Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) PhoenixK válasza Siera (#9750) üzenetére


PhoenixK
őstag

Egy kis segítség: http://www.edepot.com/playstation3.html

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#9752) f27 válasza Siera (#9750) üzenetére


f27
aktív tag

természetesen ez csak az én statisztikám!
az érdekessége az hogy szinte mindegyik az új frisítés után durogtak el! :((
amit érdemes még figyelembe venni az az hogy eddig a gépek 65-70%on mentek! most kijött a slim ami ugye már most padlón megy! az új frisítésel a gépek jelenleg 70-80% futnak a jobbik PS3 maknál a játékosok észrevehették hogy a venti dinamikusabban megy! a 60Gb változat szörnyű porszívó lett! a 80Gb é nem változott! :F nem tudom miért!
nos kíváncsi leszek hogy a következő frisítést hogyan oldják meg! külön lesz slim hez és a normál gépekhez frisítés? avagy mikor a sima gépet 100% futatják akkor a slim már 130% fog menni?
az igazat megvalva inkább 5db 40Gb hajtok szétt mint 1 db slimet vegyek :DDD rettenetesen kikopasztották a belét!
sőt amin meglepődtem,hívtak már páran hogy slimért cserébe nem e adnék egy rendes PS3 mat :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#9753) Siera válasza f27 (#9752) üzenetére


Siera
senior tag

slimért cserébe nem e adnék egy rendes PS3 mat
:DDD

Elég durva.Nem gondoltam volna,hogy az FW-vel összefügg a nagy halálozási statisztika.
Remélhetőleg a sony hamarosan készít valami javítást....

(#9754) DiVaD válasza f27 (#9748) üzenetére


DiVaD
senior tag

nem ez sima alap csomag volt még...de pont a 10centis verzió
Kép róla
Mind1. Használom amíg el nem rohad. :D

(#9755) f27 válasza DiVaD (#9754) üzenetére


f27
aktív tag

nyugi csak a fej fingik ki benne nagyátlagba! a duálfejes verzió van benne! ebbe még külön van a kék és a piros lézerdióda!egyszer megprobáltuk belerakni a KES-400 hejére ezt a KES-410 duálfejet.... hááááttt :B őőő kicsit kigyulladt :DDD a rohadék nem fogadja el a 400 loadert sem ! probálkoztunk javítási megoldást találni rá! de csak rendes fejcsere maradt!viszont lehet hamarosan megoldom a házilagjavítást a fejre ;] persze sony gondolt a profikra és ez a megoldás is csak a KES-410 tulajoknak hozhan némi kedvezményt! :K

(#9756) DiVaD válasza f27 (#9755) üzenetére


DiVaD
senior tag

Hát már 1 éves a gép, de akitől vettem annak volt összesen 1 játéka hozzá meg alig használta... Most max. a CoD-ot nyomom rajta, elvoltam eddig a PSNes játékokkal. :B :D

Akinek esetleg Ridge Racer-re fáj a foga :U

(#9757) AXisBOLD válasza f27 (#9755) üzenetére


AXisBOLD
addikt

dejó :DD nekem is a lan dugó van alul :C aztán hdmi...

nem gondoltam volna a vétel előtt hogy ilyenekre is figyelni kell. hát azért nem egy xbox(red ring of dead), de a sony is sokat romlott a minőségben, pl ps2 óta.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#9758) skylinelaca válasza bwoay (#9749) üzenetére


skylinelaca
senior tag

US-en is fent van/volt, most nem tudom h fennvan-e még, én onnan szedtem le. nemsokat játszottam vele csak kipróbéltam ... az én érzékeny lelkem már az 5. percnél megadta magát szal nem is játszottam vele többet :D

Üdv: Laca

(#9759) f27 válasza AXisBOLD (#9757) üzenetére


f27
aktív tag

nekem nemlétező PS3 mam van :DDD tükrös króm előlap 160Gb vinyával :) egy brutálkusban lévő venti dolgozik a kicsikébe:) szal ha netán letöltögetnék a gépre alvás közbe semmit nem lehet hallani a gépből :DDD
az hogy mire kell figyelni vásárlás előtt nehéz megmondani! senki sem tudta hogy van külömbség két azonos gép között!az hogy nálam ez a statisztika bukott ki az egy dolog!
a másik verziós is tökéletes gép csak azok buknak ki mostanában! ez abból is lehet hogy ezek voltak az első szériás gépek még! tesztalany lézerfej volt bennük stb...a mostani 40Gb már másképp néz ki a belseje is mivel ezt a verziot adják 40-80-120Gb változatnak is! :R csak a dobozára van más írva! és a naív emberek kifizetik érte a több pénzt merthogy az jobb gép :DD

(#9760) bwoay válasza skylinelaca (#9758) üzenetére


bwoay
nagyúr

egy pillanatig se gondold, hogy én leállnék ilyesmivel játszani egyedül! :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#9761) BaliJack


BaliJack
aktív tag

A mai napi Playstation akciók a thehut-on: katt.

