Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) Osiris válasza DM-Fan (#8950) üzenetére


Osiris
őstag

Wow! :R Esetleg azt nem tudod, hogy usb-s bill és egér jó e a ps3-hoz?

(#8952) Osiris válasza DM-Fan (#8950) üzenetére


Osiris
őstag

Sőt, wikipédia szerint a 2007 október utáni gépek sem támogatják már az SACD lejátszást..

(#8953) janicroft válasza Osiris (#8951) üzenetére


janicroft
csendes tag

Bármilyen USB-s egér és billentyűzet jó hozzá.

PlayStation.tlap.hu PSN nick: Janicroft81

(#8954) DM-Fan válasza Osiris (#8952) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen, akkor vették ki az SACD chip-et, amikor áttértek a kisebb csíkszélességű Cell procik gyártására, a 80 GB-os vinyót 40 GB-osra csökkentették, az USB portok számát visszavették 4-ről 2-re és kivették a kártyaolvasót 2007. októberében. Na azóta nem tudnak a PS3-ak SACD-t lejátszani:

Wikipedia - PS3 Model Comparsion

Ehhez képest nem értem a mostani előrelépést a HD-audio veszteségmentes kiküldése körül. Gondolom úgy voltak vele, hogy adjanak is hozzá valamit, ne csak mindig elvegyenek szegény PS3-ból.

Hozzáteszem, hogy az igaz, hogy bármilyen USB-s billentyűzet és egér jó a PS3-hoz, de azt ne felejtsd el, hogy ezeket csak az XMB-ben fogod tudni használni, amint játékot indítasz nem fognak működni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#8955) Osiris válasza DM-Fan (#8954) üzenetére


Osiris
őstag

Nekem a lényeg az lenne, hogy linux alatt tudjam használni a perifériákat. Gondolom úgy menni fog. Illetve akkor már az is érdekelne, hogy pl egy FPS jellegű játékot lehet-e valahogy billentyűzettel és egérrel irányítani ps3-on, vagy ez teljesen lehetetlen? (Sosem állt kézre nekem a gamepad, igaz nem is nagyon eröltettem)

[ Szerkesztve ]

(#8956) DM-Fan válasza Osiris (#8955) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Linux alatt fogod tudni használni a billentyűt/egeret, ha ezt értetetted periféria alatt. Ezzel nem lesz gond.

Billentyűvel és egérrel játékot játszani PS3-on sem lehetetlen, csak kiegészítőt kell hozzá venned (pl. XFPS), ami viszont nem igazán olcsó és sokan azt mondják, hogy nem is jó. Szóval szerintem szokd meg a kontrollert, vagy ha sehogy nem megy, akkor ne erőltesd az FPS-t a konzolon. Hozzáteszem, hogy eddigi életem során soha nem szántam rá magam, hogy konzolt vegyek, a PS3-mal láttam elérkezettnek az időt és azelőtt csak ismerősöknél volt a kezemben alkalmi jelleggel kontroller. Ehhez képest miután megvettem a PS3-at, már az első hét vége felé úgy szórtam a headshot-okat a COD4 multijában, hogy öröm volt nézni, pedig én is féltem tőle, hogy nem fogom megszokni a kontrolleres irányítást FPS alatt. Nekem nem volt gond, mondjuk kézügyességem az van így 15 év gitározás után.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#8957) babli válasza TeeBeee (#8945) üzenetére


babli
tag

Írd majd meg, hogy szuperál a cucc!!! Melegszik-e, van-e fagyás stb...

Neten már láttam videókat a fagyásáról, főleg Unchartedben! De ez állítólag betudható a 3.0 firm-nek, mert ugye a Slim már azzal jön.

Köszi

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#8958) Gebriel


Gebriel
veterán

Ma az 576kbye üzletben polcán láttam az új NFS-t :Y
Pólus center

(#8959) Buldozer99 válasza Gebriel (#8958) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Mennyi volt? :D

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#8960) TeeBeee válasza babli (#8957) üzenetére


TeeBeee
tag

Nos a gép ugyan melegnek mondható, de korántsem forró. Nem a legújabb firmware van rajta, hiszen nálam ki írta hogy a 3.0 elérhető, frissítsem! De lehet van olyan amin már a legújabb van....szerintem ez mellékes dolog. Én fagyást nem tapasztaltam, igaz eddig demokat húztam csak le. Minden funkciót kipróbáltam, minden ok...amúgy meglepően halk a gép (PC után pláne).
Külön örülök hogy nem kellett plusz controllert vennem, mert működik a PC-s Logitech Cordless RumlePad 2-esem rajta hibátlanul (annyi, hogy nincs rajta a PS gomb, amúgy minden más megegyezik).
Holnap FIFA 10 Demo, okt.2-án meg megvásárlom....nekem a közeljövőben ennyi....meg majd GT5 persze, mivel hogy van egy Logitech G25-öm, ami szintén működik a PS3-mal.
A Konzolvilággal sincs semmi probléma (lehet szerencsém van :) ), szóval ennyit tudtam most elmondani. Remélem segítettem.

