Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#78551) k4rL^ válasza wjbhbdux (#78547) üzenetére


k4rL^
senior tag

Egyelöre nem, német oldalon 55 euró, ott már elö lehet rendelni. Mire megjelenik, addigra biztos bekerül több országba is vagy csak nem frissítették még az oldalt.

(#78552) sagem válasza eszement24 (#78550) üzenetére


sagem
addikt

hm? Ez csak arra lesz jó :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#78553) dilipok válasza AtHoS (#78548) üzenetére


dilipok
veterán

az egetrengeto mennyisegu informacioval, amit ezzel kapcsolatban megosztottal, nem lehetett tul sokkal tobbet tenni ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#78554) AtHoS válasza dilipok (#78553) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem akarom túlragozni a dolgot, de milyen információtömegre is gondoltál egy általam még soha az életben nem látott játékról?
OS-t leírtam, naprakész frissítésekkel, drivert leírtam fogalmam nincs milyen verziót rakott fel (14.4 talán a legfrissebb a HD5xxx szériához), de driver updater a legfrissebbet tette fel az említett kártyához.

A Trine programot a steam kliens telepítette, gondolom minden frissítéssel egyetemben. Az új X360-as gamepadot akartuk kipróbálni valamivel, de ez sajnos nem sikerült ezzel a programmal. Viszont, ha már megvételre került a játék, akkor csak jó lenne majd szórakozni is vele.

A gép nem az enyém, keresztgyerekeimnek raktam össze gyereknapra. Sajnos időhiány miatt tegnap sikerült elvinnem hozzájuk és jó darabig nem is leszek gépközelben. A sajátomon majd megnézem a Trine-t, de nálam az OS pl. win81. Reméltem, hogy egy játékbeli gyerekbetegséggel találkoztunk össze, de ezek szerint nem.

Egyelőre fogalmam nincs mitől került alvó módba a monitor és miért nem működött az ALT+TAB vagy ctrl+alt+del, ráadásul a reset gombra sem reagált, bár azt el is köthettem, ami azért elég nehéz :B de az új házon lévő kapcsoló is lehet rossz.

Ez lenne a konfig:
Asus Sabertooth P67 + i5-2500k alapórajelen + 5750 (bár lehet, hogy 5770 :B tavaly tavasszal vettem 10k-ért és akkor az nagyon jó ár volt érte) + FSP Everest 400W

Mivel ETS2 hibátlanul futott, így komolyabb hardveres dologra nem gondolnék, de ez úgyis ki fog derülni, ha mégis, mivel a gyerekek ütik majd ezerrel a gépet

Vagy driver vagy az említett .net még lehet hibaforrás. Ezen nem lepődnék meg

read-only mode on the forum

(#78555) dilipok válasza AtHoS (#78554) üzenetére


dilipok
veterán

en sem, de pl pont ilyenekre. nehogy mar a masik legyen a hibas, ha annyit irsz h x kartyan nem indul el, majd utana megkoszonod, hogy most mar tudod, hogy valamilyen driverrel viszont megy, de magad sem tudod milyet hasznalsz (sot meg a kartyat sem). A reset sem olyan tudtommal, hogy van amikor reagal, van amikor nem. Szerintem valami bibi van a geppel.

A legfrissebb driver meg ahogy latom 14.12. Ki kell probalni mas drivert/masik .net verziot ha jatszani akarnak vele. Illetve mas jatekot is (en inkabb ezt probalnam elso korben), esetleg valami stabilitast tesztelo programot.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#78556) eszement24 válasza sagem (#78545) üzenetére


eszement24
aktív tag

Mármint hogy nem csak a steam machinehoz és linuxhoz, hanem win támogatást is kap..erre gondoltam :) És hogy nem játékfüggőt hanem mint az x360 (mármint hogy nem olyan játékfüggőt, hogy csak azon lehet játszani ami linux alatt is elérhető, hanem mindegyiken ahova gamepad kell/jó ha van)