(#9762) Paarthurnax válasza AXisBOLD (#9757) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

En sem gondoltam, hogy ennyire nyugos lehet egy PS3. Amikor 2007ben megvettem nem tartottam ilyen hibaktol, de akkor ezek szerint szerencsem van, mert soha semmi baja nem volt (kopp-kopp). Japanban vettem es a gari nem is lett volna ervenyes itt.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#9763) AXisBOLD válasza f27 (#9759) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nem igazán értettelek :F

ha jól értem akkor első szériás gépem van 80-as vinyóval, vagy mivan? mert az is érdekes, hogy kb 1 hónapja vettem és nem egy eldugott kis boltban, ahol nincs pörgés és csak "100" éve a polcon álló ps3-at lehet csak beszerezni, vagy totál egyszerre ment a két széria? amúgy Saturn Győr és uncharted+GT5 proluge játékokkal vettem.

BoGyesz_24: hát ja, eszembe se jutott olyasmi hogy egyáltalán elromolhat. japánban :Y, átugrottál Sydney-ből? :P

Aurea mediocritas

(#9764) f27 válasza AXisBOLD (#9763) üzenetére


f27
aktív tag

akkor neked igen! az első szériás 40Gb adták el elöszőr 80Gb verziónak! nem sokat dobtak úgy piacra! majd megcsinálták a második "javított"szériást 80Gb nak és abba hagyták az első szériás gyártását! de mivel még piacon voltak a 40Gb verziók is így a 80Gb ujszériásat eladták 40-120Gb verziónak is! ezért mosolygok jókat mikor valaki kijelenti hogy neki nem kell 40Gb csak a 80Gb érdekli :) a vinyón kívűl nincs külömbség!kivéve az első és második szériás változatnál!ezért írtam hogy az első szériást úgy lehet megkülömböztetni hogy a tápkapcsoló és a lan dugó között van kb 10cm távolság! a második szériásnál pedig csak kb 3cm van! meg ugye a második szériásnál nem a LAN van alúl,hanem a multicsatlakozó! :))
gondolom voltak 60Gb tulajok is akik megnézték milyen távolságba van az ö multicsatiuk és látták hogy 3cm re van :DD
hát igen az új szériás 40-80-120Gb éphogy nem 60Gb belsővel rendelkezik :) a kiosztás azonos! :R

[ Szerkesztve ]

(#9765) k. válasza f27 (#9764) üzenetére


k.
őstag

Érdekes amit irsz.Csak nem értem miért baszogatják a gépek dolgait ha csak a slim birja...
Egyébként találtam egy uj 60gbosat az egyik nagyáruházban ottvan egy jóideje valszeg azt hozom el.(már ha összejön a lóvé ami kb fél év még).Tudom hogy nem annyira kiforrott még de a ps2 kompatibilitás és a krómcsik az elején(meg persze a kártyaolvasó is) eléggé tetszetőssé teszi.Az asztalomon van ugy hely hogy marad 30-30 centi minden irányból a szellőzésre szóval csak nem döglik majd meg heti 5-6 óra használattól.

(#9766) f27 válasza k. (#9765) üzenetére


f27
aktív tag

lehet hogy roszúl értelmezted amit írtam :F
a slim már most padlon fut!! a rendes gépek pedig 80% on!
vagyis a slimnek már nincs tartalékai!
60Gb szerintem már ne vegyél!pláne a régi szériásat! ma is kaptam egy 60Gb változatot GPU elhalt benne! :O
egy jó tanács! akinek 60Gb gépe van ne tölcse le a 3.0 frisítést!!van egy olyan érzésem ettől halnak a 60Gb változatok!jópénzért csinálok neked egyedi gépet :) :DD

(#9767) Edgeri válasza f27 (#9766) üzenetére


Edgeri
senior tag

Arra van tipped, hogy a fejhibás 80GB-os kb. mennyi idő alatt krepálhat be, hogy előjöjjön a fej hiba?

