Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) wrathchild


wrathchild
tag

Hello!

Álmodtam a dolgot, van van/lesz (pl.GT5) olyan atós gáme, ahol lehetőség van száguldozás közben egy rossz manőver (pl. nem találtam el a gyalogost) :) után rögtön visszapörgetni az időt pár másodperccel, majd vissza a jövőbe és folytatni a száguldást az immár helyesen végrehajtott manőver (eltalálva a gyalogost) :) után?

(#9502) Dexar007 válasza wrathchild (#9501) üzenetére


Dexar007
veterán

Te most miről beszélsz ? :DDD Én nem tudtam felfogni.

Give me your cum,bull!

(#9503) BaliJack válasza wrathchild (#9501) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Grid :).

(#9504) manutdzoli válasza AXisBOLD (#9498) üzenetére


manutdzoli
senior tag

Már nekem se fagy :)

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#9505) MrPG8 válasza bordi10 (#9500) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Az nekem is hiányzik. Ameddig benne volt olyan természetes volt. Megnyugtató volt, hogy tudtam nem xboxon játszom. :DD Most meg helyette 5mp sötétség van... :(

wrathchild: Igen, a Gridben lehet időt visszaforgatni. Csak gyalogosokat nem találsz a pályán tekeregve...

[ Szerkesztve ]

(#9506) bordi10 válasza MrPG8 (#9505) üzenetére


bordi10
senior tag

Szerintem addig nem is fog a logó visszakerülni, amíg nem jönnek ki az első, új logóval megáldott gémek(mármint a dobozon)..asszem az Uncharted2 lesz az első ilyen.. :) .

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#9507) Sundesz


Sundesz
őstag

Egy kis érdekesség a GT5-ről, ezen a képen a "Mi Autónk" látható (magyar rendszámmal): [link] :)

Hörcsög Powa'

(#9508) wilddog


wilddog
tag

Most ezen egy kicsit elgondolkodtam:
45 ezerért már lehet használt Ps3-at venni, az már nem is rossz ár érte . :K
40 GB-os verziójut(régebbi modelt).

[ Szerkesztve ]

(#9509) Paarthurnax válasza Sundesz (#9507) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

GT5-ről láttam egy videót pár napja ami az autó törését akarta megmutatni, de inkább komikus volt, mint hiteles. Egy Ferrari csapódott a beton falak között és csak a dukkózás sérült semmi más. Remélem ez csak vmi rossz vicc volt és nem ilyen lesz a végleges, mert akkor inkább ne is rakjanak bele sérülést. Mint valami régi NFS. :((

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#9510) wilddog


wilddog
tag

45.000-ért megéri, nem?

(#9511) AXisBOLD válasza Sundesz (#9507) üzenetére


AXisBOLD
addikt

szép képek, így már versenyezhet a Shift-el.

wilddog: 45-ért persze hogy megéri, ha tökéletesen működik! hány esztendős/hónapos? ki tudod próbálni?

Aurea mediocritas

(#9512) Sundesz válasza Paarthurnax (#9509) üzenetére


Sundesz
őstag

Láttam én is, de sajnos sokat nem fog fejlődni, a gyári autókon csak hopradások és festéksérülések, míg a versenygépeknél már leszakadó alkatrészek is lesznek (ezt Yamauchi mondta). Mindenesetre én GRID szintű törést vártam volna, de végül is a GT-ben nem ez a cél. Ettől függetlenül hatalmas játék lesz.

Hörcsög Powa'

(#9513) wilddog


wilddog
tag

Még csak tervbe van véve, de feltett szándékom, hogy előbb-utóbb vegyek egyet, de mindenképpen használtat szeretnék venni, mert sokkal olcsóbb. Bár attól félek, hogy javított, vagy hibás gépet sóznak rám. Álltólag egyre többen vesznek majd új slim-et és így egyre több használt vastag Ps3 lesz a boltokban, én majd ezekre vadászom. Csak a zsét kell összegyűjtenem. Tavaly adták ki a Viking : Battle for Asgard játékot, a nagy csatáknál, mikor olyan 200-300an lehetnek a csatatéren az x360-omnál már rendesen diafilm az egész.
És ez mégcsak egy tavalyi játék amit a Sega adott ki. Tudom, hogy a Ps3 ennél sokkal többet tud és , hát szóval kéne egy. Illetve a régebbi fajta, mert az viszi a Ps2 gameket is + még az irányítója is jobban tetszik. Valaki azt állítja, hogy "hát ugyanannyit tud a 2 gép éshogy semmi különbség nincs a kettő között". Szerintem nem igaz.

