Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) RISE


RISE
csendes tag

Az normális, hogy néha mikor kilépek a játékból 3at pittyen és ujraindul?

(#9402) MrPG8 válasza RISE (#9401) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Normálisnak nem normális, de megesik. Lefagy és újraindítja magát.

(#9403) Paarthurnax válasza janicroft (#9393) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

****ába, pedig most vettem meg a kormányt is. A végén még megveszem az új NFS-t... :( GT5P már rongyosra játszottam, szinte mindenből arany van, egyedül az F1-es autót nem vettem még meg, de mire megjelenik a teljes, talán meg tudom majd venni az F1-et. :D

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#9404) AXisBOLD válasza MrPG8 (#9399) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nekem is elég zárt helyen van, de az optikának nem hiszem hogy köze van a hűtéshez :D, márpedig nálam az a hangos ha felpörög a lemez, vagy olvas vagy mi a fenét csinál. de mondom nem is hangos csak halkan duruzsol-morog és kicsit szokni kell. ami remélem a normál működés része.

ez a mozgásérzékelő nagyon jó, én is azt hittem hogy a Wii remot ennyire jól működik, de írták hogy nem, csak annak is így kellene mennie.

én már várom :DD. percig se gondolkodtam hogy PS3 helyett Wii-t vegyek, de a Wii Sports és az érzékelős cucc mindig is tetszett. most legalább van esély hogy PS-re is kijön valami hasonló.

Aurea mediocritas

(#9405) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

ha valaki Home-mozik ( US ) a Singstar space-en kifagyhat a gép!

Üdv: Laca

(#9406) blazsey2


blazsey2
senior tag

Ez a PS3 elég jól néz ki.

PSN ID:blazseydr

(#9407) MrPG8 válasza AXisBOLD (#9404) üzenetére


MrPG8
aktív tag

"amit én hallok az biztos nem az olvasófej!"

Most akkor hogy is van ez AXisBOLD? Rögtön a köv. mondatban írtad hogy felpörgeti a lemezt és azt hallod.
Gondolom azt akartad írni, hogy az olvasófejnek van olyan hangja. Én meg arra válaszoltam amit írtál! :)

Szerk: Amúgy tényleg jól néz ki. Nekem már a sima fehér PS3 is tetszett!

[ Szerkesztve ]

(#9408) AXisBOLD válasza MrPG8 (#9407) üzenetére


AXisBOLD
addikt

na még egyszer: azt az idézett mondatot skylinelaca kollégának írtam. amit hallok az nem az olvasófej fel-le ugrálása, hanem a felpörgő lemez vagy a motor ami a lemezt pörgeti.

ért engem uram? :)

Aurea mediocritas

(#9409) MrPG8 válasza AXisBOLD (#9408) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Ááh, tökéletesen. Sry :R

(#9410) AXisBOLD válasza MrPG8 (#9409) üzenetére


AXisBOLD
addikt

"disz iz a bigining of a bjutiful frendsip" :DDD :R

Aurea mediocritas

(#9411) MrPG8 válasza AXisBOLD (#9410) üzenetére


MrPG8
aktív tag

"of kórz it iz!" :R

Na de, hogy ne offoljunk nagyon kérdeznék is valamit. Aki jártas a PS Homeban az kérem mondja már meg nekem hogy hol és mit lehet venni. Mert ma bementem, néztem-néztem figyelgettem, kutakodtam, de az istennek sem találtam mit lehetne vásárolni és hol.
Nem mintha égető vágyat éreznék, hogy vegyek valamit, csak kiváncsiságból...

(#9412) skylinelaca válasza MrPG8 (#9411) üzenetére


skylinelaca
senior tag

ahh, végre a szakterületem!! UK v US vagy?