(#8961) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

üdv megint.

576-ban csak slim van, köv héten lesz killzone 2 bundle, de az nem hozott lázba.

Akkor ebben segítsetek:

Saturnban van: PS3 80gb...+UDF és GT5 Proluge(84900)

Meg van a helyi általam már linkelt boltban: PS3 80gb...+UDF és Motorstorm. meg még két gép na ittene.

melyiket lenne érdemesebb megvenni?

Aurea mediocritas

(#8962) janicroft


janicroft
csendes tag

Sziasztok!

A Playstation Home és Store mikor lesz elérhető Magyarországról? Ti honnan töltetek le demokat?

PlayStation.tlap.hu PSN nick: Janicroft81

(#8963) skylinelaca válasza janicroft (#8962) üzenetére


skylinelaca
senior tag

a home most is elérhető innen, sőt a store is gondolom, legalábbis én az US-be vok regisztrálva és tudok vásárolni, demokat is storeból. egyébként magyarországról, hivatalosan valszeg sose:D

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#8964) janicroft válasza skylinelaca (#8963) üzenetére


janicroft
csendes tag

A beállításaimnál írjam át a Magyarországot US-re? Ennyi? Nem figyel IP-t?

PlayStation.tlap.hu PSN nick: Janicroft81

(#8965) skylinelaca válasza janicroft (#8964) üzenetére


skylinelaca
senior tag

egyenlőre még nem, eléggé szemét dolog lenne, de nem, viszont a US reghez kell valós, cím, tehát, google.hu ba irdj be valami államnevet pl: Floria address , és szépen minden ami kell másolj be az adatlapodra. (én pl a Robin hood road on lakok xD)

szerk: hol állítod át a magyarországot? tudtommal ilyet nem is ismer a PSNetwork

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#8966) janicroft válasza skylinelaca (#8965) üzenetére


janicroft
csendes tag

Thx az infot, megcsinálom!

PlayStation.tlap.hu PSN nick: Janicroft81

(#8967) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

Az nem lehet h azért akad nekem a GTA IV mert sima régi tv-n játszom? gt5p nem akad sehol csak ez...

Üdv: Laca

(#8968) alien_


alien_
őstag

Hello,

Ha valakit érdekelnek olcsón új játékok, állok rendelkezésre =)
Köszönöm a figyelmet.

skylinelaca: :N

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#8969) idegbeteg18


idegbeteg18
tag

Aki az új fajta PS3 vásárlása előtt áll az olvassa ezt el és utánna döntsön.

(#8970) skylinelaca válasza idegbeteg18 (#8969) üzenetére


skylinelaca
senior tag

ehh... nem mondom h ez jól esett mert 1-2 fórumkolega már megvette a macsekot... de azért kíváncsi leszek h az itteniek mit mondanak majd egy kis használat után!!! szal nyúzni a gépet emberek!!! azért ez a cikk nagyon érdekes, Köszönöm idegbeteg18!

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#8971) bwoay válasza Gebriel (#8958) üzenetére


bwoay
nagyúr

A dobozt jóval megjelenés előtt is láthatod ám náluk,
csak van rajta egy matrica, hogy "előrendelhető" ;)
Amúgy fogalmam sincs, mikor jön a Shift, tehát tőlem akár már
lehet is a boltokban, csak mondom, hogy a doboz mindig korábban jön.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#8972) Osiris válasza bwoay (#8971) üzenetére


Osiris
őstag

Van arra esély, hogy a ps3 slimre egy késöbbi firmware-el lehessen majd linuxot telepíteni? Illetve igaz az, hogy a nem slim verziót nem gyártják tovább? :F

