Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33251) Gabás válasza dgb (#33250) üzenetére


Gabás
addikt

Lehet (keresőt érdemes használni)

(#33252) repvez válasza repvez (#33236) üzenetére


repvez
addikt

erre valaki, uj fiókot nyitnék rajta , de nem tudok igy elfogadja e a dolgokat.

(#33253) Oliverda válasza repvez (#33252) üzenetére


Oliverda
félisten

Milyen külföldi bankszámlával? A Revolut regisztrációjához nem kell semmilyen bankszámla.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33254) 5teve


5teve
senior tag

no így még nem jártam...
postán akartam fizetni (revolut metal) --> elutasítva (3x) (minden ami kell engedélyezve volt)
utána a poxfost automatánál gond nélkül tudtam fizetni.
ez vajon miért történhetett?

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#33255) anadroid válasza 5teve (#33254) üzenetére


anadroid
senior tag

A posta nem fogadja el , legalábbis tavaly év vége felé nem tetszett nekik.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#33256) Oliverda válasza 5teve (#33254) üzenetére


Oliverda
félisten

Debit vagy még a régebbi prepaid kártya?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33257) csanyiadam


csanyiadam
tag

Sziasztok, egy kis segítséget szeretnék kérni.

Tudok valahogy Bitcoint Coinbase számlára utalni, vagy vissza a Revolut számlámról / számlámra?

Nagyon köszönöm a segítséget. :) :R

[ Szerkesztve ]

(#33258) Oliverda válasza csanyiadam (#33257) üzenetére


Oliverda
félisten

[link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33259) kp78 válasza anadroid (#33255) üzenetére


kp78
addikt

2021.04.08-án fizettem a postán 1010.- Ft-ot gond nélkül. :U

(#33260) sopruk válasza kp78 (#33259) üzenetére


sopruk
aktív tag

Én múlt hét pénteken egy csomagfeladást és rendben elfogadta...

(#33261) Oliverda válasza kp78 (#33259) üzenetére


Oliverda
félisten

Biztosan nem magával a Revoluttal van/volt problémája a terminálnak, inkább a kártya típusával vagy BIN-jével.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33262) 5teve válasza Oliverda (#33256) üzenetére


5teve
senior tag

mastercard, tegnap még elfogadták ugyanott.

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#33263) Oliverda válasza 5teve (#33262) üzenetére


Oliverda
félisten

Akkor valami rendszerhiba lehetett épp.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33264) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Sziasztok!

Pár éve Revolut kártya tulajdonos vagyok Standard csomagban. A napokban felajánlott az app egy 1 hónapos Prémium próbaidőszakot. Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
Azon gondolkodom, hogy jelentkezek rá és igénylek prémium kártyát (ha jól láttam ingyen jár hozzá). Ha lejárt/lemondom a próbaidőszakot, akkor mi történik a kártyával, illetve lesz fizetnivalóm utólag?

Előre is köszi az infókat! :R

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#33265) viktorhu válasza SutPet (#33206) üzenetére


viktorhu
veterán

A foglalás és a könyvelés mindig két külön tranzakció. A foglalásnál konvertáltak a külföldi tranzakció miatt, hogy amikor majd a Revolut bekéri a pénzét, akkor biztosított legyen a fedezet, a könyvelésnél meg azt az összeget fogják veled elszámolni, amit a Revolut levesz, vagyis a pontos forintösszeget.

(#33266) balinlin válasza Crvsh3R (#33264) üzenetére


balinlin
senior tag

A kártya megmarad, de hogy kell-e majd fizetni, azt nem tudom

(#33267) kmarci25 válasza Crvsh3R (#33264) üzenetére


kmarci25
veterán

Én fizetek a prémiumért, de ingyen kárty így sincs. Fizetni kell a prémium kártyáért és a szállításért is. Lehet, hogy neked valami akciós ajánlatot kínálnak, de azért nézd meg alaposan.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#33268) focvis válasza Crvsh3R (#33264) üzenetére


focvis
veterán

Szia!
Én is kaptam tegnap, annyit tudok, hogy péntek éjfélig tudsz élni a felajánlott lehetőséggel. (Még gondolkozom, de nekem alapvetően megfelel a standard csomag, nem akarok a lemondással bajlódni.)

(#33269) qdak


qdak
addikt

Sziasztok, ha a magyar szamlamra szeretnenek kuldeni:
Kedvezmenyezett neve (ami nevem szokott lenni) "REVOLUT LTD, LONDON, UK" ezt kell?
Kozlemenybe: 77****75 is csak a megadott szammal kell?

ezek kotelezoek?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#33270) sajtos365 válasza qdak (#33269) üzenetére


sajtos365
tag

Szerintem azt csak te használd, ha más valaki küld neked akkor Te neved+IBAN számra küldjön.

