Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27448) Janby


Janby
tag

Haligali.

Kicsit megrettentem a hírek hallatán, de mivel semmi hekk nincs a telón,így-úgy-amúgy döntöttem, hogy csak felrakom a Kitkat-et. Wifi-n szedtem le a frissítést, amit meg is kellett szakítanom,mert marha lassan jött,és mennem kellett melózni. De simán folytatta,és fel is települt(T-s a teló). Előtte volt bakcupp a belakott 4.2-ről, ami simán vissza is ment rá. Frissítés előtt volt hard reset, utánna valahogy lemaradt :D
A tapasztalataim nagyon pozitívak.Valahogy jobb lett :Y tök szmúsz :B Le sem akar merülni,és mivel a használat módja nem változott, nagyon örülök. Zenét elég sokat hallgatok(mp3,flac),de nem tapasztaltam semmiféle zümmögést,vagy sercegést a gyári fülessel. Telefonálás minősége eddig is elég változó volt, így valszeg nem az én készülékemben van a hiba.
A frissítés előtt a használat közben voltak döcögések(itt-ott a menüben pölö)de ez nagyon sokat mérséklődött,alig észrevehető.Memóriát valóban többet kér, de ha ez az ár,ám legyen. 5-600 mega így is marad.És a legjobb az,hogy egy idegesítő hiba eddig nem jelentkezett,és remélem nem is fog. Ha a hátsó gombbal zártam le a kijelzőt,és dupla koppal nyitottam ki,akkor sokszor valami T-s intró fogadott kétszer egymás után...
Szóval dióhéjban ennyi.Nem is zavarok tovább :DDD

Ja,és képernyő mentést hogyan lehet csinálni? Csak mert ha érdekel valakit, akkor rakok fel az aksi használatról...

Jani

[ Szerkesztve ]

I AM:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.