Üdv: Laca

(#9413) MrPG8 válasza skylinelaca (#9412) üzenetére


MrPG8
aktív tag

US :)

(#9414) skylinelaca válasza MrPG8 (#9413) üzenetére


skylinelaca
senior tag

király... szal, bemész a Mallba, ottvan a legtöbb üzlet, lehet kapni ruhát, bútorokat meg lakást is.... ahoz h vásárolj szükséged van feltöltött PSN Wallet ra (pénztárca) 2 féleképpen töltheted fel ezt. Veszel egy ilyen pénzeskarit, legtöbb konzolboltba lehet kapni. Vagy van bankkártyád. Utóbbi a kényelmesebb , meg a legpénzszóróbb módszer is... csak be kell írnod a kártyád adatait a Account odban. Ha ez megvan akkor ha veszel valamit pénzért , akkor meg fog jelenni egy kosár (Basket) ebben benne vannak az általad vásárlásra kijelölt dolgok. Ha kész vagy akkor nyomsz egy checkout-ot. Vannak ingyenes cuccok is. Mind2 esetben (fizetős vagy ingyenes cucc) be fog jönni egy amolyan hivatalos ablak csak az egyikben a comfirm purchase után már tölti a cuccot. Fizetősnél ha nincs egyenleged, akkor (itt az egyszerűség miatt könnyű sok pénzt gyorsan elkölteni) fent lesz egy olyan h Add funds, katt oda, kiválasztod a fizetés módját, a már említett PSN card és bankkártya. PSN es fizetés nem ismerem , gondolom a Reedeem kódot kell beirni. Saját kártyánál már egyszerűbb a dolog. Kiválaszthatod h a számládról mennyi pénzt akarsz átrakni a PSN pénztárcádba! Dollárban van tehát olyan 180 ft körüli összeggel számolj dodo-nként. Continue. következő az adategyeztetés... utána már jön is az sms h leemeltek x összeget a számládról. Vissza már nem rakhatod a saját számládra, jobban jársz ha elköltöd.

szerk: ilyen Store van a moziban, Burn Zombie-n, meg még egy pár space-en. Legtöbb a Mallban.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#9415) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

na elegem van! hogy lehet a firmware-t neten kívül frissíteni? pl egy pendrájvra ráteszem számgépről és úgy viszem át a PS3-ra vagy valami ilyen lehetőség nincs? (sajnos a wifi jel erősítése még mindig folyamatban van).

most már GTA4 és MGS4 -ből való kilépés után is fagyott a gép.

és egy körkérdés: ki hogy szokott kilépni játékokból?(PS gomb röviden lenyomva és Quit vagy hosszan és és ott exit?)...mindegy hogy hogyan lépek ki?

Aurea mediocritas

(#9416) cilo9 válasza AXisBOLD (#9415) üzenetére


cilo9
aktív tag

Letöltöd a firmware fájlt, a pendrive-on csinálsz egy PS3 mappát, abba egy UPDATE mappát és oda teszed a PS3UPDAT.PUP firmware fájlt. (mindegyiket csupa nagybetűvel kell írni!!!)

Utána PS-be bedug a pendrive, aztán Settings - System Update - Update via storage media
Itt le van írva pontról pontra amúgy angolul és letudod szedni a firmware-t is. [link]

Én általában PS gomb röviden, aztán Quit game, yes. A gépet lekapcsolni is a PS gombbal szoktam.

Üdv, Cilo

(#9417) bordi10 válasza AXisBOLD (#9415) üzenetére


bordi10
senior tag

lekapod a fw-t, rárakod egy pendrive-ra úgy, hogy csinálsz 2 mappát előtte: első mappa név: PS3, ezen belül: UPDATE mappa és ide rakod a letöltött fw fájlt..majd bedugod a vasba..settings..első menüpont(system update) és nem a netes verziót választod, hanem a "manuális" frissítést...

Game-ből kilépés: egyszer röviden PS gomb, majd quit game...(én így szoktam)

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#9418) MrPG8 válasza skylinelaca (#9414) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Óóóó, akkor majd lecsekkolom. De 180al számol? Ez biztos? Mert az eladási ára a dolcsinak 190. PayPal is azt szokta számolni. De ha 180 az akkor csak jobb :)
Köszi az infót! :R

Szerk: Én mindig hosszan szoktam nyomni a PS gombot, ha ki akarok lépni a játékból.

[ Szerkesztve ]

(#9419) skylinelaca válasza MrPG8 (#9418) üzenetére


skylinelaca
senior tag

ez árfolyamfüggő, én még kb 180 ért töltöttem rá... én rövid Ps gomb, Quit-Yes... soha nem fagyott még játékom így, csak a supercar beta, de ezzel ugyhallottam h nem voltam egyedül.

Üdv: Laca

(#9420) korg30


korg30
csendes tag

Sziasztok!

