tartalomszolgáltatás indulna előbb utóbb. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#77417) Assimilator válasza #57919488 (#77415) üzenetére


Assimilator
őstag

Szerintem jó dolog ha ilyen anyagok is megtalálhatóak Steamen, ingyen meg főleg. :)

(#77418) erikke17


erikke17
őstag

Üdv. Most olvastam hírt, hogy Codemasters végre kitakarította GFWL-t Dirt3-ból és el is érhető.

Nos Dirt3-at én VGA-hoz kaptam kuponként, fél éve játszottam vele utoljára azóta nem mert bajos volt GFLW végett. Ugyebár létrehoztak egy újat steam-en Dirt 3 Complete Edition név alatt.

Most szürkén meg is jelent Steam-ben Dirt 3 Complete Edition, fel ajánlja hogy telepítés Játék megvásárolva.

Steam közösségi oldalon ezt írja Codies:
If you currently have the GFWL version of DiRT 3 in your Steam Library you should now also have access to the DiRT 3 Complete Edition which should already be there your list of owned games. To play it simply select it from your library and click install.

However if you own a boxed PC copy of DiRT 3 or have a Games For Window Live CD Key you can now activate that CD key on Steam.

To do so simply follow the below steps:

Load up your Steam Client
Click “Add a game” found in the bottom left of the window
Click “Activate a product on Steam”
Click “Next”
Follow the instructions and when asked enter your CD Key into the “Product Code” box (be sure to use CAPS and include the hyphens)
Hit “Next”
Your code will then be verified and the DiRT 3 Complete Edition will be added to your library
And you’re good to go!

Működne, hogy a jelenlegi Dirt3-at lementem majd törlöm. Az újat elkezdem telepíteni letölteni majd bemásolom a mentett játékmappáját?

Vagy egyszerűen menjek rá, hogy telepítés az újra? De attól tartok, hogy akkor megkeveredik és kettő lesz belőle... :D

Ja és kárpótlásként jár hozzá az összes DLC ingyen! :D

Előre is köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#77419) wjbhbdux válasza erikke17 (#77418) üzenetére


wjbhbdux
veterán

a korábbi verzió mentéseit nem lehet használni, előről kell kezdeni.

/s

(#77420) Csapoati válasza erikke17 (#77418) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak simán telepítsd és szedd le a régit. Ahogy mondták, újra is kell kezdened. De nem baj, én is lassan a végére érek megint a karriernek, imádtam. :) Az meg külön jó, hogy a dlc-k pályáit (Monte-Carlo és Shibuya) meg a sok új autót egész jól belerakták a karrierbe is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77421) SKyle


SKyle
tag

Sziasztok!
Elnézést, hogy nem pörgetek vissza 78ezer hozzászólást!
Hogy lehetne megszabadulni a mostanában egyre sűrűbben felbukkanó felnőtt oldalaktól? :F
Tököm már tele van, hogy olvasgatom a játékhíreket, ajánlatokat, és egyszer csak elugrik az oldalról a Steam és elémtol ötven fa..t, meg száz pi..át! :W
Valami vírust szedett össze a Steam böngészőm? Chrome-on semmi ilyesmi nincs, de mégsem szeretném Chrome-mal böngészni a Steam-et...
Köszi a válaszokat előre is!

They're my friends. I make them. (J. F. Sebastian)

(#77422) wjbhbdux válasza SKyle (#77421) üzenetére


wjbhbdux
veterán

shift+delete steam mappára

/s

(#77423) Csapoati válasza SKyle (#77421) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egyrészt nyugodtan böngészheted Chrome-mal a Steamet (én is úgy szoktam), másrészt ne nézegess annyi RedTube-ot. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77424) SKyle válasza wjbhbdux (#77422) üzenetére


SKyle
tag

@wjbhbdux: +1 :DDD

They're my friends. I make them. (J. F. Sebastian)

(#77425) Agyzuzo válasza SKyle (#77421) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ez nem Steam-téma... Ráférne a gépedre egy Malwarebytes vagy ADWCleaner. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#77426) SKyle válasza Csapoati (#77423) üzenetére


SKyle
tag

Köszi, Redtubot ha nézek, akkor inkognitóablakban nézek, nem tudom hogy jön ez a Steam böngészőjéhez.
Hogy lehetne felugró ablakot tiltani rajta, vagy Adblock+-t telepíteni rá?