(#9514) Sundesz válasza wilddog (#9513) üzenetére


Sundesz
őstag

Csak az első szériás, 60GB-os modell viszi a PS2 gameket, a többi nem. Az irányító meg teljesen ugyanaz minden PS3 esetében (rezgést leszámítva).

Szerintem csak az optmalizáláson / hozzáértésen múlik, hogy hogyan fut egy adott cím a gépen. PS3-on is van sok csapnivaló multiplatform cím, ami szaggat. Szóval X360 nem rosszab semmivel sem a PS3-nál játékteljesítmény szempontjából (az exkluzívok viszont megmutatják a gép igazi erejét, gondolok itt az Uncharted 2-re vagy a GT5-re).

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#9515) cilo9 válasza wilddog (#9513) üzenetére


cilo9
aktív tag

Csak a 60gb-os változat viszi a PS2 játékokat. az viszont régebbi gyártástechnológiával készült, mint a 40-es. Jobban melegszik, kicsit hangosabb a hűtése és nem nagyon kapni már használtat sem. Viszont van benne kártyaolvasó, plusz két USB port.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Cilo

(#9516) Rodrigo


Rodrigo
tag

Sziasztok, lenne egy kérdésem. Hallottam arról, meg videót is láttam, hogy PS3-ra vaalmilyen linuxot telepítettek és müködik rendesen mint egy PC. Na most ez tényleg igy van? Ha pl rárak(at)ok egy linuxot, akkor ugyanugy tudok szöveget szerkeszteni, netezni, doc, xml, pdf fájlokat megnyitni? És esetleg nyomtatni? Szkennelni? nem tudom hány usb port van a gépeken, de usb port replikátor müködik a ps3-nál?

Előre is köszönöm a választ és segitségeteket. Szivesen kiváltanám a PC-met egy PS3-ra, hiszem PC-n a fent felsoroltakon kivül nem csinálok mást, játékra meg kcisit zsebbe kell nyulni PC esetében.

Szép napot mindenkinek!

(#9517) bordi10


bordi10
senior tag

Akit érint: NFS Shift demó a store-on most csütörtökön!
2 pálya + 4 verda + 1 unlockolható Pagani Zonda :Y

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#9518) MrPG8 válasza Rodrigo (#9516) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Igen, lehetséges. Bár nekem nem igazán jött be a linuxos megoldás. (De csak azért nem, mert én filmnézésre akartam használni, hát arra nekem személy szerint nem jött be.) Igen,ugyan azt tudod rajta csinálni, mint amit egy PC-re telepített linuxal.
További leírást ITT találsz, hogy mit hogyan kell csinálni. :R

(#9519) Paarthurnax válasza cilo9 (#9515) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Nekem ilyen első szériás 60GB-os modell van. Viszi a PS2 játékokat, 4db USB port, kártyaolvasó. Igaz, hogy meleg és hangos, főleg nyáron, de eddig semmi gondom nem volt vele, hibátlanul bírja a strapát, pedig nyáron itt negyven fok is sokág megmarad.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#9520) Dexar007 válasza Paarthurnax (#9519) üzenetére


Dexar007
veterán

Nekem is még a régi dagadt ps3 van...: ( ( vagy legyek büszke rá? :) )
Elég hangos tud lenni de még gond nem volt vele , amikor vettem (asszem két éve) akkor még 120-at fizettem érte pedig "használt" volt.
Garancia/blokk a dobozban : új ára 169.990Ft vagy mennyi volt ... :B

Give me your cum,bull!

(#9521) szasanyi


szasanyi
félisten

Nekem még meg van UDF ami nagyon tetszett, és az előzetes infók alapján biztosra vettem, hogy a 2. rész sem lesz csalódás. Itt egy teszt, ami megerősíti ezt a feltételezést, sőt... úgy tűnik, hogy az Uncharted 2: Among Thieves túltesz a legoptimistább elképzelésen is. :) Már csak azt remélem, hogy a God Of War 3 picit ezen is túltesz. :K

(#9522) MrPG8 válasza szasanyi (#9521) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Én épp most néztem 30 perce ezt a tesztet. Hát az a valaki aki tesztelte játszani nem tud... Vagy csak lassítva volt :D :D
Bár ha mindenki azt mondaná hogy nagyon gagyi, béna. Engem az sem érdekelne... Úgy is megveszem akkor, amikor a nekem megfelelő árszinten be lehet szerezni!

[ Szerkesztve ]

(#9523) AXisBOLD válasza szasanyi (#9521) üzenetére


AXisBOLD
addikt

:Y nagyon komoly!