Ti nem vettétek észre, mert én úgy látom, hogy a "fat ps3-at" egyre kevesebb üzletbe lehet kapni "jó áron". Én karácsonyra terveztem a vásárlását, de lehet hogy ráfázok mert csak a "vékonyított" verziót tudom megvenni.

Szerintetek?

(#9421) skylinelaca válasza korg30 (#9420) üzenetére


skylinelaca
senior tag

mennyit szánnál rá?

Üdv: Laca

(#9422) korg30 válasza skylinelaca (#9421) üzenetére


korg30
csendes tag

Ha most lenne rá pénzem, egy új Fat gépre 70000 ft-ot. De karácsonyig még ki tudja mi lesz. Ha lesz még akkor is Fat gép, akkor is 70000 ft-ot, vagy kevesebbet. :)

(#9423) AXisBOLD válasza cilo9 (#9416) üzenetére


AXisBOLD
addikt

köszi a segítséget :R, bordi10-nak is köszi :R.

már fel is toltam, remélem lesz eredménye.

köszi mindenkinek a kikapcsolással kapcsolatos(ez de hülyén hangzik) infókat. csak azért érdekel, mert ha hosszan nyomtam és úgy léptem ki akkor sose volt gond, így röviden meg már kétszer fagyot. de no para!

Aurea mediocritas

(#9424) nike_ válasza MrPG8 (#9418) üzenetére


nike_
addikt

Én meg megnyomom 1x, és quit game a menüből :DDD

(#9425) DM-Fan válasza AXisBOLD (#9415) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Akkor nálad valami probléma lehet (talán csak fw-hiba), mert nekem még az életben soha nem fagyott le játékból való kilépéskor (pedig már vagy 20 játékot végigtoltam). Alapvetően ha a másfél év alatt kétszer lefagyott, akkor sokat mondok, az is kb. azért mert valami olyan weboldalra tévedtem a böngészővel, amivel nem tudott megbirkózni. Játék alatt emlékeim szerint még sosem volt fagyásom. Én is a PS gombot nyomom meg egyszer és Quit Game-et választok, de szerintem teljesen mindegy melyik módszerrel lépsz ki, nem szabadna fagynia.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#9426) nike_ válasza DM-Fan (#9425) üzenetére


nike_
addikt

Nekem eddig egy játéknál random (kb. 10-ből 5) kilépésnél kifagyott, ha nem vártam meg egy műveletet, amit akkor csinált. De azon a játékon már túladtam.

(#9427) AXisBOLD válasza DM-Fan (#9425) üzenetére


AXisBOLD
addikt

remélem csak firmware hiba. most frissítettem 3.01-re...meglátjuk.

Aurea mediocritas

(#9428) oddsmaker


oddsmaker
tag

Sziasztok!

Szeretnénk tisztázni a Konzolvilágról kialakult képet, amire az egyik (remélem) leendő vásárlónk hívta fel a figyelmünket, aki lemondta a rendelést azzal az indokkal, hogy "sok rosszat hallott rólunk".

Először is bemásolnám a válaszlevelet:

[I]"Kérlek fejtsd ki, milyen forrásból és milyen tekintetben hallottál rosszat rólunk.

Akár E-mailen, telefonon, személyesen is tudunk konzultálni, komolyan érdekel minket. Alapvető filozófiánk, hogy tőlünk elégedetlen vásárló nem távozhat, ennek ellenére nem állítom hogy emberi halandók lévén nem hibázunk. Mi is arra törekszünk, mint alapesetben mindenki hogy egyre jobban ki tudjuk elégíteni a vásárlóink vásárlási szükségletét, legyen az egy 900 Ft-os fólia a konzolodhoz vagy egy 69.990-Ft-os PS3 konzol modell.

Ha elvesztetted bizalmadat az üzletünk felé így látatlanban azt sajnálom, ha befáradsz a boltba szívesen tájékoztatunk a termékről, megmutatjuk, hogy teljesen új, kifogástalan állapotban vannak (Ha esetleg ettől félnél).

Várjuk válaszod, megkeresésed

Üdvözlettel:

Kristóf Antal - Konzolvilág Marketing Manager - 06-20/xx[/I]

1. "Én már kétszer befürödtem velük" - hamisított Controller & használt Xbox 360.

