Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) DM-Fan válasza EkSYS (#8450) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Áhhh... semmit nem tudsz vele kezdeni. Ez nem PC, ahol felhúzod a procit, vagy teszel még bele RAM-ot. Ez ennyit tud és kész.

Nem szaggat azért, nem ez a helyzet a F.E.A.R. 2-nél sem, csak azt éreztem egy-két helyen, hogy itt több potenciál lett volna a programban, simábban is mehetett volna. Abszolút nem szaggat, nem laggol, csak kicsit lomhább, pár FPS még elfért volna, de abszolút nem zavaró.

Leginkább a programgyártók kompetenciája, hogy megfelelően optimalizálják a PS3-ra a játékokat, mert azért nem gyenge ez a hardver, azért ne felejtsük el, hogy a Cell proci a maga 7 magjával azért nem piskóta. A GPU kicsit lehetne combosabb, de azért nem kell szégyenkeznie a rendszernek.

Get Moded!

(#8452) szasanyi válasza DM-Fan (#8448) üzenetére


szasanyi
félisten

Asszem inkább a Wolfenstein az, ami jobban bejön. A RTCW egyik kedvencem volt, II. vh vs. okkultizmus témában készült film a Hellboy ami nálam szintén nagyon bejött. Igaz, az első nekem jobban tetszik mint a 2. rész. Szóval várok a Wolfenstein-re. :)
Azért köszi a részletes F.E.A.R. 2 bemutatást is, akár lehet kedvcsináló valakinek .

(#8453) Buldozer99 válasza EkSYS (#8449) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Szia!

Sajnos nem ismerek senkit akinek van és lenne tepasztalata.

Amúgy egyre jobban kezdem megszokni a kontrollert, ma Killzone2-ben már sokkal de sokkal jobban ment az irányítás, és fejeseket is osztogattam. :D

Fear2 télleg brutális, én pc-n nyomtam végig de tuti hogy beszerzem Ps3-ra is.

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#8454) Plutor válasza EkSYS (#8449) üzenetére


Plutor
aktív tag

Hali!

Haveromnak van 1 xfps-e.Azt mondja,hogy valahol félúton van az egér és a gamepad között.
Még csak most ismerkedik vele.Gamepadnál sokkal jobb,de szerinte nem éri el az egér sebességét,pontosságát.Amint bővebben teszteli írok majd ide is a tapasztalatairól,vagy megkérem őt,hogy írjon.

(#8455) Vazallus válasza szasanyi (#8452) üzenetére


Vazallus
tag

Én szermély szerinte a CoJ Bound in Blood-od ajánlanám neked. Ma hozta a postás. :)) Sokkal többet nyújt mint egy sima FPS, igazi vadnyugati élményt ad. Olyan szintű mint az oblivion.

"Mr. Salieri sends his regards"

(#8456) MAXIMIZE válasza B-L-A-C-K (#8437) üzenetére


MAXIMIZE
tag

Most látom a neved, a Grid demoban mi szoktunk találkozni ugye, csak ott egy kicsit más a neved, azért nem vagyok benne biztos, hogy te vagy az.

(#8457) B-L-A-C-K válasza MAXIMIZE (#8456) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jaja, én is nézetm hogy magyar vagy, és hogy jól nyomod... :R

[ Szerkesztve ]

(#8458) MAXIMIZE válasza B-L-A-C-K (#8457) üzenetére


MAXIMIZE
tag

Te is jó vagy :C csak a külföldiek mindig szemétkednek, mondjuk néha én is bepöccenek ;]

(#8459) Kaics válasza EkSYS (#8449) üzenetére


Kaics
tag

Le van írva a korábban linkelt tesztben minden tapasztalat.

Mikor szaggat neked be PS3 játék?

(#8460) Vazallus válasza Kaics (#8459) üzenetére


Vazallus
tag

Igazából még egyszer sem találkoztam volna hogy ps3 játék komolyan beszaggat viszont belassulás előfordul,főleg a GTA4-ben sokszor de nem szaggat. Pedig 10éves pc múlt után váltottam konzolra és eléggé észreveszem az ilyet.

[ Szerkesztve ]

"Mr. Salieri sends his regards"

(#8461) szasanyi


szasanyi
félisten

(#8462) B-L-A-C-K válasza szasanyi (#8461) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha esetleg ebből valami érdekel szólj: [link]

Csere most kizárólag Grid-re érdekelne...

[ Szerkesztve ]

(#8463) szasanyi válasza B-L-A-C-K (#8462) üzenetére


szasanyi
félisten

OK. Látom, kedveled az autós gamet.... Burnout Paradise-t próbáltad már?

