Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) bozsik84 válasza DM-Fan (#8498) üzenetére


bozsik84
tag

az a baj, hogy a sima ethernet kábel nem "pattan be" a helyére, nem érzékeli a gép, hogy be lenne dugva a kábel, szóval itt kezdődik a probléma,pedig nem vagyok teljesen amatőr a pc-met is meg tudom szerelni ha kell...

a korábbi tulajnak vmi Mac adress van beállítva, na mindegy majd még próbálkozom...

psn id: zsonom

(#8502) szasanyi válasza bozsik84 (#8501) üzenetére


szasanyi
félisten

Mivel szabvány méretű és kialakítású csatlakozóról - és kábelről - van szó, sztem 3 dolog lehetséges: hibás a csatlakozó (deformált, sérült, stb.), ue. lehet a PS3 LAN csatlakozójával, vagy esetleg mégsem megfelelő csatlakozóval ellátott kábelt akarsz beledugni. :U

(#8503) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Van olyan progi ps3-ra ami internetezésnél minden oldalt megtud nyitni? Még java oldalakat is...
Vagy pl iwiw-et....

[ Szerkesztve ]

(#8504) DM-Fan válasza bozsik84 (#8501) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Akkor valami az aljzattal lehet, vagy tényleg rossz kábellel próbálkozol.

A MAC-address nincs "beállítva". Minden hálózati kommunikációra képes eszköznek (így a PS3-nak is) van egy gyárilag beégetett MAC-address-e. Ez olyan, mint az autóknál az alvázszám. Ha a router-edben be van állítva a MAC-address szűrés, akkor meg kell nézned a PS3-ad MAC-address-ét és hozzá kell azt adnod a router-ed setup-jában levő kivétel listához, máskülönben nem fogja engedni a PS3 felé a forgalmat. Ha közvetlenül kötöd a netre a PS3-at, akkor ezzel nem kell foglalkoznod, ezért írtam korábban, hogy próbáld közvetlenül a netre kötni.

Get Moded!

(#8505) DM-Fan válasza B-L-A-C-K (#8503) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nincs. Ezt max. akkor tudod megtenni, ha feldobsz rá egy Linux-ot és annak a saját böngészőjével netezel. Az XMB web-browser-ének még van egy-két gyerekbetegsége, de firmware-frissítéskor szokott olykor új feature-öket kapni, bízzunk benne, hogy fejlesztik továbbra is.

Get Moded!

(#8506) B-L-A-C-K válasza DM-Fan (#8505) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Értem. Hásználtad már amugy a linuxot rajta?

(#8507) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Érdekelne valakit Mirrors Edge? Új, bontaltan, fóliás, jövő héten lesz meg. 4500ft :)

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#8508) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Egy pár kérdésem lenne:

-A nevemet (ami a játékokban is megjelenik) meg lehet e változtatni regelés után? (ha igen hogy?)
-Képeket telefonról tudok küldeni ps3-ra bluetotth-on keresztül? (ha igen hol tudom csatlakoztatni)

Válaszokat előreis köszi... :R

[ Szerkesztve ]

(#8509) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#8508) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Meg ha elfelejtettem a jelszavamat hogy kérhetek másikat?

(#8510) Peat;) válasza szasanyi (#8441) üzenetére


Peat;)
veterán

Call of Juarez: Bound in Blood fps-nek. A tps nemtom mi, ha hátát látod emberkének akkor star wars force unleashed pl. ezek multi címek ha jól tudom.

(#8511) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#8509) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez megvan...

(#8512) szasanyi válasza Peat;) (#8510) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, köszi. Az első nem jött be (PC-n), a másik megvan. :)

(#8513) DM-Fan válasza B-L-A-C-K (#8508) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Linux-ot nem használtam még rajta (nem őrültem meg), de BaliJack-nek van tapasztalata ez ügyben, olyan 1-1,5 hete írt itt pont a legfrissebb PS3-as linux-élményeiről.

A nevedet tudtommal csak új account létrehozásával tudod megváltoztatni.

Legjobb tudomásom szerint a PS3 Bluetooth-ja csak headset-ek kezelését, meg a Bluetooth-os távirányító kezelését támogatja, a fájl-mozgatást nem. Csatlakoztatni még tán tudnád is a telefont, de messzire nem mész vele: Settings - Accessory Settings - Register Bluetooth Device tudod megtenni emlékeim szerint.

Jelszavamat még nem sikerült elfelejtenem, így nincs tapasztalatom arról, hogy lehet-e újat kérni és ha igen, akkor hogyan.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#8514) B-L-A-C-K válasza DM-Fan (#8513) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Köszi a gyors választ.... :R

(#8515) Thuglife


Thuglife
senior tag

Sziasztok!

Ne haragudjatok ha már nem az első vagyok aki a segítségeteket kéri de sajna semmi időm végigböngészni 8000 hozzászólást...
Szóval nemrég vettem egy ps3-at és szeretnék a laptopomról átmásolni bluray filmeket a ps merevlemezére, de már próbálkoztam LAN kábellel, meg wifivel is de sehogy nem megy! Hogyan oldható meg a legkönnyebben?

