Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34551) vnorbi válasza mauimagic (#34547) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Ha forint utalásról van szó, akkor banki nyitvatartási időben indítva általában 5-15 perc, ritkábban néhány óra.

(#34552) abrtom87


abrtom87
tag

Sziasztok!

Magyarorszagon igenyelt Revolut kartya az USA-ban gond nelkul mukodik? Nem fogjak letiltani? Milyen ZIP code hasznalando vasarlaskor, hogy ne utasitsak el? A magyar vagy litvan? Azert kerdezem mert elvileg a Revolutnal nincs sajat szamla, egy kozos van es nem tudom igy ilyen ZIP code alatt fut a szamla. USA-ban ez fontos. Koszi!

(#34553) Boond válasza viktorhu (#34545) üzenetére


Boond
addikt

Kár, szívesebben használtam volna a kártyát...
"de mobilfizetésnél nem kell pin, ott a képernyőzár feloldása a biztonsági kulcs. "
És ha nincs direkt képernyő zár, mert ki van kapcsolva?

Másik kérdés, ha tokban van a telefon annak vastagsága lehet gond? (bőr).

"Abban van a Recash-nak adott hozzáférési engedély."
És az miről szól? :) Fizetési megbízás vagy?

(#34552) abrtom87
"Magyarorszagon igenyelt Revolut kartya az USA-ban gond nelkul mukodik?"

Ismerősnek működött, miért tiltanák le(?). Sima magyar bankkártyát is lehet használni... Viszont autóbérlés, és hasonlókra nem biztos, hogy elfogadják (sőt konkrétan tudni, hogy sokszor nem fogadják el.). Ha jól emlékszem inkább a mastercard-ot szeretik, meg hitelkártyákat... arra felé.

(#34554) abrtom87 válasza Boond (#34553) üzenetére


abrtom87
tag

Magyar kartyamat is tiltottak le kint mert nem jelentettem be hogy tartosan kulfoldon fogom hasznalni. Ezert kerdezem. A masik kerdesem pont ezert vonatkozik a ZIP codera mert sok esetben meg kell adni, pl tankolasnal. Magyar Erste kartyaval nem megy, mert 5 jegyu kod kell ugye. Ha beirtam a magyart elutasitotta, de az USA lakcimet is. Granit bankos ment az USA ZIP-el de aztan letiltottak bolti vasarlasnal mint gyanus tevekenyseg.
Azert (is) akartam a Revolut kartyat hogy biztonsagosan tudjak hosszabb tavon vasarolni kulfoldon. Ne kelljen kinti debit kartyat igenyelni meg szorakozni

(#34555) anadroid válasza Boond (#34553) üzenetére


anadroid
senior tag

Akkor nincs gpay sem.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#34556) zsamiatt válasza abrtom87 (#34554) üzenetére


zsamiatt
őstag

Siman ment usba a kartya. Egy dologra kell figyelni hogy kint eloszeretettel huzzogatjak a kartyat. Igy ha nincs engedelyezve a magnes csik akkor el fogja utasitani.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#34557) abrtom87 válasza zsamiatt (#34556) üzenetére


abrtom87
tag

Ja igen, kb mindenhol huzkodjak meg neked is huzkodni kell az automataknak, nem csak bedugni. Magnes csik aktivalas hogy mukodik? Hasznalni kell egyszer ugy itthon?

(#34558) zsamiatt válasza abrtom87 (#34557) üzenetére


zsamiatt
őstag

Be kell kapcsolni az appban. Pinkod es biztonsag.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#34559) Boond válasza abrtom87 (#34554) üzenetére


Boond
addikt

Az lehet... Bár mennyi a tartós több hónap? pár hét gondolom még nem ebbe a kategóriába esik. De esetleg jelentsd be, pl bankodnál. Nekem eddig ilyen gondom nem volt... bár nekem épp ott / előtte nem sokkal derült ki hogy lejárt a kártyám :D [új még nem jött] (de amúgy sem az volt tervezve használatra, csak kérték egyik szállás helyen). Nekem sima hagyományos takarékos / otp-s kártya volt.

Amúgy elvileg Curve kártya müködik azt próbáltad? Magyarosinak ment kint....

