Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#78451) EnDaN válasza csaba951 (#78447) üzenetére


EnDaN
tag

Már kapunk, igen, de június 9-ig nem lehet piacra rakni... :(

(#78452) eami válasza EnDaN (#78451) üzenetére


eami
Topikgazda

lol, tényleg... mert craftolt item :DDD csak tudnám akkor ami most kint van az hogy van kint.

(#78453) Spet válasza eami (#78452) üzenetére


Spet
addikt

Probably valami bug, mint ahogy szokott lenni az eventek elején :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#78454) Zamery


Zamery
senior tag

Bakker, az milyen már hogy craftolok egy kitűzőt, és nem ad érte Mistery kártyát csak 2 cuccot: egy hátteret meg egy emotikont. :W

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#78455) bul07 válasza Zamery (#78454) üzenetére


bul07
nagyúr

Pontosan ugyan ez nálam is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78456) wjbhbdux válasza Zamery (#78454) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Valoszinuleg csak egy hiba folytán kaptak az emberek előre kártyát.

/s

(#78457) Zamery válasza wjbhbdux (#78456) üzenetére


Zamery
senior tag

Na de akkor miért nem ad legalább kupont? :((

(#78456) Hát eddig 3 dolgot adott, ha jól tévedek: 1 háttér, 1 emote, 1 kupon.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#78458) wjbhbdux válasza Zamery (#78457) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Milyen kupont?

/s

(#78459) sixpak válasza cyberkind (#78448) üzenetére


sixpak
nagyúr

Plusz még annyi, hogy a kártyákból, ha megvan az összes az adott játékból, akkor tudsz belőle kitűzőket (ki fordította ezt?) gyártani és 100tp jár mindegyik után, amivel nő a Steam szinted....ha ez számít valamit.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#78460) bul07 válasza wjbhbdux (#78456) üzenetére


bul07
nagyúr

Bónusz csomag bontás és kaptam egy Mysterious Card 1-et és még a 3kártyát is megadta , tehát összesen 4kártya jött

És el is adható nincs korlátozás

Csak az a kérdés hogy adjam el a Mysterious Card 1-et vagy várjak hátha emelkedi kaz ára?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78461) eami válasza bul07 (#78460) üzenetére


eami
Topikgazda

tuti bónusz pakk bontás után kaptad? hiába bontok nem ad egy darabot sem.

(#78462) Zamery válasza eami (#78461) üzenetére


Zamery
senior tag

Nekem sem! Szerintem beragadt, és azért kaptad mert a craftoláskor nem adott. Ez viszont jó jel. :)

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#78463) Sleek


Sleek
senior tag

Sziasztok ez a csomag megér ennyit ? Nem elavult nagyon stb?

Simbin
Vagy inkább legyen Assetto Corsa ?

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#78464) Heavyrain válasza Sleek (#78463) üzenetére


Heavyrain
őstag

Pár nap múlva Sale,úgyis akciós lesz a bundle. Tippre 5.40€, mert egy hónapja is annyi volt.

(#78465) DJGABI válasza Sleek (#78463) üzenetére


DJGABI
addikt

egy GTR evo-t tudok adni (elvileg race07-et is aktiválja) ha érdekel kipróbálásra

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#78466) Spet válasza Zamery (#78462) üzenetére


Spet
addikt

Craftolásnál megint (és nálam eddig is) megadta a kártyát.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#78467) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Mostantól indoklás nélkül elállhatunk a Steam játékok vásárlása után 2 héten belül, kevesebb mint 2 óra játékidővel.

http://store.steampowered.com/steam_refunds/

/s

(#78468) Heavyrain válasza wjbhbdux (#78467) üzenetére


Heavyrain
őstag

Friss játékok farmolásához pont elég az a 2 óra ;]

(#78469) DJGABI válasza wjbhbdux (#78467) üzenetére


DJGABI
addikt

remek steam supporton keresztül? hajjaj

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#78470) maross válasza Heavyrain (#78468) üzenetére


maross
veterán

Es remelem bevezetik hogy elso 2 oraban semmi nem dob kartyat...ugyhogy a farmolas ideje hirtelen duplajara no, keves kartya esetén tobbre..

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78471) warcat válasza maross (#78470) üzenetére


warcat
veterán

Nade ez minket nem érintene, hiszen tadzsik kulcsboltból, meg bundlikból vásárolunk,ha meg rá kell Steamre fanyalodni,csak bele lesz tolva több óra mint kettő meg ami a kártyákhoz kell ;]

EA: It's in the crate!

(#78472) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Nem tudom, de én úgy vettem észre, hogy többet ér, ha az ember dolgozik azért a lovéért, amit kártyázással, item cserélgetéssel összeszed. Legalábbis az én melóm mellett jócskán nem éri meg szenvednem vele.

