Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) AXisBOLD válasza szasanyi (#9150) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nekem a wifi jelet kell perpill erősítenem mert így nem tudom letölteni(25% után megunja).

valakinek ötlete?.... :F gondolom vennem kéne egy switch-et :W

Aurea mediocritas

(#9152) Def26


Def26
félisten

Érdekes "hír" a GT5 megjelenéséről. Lehet, hogy csak pletyka de fene tudja. link

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9153) Gebriel válasza Def26 (#9152) üzenetére


Gebriel
veterán

(#9154) DM-Fan válasza Def26 (#9152) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Már több helyen olvastam, hogy idén tuti megjelenik december elején-végén, szóval szerintem nem pletyka:

GT5 Release Date Confirmed

GT5 Release Date Rumors

Amúgy szerintem a GT5 felkötheti a gatyát, mert az NFS Shift nagyon nem gyenge, szerintem nem is NFS.

Get Moded!

(#9155) skylinelaca válasza DM-Fan (#9154) üzenetére


skylinelaca
senior tag

hát tképpen semmi nfs nincs már benne ami régen ezt jelentette.. (tájak,városok) beküldtek minket a versenypályára, lehet h ez amolyan "Ne versenyezz az utcán !!" kampány de nekem nagyon nem jön be. szépnek szép, tetszene is ha nem lenne nfs.

Üdv: Laca

(#9156) DM-Fan válasza skylinelaca (#9155) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Engem hidegen hagy, hogy mi van a borítón. Nem predesztinálok egyetlen játékot sem a címe alapján jónak, vagy rossznak. Ha NFS és jó, akkor játszani kell vele. Márpedig amit eddig a Shift-ből láttam az alapján igencsak oda lett téve, szerintem tudatosan, mivel sejthető volt, hogy a GT5-tel nagyjából egyidőben jön ki. Grafikailag szerintem simán lenyomja a GT5-öt, sokkal szebb a Shift.

Get Moded!

(#9157) skylinelaca válasza DM-Fan (#9156) üzenetére


skylinelaca
senior tag

én játszok a shift el pc-n , tényleg nagyon szép játék, az effekteivel valszeg agyonveri a gt5-t , pl minél gyorsabban mész annál elmosódottabbak a műszerek, ez nagyon tetszik!

Üdv: Laca

(#9158) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Nekem kurván nem jön be ez a Shift, Pc-n 20perc után kuka volt, rem ps3 jobb lesz... :F

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#9159) Def26 válasza Buldozer99 (#9158) üzenetére


Def26
félisten

Tök ugyanaz, mitől lenne jobb? :F

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9160) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

üdv.

szép halkan megy ez masina, de néha random beindulhat benne valami venti vagy mi és akkor mély, duruzsoló hangja van. másnak is ilyen? akkor se hangos, csak érdekel hogy ez a helyes működéshez tartozik-e.

köszi.

Aurea mediocritas

(#9161) janicroft


janicroft
csendes tag

Jön a 250 GB-os verzió, Uncharted 2 bundle:

http://www.engadget.com/2009/09/16/250gb-playstation-3-slim-uncharted-2-bundle-leaked/

PlayStation.tlap.hu PSN nick: Janicroft81

(#9162) szasanyi válasza AXisBOLD (#9151) üzenetére


szasanyi
félisten

Én ugyanígy jártam. Sokat "gondolkozott" mielőtt elindította a letöltést, és még a felét sem töltötte le mikor megszakadt. Közelebb kellett vinnem a Linksys WRT54G routert, mert máshogyan nem tudtam erősíteni a jelen. 4 panelfal odab*sz a jelszintnek. :D

(#9163) Forrest Gump válasza DM-Fan (#9156) üzenetére


Forrest Gump
tag

Erre csak egy LOL-t lehet írni.

(#9164) skylinelaca válasza szasanyi (#9162) üzenetére


skylinelaca
senior tag

nekem hálisten nincs ilyen gondom mert kb 1 méterre van a router től a ps, csak a routr szokott meghülyülni és magátol kikapcsolja a wifit... nem értem hz miért

Üdv: Laca

(#9165) cilo9


cilo9
aktív tag

Sziasztok!