Előre is köszi a segítségeteket!
Üdv

(#8516) szasanyi válasza Thuglife (#8515) üzenetére


szasanyi
félisten

Playstation media serverrel próbáltad? Itt és itt is olvashatsz róla.

[ Szerkesztve ]

(#8517) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Nem akar fellépni a netre, pedig a netem az jó, erra a hibára hivatkozik: "An error has occurred.You have been signed out of PlayStation_Neteork. (80710092)"

Valakinek valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#8518) szasanyi válasza B-L-A-C-K (#8517) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem tud bejelentkezni a PlayStationNetework-re, valszeg rossz a beállított PSN ID - gondolom a böngésző megy, mert akkor ez is azt támasztja alá. :U

(#8519) B-L-A-C-K válasza szasanyi (#8518) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen a böngésző az megy, de érdekes regem is van de nem akar belépni 1ikel sem....

(#8520) szasanyi válasza B-L-A-C-K (#8519) üzenetére


szasanyi
félisten

E szerint csak azzal a PS3 ID-vel lesz gond. A regelést te csináltad? A megadott cím valós?

(#8521) Gebriel válasza B-L-A-C-K (#8517) üzenetére


Gebriel
veterán

Indítsd újra a rutert vagy a modemet....

(#8522) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na magátol megjavult, nem tudom mi lehett a gond, jelszót cseréltem pár órája, lehet azt elenörizték...

(#8523) MAXIMIZE válasza B-L-A-C-K (#8519) üzenetére


MAXIMIZE
tag

Ez a probléma nálam is elő szokott fordulni órákig nem tok felcsatlakozni a PSN-re aztán hirtelen magától simán csatlakozik, régen 2 naponta tette ezt (persze a böngésző simán ment végig) az utóbbi időben szerencsére egyre ritkábban, nem tudja valaki ennek az okát véletlenül?[P:J][/P]

(#8524) B-L-A-C-K válasza MAXIMIZE (#8523) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor biztos psn szervere sz@rakodhat...

(#8525) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

sziasztok! Ma mennék át haveromhoz ps ezni egy kicsit, van neki full hd-s tv je, de valami HDMI DVI kábele van, keresésnél sokat láttam azt h ez a monitorokhoz van, szóval akkor ezt a hd tv hez nem lehet használni, úgy hogy hdben játszunk?

Üdv: Laca

(#8526) szasanyi válasza skylinelaca (#8525) üzenetére


szasanyi
félisten

Így van, mivel az átalakító nevéből is adódik, hogy HDMI csatlakozót (ez megy a PS3-ba) átalakítja DVI csatira (ez van a kábel másik végén, ami a monitorhoz megy). Ezt azért találták ki, hogy az user PC monitorral is használhassa a PS3-at. De miért ilyet vett a normál HDMI csatlakozó helyett, ha van HD Tv-je? :F

(#8527) skylinelaca válasza szasanyi (#8526) üzenetére


skylinelaca
senior tag

foggalmam sincs, neki nincs ps3ma, nemtudom h mihez használta, Media ba mennyibe kerülhet egy hdmi kábel? vagy ilyen helyen , mert az útba esik és gyorsan kellene :F

Üdv: Laca

(#8528) szasanyi válasza skylinelaca (#8527) üzenetére


szasanyi
félisten

Mivel ott valszeg az egyik legdrágább, ahol kapni lehet, olyan 4k körülire saccolom. :D A lényeg, hogy a hossza jó legyen, a márkaneve és a csatlakozó színe nem számít.

(#8529) DM-Fan válasza szasanyi (#8528) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

2 eFt-ért is szokott lenni a MM-ban HDMI kábel. Sima Hama, 2 méter hosszú, Category 2-es, a célnak teljesen megfelel.

Get Moded!

(#8530) szasanyi válasza DM-Fan (#8529) üzenetére


szasanyi
félisten

No, akkor azt Hama meg kell venni, mert MM viszonylatában szinte ingyé' van. Én általában 2 dologért megyek oda: ha vmi kell, és a vásárlás előtt meg szeretném nézni (megfogni, esetleg kipróbálni), és unalmamban szétnézni majd szörnyülködni az árakon. :D
Néhány akciós holmin kívül biztosan olcsóbb, ha máshol veszem ugyanazt, így sokat nem vásárolok ott. Különösen igaz ez a PS3 játékokra és kiegészítőkre, azok szó szerint horror áron kaphatók a MM üzleteiben. Már többször elgondolkodtam rajta, ki az az elvetemült, aki (lehet, hogy célirányosan!) oda megy és vesz PS3 gamet 18k-rét, DS3 kontrollert 16k-ért, esetleg PS2 gamet 6-8k-ért, stb., stb. :U

(#8531) skylinelaca válasza szasanyi (#8530) üzenetére


skylinelaca
senior tag

nekem van olyan ismerősöm aki megrögzött , "hivatalos helyen vásárolok" mániás. Mediaba jár, mindent ott vesz, simán kivárja míg összejön neki rá a zsé. neten sztem minden olcsóbb :) DM-Fan: köszi, akkor már tudom hova megyek :))

Üdv: Laca

(#8532) szasanyi válasza skylinelaca (#8531) üzenetére


szasanyi
félisten

Váljék egészségére! Nálam meg az a lényeg, hogy ugyanazt NE drágábban vegyem meg, csak mert XY üzletből van.