(#78557) genndy válasza eszement24 (#78556) üzenetére


genndy
addikt

Tökéletesen PC-és játékkompatibilis lesz. Amelyik játék meg támogatja, ott megkapja a plusz fícsőröket is (szabad gombkiosztás meg mittomén).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#78558) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Egy ilyet énis beszerzek majd amikor jön... ez lesz az utólsó próbám a kontrolleres világban. Ha bejön marad... ha nem felszántom besózom még a kontrolleres játék gondolatának csíráját is (a konzolokkal együtt) végleg. :DDD

Remélem nem lesz aránytalanul drága.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#78559) Assimilator válasza wjbhbdux (#78547) üzenetére


Assimilator
őstag

Angliaban is elorendelheto mar. Meg egyeb kutyuk, amikrol nem is tudtam. (bar en alapbol le vagyok maradva a Steam masinakrol :) )

(#78560) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Jah látom 110 EUR lesz a link+kontroller csomag.

Nah ez akkor várós lett számomra, amint megvehető lesz itthonról is. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#78561) eami válasza Assimilator (#78559) üzenetére


eami
Topikgazda

és mikorra van ígérve a szállítás?

(#78562) wjbhbdux válasza eami (#78561) üzenetére


wjbhbdux
veterán

október 16

/s

(#78563) eami válasza wjbhbdux (#78562) üzenetére


eami
Topikgazda

köszi, valamiért nem mutatta országváltásnál sem. remélem ide is szállítanak majd, akkor biztos rendelek egyet :K

(#78564) wjbhbdux válasza eami (#78563) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A game.co.uk-ról elő lehet rendelni 63 fontért szállítással októberre, de ebben van egy 20 fontos steam wallet kártya is. A Steames rendelésnél azt írják hogy 15 eur a szállítás, így ez érheti meg jobban.
Nov 10-től viszont szélesebb körben elérhető lesz, talán magyar boltokban is olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

/s

(#78565) djculture


djculture
félisten

Másnak is jött Antisquad: Tasks near the coast of Somalia meg a többi nyavajára kupon vagy csak mert jeleztem nekik hogy ez a játék egy nulla engem tiszteltek meg vele?

(#78566) eami válasza djculture (#78565) üzenetére


eami
Topikgazda

jött és más kedvezménnyel is kombinálható :)

(#78567) bul07 válasza djculture (#78565) üzenetére


bul07
nagyúr

Én is kaptam 3db DLC 50% kupont hozzá

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78568) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nekem nem jött... :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#78569) erahurka válasza k4rL^ (#78544) üzenetére


erahurka
félisten

Hát nem tudom ez a jobb oldali touchpad rész szerintem borzalmas lesz. Stratégiai játékhoz sem lesz jó mert oda baromi lassú és kényelmetlen az ilyen vezérlés. Két szék közül a földre esik ez a kontroller. Egy vezeték nélküli egér + bill kombóval meg egy Xbox kontrollerrel előrébb van az ember.

(#78570) djculture válasza eami (#78566) üzenetére


djculture
félisten

Köszi az infót. Biztos nemfogom felhasználni, várom az egész szrságra a visszatéritést annyira gagyi valami..

[ Szerkesztve ]

(#78571) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

Ez a kontroller nagyon tetszik, meg is várom az első véleményeket és ha tényleg olyan jó, akkor ilyet veszek x360-as helyett. Alatta láttam, hogy lesz Steam Link is? Ha jól értem, akkor otthoni hálózaton küldi a PC-ről a képet meg hangot a TV-re. Ennek csak akkor van kb értelme, ha másik szobában van a PC, mint a TV és ezért nem tudom közvetlenül összekötni őket, nem? Vagy ez többet tud?

(#78572) FollowTheORI válasza CanibelZ (#78571) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen arra jó... nekem ez jól fog jönni hogy másik szobában lévő gépről is lehet nyomni majd az 55 coloson a nappaliban. :D

Remélem itthon is lehet majd kapni. :)

Meg az se lepne meg, ha lenne azért más (médiabox jellegű) szolgáltatása is.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#78573) marcusa


marcusa
addikt

Srácok, fóliás misztikus kártyát csak akkor dob, ha fóliás kitűzőt craft-olsz, vagy random teljesen? :)

:-)

(#78574) Hangm4n válasza marcusa (#78573) üzenetére


Hangm4n
tag

Random.

