Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#395) BenHans válasza Bog (#378) üzenetére


BenHans
addikt

A nagy kamerás tesztet nagyon várom. :R

Egy kicsit meg kell hogy védjelek benneteket, mert ha pl. a HTC One-t vesszük alapul, teljesen igazatok van, (pedig ha úgy tetszik HTC fan vagyok) és még ti voltatok azok akik legalább a kezdeményezést megdícsértétek, aztán ott is jött a hőbörgés, hogy ha percekig szarozunk vele és turkálunk a beállításokba lehet vele jót is...
Pedig én már többször nekiálltam One-al (igaz nem sajáttal) fotózni, de csak nagyon kevés sikerült.

De ajánlom ezt a kommentemet:

"És az UltraGixer kamerából mikor akarnak egy 8mpx-es verziót csinálni ami még használható is?
Bocs ha én nem csak sötétben és nem csak max 5méterre lévő dolgokat akarok vele lekapni ha megtetszik.
szerk. Ja és a kutyámat nem tudom megállítani a levegőben amikor ugrik a labdáért, csak azért hogy percekig buzerálhassam a beállításokat, hogy értékelhető képet kapjak."

Egy ember sztem nem fog sokat tökölni az állítgatással, így leginkább az számít hogy mondjuk automatán, meg macro-ba mit hoz a masina.

A G2 meg rossznak nem rossz, de bőven lehetne jobb, pláne azok után hogy az LG hangsúlyozta a kamera minőségét is.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.