Egyébként én webshopba vetem pár éve így, hogy irányítószám, és cím kellett, mert magyart nem fogadott el.
Netről kerestem olyant amit elfogad, és magyar bankkártyával fizettem... gond nélkül ment...

Egyébként érdemes lenne pár ilyen videót megnézni. Azt hiszem a wise-t jobban elfogadják, bár ez pl 2 éves videó volt...

(#34560) Boond válasza anadroid (#34555) üzenetére


Boond
addikt

Ja vagy úgy... annak nincs külön kódja?
Vagy ha van jelszó, de ki van kapcsolva erre aktiválódik? vag ilyen esetben sem?

(#34561) rejtő válasza anadroid (#34555) üzenetére


rejtő
tag

Engem pl nagyon zavar, hogy G-pay nem fogadja el a Play áruházban levő képernyőzárak egyikét sem kizárólagos képernyőzárnak. Pedig ha probléma lenne velük, akkor nem lehetnének ott az Store-ban.
Van megvásárolt képernyőzáram, ami sokkal fullosabb mint a telefoné és nem tudom használni, csak a kettőt együtt. Úgy meg csak nehezíti használatot.

(#34562) Boond


Boond
addikt

Egyébként nektek milyen tokba van a telefon? Mennyire befolyásolja az nfc-t, ha van vmi előtte? és nem egy plasztik.

(#34563) tobias40 válasza Boond (#34562) üzenetére


tobias40
veterán

Nekem sima átlátszó gyári tokban van,ezzel simán működik az NFC,már amennyit én használtam az 1 hét alatt. ;]
Másmilyen tokkal nem próbáltam...

(#34564) Somatom válasza Boond (#34562) üzenetére


Somatom
veterán

Az enyém gyári Cear View tokban és símán müxik az érintéses fizetés.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#34565) tobias40 válasza Somatom (#34564) üzenetére


tobias40
veterán

Nekem is van egy ilyen tokom csak kocsiban a telefontartóba téve körülményes a használata,nekem.

(#34566) Boond válasza Somatom (#34564) üzenetére


Boond
addikt

Ez sem tűnik sokkal vékonyabbnak... mint az enyém... csak az anyaga más... na mind1... majd meglátom egyszer...

Mondjuk kártyával egyszerűbb lenne :D

(#34567) Somatom válasza tobias40 (#34565) üzenetére


Somatom
veterán

Autóhoz külön telóm van (Moto Z Play), direkt ahhoz való autós tartóval.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#34568) viktorhu válasza Boond (#34553) üzenetére


viktorhu
veterán

Kártya: használhatod simán, max kéri a pin kódot.
Képernyőzár: elvileg kikényszeríti a képernyőzárat, de nem kísérleteztem vele, magamtól is beállítottam az ujjlenyomatos feloldást.
Recash: olvasni tudja a számlatörténetedet, hogy lássa az érintett üzletekben történő fizetést.
Autóbérlés: nekem még prepaid kártyát küldött a revolut, nem tudom, az újabbak milyenek, de prepaiddel nem fogadják el a biztosítási önrész foglalását. Én olyankor adok hitelkártyát a befoglalásra, így az nem az én pénzemből megy, hanem a bankéból, a fizetendőt meg adom revoluttal. Ugyanez hotelben is, ha le akarják az elején húzni preautorizációra, akkor arra hitelkártyát adok oda, attól még fizethetek a revoluttal a végén.

Wizzair-en próbált valaki a szemem előtt fizetni vele, ott offline a tranzakció, és napokkal később terhelik, az sem működött a prepaid kártyával. Kisebb felelősség a kibocsátónak, kevesebb jog az elfogadási oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#34569) RR-13 válasza Boond (#34553) üzenetére


RR-13
őstag

"Abban van a Recash-nak adott hozzáférési engedély."
És az miről szól? :) Fizetési megbízás vagy?