Egy előrendeléses kérdés: Shopto.net-en, ha előrendelek, akkor mikor vonják/zárolják a pénzt? Rendelést követően rögtön, avagy mielőtt indítják a csomagot, vagy valami "c" verzió?

:R

Üdv, Cilo

(#9166) PhoenixK válasza cilo9 (#9165) üzenetére


PhoenixK
őstag

Csak akkor vonják le, amikor útnak indítják a csomagot.
Viszont ezt ajánlom figyelmedbe előtte...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#9167) Forrest Gump válasza cilo9 (#9165) üzenetére


Forrest Gump
tag

Amikor feladják a cuccot.

(#9168) cilo9 válasza Forrest Gump (#9167) üzenetére


cilo9
aktív tag

Köszönöm mindkettőtöknek!
Olvastam már azt a bizonyos hozzászólásod, kb előtte 1 nappal rendeltem :DDD , de PayPal-lal fizettem és nem láttam egyelőre gyanús levonásokat a számlán.
Az merült még fel bennem kérdésként, hogy ha a shopto-n a kártya adataimat törlöm az account-ból, akkor PayPal-lal tudok továbbra is fizetni? Adat lopások után nem szívesen tárolnám a kártyám számát az adatoknál, még az utolsó 4 számjegyét sem!

Amúgy kb 2 hónapja engem is hívtak a bankból, hogy valószínűleg ellopták az adataimat (Mastercard szólt a banknak és ők nekem) és kaptam egy újat teljesen ingyen. Sajnos azt nem tudtam kideríteni, hogy milyen oldal lehetett, de akkoriban nem rendeltem PS3 játékot.

Üdv, Cilo

(#9169) Edgeri válasza cilo9 (#9168) üzenetére


Edgeri
senior tag

Gondolom miért ne, csak a PP-t választod ki fizetési lehetőségként (gondolom van ilyen). A PP mögött meg nem látható a kártya és a hozzátartozó számla, mert ugye ez a lényege a PP-nek.
Ha a PP-t elfogadja egy webshop, akkor ajánlatos mindig azt választani fizetési lehetőségként, nem pedig a kártyaadatok közvetlen megadását.

Üdv, Edgeri

(#9170) cilo9 válasza Edgeri (#9169) üzenetére


cilo9
aktív tag

Köszönöm!
Nemrég aktivizáltam a PayPal-om, úgyhogy ezért törlölném a kártya adatokat, de akkor megteszem, aztán kipróbálom megy-e az előrendelés.

Köszönöm mindenkinek a segítségét! :R

Üdv, Cilo

(#9171) Forrest Gump válasza cilo9 (#9170) üzenetére


Forrest Gump
tag

Azt hiszem, előrendelést nem tudsz fizetni paypalon keresztül.

(#9172) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

megfigyelné nekem valaki EZT. :R

Aurea mediocritas

(#9173) cilo9 válasza Forrest Gump (#9171) üzenetére


cilo9
aktív tag

Na de jó! :W Most leadtam az előrendelést, elvileg addig nem számláznak, amíg nem hagyom jóvá. Viszont a linkelt előrendelési szabályzatba vaalóban meg se említi a PayPal-t, csak azt hogy, ha jóváhagytam a megjelenés dátuma előtt a rendelést, akkor a szállítás előtt megterhelik a bank v. hitelkártyámat. :((( Írok nekik egy mailt, aztán hátha válaszolnak.

Üdv, Cilo

(#9174) Forrest Gump válasza AXisBOLD (#9172) üzenetére


Forrest Gump
tag

Persze, picit erősődhet a venti zaja, de sztem bőven tűréshatáron belül van így is a hangja.
Legalábbis engem nem szokott zavarni.

(#9175) Forrest Gump válasza cilo9 (#9173) üzenetére


Forrest Gump
tag

Én is előrendeltem az UC2-t, de nem tudtam a paypalt használni.
Az csak az azonnali fizetésre jó sajnos.