Ezzel egyetlen egy probléma van, hogy nem foglalkozunk használt termékekkel, illetve minden termékünk vagy külföldi hivatalos disztributortól, vagy a magyar Microsoft nagykereskedésből származik (BSC).
Remélem csak összekevertél minket egy hasonló nevű konzol bolttal, mivel a használt gépről való állításod alaptalan.

A hamisított kontroller forgalmazó céggel azóta megszüntettük a kapcsolatot, és jelentettük az anyacég felé. Azóta is kizárólag a hivatalos márkakereskedéssel állunk kapcsolatban, egyenes ágon.

2. 80 GB-os PS3 , akinek mentés volt a PS3 konzolán. Azóta is érdeklődünk a német Sony-nál, hogy történhetett ilyen, sem megerősítést, sem cáfolatot nem tudtak adni hogy ők használták a gépet.

---

Mi minden esetben a vevő előtt bontjuk ki a terméket, amiről mindig videofelvétel készül. A futárfeladásnál is videofelvételen megtalálható minden olyan információ, ami bizonyítja hogy ott bontottuk fel, és csak leellenőriztük a tartozékokat, beletettük a garanciához elengedhetetlen papírokat.

Azért állunk a német Sony-val kapcsolatban, mert ők minden esetben cserélik a gépeket (még ha néha ez egy picit hosszadalmasabb is, 1-2-3 hét), a magyar Sony pedig Szlovákiába küldi őket javíttatni.

Elégedetlen felhasználók meg sajnos mindig voltak, vannak, és lesznek is. Magyarországon élünk, nem ritka a rágalmazás, és a konkurencia felnyomása. Minket az elégedett felhasználók igazolnak, valamint az, hogyha valaki bejön a boltunkba minden esetben cáfolatot kap az internet (arc nélküli) pletykáiról.

Üdvözlettel: Kristóf Antal - Konzolvilág

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#9429) spacer válasza oddsmaker (#9428) üzenetére


spacer
aktív tag

Tehát valószinüleg akkor hazudtam. :)
Nem volt használt a box, csak a doboza volt az, amit egy óráig kellett keresgélni, mert valszeg a kutya seggéből kellett kihúzni, mert úgy nézett ki. Arról nem is beszélve, hogy a telefonon egyeztetett ár, ami Jasperes boxra volt lebeszélve, drágább lett mire odaértem, és a Jasperes gép átalakult Falconra, ha jól emlékszem...
Félre ne értsél, nem akarlak titeket rágalmazni, értem én, hogy védeni kell a mundér becsületet, de ez így volt, ez tény, aztán mindenki azt hisz amit akar, én csak a tapasztalatomat mondtam el, és itt befejeztem a vitát, mert én úgyis Á-t mondok, Te meg B-t, és nem hiszem, hogy bármelyikünk megfogja változtatni a véleményét.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#9430) oddsmaker


oddsmaker
tag

Részünkről is tisztáztunk mindent.

Üdvözlettel: Konzolvilág

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#9431) TeeBeee


TeeBeee
tag

Én nem egészen 1 hónapja vettem a PS3 Slim-et a Konzolvilág-ból. Bontatlan doboz, full origin minden, csatolt garancialevél. A kiszállítás késett egy napot, de ezen kívül nem tudok rosszat mondani.
Az, hogy valakinek konfliktusa van egy adott eladóval, vagy nem szimpatikus neki, vagy nem jól, becsületesen végzi a munkáját, azért még nem lehet egy egész boltot hibáztatni. Igaz, hogy a cégvezetés dolga, hogy megfelelő embereket alkalmazzon.
Az én személyes tapasztalataim jók voltak (korábban már írtam ezt), más/másoké pedig nem...ennyi.

(#9432) MrPG8 válasza TeeBeee (#9431) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Tehát US-es accountom van. Ugye most van nemrég óta ez a video store. Namármost régebben (kb 1 hete), még bele tudtam menni, de amikor például 1080ps Wolverinet, hogy mennyibe kerül, de kiírta,hogy az én accountommal nem tudom megnézni. Aztán ma megint megpróbáltam, és már be se tudok lépni, mert kiírja hogy az én országomban/régiómban nem elérhető a cumó. Ez nálatok is így van? Ha igen, akkor sírni fogok... :B :O

(#9433) Gebriel válasza TeeBeee (#9431) üzenetére


Gebriel
veterán

Részemről is teljesen rendeben van a Konzolvilág.
Vásároltam tőlük már PS3 és Xbox360 is

[ Szerkesztve ]

(#9434) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

Enyém is eredetileg onnan van. Előző tulaj nem mondott negatív dolgot, új ps-t kapott új dobozban.

