Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) oddsmaker


oddsmaker
tag

Gridről törpiek vélemény? Esetleg Dirt 2? Nekem mind2 etalon a maga nemében :)

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#9452) AXisBOLD válasza nike_ (#9435) üzenetére


AXisBOLD
addikt

Szerintem a Burnout Paradise is nagyon jó(igaz nem real!!!), de szép grafika, pörgős játékmenet és még olcsó is! kb 3-5k között már hozzá lehet jutni.

Aurea mediocritas

(#9453) oddsmaker válasza AXisBOLD (#9452) üzenetére


oddsmaker
tag

Ebből csak a legújabbat próbáltuk, tök bejövős hogy sötétedik

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#9454) MrPG8 válasza AXisBOLD (#9452) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Az is jóféle. Én azt próbálom beszerezni, de sajna nem sok sikerrel! :(((

(#9455) skylinelaca válasza oddsmaker (#9451) üzenetére


skylinelaca
senior tag

Grid nagyon bejött, Dirt2 nem... irányítással volt gond... dirt se jött be

Üdv: Laca

(#9456) oddsmaker válasza skylinelaca (#9455) üzenetére


oddsmaker
tag

Először nekem is fura volt, anyáztam is egy keveset a horvátországi pályákon aztán ráállt a kezem. Grid pedig még mostanában is előkerül sokszor a pult alól... :D

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#9457) Gebriel válasza nike_ (#9439) üzenetére


Gebriel
veterán

Melyik módban kezdted leszedni?

(#9458) janicroft


janicroft
csendes tag

Sziasztok!

Kérdésem, hogy a Playstation Store-ból töltöttetek-e már le játékot? Pl. ha letöltök egy játékot, majd valamiért le kell formáznom a winchestert, esetleg tönkremegy a gépem amit kicserélnek egy másikra, akkor le tudom őket szedni ugyanazzal a userrel ingyen, mivel egyszer már kifizettem? Ha van ilyen tapasztalatotok, kérlek írjátok meg.
Köszi előre is!

PlayStation.tlap.hu PSN nick: Janicroft81

(#9459) nike_ válasza Gebriel (#9457) üzenetére


nike_
addikt

mind2-vel próbáltam.

(#9460) DM-Fan válasza janicroft (#9458) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Legjobb tudomásom szerint többször is letölthető egy már a Store-ról korábban megvásárolt játék. Javítsatok ki, ha tévedek, de én 5 megengedett alkalomról tudok.

Get Moded!

(#9461) dezz


dezz
nagyúr

Ti nem találjátok némileg furcsának, hogy mióta a PS3 ("slim") tarol minden kontinensen, már nem olyan fontos heti rendszerességgel beszámolni itt az amcsi, japán, stb. eladásokról... Pedig a megjelenés első hetében mutatkozó hatalmas csúcs után az elmúlt két hét sem volt éppen említésre sem méltónak mondható... (Ja, tudom már, ez azért nem érdekes, mert nem esett vissza az előző szinre, mint ahogy egyesek jósolták.) Na mindegy, ha valakit esetleg továbbra is érdrekelnek pl. a japán hw-eladások: 37. hét, 38. hét. Világ szintű hw-eladások: [link]. A szoftvereladások is elég jól alakulnak.

Köszönöm, kaccsojjaki. :)

[ Szerkesztve ]

(#9462) MrPG8 válasza dezz (#9461) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Egy kicsit azért elég fura. De lehet nem a Sonytól kapják a pénzt.... És akkor már ugye rögtön nem olyan, "érdekes" hír... :N