(#8973) Gebriel válasza bwoay (#8971) üzenetére


Gebriel
veterán

Akkor valószínűleg ezt néztem be :B

(#8974) DiVaD


DiVaD
senior tag

Sziasztok!
Gondolom toltatok paran a Mirror's Edge nevu jatekot, vagyis remelem, mert ezzel kapcsolatban lenne kerdesem.
Tudom, hogy nem mai jatek, de mentsegemre legyen szolva, hogy csak 1 honapja vagyok kb. ps3 tulaj.
Szoval a kerdesem a multi reszehez lenne. Probalom megcsinalni a Time Trial-okat meg a Speedrunokat... lenyomom nagy nehezen, erre bumm levag a szerverrol es nem is engedi elmenteni az eredmenyt, tehat beszopom. :/
Masnal is van ilyen gond vagy csak en vagyok ilyen szerencsetlen?
Felszereles: 40GB-os ps3, Linksys WRT54GL, UPC 10Mb/2Mb
Mas jatek multija tokeletes... :-/
Felhivtam az EA-t. Mindent elmondtak, de hiaba...Felhivtam az UPC-t ok se tudtak semmit mondani.
Valakinek valami tipp vagy hagyjam a faxba a time trial-t meg a speedrun-t?

(#8975) bwoay válasza Osiris (#8972) üzenetére


bwoay
nagyúr

a hír igaz, de gondolj bele, miért is gyártanák tovább,
ha a mostani 1/3-ad annyiból megvan?
A linuxnak meg szerintem hw-es akadályai vannak, mint a PS2 támogatásnak.

Amúgy érdekes, amit Wadarr ír az X-medián,
mert a szakértelmét ugyan sosem vonnám kétségbe,
ellenben az oldal hitelességével, sőt, utóbbi már meg is történt,
ugyanakkor utólag kiderült, hogy neki van igaza.
meg ugye a Console Cornernek sem áll érdekében negatív reklámot csinálni
olyan terméknek, amit ők is árulnak.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#8976) DiVaD


DiVaD
senior tag

na lejart a limit... :/ Eu-s PSN card-ot mikortol lehet kapni nalunk?

(#8977) blazsey2 válasza idegbeteg18 (#8969) üzenetére


blazsey2
senior tag

Hát ez nem túl jó hír :((( Most pénteken akartam megvenni a slimet de akkor azt hiszem várok még vele :O

PSN ID:blazseydr

(#8978) AXisBOLD válasza idegbeteg18 (#8969) üzenetére


AXisBOLD
addikt

különbözhetnek a vélemények, de köszi, akkor én is a régit veszem.

csak nem tudom hogy melyik játékokkal :W

de szerintem Drake... és Motorstorm lesz.

Aurea mediocritas

(#8979) Tomazoe


Tomazoe
tag

Hali emberek erről [link] a helyről mi a véleményetek?
Egész jó árban van itt a ps3 slim és mivel elég rég gondolkodom rajta hogy venni kéne,
úgy döntöttem most épp itt az ideje!

(#8980) skylinelaca válasza bwoay (#8975) üzenetére


skylinelaca
senior tag

nah ez télleg nem ide tartozik de pl ők meg tudják csinálni a xbox osok rémálmát is a 3 ledes hibát... és még csak asse mondaném h drágán. tehát eléggé jól dolgozhatnak

Üdv: Laca

(#8981) alien_ válasza skylinelaca (#8980) üzenetére


alien_
őstag

Nem nagy művészet hőlégfúvóval rámelegíteni a GPU-ra =) Jobb esetben újra is golyózzák a lábakat.

Swarm is coming.

(#8982) skylinelaca válasza alien_ (#8981) üzenetére


skylinelaca
senior tag

na hát pont a hőlégfúvó használatát nem ajánlja... katt a slim es linkre és jobb oldalon ottvan a 3ledes link

Üdv: Laca

(#8983) alien_ válasza skylinelaca (#8982) üzenetére


alien_
őstag

Nem tudom, hogy a cikk írója milyen hőlégfúvóra gondolt, de én valami ilyesmiről beszélek, bár ez pont egy sz@rabb típus.
El kell ismerni, X-media-nak profi felszerelése van, nagyon korrektnek tűnik a dolog, de ez még nem jelenti azt, hogy egy hőlégfúvóval ne lehetne tökéletesen megcsinálni ugyanezt. Persze némi gyakorlat nem árt hozzá..

