Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33908) Boond válasza ACE- (#33905) üzenetére


Boond
addikt

Valószínüleg igazad van, eu-n belül elküldi az állam kincstár az eurót. Azt, hogy miylen módszerrel küldi, nem tudom.

Ő egyébként forintot kérdezett, elsősorban, azért írtam le. Persze, lehet közvetlenül euróval is vásárolni. Csak ott nincs készpénz forgalom, még megyeszékhelyen sem, csak utalás. (vagy esetleg app, de azt nem próbáltam, még viszont van itt, aki már igen).

Lényegében lehet Revoluttal, igen, van is aki így vásárol itt a topicban.
De ahhoz is nyilván kell egy forintszámla /kártya amivel feltöltöd a revolutot, vagy forinttal, vagy euróval, vagy váltanod kell.

Visszautalásnál pedig, ha nem a revon akarod csak nézegetni, vagy levásárolni az euro-t, akkor kelleni fog egy euros számla szám is.

"Lehet féleertettem amit írtál, ezt MÁK-hoz történő utalás előtt kell megtenni. A lényeg, hogy MÁK--nál nem tud EUR-t venni."

DE tud. Tölts le pl egy befektetés, vagy újra befektetés formot, ott van olyan opció, hogy forint váltása euróra.
Az már más kérdés, hogy ez megéri-e mennyire, vagy sem. Valószínüleg a revo jobb áron vált. DE mivel ezzel sosem foglalkoztam, vagy forint vagy euró volt, így nem próbáltam ki.

Lényegében, igen ha már eurót utalsz a kincstárnak, az jobb, opció. (pl előtte átváltod, revo-val a forintod). De ettől még létezik a másik verzió is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.