(#9463) Dexar007


Dexar007
veterán

Hali,
2-3hónapja voltam itt utoljára ps3 media serverrel kapcsolatban.
Gyorsan összefoglalom: Ps3 és router/gép között elég nagy távolság van 70-90méter+1 emelet,gép fent , ps3 lent.
Media server fent van a gépemen,ps3 fel is ismerte stb. Tudom böngészni a gépes cuccaimat , de most nem ez a lényeg.Hanem az ,hogy eddig HD mkv. formátumú videót nem tudtam lejátszani,talán a távolság miatt ..csak akadozva ment , de nagyon akadozva kb 1-2mpnként szaggatott be ,szóval nézhetetlen volt.Sőt divx múvit sem tudtam lejátszani mert az is beszaggatott 10mpnként,szóval csak zene ment át gond nélkül.
Ma viszont , valamiért megint próbálkozni akartam,rámentem a shrek 720p-re és gond nélkül folyamatosan ment,beszaggatások nélkül,aztán feljöttem és azt látom h a shrek MPEG fomátumban van :S Minőségben én nem veszem észre a különbséget -.- Van egyáltalán valami különbség?
Am. utána kisérletezgettem , mkv-t még mindig 1-2mp szaggatással visz bármilyet is próbálok, utána ugyanazt a filmet átkonvertáltam mpeg-be és gond nélkül megy tükörsimán.

Erre mi a magyarázat?

Give me your cum,bull!

(#9464) nike_ válasza MrPG8 (#9437) üzenetére


nike_
addikt

NFS Shift nekem túl drága sajnos :( 13.000 Ft-ot most nem tudok csak így kiperkálni. GT5P jó lehet, esetleg még gondolkodom a Burnout Paradise beszerzésén újra (1x már megvolt, csak elcseréltem).

Esetleg valaki aki elcserélné velem a Burnout Paradise-át? :B Lenne egy Unchartedom.

(#9465) bordi10 válasza nike_ (#9464) üzenetére


bordi10
senior tag

Itt szerintem az UC mindenkinek megvan :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#9466) MrPG8 válasza Dexar007 (#9463) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Pontosan nem tudom, de szerintem köze lehet ahhoz, hogy a PS3 nem támogatja az mkv-t.

Szerk: bordi10: Meg volt.... :D

[ Szerkesztve ]

(#9467) oddsmaker


oddsmaker
tag

én most a shiftet és az nhl 10et pörgetem épp, shift nem annyira bejövős nekem...

öcséméknek viszont iszonyatosan tetszik (10,15 évesek)

NHL 10-el meg most lesz az első meccsem :)

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#9468) oddsmaker válasza DM-Fan (#9460) üzenetére


oddsmaker
tag

Jelenleg 1x letölthető csak.

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#9469) PhoenixK válasza oddsmaker (#9468) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ezt cáfolnám. Nekem volt egy vinyócserém + egy teljes formázás, és mindkétszer újra le tudtam tölteni a játékokat. Valahol a Sony fórumain olvastam, hogy 5 alkalommal lehet letölteni.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#9470) oddsmaker


oddsmaker
tag

én legutóbb a 160-as limitált ps3on próbáltam pár hete, 1x leszedtem és utána már többet nem tudtam (mondjuk ez bonus letölthető tartalom volt)

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#9471) PhoenixK válasza oddsmaker (#9470) üzenetére


PhoenixK
őstag

A bónusz cuccok lehet, hogy más lapra tartoznak. A PS Store-on vásárolt cuccoknál megjelenik egy kis piros ikon a játék képénél, ami jelzi, hogy azt már megvetted. Én ezekre gondoltam!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#9472) oddsmaker válasza PhoenixK (#9471) üzenetére


oddsmaker
tag

szuper, tisztáztuk! :-)

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#9473) DM-Fan válasza Dexar007 (#9463) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ezen nem tudom miért lepődsz meg, ezt már akkor is magyaráztam neked. Ha az .mkv-t közvetlenül a PS3 Media Server-rel küldöd át a PS3-ra, akkor ott real-time konvertálást kénytelen végezni a rendszer, amihez lehet, hogy kevés a processzor-erőforrásod.

Ha előtte mkv2vob-bal átkonvertálod az .mkv-t mpeg-be (ha jó a procid, akkor ez sem több idő egy percnél, max. akkor, ha feliratot is beleégetsz), akkor semmilyen real-time konverzióra nincs szükség és csak átmegy az adat a PS3-ra, az meg lejátssza. Így minden filmnek abszolút akadás-mentesen kell mennie, függetlenül attól, hogy milyen a géped. Ennyire egyszerű az egész.

Get Moded!