We are only Stardust...

(#78473) maross válasza Jinxb1rd (#78472) üzenetére


maross
veterán

Ezt nagyon jol latod. Kartyazas raforditott energia/penz aranyat nezve ifjoncoknak valo zsebpenzpotlasnak, vagy olyanoknak akiknek ez szorakozas :). En regebb meghuztam egy vonalat, 10cent alatti kartyat nem teszek fel, nem eri meg az idomet. De aztan csak feltettem neha, + keresgeltem hianyzo kartyakat mert kellett a +level steamre a friendlist bovulese miatt..es most mar nincsenek elveim :O:O ami a gyakorlatban annyit tesz, hogy 7cent alatti kartyakat nem teszek fel, es csak a 3-4 kartyat ado jatekokat farmolom ki :DDD.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#78474) eami válasza maross (#78473) üzenetére


eami
Topikgazda

plugin felrak és one click sell itemenkent 0.01 centtel az aktuális ár alatt kirakja :-)

(#78475) tomsolo


tomsolo
őstag

másnál is lehalt a steam kliensben?

Igen mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#78476) Samus válasza tomsolo (#78475) üzenetére


Samus
addikt

Én gyönyörűen tudok böngészni az áruházban és a Community is megy kliensen belül.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#78477) tomsolo válasza Samus (#78476) üzenetére


tomsolo
őstag

Immár.

A refund TOS változása miatt, volt vmi globalis restart.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#78478) bul07 válasza eami (#78461) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát tudja a fene
Kitűzőt kiraktam két dolgot dobott, ekkor kiraktam pár kártyát a piacra meg elfogadtam csere ajánlatokat, de nem láttam a raktáramba
Majd negyed órával később bónusz csomag bontás és ekkor vettem észre

Na most tényleg lehet hogy kittűzőhöz járt csak beragadt a rendszerbe

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78479) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ez nagyon nagy horderejű hír. Angolul nem tudóknak: ezentúl bármelyik játékra kb bármilyen okból lehet kérni refundot. Szóval a szar és becsapós játékok ideje leáldozott. 14 nap áll rendelkezésre a vásárlástól és a játékidő nem haladhatja meg a 2 órát. Azért ez elég korrekt, mert pl ha valaki elnézte a gépigényt, vagy full bugos a cucc, az hamar kiderül. Ja és egy héten belül meg is jön a refund, Steam walletre, vagy arra a kártáyra, amivel intézted a vásárlást. Vannak persze kivételek (pl ha szintet léptél a dlc miatt a karaktereddel mondjuk egy rpg-ben, meg az aktivált gifteknél sem lehet ilyet), de amúgy a dlc-kre is érvényes.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78480) Jinxb1rd válasza Csapoati (#78479) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nincs mese, meg kell keresni azokat a játékokat, amik rövidek és gyorsan kijátszani. :D

We are only Stardust...

(#78481) bul07 válasza Csapoati (#78479) üzenetére


bul07
nagyúr

És ezt hol lehet megtalálni a steam kliensbe vagy böngészőbe?
És raktárba vásárlás esetén is van refund?
És jár e valami korlátozással?(csere, piac, bármi)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78482) Csapoati válasza bul07 (#78481) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Még nincs implementálva és miért lenne ban akármire is? Raktárba vásárlásnál miért lenne refund? Szerintem nincs, hisz ki sem próbáltad.

Steamen amúgy itt van a faq: [link]

Refunds are designed to remove the risk from purchasing titles on Steam—not as a way to get free games. If it appears to us that you are abusing refunds, we may stop offering them to you. We do not consider it abuse to request a refund on a title that was purchased just before a sale and then immediately rebuying that title for the sale price.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78483) bul07 válasza Csapoati (#78482) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem ban hanem korlátozás mondjuk 7napos

És hogy miért mert ráfogják hogy fiók védelem, hogy ha megszereznék a fiókot ne tudjanak így visszaélni, és a visszakért pénzt átjátszani

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78484) Csapoati válasza bul07 (#78483) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát tekintve, hogy két heted és két óra játékidőd van a refundra, így sok visszaélés nem nagyon fordulhat elő. De sehol nem írnak semmilyen korlátozást.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78485) htc07 válasza Csapoati (#78484) üzenetére


htc07
addikt

Szóval megveszem a játékot, offline végigtolom két héten belül (offline = internetkapcsolat nélkül), aztán egy másik gépről belépek és kérem a refundot.

Zseniális.