Üdv: Laca

(#9435) nike_


nike_
addikt

Milyen autós játékot ajánlanátok megvételre? Kéne már valami jó féle.. Mert MGS4-et már TBE-n lassan kipörgetem, GTA IV is megvolt, Unchartedot 3x kipörgettem, Fifa még okés :) Valami autós game kéne.

(#9436) Gebriel válasza nike_ (#9435) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha tetszett az MGS4 az Metal Gear Online-t érdemes lenne kipróbálnod :K ;)
Autósjáték: Need For Speed Shift :))

[ Szerkesztve ]

(#9437) MrPG8 válasza nike_ (#9435) üzenetére


MrPG8
aktív tag

nfs shift, GT5 Prologue most hirtelen ezek jutottak eszembe, de biztos van még pár jó!

(#9438) oddsmaker válasza nike_ (#9435) üzenetére


oddsmaker
tag

Shift és Grid is kiváló választás. Grid szinte minden magazinban etalonnak számít, egyik személyes kedvencem :) Real szimulátor.

Shiftet pedig inkább akkor ajánlom, ha kevésbé vágysz valóságközeli élményekre.

Jaaa, majdnem elfelejtettem:

Colin McRae Dirt 2, méltó a Colin sorozatokhoz, én most ezt csapatom!

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#9439) nike_ válasza Gebriel (#9436) üzenetére


nike_
addikt

MGO-nak az update-jére kb. 30 percet vártam, el se kezdte leszedni... :DDD

(#9440) skylinelaca válasza nike_ (#9439) üzenetére


skylinelaca
senior tag

gt5 pro-t még egy ideig játszhatod, azután eladhatatlan lesz :)

szerk: Pontosan ezért :)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#9441) oddsmaker


oddsmaker
tag

Főleg hogy nemsokára jön a full verzsön :)

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#9442) MrPG8 válasza oddsmaker (#9441) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Hát azért fél év az elég sok idő... :(

(#9443) nike_ válasza oddsmaker (#9441) üzenetére


nike_
addikt

2010-ben :( Pedig már nagyon várom.

(#9444) oddsmaker


oddsmaker
tag

Kedves Sony kitolta, pedig december elejére ígérték :(

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#9445) skylinelaca válasza nike_ (#9443) üzenetére


skylinelaca
senior tag

az lesz az első game amit tuti h a megjelenésekor megveszem...

Üdv: Laca

(#9446) oddsmaker


oddsmaker
tag

Én Uncharted 2-re pályázok most. Kölnbe játszottam vele, besza behu a játék ! :D

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#9447) TeeBeee válasza skylinelaca (#9445) üzenetére


TeeBeee
tag

A GT5 kötelező darab lesz nekem is :) ...pláne hogy van hozzá egy Logitech G25-öm.
Amúgy még a prologue-al sem játszottam, igaz hogy ez szimulátor?

(#9448) oddsmaker


oddsmaker
tag

Igaz, és nagyon teccetősre sikeredett. Nekem 1 dolog nem tetszett, h nem törik a járgány...

kiégett exgamer vissza a való Életbe

(#9449) MrPG8 válasza oddsmaker (#9446) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nekem is megvan a beta demo, és télleg fasza lesz, grafikán is csiszoltak egy csöppet. Jó lesz, de 13kért nem hinném hogy megveszem... Majd ebayről 10ért... Pár hetet meg tudok várni :)

[ Szerkesztve ]

(#9450) skylinelaca válasza oddsmaker (#9448) üzenetére


skylinelaca
senior tag

Gt sorozat sose arról szólt h össze -vissza zúzzuk a járgányt :D , bár érdekes h a 1 vagy a 2 ben volt egy funkció amit be lehetett kapcsolni .. Damage, de semmi változás nem volt... egyedül a GT3 maradt ki nekem , mert mire lett Ps2-m addigra volt gt4

Üdv: Laca

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.