(#9176) AXisBOLD válasza Forrest Gump (#9174) üzenetére


AXisBOLD
addikt

köszi, akkor nem aggódok :R. tényleg halkra sikerült, még akkor is ha kicsit rákapcsol :K, csak megilyedtem mert nem is hangos, hanem olyan duruzsoló hangja van tőle.

nekem sajnos minden cincogásra rááll a fülem és addig nem nyugszom amíg nem járok utánna. (pár éve a pincében nyáron beindult valamiért a keringető szivattyú, én meg az emeleten aludtam volna, de nem tudtam tőle. hát mire kiderítettem hogy az csinálja a "zajt":C)

Aurea mediocritas

(#9177) cilo9 válasza Forrest Gump (#9175) üzenetére


cilo9
aktív tag

Én is azt rendeltem meg :) , de még nem hagytam jóvá, megvárom amíg válaszolnak a levelemre.

Üdv, Cilo

(#9178) Forrest Gump válasza AXisBOLD (#9176) üzenetére


Forrest Gump
tag

Valahogy én is így vagyok a zajokkal, főleg műszaki cikkeknél meg autóban.:)

(#9179) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

én sose hallgatózok mert elnyom mindent a hangerő amivel játszok és filmet nézek.... nem is tudom h hogy lehet ezeket a hangokat meghallani ha játszotok vagy csináltok v.mit aps-el

Üdv: Laca

(#9180) AXisBOLD válasza Forrest Gump (#9178) üzenetére


AXisBOLD
addikt

:K

skylinelaca
: este hallottam meg, mikor csak letöltöttem vele és épp nem játszottam, de csak pár percig indul be és akkor se igazán hangos, csak én vagyok ilyen parás.

más: switch-en keresztül is megkapja a wifi jelet a gép? vagy hogy lehetne erősíteni? mert sajnos a padlón van és nem mindig erős.

erről jut eszembe, egész jó helyet találtam neki :) :

hátul ki van vágva a karton lap, hogy azért legyen szellőzés.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#9181) DiVaD válasza skylinelaca (#9179) üzenetére


DiVaD
senior tag

van olyan eset, amikor hangosan szólhat a játék vagy a film/zene de akkor is pl. engem zavar ha zümmög a PC..persze meglehet szokni, de hát az nem az igazi.

Nagy kérdésem lenne...
Xvid-re a feliratot hogy tudná a legegyszerűbben ráégetni? Csak mert a PS nem kezeli az SRT,SUB fileokat, de a Media Player-es dologgal nem akarok szarakodni (azt akarom, hogy a saját hdd-jéről menjen a film).

[ Szerkesztve ]

(#9182) Edgeri válasza DiVaD (#9181) üzenetére


Edgeri
senior tag

AVIAddXSubs programmal. Elég gyors.

http://www.calcitapp.com/AVIAddXSubs.php

[ Szerkesztve ]

Üdv, Edgeri

(#9183) Def26 válasza AXisBOLD (#9180) üzenetére


Def26
félisten

Haverok között van. :DDD
Ezt a sok fekete bútort törölgetheted te is 2-3 naponta. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9184) skylinelaca válasza AXisBOLD (#9180) üzenetére


skylinelaca
senior tag

apáááám, teljes gta sorozat ps2-re... tisztellek :R nekem csak a san andreas meg a vice stories van meg, nem is tudtam h a just cause megjelent ps2re, nekem csak pc-n van meg, GT3 :O , nekem a 4, nemműködik....

Üdv: Laca

(#9185) AXisBOLD válasza Def26 (#9183) üzenetére


AXisBOLD
addikt

:DDD :R

áhhh :W, ne is mond, örülök ha 2 napot kibír. de nálunk extrán sok a por mindenen, ne kérdezd hogy miért... :F

skylinelaca: köszi :R, a GTA-k mögött meg az összes MOH van amit ps2-re kidobtak :B. de itt meg is áll a tudomány.

4 hogyhogy nem megy???

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#9186) skylinelaca válasza AXisBOLD (#9185) üzenetére


skylinelaca
senior tag

nemtudom, pedig nincs "rosszabb" állapotban mint a többi. egyszerűen berakom a ps be becsukom a fedőt és hallom ahogy kattog a fej (ide-oda ugrál) ....