(#9474) babli


babli
tag

Lassan eltűnnek a webshopokból a "fat" PS3ak. Kb november környékén akartam venni egyet, de lehet addigra már csak használtat kapok.
Vegyek inkább Slim-et????

Akinek Slim van, az legyen szíves tapasztalatot írni róla!!!
Főleg ez a melegedés-fagyás-ventihang hármas érdekelne...

Köszi előre is mindenkitől!!! ;)

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#9475) oddsmaker válasza babli (#9474) üzenetére


oddsmaker
tag

Hozzánk 1 DB-ot hoztak vissza (ego nélkül sokat adtunk el nagyon...)

Az nem olvasta a Blu-ray lemezeket, cseréltük azonnal. Eddig csak + visszajelzés, pletykákkal meg óvatosan. Elég sok a rosszakarója a Sonynak...

Amivel kevesebbet tud a slim h nem tudsz rá oprendszert tenni, nekem spec ezért van fat, mivel szeretem bütykülni a masinát

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#9476) MrPG8 válasza oddsmaker (#9475) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Ott a pont!!! :R :D
A Sony nem csinál sz*rt. (általában :K )

(#9477) Dexar007 válasza DM-Fan (#9473) üzenetére


Dexar007
veterán

Jó ezt értem,erről már volt szó,sőt ezt még amikor utoljára itt voltam akkor is mondtátok,akkor viszont bármit is konvertáltam ugyan úgy szaggatott mint eddig...még ps3 media serveren belül a video minőségen is állítottam ,de semmi változás nem volt.Most meg hirtelen csak úgy "megjavult" ,

Give me your cum,bull!

(#9478) Dexar007 válasza Dexar007 (#9477) üzenetére


Dexar007
veterán

Jah és még annyi h mkv / mpeg közt van minőségben különbség?
5-6 méterről elég sok minden "elvész" minőségben,viszont amikor gépen játszom le az mpeg-es filmet (24"-on) akkor talán mintha egy kicsit "pixelesebb" lenne fél méterről bámulva, 1m-ről már nem látni.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#9479) skylinelaca válasza Dexar007 (#9477) üzenetére


skylinelaca
senior tag

Én is Media servert használok (Java progi) . Nálam eleinte nem voltak gondok a sima divix ekkel, a Hd val már igen mert akadt, mondták nekem itt fórumon h lehet h a routerem a ludas ebben. Mostanság már a divix filmek is néha kiakadnak, de annnyira h megáll a film. Kilépek, vissza és ugyanott folytatom a filmet de azért jó lenne tudni h mi a hiba...

Üdv: Laca

(#9480) MrPG8 válasza Dexar007 (#9478) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Elvileg ha jól konvertálod akkor nem szabadna lennie különbségnek. A ps felkonvertálja a filmet, azért tűnik jobbnak!

(#9481) Dexar007


Dexar007
veterán

Értem,köszi hát akkor örüljünk h megy a HD lenti tv-n. :DDD

Give me your cum,bull!

(#9482) DM-Fan válasza Dexar007 (#9478) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Semmi módosulás nem történik, nem láthatsz különbséget a kettő között. Amikor mkv2vob-bal "konvertálsz", semmi más nem történik, mint hogy a konténerformátum változik meg. Pont ezért nem tart egy percig sem, mert semmi nem történik a videóval, sem átméretezés, sem bitráta-butítás, semmi. Csak a konténerformátum változik. Ezért tart sokáig, amikor a feliratot viszont beleégeted, mert ott viszont bele kell kódolni azt a jelfolyamba. De ott sem romlik a minőség, csak a feliratot belekódolja és az sokáig tart. A sima .mkv -> vob átforgatásnál semmi nem változik, csak a formátum, úgyhogy ha rosszabbnak látod, azt csak bebeszéled magadnak, vakteszten simán elbuknál.

Get Moded!

(#9483) TeeBeee válasza babli (#9474) üzenetére


TeeBeee
tag

Nekem egy hónapja van slim-em, és a tapasztalatom:

melegedés-fagyás-ventihang NINCS

A Sony mérnökei nem olyan buta emberek, és ha csak fele annyi Slim megdöglött volna már mint amiről beszélnek sokan, nos hát abból világszenzáció lenne és 1000 oldalas google találat. Szóval kár ezen paráznod....szerintem.