Aurea mediocritas

(#9524) bordi10


bordi10
senior tag

UK Store-on a publikus UC2 multidemo!!!!!!!!

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#9525) Tomazoe


Tomazoe
tag

[link] Ez a játék mindent ütni fog!!

(#9526) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

nem fogjátok elhinni h mikor fagyott ki a gépem.... :Y ... bekapcsolásnál, ma reggel, az új ps3 logo bejött és ki is fagyott

Üdv: Laca

(#9527) bordi10 válasza bordi10 (#9524) üzenetére


bordi10
senior tag

már a US store-on is ott pihen :C

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#9528) bordi10 válasza bordi10 (#9527) üzenetére


bordi10
senior tag

saját képernyőmentések...mert ilyet is tud :C

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#9529) AXisBOLD válasza bordi10 (#9527) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ilyenkor sajnálom hogy gyenge a wifi jelem :C és nem tudok letölteni.

Aurea mediocritas

(#9530) PhoenixK válasza AXisBOLD (#9529) üzenetére


PhoenixK
őstag

Szerintem drótozd be! Lehet, hogy nem szép a tekergőző "madzag", de a wifi problémád meg lenne oldva... :B

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#9531) AXisBOLD válasza PhoenixK (#9530) üzenetére


AXisBOLD
addikt

már rég megtettem volna ha lehet, de a drót nem megoldható. csak wifi.

Aurea mediocritas

(#9532) szasanyi válasza AXisBOLD (#9531) üzenetére


szasanyi
félisten

Még mindig nem tetted közelebb a WiFi routered a pS3-hoz? vagy fordítva... ;] Ez lehet bonyolultabb, de mindenképp jobb megoldás mint lemondani a netkapcsolatról/letöltésről.

(#9533) MrPG8 válasza bordi10 (#9528) üzenetére


MrPG8
aktív tag

A játék szebben néz ki mint ezek a képek. Vagy csak lehet a távolság teszi szebbé nem tudom. Bár lehet ha a TVn nézném a képet akkor szebb lenne! :)

(#9534) AXisBOLD válasza szasanyi (#9532) üzenetére


AXisBOLD
addikt

routert nem tudom közelebb tenni!, ps3-at sem, illetve nem is akarom, mert nagyon jó helyet találtam neki.

valamit a router jelerősségével kellene csinálnom, de kb már 3x tettem fel a wifis topikban a kérdést, amire Basznak válaszolni! vagy nem tudnak.

miszerint: van egy csőantennám, ami még annó Győrből(kb 40km) szedte a jelet. ha a megfelelő pigtail-el összekötöm a routerrel és a PS3-ra irányítom(kb 15m), akkor nőhet a jel erőssége? vagy azellen nem véd?

megvenném és kipróbálnám ,ha nem lenne 3-4k egy ilyen átalakító(pigtail).

Aurea mediocritas

(#9535) szasanyi válasza AXisBOLD (#9534) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem tudom, nem vagyok hálózati szakember. Bár nekem is az tapasztalatom, hogy e téren ő sem mindig brillíroznak. Amúgy nem biztos, hogy a router által sugárzott jel gyenge, hanem a PS3 WiFi-vételi képessége. Ezt úgy a "legegyszerűbb" kipróbálni, ha van egy kölcsön router, ami biztosan erősebb a tiednél. Persze ez sem egyszerű, de adott esetben kivitelezhető, és akár megoldásnak is jó lehet.

(#9536) jookomak


jookomak
őstag

hát én nem tudom, lecseréltem a rúterem egy jobbra (linksys wrt320n), de vhogy a ps3 wifivel lassabb vele, mint az előzővel. (vagy a store lett volna lassabb?) 30-as netem van, de vhogy a letöltés közbeni statisztikát nézve olyan 3-400 kilobájtot tud a 3 mb helyett.

(#9537) AXisBOLD válasza szasanyi (#9535) üzenetére


AXisBOLD
addikt

áthozza elég sok falon a jelet, úgyhogy nem az a baj, mert a PC, Laptop, PSP szépen fogja és valamikor a PS3 is. elég alaposan megvasalta a födémet annó fater és szerintem az zavarhat be.

másik, hogy a pc kb. 1 méterrel van a ps3 mellett, szal ugyan ott van. amíg nem cseréltem le a pc wifi kártya egyik antannáját egy erősebb 1.5m-es kábeles darabra, amit most a pc fölé tettem, addig az is alig fogta a jelet. magyarán az az 1 méret hiányzik, csak a ps3 esetében nem ilyen egyszerű.

ezek vannak: TL-WR941ND (080509 firmware), TL-WN951N + TL-ANT2405C

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#9538) skylinelaca válasza AXisBOLD (#9537) üzenetére


skylinelaca
senior tag

pedig a ps elvileg letöltés közben az neted maximálisan kihasználja! nekem maximum 950kb/s a letöltésem, és letöltésnél látom h minden mp ben eggyel több megát mega jön le szal nincs gond, nekem a 2 (router, ps3) kb 40 centire vannak egymástól de amikor a ps a másik szobában volt - köztük a fal kb 30 centi - ugyanúgy töltött maxon.