Üdv, Edgeri

(#9768) k. válasza f27 (#9766) üzenetére


k.
őstag

Oh elnézést igazad van.
A gépekkel még gondolkodom majd hogy mit merre.Elsődlegesen most egy pspt fogok venni szóval majd utánna.
Egyébként zaj tekintetében a ps1em viszi a pálmát.Ahogy a fej ugrál benne olyan hangokat tud kiadni hogy azthiszi az ember most hal meg.Pedig semmi baja(nemrég raktam rendbe mert kaptam és nagyon rossz állapotban volt) .Szóval ezután a ps3ból a bugás fel sem tünne.

(#9769) f27 válasza Edgeri (#9767) üzenetére


f27
aktív tag

hogy kinek mennyi idő után fingik ki nem nagyon lehet megálapítani!
egyenlőre egy biztos 3hónapot birnak ki egyhuzamba a diódák! ezt vetítsd le kb menyit játszasz a gépeddel! aztán még ottvannak a telepített játékok amik fejkímélés végett kerűltek lemeztelepítésre!
pl a WARHAWK-osok kímélik a gépet! miért? mert a játék 100% telepűl és csak az első 2percben forog a lemez a gépben majd végképp leál és nem megy a meghajtó!
kaptam TESCO elvtárstól 2db PS3 mat ami 2,5-3hónap folyamatos üzem után fingtak ki a fejek bennük! médiából is sikerűlt már hibás gépet vennem! ott azt monták kb 4hónapot bírt ki! :R

(#9770) k. válasza f27 (#9769) üzenetére


k.
őstag

Egyébként majd azért elgondolkodom-ha akkor is a forumon leszel még- hogy megturbozd a ps3am.
De pontosan azért miket értesz alatta?

(#9771) f27 válasza k. (#9768) üzenetére


f27
aktív tag

minek veszel PSP-t ha úgyis PS3 akarsz? egy PSP jó esetben 30K!
a 40-80-120-160Gb nek alig van hangja! :) most nézegetem ezt a 60Gb gépet alig futhatott a kicsike! karcmentes külső és alig van por a belsejébe :O szerintem ez a gép nemment még 100órát sem! :(

(#9772) k. válasza f27 (#9771) üzenetére


k.
őstag

Pspt is szeretnék.Csak azért került ő elöbbre a sorrendben mert barátom adott egy ps1et és igy 2 asztali playstationom van igy kell még idő mire azokat kiviszem rajtuk ami érdekelt aztán jöhet a ps3.
Sajnálom hogy ilyenek a 60gbosok pedig nagy vágyam egy olyan.Kitudja lehet ráveszem magam hogy ne az legyen.Ha meg nem sikerül viszem hozzád:D

(#9773) f27 válasza k. (#9770) üzenetére


f27
aktív tag

csinálok neked egy krómos X-GB verziót :) eredetileg csak a 60Gb verzió jött ki krom előlappal! dehát az alaplapos gépek kaszniai általában megmaradnak és így egyedi gépeket tudok adni :) már csináltam 5db ilyen gépet :) egy a sajátom :DD

(#9774) k. válasza f27 (#9773) üzenetére


k.
őstag

Hoppácskaa az ugy mán állat(bár a kártyaolvasót és az SACD-t igyis elfelejthetem de legalább a design világomban nem esik csorba és megmondhatom magamnak hogy szép gép lett).
De szerinted miért döglik meg ennyi 60gbos?

(#9775) f27 válasza k. (#9772) üzenetére


f27
aktív tag

Kitudja lehet ráveszem magam hogy ne az legyen.Ha meg nem sikerül viszem hozzád
ha már hozzám hozod baxhatod! :DD akkor te már nem leszel boldog PS3 tulajdonos egy darabig! :))

(#9776) k. válasza f27 (#9775) üzenetére


k.
őstag

Tudom ez is épp a magam ledumálása a 60gbos darabról:).