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#8984) skylinelaca válasza alien_ (#8983) üzenetére


skylinelaca
senior tag

nah mind1, nem is ide tartozik meg nekem soha nem is kell xbox , mi meg ne vesszünk össze :)

Üdv: Laca

(#8985) f27


f27
aktív tag

srácok tudna nekem valaki egy jó tippet adni arra, hogyan tudnék a leg egyszerűbben össze kötni egy ps3 mat egy projektoral?
a projin VGA csatlakozón lehet csak nagyfelbontásban csatlakozni!de a ps3 ból hogyan tudnék erre átalakítani? valakinek van valami ötlete? :F :R

[ Szerkesztve ]

(#8986) DiVaD válasza f27 (#8985) üzenetére


DiVaD
senior tag

Tudtommal VGA kimenet átalakító hozzá durva drága... :S HDMI vagy sima AV. Esetleg DVI (HDCP), de akkor a hang az kilőve.

(#8987) f27 válasza DiVaD (#8986) üzenetére


f27
aktív tag

a hang azt nekem külön egy THX rendszeren megy optikán keresztűl!
csak a képet kéne olcsón kivadászni a gépből! :) probáltam sima videón meg S-videón is,de kicsit mosott a kép és a szöveg is kicsit olvashatatlan! minimum HD ready minőségbe kellene kicsikarni a gépből! a proji max 1600x1400 fölbontást tud! ezen azért már szép képnek kell lennie :)

(#8988) YOZ


YOZ
tag

Helo.

Kérdésem volna hogy divx-et viszi e a ps3? Mert olvastam hogy neten lehet frisiteni és viszi. De ez több mint 1 éves hír. Azaz hogy lesz ilyen frissítés hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#8989) janicroft válasza YOZ (#8988) üzenetére


janicroft
csendes tag

Viszi, tegnapelőtt próbáltam először, újraírható DVD-re írtam ki egy sorozatot, megy mint a huzat! :DDD Nekem egy 80 GB-os PS3-am van, ennek a dobozán is rajta van a DivX logo..

[ Szerkesztve ]

PlayStation.tlap.hu PSN nick: Janicroft81

(#8990) YOZ válasza janicroft (#8989) üzenetére


YOZ
tag

Hát ez remek :D Kösz szépen. Ja vinyóra másolva is viszi akkor gondolom.

(#8991) Edgeri válasza YOZ (#8990) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ahogy az USB-jére dugott pendrive-ról is... ;)

Üdv, Edgeri

(#8992) YOZ válasza Edgeri (#8991) üzenetére


YOZ
tag

Jo akkor ps2 elado, x360 hordtáska eladó, és x360 akksi töltőkábellel is eladó :D De azér már gyüjtögetek rá. Már bezsongtam tőle :D

(#8993) skylinelaca válasza YOZ (#8992) üzenetére


skylinelaca
senior tag

egy x360 táskára ezen a fórumon biztos sok a jelentkező :D

Üdv: Laca

(#8994) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok.

nos megvettem a 80-as origit UDF és GT5 P-vel.

a joy-t meddig kell tölteni? úgy értem most kb 1 órája van rajta és most el kell mennem, kikapcsolhatom vagy folyamatos töltést igényel?

ill. ha a gép ki van kapcsolva, de nincs áramtalanítva akkor is tölti?

Aurea mediocritas

(#8995) MrPG8 válasza AXisBOLD (#8994) üzenetére


MrPG8
aktív tag

hi

Addig kell tölteni ameddig folyamatosan nem kezd világítani a hátsó 4 led. Ha ki van kapcsolva a gép akkor nem tölti! De PC-re is rá tudod dugni. Onnan is tölti, legalábbis nekem win7-ről megy!

[ Szerkesztve ]

(#8996) AXisBOLD válasza MrPG8 (#8995) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ok köszi és ha most felfüggesztem a töltést? lesz valami következménye?

Aurea mediocritas

(#8997) MrPG8 válasza f27 (#8985) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Én régebben a monitoromat (Samsung 206BW) kötöttem össze HDMI-DVI kábellel. Ha van rajta DVI akkor működnie kell!

(#8998) MrPG8 válasza AXisBOLD (#8996) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nem, nemkell aggódni :N Olyan mintha a mobilodat húznád ki töltés közben.

(#8999) AXisBOLD válasza MrPG8 (#8998) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ok :B csak első töltés...fullra kell, meg ilyesmire gondoltam :U

de nem ismerem hogy mostanában ezek hogy mennek :N.

köszi :R akkor szünetelem a töltést.

Aurea mediocritas

(#9000) YOZ válasza skylinelaca (#8993) üzenetére


YOZ
tag

Gondolom :D De csak poénból bedobtam :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.