Üdv: Laca

(#9187) Lares válasza skylinelaca (#9155) üzenetére


Lares
csendes tag

Pedig hamár az utakon nem versenyezhetek a városban x) És éppen nincs olyan verseny sehol ahova mennél, akkor jó lenne csak úgy offolni 1 Underground 3 mal ;) Azt kellett volna már megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#9188) DM-Fan válasza Forrest Gump (#9163) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Miért is? :F

Get Moded!

(#9189) nike_ válasza DM-Fan (#9188) üzenetére


nike_
addikt

Szerintem arra gondol, hogy a GT5-nek jobb lesz a grafikája, mint a Shiftnek.. (Hozzáteszem szerintem is)

(#9190) DM-Fan válasza nike_ (#9189) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát én ebben nem volnék biztos. A GT5P grafikája messze elmarad a Shift-étől. Jó, tudom, az még nem a végleges játék, de az eddig látottak alapján nem javult látványosan a grafika. Ezt már csak az is mutatja, hogy még a GT5P (és tudtommal a GT5 is) 1080p-ben is képes futni, addig a Shift csak 720p-t tud, nem véletlen: nem bírná a vas szuflával a Shift-et 1080p-ben megjeleníteni (ahogy elnéztem az adatlapján a PC-s gépigénye sem gyenge). Ha a GT5 esetében bírja, akkor abból következik, hogy nem olyan számításigényes a dolog, kevésbé részletgazdag a grafika.

Én általánosságban azt érzem, hogy hatalmas a hype a GT5 körül, ami nem is csoda, hisz mindenki úgy várja, mint a messiást, tekintve hogy már vagy 5 éve készül. Na ezekből szoktak születni a hatalmas csalódások. Engem már valahogy a GT5P sem nyűgözött le, szerintem rövid úton kifejezetten unalmassá válik. A sebességérzet sehol sincs a Shift-ben látottakhoz képest. Most az hogy lesz benne x ezer autó megintcsak olyan dolog, hogy becsülendő ugyan, de ha maga a játékélmény nem az igazi, akkor nem oszt, nem szoroz.

Maradjunk annyiban, hogy majd meglátjuk, ha kijön a GT5, de annyit mindenképpen el lehet mondani, hogy a Shift merőben más, mint az eddigi NFS-ek és szerintem a változás pozitív. Nézzétek már meg az Undercover-hez képest... pfff...

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#9191) DiVaD válasza DM-Fan (#9190) üzenetére


DiVaD
senior tag

Na ezek után megpróbálom leszedni a demóját. :D

Edgeri: Köszi, kipróbálom hamarosan.

szerk: A PS3 joy valahogy működik pc alatt is vagy az felejtő? Angolul találtam 1-2 dolgot, de elég furik voltak.

[ Szerkesztve ]

(#9192) MrPG8


MrPG8
aktív tag

Fallout 3 vagy esetleg Mirror's Edge nem kell valakinek? :)

DiVaD: Lehet, egyszer én is próbálkoztam. Kellett valami program hozzá. Ha van a bluetooth a gépeden akkor megy elvileg vezeték nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#9193) DiVaD válasza MrPG8 (#9192) üzenetére


DiVaD
senior tag

hát az sajnos nincs. :(

DE a Mirror's Edge-et mindenkinek ajánlom! Jó játék. :) Bár az Online részével én szopok, szerintem a routerem miatt. Amúgy single-ben 3x nyomtam ki Én is. :)

(#9194) janicroft válasza DM-Fan (#9190) üzenetére


janicroft
csendes tag

Szerintem almát akarunk összehasonlítani körtével, ha a Need for Speed-et a Gran Turismo-val vetjük össze. Hasonló játékok, mert mindketőbben autókkal versenyeznek, de soha nem lehetett összehasonlítani a kettőt. Az viszont érdekelne, hogy ez 1080p-ben futó játék szerinted hogyhogy nem fog olyan jól kinézni mint egy 720p-ben futó?