(#78575) marcusa válasza Hangm4n (#78574) üzenetére


marcusa
addikt

Köszi, már vagy 50 kitűzőt kiraktam, de fóliás még egy se esett :D

:-)

(#78576) Assimilator válasza wjbhbdux (#78564) üzenetére


Assimilator
őstag

Igen viszont Steamen a kontroller "csak" £40 es £10 a szallitas.
Game.co.uk eleg draga, meg itteni viszonylatban is.

(#78577) csaba951 válasza marcusa (#78575) üzenetére


csaba951
veterán

Kb. 1 % a foil card esélye. Ezt elég jól be is tartják. Csak 1-2-50 próbálkozásból ez még nem látszik.

(#78578) Zamery válasza csaba951 (#78577) üzenetére


Zamery
senior tag

Nekem sikerült, 2db esett. De még akkor adtam el, amikor feleennyi volt. :O És ez 133 próbálkozásból.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#78579) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Elkezdtem játszani ezzel a remastered verziójú Farenheit-tel, hát a nagyobb felbontású textúrákkal nem hogy jobb lett a játék, inkább rosszabb. Rengeteget elvesz a hangulatából, pl.: A hópelyhek kisebbek, így kevesebbnek is tűnik, a képernyőn futó szemcsés animáció alig látszódik, néhány textúra nem lett lecserélve, bizonyos textúrákon látszódik, hogy a lustaság győzött, pl Tyler autója tetején eredetileg úgy van a hó, hogy a szélén le van csúszva reálisan, most megoldották úgy hogy legyen az egész tető fehér azt bumm. A ruháknak is inkább műanyag hatása lett, Carla szája ki lett rúzsozva, de minek?

De szerencsére beraktak egy varázsgombot, amivel vissza lehet a régi változatra tenni, úgynevezett sd üzemmódba. F9-cel lehetséges ez.

Még mindig jó játék egyébként, nekem így is megérte, csak a hd remastert azt ki kell inkább kapcsolni, komolyan...

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#78580) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

érdekes stat

/s

(#78581) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Nah valami lassan beindul , mert palmdesert koma nekiindult szinteket lépni. Lehet Japánban már fúj a sale?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#78582) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Kérem szépen, működik a refund! 3 napja indítottam el a dolgot és hajnalban már vissza is adták a pénzt a walletemre.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78583) Csapoati válasza Csapoati (#78582) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hülye vagyok, helyesbítek: a kérelmet fogadták el 3 nap alatt és innen számítva 7 napon belül kapom meg a pénzt. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78584) x_o_n válasza marcusa (#78573) üzenetére


x_o_n
veterán

Egyáltalán mi a franc ez a misztikus kártya mizéria ?a gyönyörü gyürt kérdöjeleken kivül? :DDD

(#78585) bul07 válasza x_o_n (#78584) üzenetére


bul07
nagyúr

Majd ha beindul a vásár akkor kap képeket és lehet nyári vásár kitűzőket kirakni , ugyan az mint a télinél(már ha komolyan kérdezted)

(#78582) Csapoati

És hol lehet megtalálni ezt az opciót a kliensbe?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78586) ZS3NI válasza Csapoati (#78583) üzenetére


ZS3NI
őstag

Marketezni tudsz?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#78587) csaba951 válasza bul07 (#78585) üzenetére


csaba951
veterán

Account details -> STORE TRANSACTIONS
Request a refund -> amelyik vásárlásod mellett ott van, ott jogosult vagy rá, a többinél meg nem

(#78588) bul07 válasza csaba951 (#78587) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszi
Ezek szerint ajándék vásárlásnál nincs refund , bár nem értem hogy miért
Miért kellene nekem játszani ahhoz hogy meggondoljam magamat?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78589) Edorn


Edorn
aktív tag

Akkor kitűzőkészítésért már dob egy Mysterious kártyát is igaz? Legyárthatom a felgyűlt kártyákból a kitűzőket... (csak mert valamelyik nap még valaki írta, hogy várta volna a spéci kártyát, de nem adta meg a rendszer)

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#78590) csaba951 válasza Edorn (#78589) üzenetére


csaba951
veterán

Igen, nyugodtan csinálhatod!