(#9777) f27 válasza k. (#9774) üzenetére


f27
aktív tag

De szerinted miért döglik meg ennyi 60gbos?
pontosan nem tudom! de minden tulaj azt monta hogy a 3.0frisítés után játék közbe sárgára váltott a led majd csippant egyt is a piros elkezdett villogni! aztám GAME OVER! volt akinek a játék lemezét is én szedtem ki a gépből :)

(#9778) k. válasza f27 (#9777) üzenetére


k.
őstag

Na az szép...Bár gyárilag 1.akárhányas szoftver lenne rajta és ha szar a 3as szoft akkor azt kihagynám.De istenigazábol anyagilag a slim érné meg.Bár még használt 40gboson is gondolkodom.(azokhoz a sixaxiss járt még nem?)

(#9779) DiVaD válasza k. (#9778) üzenetére


DiVaD
senior tag

Igen, nem ds3 :(

(#9780) nokia párti


nokia párti
őstag

Most gondolkozok egy 40 gigás és egy 120 gigás ps3 közt( eredetileg 20 gigás volt csak fel lett tuningolva)
Szerintetek melyiket érdemesebb venni?
A 40 gigásba most lett cserélve a fej 20-ért és van a fejre fél év garancia.
A 20 gigás ha jól tudom ps2 kompatibilis ami nekem azért fontos.De nincs benne wifi, ami viszont a 40 gigásba van,de az meg nem ps2 kompatibilis. :C Hát jól megcsinálták,drága Japán barátaink. :)
Ha valakinek valaeik géppel van valami kis tapasztala is ossza meg velem legyen szíves.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#9781) k. válasza nokia párti (#9780) üzenetére


k.
őstag

Natehát:
a 20gbos amerikai darab tehát az európai blu-ray filmeket kapásbol nemviszi(pedig ugye egyben bd lejátszó is).A jáékokban nem vagyok biztos de az eus ps2eseket valszeg nem viszi a ps3 játékok meg régiófüggetlenek.
Szóval szerintem a 40gbosat érdemes venni.

(#9782) nokia párti válasza k. (#9781) üzenetére


nokia párti
őstag

Ja én is ahhoz kötődök valahogy jobban.
50-ért odadja a csávó azt mondja.
Marad még 18am játékokra.
Én szerintem ezek lesznek az első játékaim:Gta4,fifa10,need for speed shift,talán a gt prologue.
Már annyira várom,de komolyan. :R
Életemben nem gonoltam volna,hogy lesz ps3-mam pláne ilyen hamar.
2hétre,hogy megvettem a ps2-t most rá két hétre ps3-at veszek.
Most jól kiba**tam a tesómmal azt mondja.
Neki x360-na van.

[ Szerkesztve ]

(#9783) Sundesz válasza nokia párti (#9782) üzenetére


Sundesz
őstag

Szerintem az Uncharted-et vétek lenne kihagyni. :K

Hörcsög Powa'

(#9784) AXisBOLD válasza nokia párti (#9782) üzenetére


AXisBOLD
addikt

uncharted tényleg nagyon jó, meg annyit tanácsolnék, hogy mielőtt bármilyen játékot veszel nézd meg a store-on, hogy van-e demója és ha igen próbáld ki és így nem érhet meglepetés.

Aurea mediocritas

(#9785) AXisBOLD válasza f27 (#9764) üzenetére


AXisBOLD
addikt

aha.

egyébként az enyém is nagyon csendes, csak néha elkezd dorombolni, de az is halk és rövid ideig csinálja, csak elsőre ilyesztő volt.

nem ajánlott akkor downgradelni?! nekem most 3.01 van fennt, ez nem veszélyes?

Aurea mediocritas

(#9786) Siera válasza f27 (#9777) üzenetére


Siera
senior tag

lehet tudni,hogy melyik 80gb-os gép a régi és melyik új tipusu? CECHL04 pl régi vagy új?
szerintem új :))

/e
CECHK No Yes No No Yes 65nm/90nm 130/280 2 No 80GB 8/2008 01 02 03 04 05 06 07

CECHL No Yes No No Yes 65nm/65nm 130/280 2 No 80GB 8/2008 00 01 03 04 12

szerencsére ez jó típus.Nem gondoltam volna,hogy a surmók a régebbi 80asokba is 65-90es párosítást alakalmaznak...