Gondolom ezt nekem szántad. :U

Az arról szól, hogy engedélyeztem nekik (harmadik feles engedély), hogy belenézzenek az EUR, és Forint számla forgalmába, hogy lássák hol vásároltam stb.
Mert a Recash így ad visszatérítést pl. a Pennyben történt vásárlások után, ha akár GPay alatt berakott Rev. kártyával fizetek a Pennyben. :K

(#34570) Somatom válasza Boond (#34566) üzenetére


Somatom
veterán

Azért említettem, mert tényleg nem vékony és mégsem zavar be.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#34571) Boond válasza viktorhu (#34568) üzenetére


Boond
addikt

"Recash: olvasni tudja a számlatörténetedet, hogy lássa az érintett üzletekben történő fizetést."
Már mint a revolut vagy az üzlet? vagy egy 3 fél akinek marketing céltól hirdetést ajánlatot bármit tesz?

"Kártya: használhatod simán, max kéri a pin kódot."
Ezt én is tudom, de kód nélkül előnyösebb lenne a normál kártyával szemben ugye...

[ Szerkesztve ]

(#34572) tobias40 válasza RR-13 (#34569) üzenetére


tobias40
veterán

Azt hol lehet látni hogy melyik vásárlásnál(márkánál vagy üzletben) mennyit adnak vissza a vásárlásból,illetve mekkora kedvezményt adnak?
Gondolom ez csak fizetős profilban lehetséges...(az ingyenesben em látok erre menüt)

[ Szerkesztve ]

(#34573) Boond válasza RR-13 (#34569) üzenetére


Boond
addikt

oké... de alapból nincs visszatérítés, talán csak metál kártyánál, revolutnál (még). Revolut oldalán is hamarosan-t írnak ilyesmikre...

Nálam pl lehet nincs is ilyen opció, akkor :D
Másrészt meg eu-ban asszem 0,1%-ot ad... csak külföldön pl usa ad talán 1% körül.

[ Szerkesztve ]

(#34574) Boond válasza Somatom (#34570) üzenetére


Boond
addikt

én is ezért írtam, hogy akkor talán nem kellene kivenni stb... majd kipróbálom...

(#34575) RR-13 válasza tobias40 (#34572) üzenetére


RR-13
őstag

És (#34573) Boond:

Eléggé össze lett itt keverve minden. :U

A Recash az egy külön app.., és cég, aki a Revolut kártyás vásárlás után (is) ad visszatérítést, a Recash-ban felsorolt pár üzletben történt vásárlás után, ha engedélyezve van nekik a Revolut számla, kártyaforgalmadra történő "rálátás", hozzáférés... (amit a Recash appban lehet kezdeményezni).
Nem a Revolut adja a visszatérítést, azért nem látjátok ott ezt a lehetőséget. :N

A Rev. appban csak a már megadott engedélyt lehet megnézni, és visszavonni, amit én is fentebb kerestem tegnap. :K

Ez a kép a Recash-ból való, ott van megadva a Rev. forgalomra az engedély.

[ Szerkesztve ]

(#34576) viktorhu válasza Boond (#34571) üzenetére


viktorhu
veterán

Recash: a Recashnek adsz engedélyt = a Recash tudja olvasni a számládat.

Kód nélküli fizetés: a Te érdeked, hogy akkor legyen egy biometrikus azonosítás a telefonodon, hogy egy elhagyott / ellopott telefonról ne csak a személyes adataidat, hanem a pénzedet is biztonságban tudhasd.

(#34577) mauimagic válasza vnorbi (#34551) üzenetére


mauimagic
aktív tag

Péntek este indítottam, remélem hétfőn ott lesz...

Persze, közleményben ott a számom és azért nem bankkártyával intéztem, mert a napi limit miatt sokáig tartana :)

(#34578) tobias40 válasza RR-13 (#34575) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi,így már tiszta! :R

(#34579) máyköl


máyköl
veterán

Sziasztok,

Bocsánat ha hülye kérdés. :B

Ha otp számlámról szeretnék Takarék Bankos számlámra utalni (több millió Ft.), de ennek a tranzakciós díját Revoluttal kerülném ki, az problémás lehet, vagy elméletileg nem lehet vele akadály?

Tehát lépésenként így nézne ki:

OTP -ről Revolutra pénzbefizetés ingyenes. Utalás Revolutról Ingyenes. Megérkezik a pénz a Takarék számlára.