Ha nincs szerencséd, akkor 7 napos Market zárat tesz a kártyákra. Ez azért rossz, mert amíg letelik, simán leeshet a kártyák ára. Persze az is lehet, hogy felmegy! :)

Ha meg akarod tartani, akkor mondjuk ez mindegy. Bár szerintem mindenképpen jobban megéri sale előtt/elején eladni, és a vége előtt 2 nappal visszavenni.

http://www.steamtradematcher.com/
Egyszerűen lehet vele elcserélni azokat a kártyáinkat amikből több darab is van.

[ Szerkesztve ]

(#78591) Edorn válasza csaba951 (#78590) üzenetére


Edorn
aktív tag

Ez mekkora szívatás... tényleg rakott rá 7 napos korlátot, ami két nappal a sale kezdete utánra esik... :W

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#78592) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Ket kerdes:
Ad1: Ha steam jelszot modositok a 7 napos marketozasi korlat csak marketre ervenyes vagy a storebol valo vasarlasra is/wallet feltoltesre?
Ad2: Profilhoz nem kartya hanem paypal van rendelve, viszont barmely vasarlasnal a paypal automatikusan intezi a fizetest. Ertem ezalatt a steam nem atiranyit a paypal oldalara majd ott kulon jelszo megadasa, hanem automatikus modon utalja a penzt a steamnek. Ez hogy lehetseges?(kulonbozo jelszavak, egyik sincs megjegyeztetve)
Ha a steamrol torlom a paypal hozzarendelest utana megoldodhat ha minden vasarlasnal kulon adom meg a paypal fiokot?

[ Szerkesztve ]

(#78593) ollie válasza Hokunda (#78592) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Paypalra: az első paypalos fizetés előtt azt engedélyezed a steamnek a paypal oldalán, hogy bármikor levonhat pénzt a paypal számládról.

***

(#78594) eami válasza csaba951 (#78577) üzenetére


eami
Topikgazda

valóban, alapból ritkán dob foil kártyákat, viszont az az 1% nem hiszem hogy userre vetítve lenne. Inkább valami olyasmira gondolok hogy pl 100ból 1x mindig dob foilt és mindig az kapja aki éppen a soron következő foil osztásnál kártyát kap, craftol, boostert nyit stb. Így egy nagyobb adag szerencsével elég gyakran dobhat foilt. Legalábbis nem tudom másra vélni azt, hogy mostanában sorra jönnek a foil kártyák. Az előbb dobott egy my Mysterious foil cardot, de az elmúlt egy hétben már a sokadik foilt kapom :DDD

(#78595) bul07 válasza eami (#78594) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem volt hogy kártya farmolásnál a kapható 3db kártya mind foil volt, persze pont olyan játéknál ahol ez nem sokat számított mert olyan nyomot áron mentek ezek is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78596) eami válasza bul07 (#78595) üzenetére


eami
Topikgazda

naja, az sem mindegy hogy melyikből és hogy mikor dobja. Nekem most épp van egy foil kártya ami 7 napos market lock alatt van egyelőre és a legolcsóbb marketen lévő példány most több mint €50. Persze ez is csalóka mivel már elég régóta kártyás játék ezért ilyen árba elég minimális az esélye hogy elmenjen. Ellenben volt már olyan hogy miután kártyás lett még aznap dobott nekem egy játék foilt ami az első volt marketen és el is mint €8 körül.

(#78597) csaba951 válasza Hokunda (#78592) üzenetére


csaba951
veterán

Itt tudod megnézni, hogy mely oldalaknak engedtél automatikus hozzáférést a számládhoz.

(#78598) bul07 válasza eami (#78596) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem nem szokott ilyen szerencsém lenni , meg persze nem is nagyon van ritka játékom
Egy alaklom volt hogy jól jártam valami 1.4€ kaptam egy foil kártyáért, egy nappal később már 0.5€ mentek

De tudjátok mi a durva, hol vannak már az ilyen kártya árak

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78599) eami válasza bul07 (#78598) üzenetére


eami
Topikgazda

amikor indult akkor nekem €1 körül mentek el a sima kártyák :DDD

(#78600) maross válasza csaba951 (#78597) üzenetére


maross
veterán

Ezt nem is tudtam..talaltam itt par finomsagot..

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.