(#8464) keIdor


keIdor
titán

Killzone 2, Motorstorm, MSG4 eladó-e valakinél? Természetesen dobozos, nem karcos, hibátlan állapotú tok és lemez érdekel csak.
Nem vagyok az a cserélős fajta, mert ami már megvan az maradjon is a gyűjteményben, de lehet érdekel csere is...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8465) B-L-A-C-K válasza szasanyi (#8463) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Még nem...

(#8467) szasanyi válasza B-L-A-C-K (#8465) üzenetére


szasanyi
félisten

Szerintem próbáld ki! Grafikailag gyönyörű (sztem e tekintetben a Grid meg sem közelíti), szélsebes száguldás és brutalitás. Bár utóbbi mértékkel is jó, nem csak eszementen.
Sok motor és autó van, egyik szebb mint a másik. No, meg ahogyan haladsz a versenyek megnyerésével, erősebbek és gyorsabbak is. ;)

(#8468) bozsik84


bozsik84
tag

Sziasztok!

Régi vágyam volt, hogy beszerezzek egy ps3-t és most végre megvan :))

Használtan vettem (10 hónap garancia van rá, 65k-ba került és kaptam egy Unchartedet is hozzá), nagyon jó állapotú. Egyből feltűnt, hogy mennyire halk a gép, játék közben is (az x360 hűtésmoddal nagyon hangos a ps3-hoz képest).

Lenne pár kérdésem :)

- a korábbi tulaj profilját valahogyan törölhetem?
- a 80 gigás vinyóból mennyit lehet használni? (most kb. 5 giga hd videó van rajta és azt írja ki, hogy szabad hely 50gb, a maradék 25 gigával mi lehet a helyzet?)
- ingyen lehet letölteni trailereket, demókat, témákat, háttérképeket?
- mi az a Playstation Home?
- érdemes system update-t csinálni? mi változik tőle?

Holnap beszerzem a Resistance-t és a Killzone 2-t (együtt 9k lesz), tudtok még ajánlani jó ps3-as címeket? A Motorstorm 1 vagy 2 beszerzésén gondolkodom még...tapasztalat?

Előre is köszi a válaszokat, biztos lesz még pár kérdésem :B

[ Szerkesztve ]

psn id: zsonom

(#8469) he7edik. válasza szasanyi (#8461) üzenetére


he7edik.
addikt

Mennyit nem szégyelsz kérni a Bioshockért?

Égő szöveg a flém vázon

(#8470) he7edik. válasza keIdor (#8464) üzenetére


he7edik.
addikt

Csak nem neked is PS3-ad van???

[ Szerkesztve ]

Égő szöveg a flém vázon

(#8471) he7edik. válasza szasanyi (#8452) üzenetére


he7edik.
addikt

Wolfenstein megpróbálok még a héten szerezni bár esély nem sok van rá

Égő szöveg a flém vázon

(#8472) he7edik. válasza B-L-A-C-K (#8402) üzenetére


he7edik.
addikt

Feka: Resi 5 is gyönyörű PS3-on érdemes beszerezni meg hát az InFamoust

Égő szöveg a flém vázon

(#8473) he7edik.


he7edik.
addikt

Def veled mi történt hogy boxoló lettél?

Égő szöveg a flém vázon

(#8474) he7edik.


he7edik.
addikt

Aki meg KZ2-zik vegyen fel PSN-en
psnID : he7edik

Égő szöveg a flém vázon

(#8475) he7edik.


he7edik.
addikt

Uncharted 2 gyűjtői kiadás

[ Szerkesztve ]

Égő szöveg a flém vázon

(#8476) he7edik. válasza bozsik84 (#8468) üzenetére


he7edik.
addikt

MGS4, Uncharted, InFamous kötelező játékok

Égő szöveg a flém vázon

(#8477) megsemmisito válasza bozsik84 (#8468) üzenetére


megsemmisito
tag

Szeva!
-A korábbi tulaj profilját ajánlott törlés előtt deaktiválni, ezt úgy tudod, hogy bejelentkezel az account-tal psn-re majd az Account Management menüpont alatt a System Activation-t választod, ezután a PS3 System-et, majd a Game-t és a Deactivate System-et. Az profilt pedig a PS3 menüjében bal oldalt tudod törölni. A felhasználó néven nyomsz egy háromszöget és Delete.
-Esetleg valami demo vagy más nincs rajta a videókon kívül? Lehet, hogy el van különítve 20 GB linuxra, én erre tippelek. Egyébként kb. 5 Gb mindíg le van foglalva, akkor is ha mindent letörölsz a gépről.
-Igen, a Playstation Store-ról (amihez külföldi címmel lehet csak regisztrálni)
-Egyfajta virtuális világ, olyan mint pc-n a Second Life.
-Az update-ekbe általában hasznos újításokat szoktak pakolni, mint pl. régen a divx lejátszást. Néhány játék megköveteli a legfrissebb firmware-t.