[ Szerkesztve ]

(#9787) f27 válasza Siera (#9786) üzenetére


f27
aktív tag

a régi 80Gb változatnál 10cm távolság van a tápkapcsoló és a LAN dugó között! a többit ne nézd csak megtéveszt :) :R

(#9788) Paarthurnax válasza AXisBOLD (#9763) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Igen, az utóbbi időben voltam egy párszor. Anyósékat meglátogatni. :)

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#9789) nokia párti válasza AXisBOLD (#9784) üzenetére


nokia párti
őstag

Játszottam, már mindegyikkel ugy,hogy nem kell kipróbálni mindegyik bejött nagyon. :R
Még annyi kérdésem lenne,hogy mennyire tartós a 40gb-os gép?
Én nem csapkodom nem ütöm-vágom, naponta 2-3 órát játszok max hétvégén picvel többet.
Nem fog elromlani?
Túl melegedni?
Mert sajnos az x360-nál 1 óránál nem lehet többet játszani sajnos. :(

(#9790) AXisBOLD válasza Paarthurnax (#9788) üzenetére


AXisBOLD
addikt

irigyellek :R, ismerősök is voltak tavaly két hetet Japánban és mondták hogy érdekes és teljesen más világ, szociálisan érzékeny és ultra fejlett(de gondolom ezt mindenki sejti). szívesen kimennék megnézni.

f27:firmware-val kapcsolatos kérdésre nincs valami tipped? :))

Aurea mediocritas

(#9791) f27 válasza AXisBOLD (#9790) üzenetére


f27
aktív tag

semmi baj nincs az FW vel csak a 60Gb okra gyanaxom hogy attól hullanak el!
az én gépemen is a 3.01van! tesom 60Gb én is az van! (tesómnak NTSC-s van ebből még egy darab nem hullot ki tudtommal!) viszont azokat a gépeket amik nálam vannak én nem frisítem le! vagyis a régi FW vel adom el őket! ha valaki úgyérzi kell neki akkor lefrisíti! bár én bánom hogy frisítettem mert nekem tetszet a 2.80 verzió rendszere!hiányolom a játék indításakor a playsation 3 feliratot a csilingelős hangjával! :O

[ Szerkesztve ]

(#9792) DiVaD


DiVaD
senior tag

nokia párti: Akkor tutira nem kéne 360. Én van amikor letudok ülni 3-4órára is, ha valamit nagyon megakarok csinálni (pl. most cod veteranon). :D
BoGyesz_24: Irigyellek, de nem csak a Japán út miatt. :B :D

(#9793) AXisBOLD válasza f27 (#9791) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ok, köszi. akkor a firmware miatt nem aggódom.

tényleg, nem tudtam mi hiányzik! kár hogy eltüntették a feliratot meg a hangot. de hogy ennek mi értelme volt :F

Aurea mediocritas

(#9794) nokia párti válasza DiVaD (#9792) üzenetére


nokia párti
őstag

Úgy nem rossz a 360 csak hát nálam nem bírná.
Vettem én majdnem olyat.
De mint hallom,hogy ilyen hűtési gondokkal küzd, inkább gyűjötttem a ps3-ra.
Ami jóval erősebb gép hardveresen.

(#9795) heihachi válasza nokia párti (#9789) üzenetére


heihachi
addikt

Mert sajnos az x360-nál 1 óránál nem lehet többet játszani sajnos.
Ezt ugye Te sem hiszed el? :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#9796) nokia párti válasza heihachi (#9795) üzenetére


nokia párti
őstag

Na jó igazad van ,kicsit túloztam én megvolt az 1,5-2 óra is.

De nem vitatkozok.
Szar a hűtése az x360-nak és pont.
Na mint mondtam,ezért nem vettem én sem azt,hanem inkább majd ps3-at.

Egyébként nem kell bemutatnod au öcsémnek van. :P

[ Szerkesztve ]

(#9797) AXisBOLD válasza nokia párti (#9794) üzenetére


AXisBOLD
addikt

papíron valóban erősebb, de ezt még sonyiéknak(és a programozóknak) nem sikerült bizonyítania.

de az tény hogy a 360 alapból rohadt hangos. legalábbis amit én hallgattam az üvöltött. hardveresen(ha az erejét nézzük) rendben van.

Aurea mediocritas

(#9798) DiVaD


DiVaD
senior tag

Valakinek nincs kedve este CoD5 zombizni? :D

(#9799) AXisBOLD válasza DiVaD (#9798) üzenetére


AXisBOLD
addikt

kedvem az lenne, de CoD5 :N :DDD

Aurea mediocritas

(#9800) alien_ válasza AXisBOLD (#9797) üzenetére


alien_
őstag

Az én falcon lapos xboxom hangja is katasztrófa, állítólag az elite-ek és az újabb jasper-ek már halkabbak. :)

Swarm is coming.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.