Mindhárom számla az én nevemen van.

Köszönöm előre is. :R

(#34580) RR-13 válasza máyköl (#34579) üzenetére


RR-13
őstag

Szia.
Elvileg működhet (azért attól is függhet, hogy mennyi az a több millió) de az OTP-ről kártyával gondoltad a pénzt a Rev. számlára tenni, igaz?
Mert, ha utalod, akkor OTP-nél díja van annak gondolom a Rev. irányába. :K

Ismerős 3 napja utalt ki magának 2.6 milliót hazai számlára, és 1 óra alatt megkapta. :K
(valószínű, hogy az utalási idősáv sem mindegy, reggel utalta 9 óra körül)

[ Szerkesztve ]

(#34581) sajtos365 válasza máyköl (#34579) üzenetére


sajtos365
tag

OTP-nél emlékeim szerint 0,35% max 6000 ft az utalás díja, ennyiért nem vacakolnék.

Decemberben utaltam a Revolutról forintot ami majd egy hét alatt érkezett meg.

(#34582) batagy válasza IG55 (#33838) üzenetére


batagy
őstag

Sziasztok!

Erre a kérdésre keresem én is a választ, nem jött válasz rá, úgy látom.

Szóval, Erste MAX hitelkártyáról Revolutra Topup az vásárlásnak minősül?
Azaz kamatmentes lesz a hitelkártyán?

Illetve, a Revolut nem számít fel erre díjat (a hitelkártyás topup-ra)?

(#34583) pictigjis válasza batagy (#34582) üzenetére


pictigjis
senior tag

mert mar ezerszer volt szo rola

erste mc hitelkartyaval pos keszpenzfelvetel a revolut-toltes, visaval vasarlas (visszateritesbol termeszetesen akkor is kizarva)

[ Szerkesztve ]

(#34584) batagy válasza pictigjis (#34583) üzenetére


batagy
őstag

Köszönöm! :R

(#34585) Boond


Boond
addikt

Nah nem egyszerű nagyobb összeget feltölteni... megakad a bank miatt megy sms, oké beírva kell elektronikus pin... nah az meg mi a frász... amit leírtam az nem volt jó... 2-őt is próbáltam... 3.-ra inkább nem kísérleteztem...

jah ez a 3dsecure miatt... na mind1 volt rajta...

(#34586) 4Grider válasza batagy (#34582) üzenetére


4Grider
nagyúr

És a beérkezett pénzre senki nem számít fel díjat, a Revolut főleg nem.

(#34587) Boond válasza RR-13 (#34575) üzenetére


Boond
addikt

aha és mennyire éri meg ezzel babrálni? miért jó ez annak a cégnek?

(#34588) Boond válasza viktorhu (#34576) üzenetére


Boond
addikt

Én nem is a telefon oldali részt kérdeztem, eredetileg. Hanem a kártya felőlit. A képernyő zárral nincs gond... bár az is bonyolítja... ennyi erővel kb pint is lehetne írni. :D

Amúgy jogos amit írsz. Ja meg nincs mindenkinek ujjlenyomat olvasó..

amúgy elvileg távolról is lehet zárolni. törölni megkeresni.... bár nem használtam ezeket a funkciókat...

a revolut meg amúgy is jelszót kér. gpay egyelőre még nincs.

[ Szerkesztve ]

(#34589) Boond válasza RR-13 (#34580) üzenetére


Boond
addikt

Én korábban ilyesmire a wise-t olvastam, ajánltabbnak... mert ha kiugró a dolog akkor lehet rákérdeznek a dologra.... de hogy megéri-e annak érdemes utána nézni.

(#34590) RR-13 válasza Boond (#34587) üzenetére


RR-13
őstag

Aha.... semmilyen babrálásról nincs szó. Elég egyszerű a folyamat.
Annak megéri, aki azokon a helyeken rendszeresen vásárol, ami a Recash visszatérítést adó listájába jelenleg benne van! :U

Nekünk ez egyelőre a Penny és a Praktiker.
A Penny vásárlások után alapból 2%-ot, de néha 10%-os visszatérítést is ad.
A Praktiker 15%-os visszatérítést ad jelenleg jan. 31-ig, de csak 1x lehet élni ezzel a lehetőséggel, egyébként itt az alapcasback 4% minden ott elköltött összeg után, ha azzal a kártyával vásárolsz, aminek a kártya mögötti bankszámlára meg van adva a hozzáférés engedélye a Recash-nak.