Szerintem amit érdemes megvenni PS3-ra: MGS4, Burnout Paradise, Little big Planet, Flower(Store-ról), Wipeout HD(Store-ról), Resident Evil 5, COD4

PSN online ID: Tomasz84hun

(#8478) megsemmisito válasza Kaics (#8459) üzenetére


megsemmisito
tag

Az Area 51 demo-ban volt egy rész amikor rendesen szaggatott, Splinter Cell-Double Agent az a játék fele alatt szaggat ( szerintem 10fps-el megy a durvább helyeken ) és a Wipeout HD-hoz amit kiadtak kiegészítőt (Fury) abban az Eliminator játékmódban ha nagy a zúzás, még ha csak felrobban egy hajó már akkor berángat, pedig ezt a játékot 60fps/1080p -nek reklámozták.

PSN online ID: Tomasz84hun

(#8479) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Nemtud valaki olcsón eladó uncharted-et?

Vagy esetleg tud itt valaki külföldről rendelni? új, fóliás lenne a legjobb, de használtat is szívesen vennék...

érdekel még mgs4,és az új batman :)

[ Szerkesztve ]

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#8480) BaliJack válasza PhoenixK (#8440) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Tegnap este már nem bírtam magammal, annyit nézegettem és hallgattam youtube-on :D, hogy megvettem :). Ki is próbáltam egyből: első pályát már majdnem kívülről tudtam, de azért elmentem felfedezni és egyből egy trófeát is kaptam :).
Nagyon szuper a zene, nagyon magával ragadó az egész. Kaján vigyorral az arcomon játszottam végig az első pályát :).
Ha valaki nyugtató játékkal szeretne játszani, akkor ez a Flower neki való :).

(#8481) sbiii


sbiii
csendes tag

Hello,

Nincs valakinek egy kis tapasztalata GTA IV-el? Saját zenét esetleg be lehet tenni, és ha igen, akkor hogyan?

Alright, let's have some... fun.

(#8482) szasanyi válasza he7edik. (#8471) üzenetére


szasanyi
félisten

Szólj már lécci, ha lenne! Amúgy a Bioshock jó lenne cserealapnak egy Wolfestein-hez... ha meg nincs, megbeszélhetjük anélkül is. Majd keress meg priviben. ;)

(#8483) Vazallus válasza sbiii (#8481) üzenetére


Vazallus
tag

Üdv
Csak a PC-s verzónál lehet ilyet,a konzolosnál sajnos nincs ilyen,itt a játékkok zömében a lemezről mennek.

"Mr. Salieri sends his regards"

(#8484) bozsik84 válasza megsemmisito (#8477) üzenetére


bozsik84
tag

köszi az infókat, hétvégén lesz több időm a felfedezésre. az online rész nagyon érdekel majd; ha nem menne a külföldi címes reg akkor jövök kérezősködni :B hogyan tudnám a linuxos partíciót szabaddá tenni?

Eddig az Unchartedot és a Killzone 2-t gyűrtem, nagyon ütősek!!!

A Little Big Planet és az Infamous rajta van a listámon:) Meg persze a Heavanly Sword és a Resistance 2 is :D A Motorsormok jók?

A MGS4 egyelőre nem izgat...soha nem játszottam a korábbi részekkel sem, tuti nem érteném, hogy miről van szó...meg a lopakodás sem jön be annyira. RE 5-el x360-on jókat játszottam, a CoD4-et még pc-n vittem végig.

psn id: zsonom

(#8485) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Megjött a hdmi kábelem, ps3 automatán beállította a képet, játékon belül nem kell valamit állítani? :B

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#8486) BaliJack válasza Buldozer99 (#8485) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Nem :).

Vazallus: elvileg itt is lehetne, mivel a vinyóra rá tudsz tenni zenéket :). Más kérdés, hogy valószínűleg nincsen olyan állomás a rádión, ami ezeket hozná be - csekkolni még nem tudtam, sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#8487) Buldozer99 válasza BaliJack (#8486) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Thx :R

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#8488) PhoenixK válasza bozsik84 (#8484) üzenetére


PhoenixK
őstag

Javasolnék még két játékot:
- Mirror's edge
- Flower
Az utóbbi a PSN-ről tölthető le (kb 5-6$), egy igazi relax játék!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#8489) kisJack válasza PhoenixK (#8488) üzenetére


kisJack
aktív tag

A Flowers-nek amúgy mi a lényege? Néztem róla egy-két videjót, de azokból az égvilágon semmi nem derült ki.