(#9484) Dexar007 válasza DM-Fan (#9482) üzenetére


Dexar007
veterán

Értem ,thx akkor mindjárt megyek filmezni :) Azért hiába hogy mkv. bőven jobb mint egy sima DVD film.

Give me your cum,bull!

(#9485) Dexar007


Dexar007
veterán

[link]
Uncharted 2 multi beta hogy csorogjon a nyálatok... :B (én csináltam) de még mindig csak 8-as szinten vagyok..van aki már 42-nél tart, mondjuk nem játszottam még olyan sokat.
A héten szereztem meg az uncharted első részét, azért nem ártana ha azt is végigtolnám mielőtt megveszem a 2-t..

Give me your cum,bull!

(#9486) MrPG8 válasza Dexar007 (#9485) üzenetére


MrPG8
aktív tag

HAHA, nekem nem csorog. Nekem is megvan! 14es vagyok már... De találkoztam már 50essel is. De nekem ez a multi nem nagyon jön be. Lehet mert soha nincs senki a szerveren kb, meg kevés a pálya.

(#9487) Dexar007 válasza MrPG8 (#9486) üzenetére


Dexar007
veterán

De van akinek nincs és azoknak csorog. :DDD Én még nem találkoztam üres szerverrel..:/

Give me your cum,bull!

(#9488) he7edik. válasza Dexar007 (#9485) üzenetére


he7edik.
addikt

29.-én jön a publikus béta

Égő szöveg a flém vázon

(#9489) MrPG8 válasza Dexar007 (#9487) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Úgy értettem, hogy sok hosszú percet kell várni ameddig talál 9 másik embert. Van amikor nem is talál :(

(#9490) Dexar007 válasza he7edik. (#9488) üzenetére


Dexar007
veterán

Tudom,de vannak türelmetlen emberek pl én,akinek már nagyon csorgott és kifizetett érte 1700Ft-ot.. :))

Mrpg8 --Mondjuk az egyszer már velem is előfordult délután, de estefele mindig szoktak lenni.

Give me your cum,bull!

(#9491) MrPG8 válasza Dexar007 (#9490) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Te vetted? Én ingyen kaptam. Emlékszem még be is linkeltem, hogy hátha más is tud még regelni rá.

(#9492) he7edik. válasza Dexar007 (#9490) üzenetére


he7edik.
addikt

Nem csodálom :K
Nálam most a Lost Planet 2 demó visz mindent
iszonyat nagy a co-op mód benne

Égő szöveg a flém vázon

(#9493) Dexar007 válasza MrPG8 (#9491) üzenetére


Dexar007
veterán

Fileplanet-en reggeltem..régen jártam erre valszeg ezért nem tudtam megspórolni közel 2ezer forintot... :DDD

Give me your cum,bull!

(#9494) babli


babli
tag

Köszi a válaszokat a Slim-el kapcsolatban! ;)
Akkor lehet hogy azt fogok "majd" venni...

(persze továbbra is várom a tapasztalatokat vele kapcsolatban)

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#9495) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Nem tudjátok miért fagy le az Uncharted?Új 3.00-ás system van fent,és ahogy tölteném be az Out of the Frying Pan pályát,állandóan lefagy :W Mit csináljak?

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#9496) szasanyi válasza manutdzoli (#9495) üzenetére


szasanyi
félisten

Frissits 3.01 verzióra, mivel azt éppen hibajavítás gyanánt adták ki. Remélhetőleg megszűnik a probléma.

(#9497) manutdzoli válasza szasanyi (#9496) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Köszi,próba cseresznye :)

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#9498) AXisBOLD válasza szasanyi (#9496) üzenetére


AXisBOLD
addikt

én már feltettem és nem fagy az Uncharted :DD

Aurea mediocritas

(#9499) szasanyi válasza AXisBOLD (#9498) üzenetére


szasanyi
félisten

No, akkor nem csak beszéltek róla, valóban javítást tartalmaz. :)

(#9500) bordi10


bordi10
senior tag

Márcsak az a fránya logó hiányzik a gémek indításakor :O

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.