(#33271) qdak válasza sajtos365 (#33270) üzenetére


qdak
addikt

Iban nal azt irja nemzetkozi, viszont magyar OTP rol kuldenenek

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#33272) kp78 válasza qdak (#33271) üzenetére


kp78
addikt

Ha nem annyira nagy összeg, akkor miért nem küldesz neki egy fizetési kérést (sms-ben) amit megnyit, bankkártyával kifizeti, és már meg is kapod... :U

Amúgy a magyar zászlóra bökve látható adatok kellenek, a közleménybe a pirossal kiemelt 7-essel kezdődó egyedi azonosító. A név természetesen lehet a tiéd.

(#33273) sajtos365 válasza qdak (#33271) üzenetére


sajtos365
tag

Igen, az egy litván számlaszám, ugyanazt használja eurohoz is.

Kis összegre már használtam a Revolut linket, valahol az appban megtalálod és onnan el tudod küldeni sms-ben, revolut.me gombra katt aztán küldöd.

(#33274) hedgehog válasza qdak (#33269) üzenetére


hedgehog
senior tag

Igen, így csináld.

sajtos365 tanácsa nagyon rossz, a litván számlaszámot (LT kezdetű IBAN) forintra semmiképpen NE használd! (megkapod, de költséges lesz a küldőnek)

-- aka p3d3str1an

(#33275) Goxi


Goxi
tag

Tudnátok segíteni?(bocs ha már volt):
1. Nem revolutról érkező utalás hány munkanap alatt érkezik meg
2. Revolutról más bank számlájára küldött utalás hány nap múlva látható a fogadó számláján?
Országon belüli utalások.
Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#33276) sajtos365 válasza hedgehog (#33274) üzenetére


sajtos365
tag

Nagy összegnél mégis csak jobb utalással küldeni.

(#33277) viktorhu válasza hedgehog (#33274) üzenetére


viktorhu
veterán

Milyen esetekre érvényes az EU-s szabály, hogy a sepa utalás költsége egyenlő a belföldi utaláséval?

(#33278) viktorhu válasza viktorhu (#33277) üzenetére


viktorhu
veterán

Közben meg is lett: https://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/financial-products-and-services/payments-transfers-cheques/index_hu.htm

Szóval az eurós utalások árának kell megegyeznie a belföldi forint átutalások árával.

(#33279) hedgehog válasza viktorhu (#33278) üzenetére


hedgehog
senior tag

De én azt feltételeztem, hogy forintot küldenek, bár az tény, hogy ezt explicit nem jelentette ki qdak fórumtárs.
Szóval akkor kiegészíteném, hogy ha a pénznem forint, akkor a Local fülön látható sima magyar bankszámlára, megfelelő közleménnyel menjen az utalás, ha eur, akkor mehet a litván ibanra.
sajtos365: utalásról beszéltem, de ott fontos amit ebben a posztban pontosítok

-- aka p3d3str1an

(#33280) IamTheDog


IamTheDog
tag

Sziasztok,

nemrég lejárt az OTP-s kártyám, cserélnem kellett az alkalmazásban. Azóta nem tudom hozzáadni az automatikus feltöltést. Nem jelenik meg a bankkártyánál sem, illetve amikor feltöltök, ugyan ott a lehetőség egy pillanatig, de ha rányomok, akkor nem csinál semmit.

Olvastam valahol, hogy új kártyánál egy ideig nem jelenik meg, de már elég sokszor töltöttem rá, és ahogy írtam, meg is jelenik az, ahol annak idején a másikat beállítottam egy feltöltés alkalmával, de nem csinál semmit.

Járt már valaki így?

Köszi

dg

(#33281) moma


moma
őstag

Szerintetek az létezik, hogy lehessen valakinek nem litván, hanem holland iban száma? Ha valahogy régiót vált vagy mi?

we all deserve a bit of luck.

(#33282) 5teve válasza Oliverda (#33263) üzenetére


5teve
senior tag

Így van, postánál minden (is) előfordulhat. Ma újra tudtam fizetni ugyanott.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#33283) pictigjis válasza moma (#33281) üzenetére


pictigjis
senior tag

a revolutnal senkinek sem lesz holland iban-ja, mivel litvan eu-s licence van a cegnek...

(#33284) Oliverda válasza pictigjis (#33283) üzenetére


Oliverda
félisten

Sok értelme sem lenne, hisz pont ugyanannyiba kerül egy holland eurós számlára utalni, mint egy litvánra.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#33285) moma válasza pictigjis (#33283) üzenetére


moma
őstag

igen én is ezt gondoltam, de valaki nagyon mondta, hogy neki holland. weird :U

we all deserve a bit of luck.