Üdv: Laca

(#9539) Dexar007 válasza AXisBOLD (#9534) üzenetére


Dexar007
veterán

15méterre van a ps3 a routertől? :F

Nekem kb 60méter plusz egy emelet plusz kb összesen 3méter fal , és így is 1mb/sec-el töltök kb..igaz 25/3-as netem van és a jelerősség csak 70%-os...de simán lehet multiban is játszani gond nélkül,mondjuk néha nem az igazi és persze jobb lenne ha egy szobában lenne a gép meg a router de az még nem igazán megoldható-hacsak nem akarok egy 25centis crt tvn játszani... :DDD

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#9540) AXisBOLD válasza Dexar007 (#9539) üzenetére


AXisBOLD
addikt

15m, de egy emetettel vagyis másféllel lejebb és ebben: egy agyonvasalt lépcsőfeljáró födém(mivel ott nem lehetett gerenda), 2 szobafal, egy "külső" házfal és még egy födém. kicsit bonyis lenne érthetően leírni, de legyen annyi elég, hogy a régi nyitott garázs lett beépítve és ott van a ps3 is, mindentől gondosan távol, kirekesztve és vastagon elfalazva :(((.

skylinelaca: ha a szomszéd szobában volna a router már nyerő lenne, de sajnos más a helyzet. nekem 2MB-os van, de csak 17-20%-ot lát a ps3.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#9541) szasanyi válasza AXisBOLD (#9537) üzenetére


szasanyi
félisten

Akkor nem tudom... ez valóban egy elég erős router. A router beállítások módosítása nem javított semmit?

(#9542) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Valakit érdekel egy Batman Arkham Asylum? annyi hogy a fólia nincs rajta, 1x volt a gépemben 10percre, 10k-ért vihető!

[ Szerkesztve ]

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#9543) AXisBOLD válasza szasanyi (#9541) üzenetére


AXisBOLD
addikt

a gyári firmware-vel fos volt, a már említettre firssítés után már jó volt. lehet kipróbálom a legújabbat, hátha...

jahh, a beállításokat nem piszkáltam.

Aurea mediocritas

(#9544) szasanyi válasza AXisBOLD (#9543) üzenetére


szasanyi
félisten

Pedig érdemes lenne kipróbálni a kiterjesztést, meg mittomén milyen beállítások vannak még, amik kimondottan a jeltovábbítást javítják. Ha jól emlékszem a doboz hátulján van is vmi képes illusztráció a technológiáról, amit tud a router, és javítja a távolságon, a nagytérben, és talán falakkal keresztezett jel útját, erejét. Én kipróbálnám, mert mit veszthetek? ;)

(#9545) eeXaa


eeXaa
addikt

...meg tudná nekem mondani valaki azt, hogy ugyanaz a játék mennyivel nagyobb a ps3 lemezen mint az xbox dvd-n, monjuk legyen a modern warfare ....?

(#9546) bordi10


bordi10
senior tag

USA store-ról tölthető a Shift demó!! :DD

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#9547) Edgeri válasza bordi10 (#9546) üzenetére


Edgeri
senior tag

Kösz! Este már szedem is, kíváncsi vagyok rá :K

Üdv, Edgeri

(#9548) MrPG8 válasza bordi10 (#9546) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Hogy az a játék mennyire nem jön be.... :)

Ne kövezzetek meg emiatt!!!! :B

[ Szerkesztve ]

(#9549) AND1 válasza MrPG8 (#9548) üzenetére


AND1
őstag

Már ketten vagyunk akkor.

Had kérdezzek már egy hülyeséget off-ban: regiztem vmelyik store-ban, de nem tudom, hogy uk vagy usa. Ki van írva? vagy honnan tudom meg? Ill. van japán is?

Egy régi PH-s.

(#9550) nike_ válasza AND1 (#9549) üzenetére


nike_
addikt

A Menüpontokból meg lehet tudni.

Azt hiszem az US store-on külön van olyan menüpont, hogy "Demos", míg a UK-n nincs ilyen.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.