They're my friends. I make them. (J. F. Sebastian)

(#77427) SKyle válasza Agyzuzo (#77425) üzenetére


SKyle
tag

Köszi a tippet Agyzuzo, megcsinálom amit javasoltál, de emellett most komolyan: semmi ilyesmit nem tapasztalok a Chrome, IE alatt, vagy a Portable Firefox alatt, ide hogy férkőzhetett be?

They're my friends. I make them. (J. F. Sebastian)

(#77428) #57919488 válasza SKyle (#77427) üzenetére


#57919488
törölt tag

Csak online filmnezegetessel szerintem nem lehet ilyet benyelni. Ha toltogettel nem tul megbizhato odalakrol akkor mar inkabb kerulhetett valami a gepedre.
Az meg nem csoda, hogy a Steam-re maszott (valoszinuleg nem csak oda) mivel online fizetesnel paypal vagy bankkartya adatokat kell megadni es volt penzed nincs penzed tobbe ha olyan a program.

[ Szerkesztve ]

(#77429) spanglee001


spanglee001
addikt

most ismerkedek a steammel, az mit jelent hogy a játékaimnál pár tiszteletpéldányként van feltüntetve, a dobozost értem az itt van a polcon. sok játékot azt sem tom micsoda, csak olcsó volt, vagy újsághoz adták :B

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#77430) Mate válasza spanglee001 (#77429) üzenetére


Mate
nagyúr

4 féle van ha jól tudom

1.: Dobozos - Kódként beaktivált
2.: Steam áruház - Steam áruházban vásárolt
3.: Tiszteletpéldány: Ingyenes játékok
4.: Ajándék/vendégbelépő: Gift-ként kapott.

Persze lehet nem így van, de mindjárt mondanak 100%-os infót :)

[ Szerkesztve ]

(#77431) Samus válasza spanglee001 (#77429) üzenetére


Samus
addikt

Tiszteletpéldány minden olyan játék, ami ingyenes, és legalább egyszer elindítottad (ezeknek a licence eltávolítható, elvileg ott van mellettük az "Eltávolítás" link is). Illetve azokat is így írja, amit az áruházból akció alatt ingyen szereztél be (Például a Portal első része volt anno ingyenes egy napig, illetve a Sniper Elite V2 valamikor múlt évben), de ezek licence nem eltávolítható.

Minden más, akit kóddal aktiválsz (akár van doboza, akár digitális formában vetted valahol, például GreenManGaming-en, Humble Bundle keretében, Amazonon, stb.) azt dobozosként írja.

Az ajándék/vendégbelépő az ajándék (akárki küldte, ezt hívják giftnek), ritkább esetben valódi vendégbelépő, amit bizonyos ideig hozzáférést nyújt egy játékhoz, de ezt is ajándékként kell aktiválni, nem sok játéknak van ilyenje jelenleg (úgy kaphatsz ilyet, ha egy ismerősöd például vesz egy olyan játékot, amihez kap egy ilyen vendégbelépőt, az elajándékozza neked (giftelés), Te pedig aktiválod, így bizonyos ideig ingyen kipróbálatlanod a játékot, ezek általában multis címek).

A Steam áruház pedig az áruházban vásárolt játékokat jelenti, értelemszerűen.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#77432) bul07


bul07
nagyúr

Őt meg honnan szalajtották?

Rengeteg játékot sorsol

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#77433) genndy válasza bul07 (#77432) üzenetére


genndy
addikt

Ránézel a nyilvános Steam profiljára és kb. meg is van a válasz:
Community Manager, Founder, YouTuber, Steamworks fejlesztő

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#77434) UserX


UserX
őstag

Sziasztok!