(#33286) qdak


qdak
addikt

Köszönöm.

hedgehog igen Huf jött volna :U

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#33287) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

Egy gyors láma kérdés, ha külföldön akarom használni a revolut kártyát fizetésre, akkor forint elég,ha van rajta, vagy valtsam át előbb euróba a forintot, és, ha fizetek,akkor onnan vonja majd?

Köszi

(#33288) gyalu 1 válasza Cyborg (#33287) üzenetére


gyalu 1
aktív tag

Elég a forint. De, ha hétvégén akarsz külföldön fizetni, akkor érdemes hétközben váltani mert a hétvégi váltás feláras.

(#33289) Cyborg válasza gyalu 1 (#33288) üzenetére


Cyborg
őstag

Igazából hétköznap használnám. Holnap indulok, szombaton jövök, de azt a 2 napot kibírom, csak nem voltam tisztában ezzel, hogy, ha csak forint van rajta, akkor is enged fizetni, amikor eurót akarnak levonni a kártyáról.

(#33290) RR-13


RR-13
őstag

Sziasztok.
Valaki tudja, hogy most az ajánlott kap-e valamilyen bónuszt?
Mert amikor az ajánlással elkezdem a regisztrációt, akkor nem mutat semmilyen bónusz összeget stb.

Ráadásul nem fogadja el a születési dátumot, amikor beírom, nem lesz aktív alul a Folytatás gomb.
(yyyy.mm.dd.)

A lakcímnek a bejelentettet kell írni, vagy elég a levelezési cím is?
Mert a kártyát majd oda szeretném kapni, és nem tudom, hogy azt írjam-e be.

Köszi. :K

(#33291) Jarod1


Jarod1
addikt

ma próbáltam feltölteni a revo számlám, de visszautasította tranzakciót, Rafi bank, eddig ez működött.
Valami ötlet?

(#33292) gixxergabi válasza RR-13 (#33290) üzenetére


gixxergabi
senior tag

(yyyy.mm.dd.)
A végére tegyél egy pontot.
Én is mire rájöttem :U
Egy ismerősömnek segítettem regelni, kíváncsi leszek végül megkapom e casht...

(#33293) RR-13 válasza gixxergabi (#33292) üzenetére


RR-13
őstag

Köszi, közben az ajánlóm mondta. :K
Viszont nekem nem ír semmit, hogy jutalmat kapok majd, de az ajánlómnak írja, hogy 10 ezret kap. :U
És a levelezési címet elfogadták....
És én kaphatok 1 havi díjmentes Plus vagy Prémium előfizetést, amiben díjmentes a kártyaküldés.

Csak nem tudom, hogy lehet majd kikapcsolni, vagy visszaváltani a Standard csomagra... remélem nem nehéz.

(#33294) gixxergabi válasza RR-13 (#33293) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Előző akcióban 5-5 ezret kapott ajánló-ajánlott, most van 10 a meghívónak.

(#33295) RR-13 válasza gixxergabi (#33294) üzenetére


RR-13
őstag

Köszi, igen. Nekem még az a 10 sincs, mert annyira új vagyok :D

(#33296) ACE- válasza RR-13 (#33293) üzenetére


ACE-
addikt

Tehát jól értem, hogy az ajánló kap 10ezret, az ajánlottnak pedig ingyen van a kártya kiküldése?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#33297) RR-13 válasza ACE- (#33296) üzenetére


RR-13
őstag

Csak akkor van ingyen a postázás, ha a Standard csomag helyett a Plus csomagot választjuk ki (vagy magasabb csomagot), és az 1 hónapos próbaidőszak 1.199 Ft helyett ingyen van. :K
Amennyiben a próbaidőszak alatt átállítjuk Standardra a díjmentes kártyaigénylés, és kiküldés után, akkor a Rev. kiterhelheti a jelenleg 2.205 Ft-os postázási díjat a lemondási szabályzat szerint, ami jelenleg nekem üres. ;]

[ Szerkesztve ]

(#33298) ACE- válasza RR-13 (#33297) üzenetére


ACE-
addikt

Aha, értem, akkor a 10ezer bónuszért 2200 Ft kártya postázást mindenképpen fizetni kell, akkor a meghívott így nem kap semmit...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#33299) RR-13 válasza ACE- (#33298) üzenetére


RR-13
őstag

Amennyiben a standard csomagot választja, akkor fizetni kell igen, és nem kap semmit. :(

(#33300) Brandynew


Brandynew
őstag

Revolutnál vajon nincs olyan, mint Vividnél, hogyha X összeg (Vividnél min. 200 EUR) parkol a számládon, akkor felajánlja az ingyen postázást?

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.