Ezek a visszatérítések jelenleg hitelkártyás vásárlásra nem aktiválható még, mert a hitelkártya számlákat egyelőre nem lehet hozzáadni a Recash-hoz.

Mivel nekünk az Esrte MAX, és a Budapest Bank Hk. csak 1%-ot ad pl. a Penny vásárlásokra, ezért jelenleg jobban megéri Rev. vagy UniCredit Debit kártyával fizetnem a Pennyben a rendszeres 2%, vagy a néha 10%-os visszatérítés miatt!
A Praktiker esetében csak a 15%-os visszatérítésnél használjuk a Debit kártyákat, mivel az Erste MAX egyébként is 4%-ot ad vissza Erste pontban, mert az egyik kategóriánk a Barkács.
Viszont innen nézve lehet, hogy jobban megéri a 4%-os Debit kártyás vásárlás visszatérítés használata, mert a Recash nem pontot ír jóvá, hanem bankszámlára kiutalható jóváírást.

Azt, hogy ez miért éri meg a Recash-nak, kérdezd meg talán tőlük... :K

(#34591) RR-13 válasza Boond (#34589) üzenetére


RR-13
őstag

Nem értem milyen kiugrásról beszéltél.
A Pennyben vásároltunk 196 ezerért is novemberben, és visszakaptunk a Recash-ban 19.600-at, majd januárban 113 ezerért, és visszakaptunk 11.300-at. :K
Senki nem kérdez semmit. :N
Sőt a januári 10%-os kupon aktiválása előtt, e-mailben jeleztem nekik, hogy decemberben betegség miatt nem tudtam elmenni a Pennyben, és ezért januárra manuálisan aktiválták a 10%-os cashback kupont. :K
Nagyon kedves, és segítőkész csapat van ott Anitával az élen.
És elég gyorsan válaszolnak, és megoldják a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#34592) viktorhu válasza Boond (#34588) üzenetére


viktorhu
veterán

Mit értesz kártya felöli oldalnak? A google pay követeli meg a képernyőzárat, kényelmesebb, mint a pin, mert ahogy előhúzom a telefont a zsebemből, már úgy fogom meg, hogy az olvasón az ujjam, de amúgy is csak egy érintés. A revolutot önmagában nem tudod telefonos fizetésre használni, kell hozzá a google pay mindenképpen Androidon.

(#34593) viktorhu válasza RR-13 (#34590) üzenetére


viktorhu
veterán

Gondolom nem direktben a recashnek éri meg, hanem nekik a boltok az ügyfeleik. Ez egyrészt egy hűségprogram (amúgy is a penny van legközelebb hozzám, jók is az áraik, és még visszakapok 2%-ot is, míg ha elautózom az aldihoz, akkor ez nincsen), másrészt meg nyilván kapnak egy vevői profilt pénzügyi adatokkal, vásárlási szokásokkal...

[ Szerkesztve ]

(#34594) zsola400 válasza viktorhu (#34592) üzenetére


zsola400
aktív tag

Sőt 15e alatt fel sem kell oldani a képernyőzárat, elég felébreszteni a kijelzőt.

(#34595) Boond válasza RR-13 (#34590) üzenetére


Boond
addikt

Nah ez már eleve kiesik nálam :D Penny-be nem igen járok... régen volt persze... de inkább más... ez kiesik...

Praktiker jó... elvileg van kártya is, de a 15%, az nem rossz...

"Azt, hogy ez miért éri meg a Recash-nak, kérdezd meg talán tőlük.."

Feltételezem a szolgáltatott adatok miatt... ez az új fekete arany :) Vkinek tuti eladják :D

"#34591) RR-13 "
ott arra gondoltam, ha 10-20 ezreket vagy kevesebbet töltesz fel, és hirtelen megjelenik pár millás összeg egyben... lehet rákérdenek, kiszűri a rendszer... de lehet nem... nem feltétlenül tudni mi alapján van...