Most vettem meg a RO2: Heroes Of Stalingrad-ot, de nem engedi a Single Player-t :(( . A menüben az az opció szürke.
Köszönettel veszem, ha valaki leírja a megoldást! :R

(#77435) Zamery válasza bul07 (#77432) üzenetére


Zamery
senior tag

WGN admin. Szerintem borzasztó sok kulcsuk lehet greenlight játékokból, és ugye most már nem osztogathatnak, így sorsolnak.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#77436) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Valaki éjfél/hajnal fele, nem adott el cuccot a marketen? Én eladtam három cuccot, amiért 28 eurot kellett volna kapjak, de 12 eurot elfelejtett odaadni nekem a steam. E-mail is jött, meg minden, hogy elkelt + eladási előzményeimben is látszik, hogy eladtam. Várjak, vagy instant írjak supportnak?

(#77437) alratar válasza Joe Swanson (#77436) üzenetére


alratar
addikt

Nos, szvasz írj supportnak.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#77438) Hauptmann


Hauptmann
addikt

A licenses_for_apps parancsra kidobott 'VN' kód az a vietnámi store-t jelenti?

(#77439) maddionmax válasza Hauptmann (#77438) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Igen, az a vásárlás helyét jelenti, és igen, VN az Vietnám.

(#77440) Hauptmann válasza maddionmax (#77439) üzenetére


Hauptmann
addikt

Onnét származik a GTA V-öm, remélem, nem lesz gond. :)

(#77441) maddionmax válasza Hauptmann (#77440) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nem lesz :)

(#77442) Chris0321 válasza Dilikutya (#77406) üzenetére


Chris0321
addikt

Megnéztem ma a Tescoban nálunk, csak a Going East DLC volt az is ugyanazon az áron mint a Steam-en. Inkább várok egy Steam akcióra, hátha lesz nyáron. Azt írták szokott lenni, csak nincs akkora pechem, hogy idén ne legyen.

(#77443) wjbhbdux válasza UserX (#77434) üzenetére


wjbhbdux
veterán

single playert külön kell letölteni, mivel megjelenés óta csak a multiplayert frissítik

/s

(#77444) csaba951 válasza Chris0321 (#77442) üzenetére


csaba951
veterán

Május 7-én jön ki a Scandinavia dlc. Ennek a környékén várható, hogy akciózni fogják Steam-en. ;)

(#77445) Brucehun


Brucehun
aktív tag

Sziasztok!

Van egy problémám, amivel 2 napja küzködök! A CS GO-t elindítanám, de mindig hiba üzenettel leáll, és a részleteknél mid a "shaderapidx9.dll"-ra hivatkozik! Ilyenkor mi a teendő? (próbálkoztam a játék újra telepítésével és nem működik!)

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#77446) KubanitoS válasza Brucehun (#77445) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez nem a DirectX-szel kapcsolatos file? Próbáld azt újratelepíteni, vagy frissíteni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#77447) csaba951 válasza Brucehun (#77445) üzenetére


csaba951
veterán

shaderapidx9.dll
Google első találat! ;]

(#77448) Brucehun válasza KubanitoS (#77446) üzenetére


Brucehun
aktív tag

A Direct X frisítése és újra telepítése után is ezt csinálja!

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#77449) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Hello!

Lenne egy láma kérdésem:
Van drágakövem 40+600+200+200 tételben és zsákba szeretném rakni, de nem tudom.
Elvileg 1000 drágakő van egy zsákban. Nem adódnak össze vagy mi? Meg lehet oldani ezt valahogy?

Thx!

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#77450) budo82


budo82
tag

Ha mostanában csináltál drágakövet, akkor a leírásnál is írja, hogy arra is vonatkozik a bevezetett 7 napos szabály, azaz nem cserélhető, nem lehet bezsákolni, stb. Lehet, hogy pont ezzel nincs meg az 1000 db és ezért nem tudod (az item leírásánál lesz egy időpont, hogy mikor oldódik fel a korlátozás)

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.