A torrentnek leáldozott ;]

[ Szerkesztve ]

(#78486) Csapoati válasza htc07 (#78485) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Offline is méri a játékidőt tudtommal.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78487) KubanitoS válasza Csapoati (#78486) üzenetére


KubanitoS
veterán

De mégis mit mér, ha az adott játék már a fiókon sincs? Megveszed, letöltöd egy másik gépre, ahol belépsz offlányra, majd az első gépről kérsz egy refundot, majd a második gépről lehet vígan játszogatni ameddig akarsz.

Mondjuk ennyi erővel inkább a torrent, nincs vele ennyi szarakodás. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#78488) Csapoati válasza KubanitoS (#78487) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Megéri mindez? :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78489) KubanitoS válasza Csapoati (#78488) üzenetére


KubanitoS
veterán

Engem abszolút hidegen hagy az egész, elhiheted. De lesznek páran, akiket nem, van egy pár sztím felhasználó... Őszintén szólva nem értem, hogy ezt a refundot ebben a formában mégis hogy gondolták. Lesz ám dolguk rendesen a szupportosoknak, nem baj, eddig is toppon voltak.

Ja, nem. ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#78490) htc07 válasza Csapoati (#78488) üzenetére


htc07
addikt

Természetesen nem tapasztalatból ( ;] ), de úgy gondolom biztos kényelmesebb letölteni steam szerverről, mint kétes eredetű exe fájlok futtatásával megoldani a kérdést.

Nem azt mondom, hogy követendő példa, de jelenlegi infók alapján ez így virágzani fog szerintem. 'legálwarez'

A fent említett módszerrel a húzócímeket simán ki lehet pörgetni steamen, olyan gyakran nem jön új, hogy abusenak minősüljön szerintem. De ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

(#78491) wjbhbdux válasza KubanitoS (#78489) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nincs semmi dolguk, automatikus rendszer. Azokat meg biztos ki fogják vágni akik hetente 5x refundolnak.

/s

(#78492) Csapoati válasza htc07 (#78490) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Gondolom egy pár játékos fiókon azért gyanús lesz egy idő után a sok refund. Akinek meg sok játéka van, az szerintem nem foglalkozik ilyen megoldásokkal, aki pedig eddig is torrentezett, miért változtatna a szokásán?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78493) eami válasza KubanitoS (#78489) üzenetére


eami
Topikgazda

azért azt se felejtsük el hogy azt a pénzt addig is be kell csengetni aztán a végén vagy vissza adják vagy nem. Gondolom nem €5 címeknél érdekes ez, €60 címeknél meg már bátor dolog ilyennel sz*rakodni, főleg hogy ha kiderül a turpisság (pl zsinorban a x. játék megy refundra) akkor akár még egy zsíros bant is össze lehet fundolni az accra :DDD

(#78494) Jinxb1rd válasza htc07 (#78490) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én pont a crakelések miatt használok már csak eredeti szoftvereket, nem engedhetem meg, hogy tönkremenjen a gépem. Sokkal jobb így, mnit szórakozni és gondolkodni, vajon mit buheráltak meg az exe-ben...

We are only Stardust...

(#78495) FollowTheORI válasza wjbhbdux (#78467) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Győzött az EU. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#78496) Ryder62


Ryder62
őstag

Ez a refund ebben a formában röhejes. Béla letölti a legújabb indie játékot, végigjátssza 2 óra alatt és refundolja?

Mivel vannak nagyon rövid indie címek.

Ezen azért szvsz változtatni kell mert ahogy előttem írták "legal torrent"

Lehetne mondjuk olyan korlátozást bevezetni hogy ha refundoltál egy játékot akkor x hónapig nem játszhatod el újra. Pl. 3-4 hónapig.

(#78497) warcat válasza Ryder62 (#78496) üzenetére


warcat
veterán

Erre azt mondom,hogy a kedves készítő kalapáljon olyan játékot,ami egy mozinál hosszabb ideig élvezhető.
Vagy kérjen érte 2-3 eurót és azt nem fogják visszakérni.
Ellenkező esetben Béla teljesen jogosan kéri vissza a 15-25 euróját :P

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#78498) FollowTheORI válasza Ryder62 (#78496) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hátööö... ez azért nem igazán életszerű... :D
Hány játékot toltál ki 2 óra alatt? :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#78499) sixpak válasza FollowTheORI (#78498) üzenetére


sixpak
nagyúr

Life is Strange...egy epizódot végig lehet tolni ennyi idő alatt, más kérdés, hogy úgy nem sok értelme van.
Amúgy szerintem is faszság az ötlet.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#78500) Jinxb1rd válasza FollowTheORI (#78498) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Resident Evil 2 - 1 óra 15 perc a rekordom :D

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.