PlayStation.tlap.hu PSN nick: Janicroft81

(#9195) skylinelaca válasza janicroft (#9194) üzenetére


skylinelaca
senior tag

egyetértek, a 2 játék teljesen más kategória, mást is lehet elvárni tőle. undercover nem volt nagy durr, de a várost végre oda tették, ellenben itt....

Üdv: Laca

(#9196) DM-Fan válasza janicroft (#9194) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Most alapvetően nem a játékról/játékstílusról beszélünk, hanem a grafikáról és grafikailag nehéz nem összevetni egyes játékokat, hiszen ez az amit látsz.

Hogy lesz szebb egy 720p-s játék, mint egy 1080p-s? Ezt most komolyan kérdezed? Mitől szebb a COD4, mint a COD2 ha mindkettő 1600x1200-ban fut? Úgy is kérdezhetném, hogy szebb a COD2 1920x1080-ban, mint a COD4 1280x720-ban? Persze, hogy nem szebb. A felbontás nem minden.

Get Moded!

(#9197) janicroft válasza DM-Fan (#9196) üzenetére


janicroft
csendes tag

Szerintem te előre elkönyvelted hogy az NFS jobban néz ki 720p-ben, mint a GT5 1080p-ben. Szerintem meg a GT5-nek komoly esélye van rá hogy jobban fog kinézni. 1080p-ben nem értem miért ne lehetne ugyanolyan részletgazdag a kép.

PlayStation.tlap.hu PSN nick: Janicroft81

(#9198) Forrest Gump válasza DM-Fan (#9196) üzenetére


Forrest Gump
tag

Hát csupán grafikailag sem lehet egy lapon említeni a kettőt.
Még a GT5p-al sem.

(#9199) DM-Fan válasza janicroft (#9197) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én pont fordítva látom:

nagyon sokan azt könyvelték el, hogy a GT5 - amit még nem is nagyon láthattunk mozgásban egyes teaser-eket, videókat leszámítva - jobban FOG kinézni, mint ahogy a Shift kinéz. Pedig a GT5P-ból - amit viszont már réges-rég tudunk hogy néz ki és ami ugyebár gyakorlatilag maga a GT5 - nagyon nem ez jön le. Játssz egymás után a GT5P-vel és a Shift-tel és meglátod!

Mint mondtam, abszolút nem vagyok NFS párti, sőt, kifejezetten rossznak tartom az utóbbi évek NFS termését, szerintem az utolsó valamirevaló NFS az Underground első része volt, vagy tán inkább a Porsche. Ettől függetlenül ami anyagot eddig láttam a Shift-ből, azon letettem a hajam, mert valami hasonlót vártam, mint a tavalyi förmedvény és ahhoz képest azt látom, hogy ez a játék igen komoly ellenfele lehet a GT5-nek, illetve biztos vagyok benne, hogy összességében le is nyomja, mivel a GT5 ugyebár PS3 exkluzív cím.

"1080p-ben nem értem miért ne lehetne ugyanolyan részletgazdag a kép."

Ezzel most nem értem mit akartál mondani. Senki nem beszélt arról, hogy 1080p-ben nem részletgazdag egy kép, de abból, hogy magas a felbontás még nem következik az, hogy szép is a grafika. Játszhatod Te az NFS2-t is fullHD-ben, de attól még nem lesz szép.

Forrest Gump: hát, szerintem ezt azért nézd meg még egyszer. Egyik sem csúnya, de szerintem a Shift finomabban ki van dolgozva, mozgásban pedig sokkal jobban néz ki, komoly sebességérzet van. A GT5P nekem elég laposkás, de nem mondom, hogy csúnya, mert nem az, de a Shift nekem valahogy többet nyújt grafikailag. Mondom ezt úgy, hogy mindkettőt láttam 42" fullHD plazmán futni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#9200) szasanyi


szasanyi
félisten

Nehéz közös nevezőre hozni a véleményeket, amíg különböző megjelenítőn nézitek a játékok képét. Az 1024x768 felbontású plazma, az 1366x768 HD Ready LCD, és egy 1920x1080 FullHD LCD esetleg PC monitor nem ugyanolyan képet ad!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.