(#8533) B-L-A-C-K válasza szasanyi (#8530) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ami akcióban van ott az tényleg jó áron van, de amugy egy rablás...:)

(#8534) sbiii


sbiii
csendes tag

Hi,

Valaki nem tudja hol lehet legolcsóbban beszerezni eredeti PS3 játékot? Külföldi behozatal nem játszik, ebay, ilyesmi.

Alright, let's have some... fun.

(#8535) Gebriel


Gebriel
veterán

Itt :D

(#8536) szasanyi válasza B-L-A-C-K (#8533) üzenetére


szasanyi
félisten

Most voltam ott, mert SENSEO kávéfiltert akartam venni (amit egyedül ott lehet venni, persze most nem volt), és kiderült, hogy (nagyon) rosszul emlékeztem a korábban említett példákra: Killzone 2 pölö 19.990 HUF, a DS3 kontroller 22.990 HUF :Y Miért lenn ez drága? ;]

(#8537) B-L-A-C-K válasza szasanyi (#8536) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Remélem nem hagytad ott ennyi pénzért... :D

(#8538) Def26 válasza szasanyi (#8536) üzenetére


Def26
félisten

Budaörsi Auchanban is van filter. Ha arra jársz érdemes benézni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8539) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

szóval, megosztom a tapasztalataimat veletek :D megvetttem a hama hdmi kábelt, 1.25 hosszu, 1995 huf-ért. a problémám annyi hogy: nemtudom h ez beállítás kérdése e , de a gt5 pro, és a gta 4 nél az élsimítás teljes hiányát fedeztük fel. úgy is kifejezhetném h a élek recések voltak :) egy panasonic viera full hd-s tv-n játszottunk. gyönyörű volt minden de az élsimi nem ártott volna. egyébként láttam a hdmi kábelek közt olyan amire az volt irva 29.990 huf. ez mit tudhat? mert a hdmi kábelek között volt.

szerk: a DS3 kontroller alatt azt érted ami jár a géphez? ez a Dualshock 3 sixais-t?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#8540) szasanyi válasza Def26 (#8538) üzenetére


szasanyi
félisten

OK köszi... az elég közel van. :D

(#8541) DM-Fan válasza skylinelaca (#8539) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Sajnos vannak olyan játékok, amelyeken erősen látszik az élsimítás hiánya. Mondjuk spec. a GT5P pont nem ilyen, szóval lehet, hogy rosszul állítottátok be a PS3 kimeneti felbontását. A GT5P pont tud 1080p-t, szóval engedélyezni kell a PS3 beállításaiban és szerintem úgy nem lesz recés. Én is Panasonic plazmán tolom a PS3-mammal.

A 30 eFt-os HDMI kábel gyakorlatilag parasztvakítás. Persze vannak jó minőségű kábelek, de itt a digitális átvitel miatt sokkal kevesebb jelentősége van, mint az analóg jelátvitelnél volt. Főleg nagyobb távolságra érdemes jobb kábelt venni. Ilyen célra (TV és a PS3/DVD/Blu-Ray közé) bőven elég egy sima mezei HDMI kábel is. A lényeg, hogy Category 2-es legyen, oszt jónapot, semmi különbséget nem látnál a drágább kábellel sem.

Get Moded!

(#8542) Gebriel válasza skylinelaca (#8539) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem az csak 2990ft :U

(#8543) skylinelaca válasza Gebriel (#8542) üzenetére


skylinelaca
senior tag

nem , nem annyi volt, azért vak nem vagyok,

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#8544) PhoenixK válasza Gebriel (#8542) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nem, vannak 30k+ Ft-ért is kábelek.Viszont egy átlag 2-3m-es kábelért még a legjobb árnyékolt típusból is max 10k a reális!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#8545) Gebriel válasza PhoenixK (#8544) üzenetére


Gebriel
veterán

Igen, utána néztem én is. franc sem gondolta volna :D

(#8546) B-L-A-C-K válasza Gebriel (#8545) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én meg nem régen ezt nem gondoltam volna de mégis van...:)

(#8547) don_peter válasza B-L-A-C-K (#8524) üzenetére


don_peter
senior tag

Tuti hogy a PSN szarakodik mert mostanság nekem is elég sokszor dob vissza csatlakozási hibaüzenetet...

Játszik valaki Warhawk-al?
Soha nem hallok magyarokat beszélgetni game közben...

[ Szerkesztve ]

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#8548) B-L-A-C-K válasza don_peter (#8547) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jaja már én is rájöttem...

(#8549) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

nekem nincs problémám a PSN el... állandóan fennvok , nem dobál le , annyi a változás h kb 2 héttel ezelőtt gyorsabban jelentkezett be, most várni kell egy 15-20 mp et h bejelentkezzek

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#8550) PhoenixK válasza skylinelaca (#8549) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ma minket is kidobott egyszer a PSN-ről.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.