(#8490) PhoenixK válasza kisJack (#8489) üzenetére


PhoenixK
őstag

A "története": Miről álmodik egy virág...
Egy szirommal indulva kell a többi virágot megérinteni és kinyitni. De ez a rész nem is igazán lényeges. A játék megjelenése és zenéje valami hihetetlen nyugis érzést kelt! :)
Sajnos viszont csak 6+1 pálya az egész... :(

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#8491) keIdor válasza he7edik. (#8470) üzenetére


keIdor
titán

PS3, meg egy Xbox360 is... a PS3 kb. 15 hónapja már megvan.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8492) bozsik84 válasza PhoenixK (#8488) üzenetére


bozsik84
tag

egyelőre nem tudom, hogy kell store-ról vásárolni...azt tudom, hogy x360 rendszeren MS pontokkal lehet venni arcade játékokat, ps rendszerén bankkártyás fizetés van?

psn id: zsonom

(#8493) PhoenixK válasza bozsik84 (#8492) üzenetére


PhoenixK
őstag

Egy-két hasznos link:
Gebriel "gyűjteménye"
PS3 FAQ
Store és kártya problémák

szerk: Azt senki ne kérdezze, hogy Gebriel profilját miért linkeltem! Szerintem kicsit nagyon belendültem...

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#8494) megsemmisito válasza bozsik84 (#8484) üzenetére


megsemmisito
tag

A linux partíciót úgy lehet szabaddá tenni, hogy menüben bemész a System Settings-be, majd Format Utility, itt Format Hard Disk, aztán Use All for the PS3 System. Ezután lehet választani, hogy Quick vagy Full Format, szerintem Full de nincs igazán jelentősége, hogy melyiket választod (a quick az gyorsabb). Előtte a mentéseidet meg amire szükséged van pl. videók mentsd el pendrive-ra, mert TÖRLŐDNI fog minden (kivéve a firmware meg a profilok).
A Heawenly Sword-nél kösd fel a gatyád mert a vége nem lesz piskóta, a világ legnehezebb főellenfele fog várni... Motorstorm nekem valahogy nem nagyon tetszett, pedig szeretem az autó versenyzős játékokat, ha még fent van Store-on a második rész demoja azt próbáld ki. Meg az InFamous demot is, az tuti fent van még.

PSN online ID: Tomasz84hun

(#8495) bozsik84


bozsik84
tag

Ma végre ki akartam próbálni a psn-t, de szomorúan vettem észre, hogy nincs hálózati kábel a dobozban, az előző tulaj elfelejtette odaadni...próbáltam normál ethernet kábellel összehozni, de nem sikerült. Vmit rosszul csináltam vagy csak a ps3 hálózati kábelével lehet felmenni a psn-re?

psn id: zsonom

(#8496) Plutor válasza bozsik84 (#8495) üzenetére


Plutor
aktív tag

sima crosslink kábel jó hozzá.

(#8497) megsemmisito válasza bozsik84 (#8495) üzenetére


megsemmisito
tag

Az internet böngésző sem ment vagy csak a psn?

PSN online ID: Tomasz84hun

(#8498) DM-Fan válasza bozsik84 (#8495) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem felejtette el odaadni a hálózati kábelt, ugyanis nem jár ilyesmi a PS3-hoz. Teljesen átlagos ethernet LAN-kábel kell hozzá, nem crosslink, ahogy előbb itt írták. Vagy természetesen megoldható wireless LAN-on keresztül is. Ha mégsem jött össze, akkor valamelyik beállítást rontottad el (akár a router-nél is). Nézd át újra az összes lehetőséget! Próbáld ki közvetlenül netre kötni (hagyd ki a router-t a buliból), állítsd be az IP-t, DNS-t, ha kell!

Get Moded!

(#8499) megsemmisito válasza DM-Fan (#8498) üzenetére


megsemmisito
tag

Jár hozzá LAN kábel http://globalgame.hu/webshop/list?id=23

PSN online ID: Tomasz84hun

(#8500) PhoenixK válasza megsemmisito (#8499) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ott értenek hozzá, az tuti:

1db Playstation 3 alapgép
1db Killzone 2 játék
1db Sony DualShock3 vezeték nélküli joypad
1db Sony Av kábel
1db Scart adapter
1db 80GB SATA Hard Disk
1db Hálózati kábel
1db Ethernet kábel

1 db USB töltő és adatkábel

Egyébként addig még nem hallottam olyat, hogy adta volna hozzá, mivel a sima UTP tökéletes hozzá. Nincs MAC-filter a router-en?

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.