"Mit értesz kártya felöli oldalnak? "
Azt, hogy revolutnak van egy limitje, amit ha elér, akkro kér pin kódot, ha nem akkor nem. Ez pedig többszöröse a 15 ezernek.

De ezek szerint ezt csak googlepay-al lehet megkerülni... már ha még lehet. (megkerülés alatt azt értem, hogy nem kötelező pin-t beírni, a terminába, érintősnél).

" a telefont a zsebemből, már úgy fogom meg, hogy az olvasón az ujjam"
Már akinek van... Ha nekem pl jelszavas, akkor sokkal tovább tart bepötyögni :D
Nincs mindenkinek ujjlenyomat olvasója... ne ebből indulj ki... persze tudom lehetne a pókhálót is, hogy pontokat összekötni... nem mintha az sokkal jobb lenne :D

"A revolutot önmagában nem tudod telefonos fizetésre használni, "
Önmagában is tudom használni, ráadásul telefon nélkül érintéssel :)
A gpay, csak azért került be, mert rákérdeztem, hogy 15.000 felett kell-e mindenképp pin, vagy sem.
Itt írtátok, hogy igen.

De gpay-el nem (mindig.).

Egyébként azért kérdeztem mert kártyánál írja, a limitet, és lehet nullázni manuálisan is... És mondom milyen jó, ha simán kártyával menne mondjuk 16.000-nél is. De ezek alapján pin-t kér, és max telefonnal menne gpay-el. - erre viszont nem vonatkozik a revolut kártya limitje (érintős fizetés).

Bár nem tudom más országokban hogy van... de gondolom ott is van vmi limit...

Curve-nél pl 10.600-at olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#34596) RR-13 válasza viktorhu (#34593) üzenetére


RR-13
őstag

Pontosan így van. :K
Nálunk is ugyanez a helyzet, mert a Penny 550m, míg a Spar, (Tesco is) az Aldi, és a Lidl is minimum 3-4 km-re van. :U
A Pennybe nem is muszáj autóval menni, ha nem nagy bevásárlás van, de ha azzal is megyünk hosszabb távon az is kifizetődőbb, mint a többibe menni.

Az összefüggés a Revoluttal annyi, hogy az ajánlás miatt a Pennyben teljesítettük a 3db minimum 1.000 Ft-os vásárlást Rev. kártyával (GPay alatt betéve). És a Revolut számlák, Recash engedélye miatt, ezek után is megkaptuk a 2%-ot.

Ezen felül persze a Recash is biztos olyan szerződéssel rendelkezik az áruházláncokkal is stb., hogy kapnak jutalékot a vásárlók után, minimum a bizonyított cashback visszatérítések után. :K

(#34598) Boond


Boond
addikt

"Az Open Banking olyan szolgáltatási modell, amely a banki adatok okos, újszerű elemzésével és felhasználásával egyedi igényekhez, felhasználói élethelyzetekhez igazodó digitális pénzügyi szolgáltatások nyújtását teszi lehetővé az ügyfelek számára.

A RECASH egy egyedülálló mesterséges intelligencián alapuló marketing eszköz. A sima törzsvásárlói programok újragondolásával jött létre, amely közvetlenül a versenytársak ügyfeleit célozza meg. A RECASH működése rendkívül letisztult, gyors és egyszerű. Bármelyik bankkártyát „cashback” kártyává tudja alakítani, a felhasználó engedélyével. A RECASH algoritmusa úgy van programozva, hogy a felhasználói profilokat átfogóan elemezze. A versenytársaknál végbemenet tényleges költéseket figyeli. Ha vásárlás történik az alkalmazás ajánlásokat küld a felhasználóknak, hogy legközelebb a RECASH partnerhez térjen be azért, hogy PÉNZVISSZATÉRÍTÉST kapjon a választásáért cserébe."

https://recash.blog.hu/

(#34599) Boond válasza Boond (#34598) üzenetére


Boond
addikt

Úgy látom egyébként még nincs topicja...

(#34600) Aryes válasza Boond (#34599) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát nyiss egyet :)

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.