Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) revezehun


revezehun
tag

Hi!Hol lehet a legolcsóban kapni ps3 80GB-et?

Előre is kösz :R

(#9852) Siera válasza DM-Fan (#9850) üzenetére


Siera
senior tag

nem hiszem.Az én értelmezésem szerint a kettőt 1 programmal vizsgálja.De szerintem a különböző architektúra miatt nem biztos,hogy megbízható az eredmény :U

(#9853) nokia párti


nokia párti
őstag

Na mgevettem az én kis ps3-mamat.(nem kicsi) :DDD
80gigás vastag.
De még,hogy mekkora.
Nagyon tetszik ez a forma.
Alig van hagja komolyan a ps3-nak.
Az xbox 360-nak 100szor ekkora hangja van. :)
Na most fog elájulni a tesóm,ha meglátja a ps3-t.
Nem sokáig villoghatott a 360-njával. :C

(#9854) DiVaD


DiVaD
senior tag

Sziasztok
Ha néha 1-1sávban "szar" a kép, meg néha világosodik a kép az kábel hiba vagy gép? :U
Ma vettem észre ucharted2 alatt. :(

(#9855) Vazallus válasza DM-Fan (#9850) üzenetére


Vazallus
tag

Szerintem marhára felesleges spekulálni egy program miatt.

"Mr. Salieri sends his regards"

(#9856) Vazallus válasza nokia párti (#9853) üzenetére


Vazallus
tag

Nem sokáig villoghatott a 360-njával
:DDD :C

"Mr. Salieri sends his regards"

(#9857) nokia párti válasza Vazallus (#9856) üzenetére


nokia párti
őstag

De nem ám. :C

(#9858) bwoay válasza nokia párti (#9814) üzenetére


bwoay
nagyúr

A Resident Evil V tapasztalataim szerint határozottan jobban megy PS3-on.
Mondjuk internetszerte vannak különféle összehasonlítások,
és azokból ennek az ellenkezője derül ki, de én inkább magamnak hiszek.
És bár én a demokat hasonlítottam össze, amiktől a végleges verziók
eltérhetnek, azért az szvsz sokat sejtet, hogy boxon komoly v-sync hibák voltak,
PS3-on meg semmi. Ez azért is fura, mert pont olyan grafikai anomáliákat lehet
megfigyelni boxon, amik korábban PS-en voltak jellemzőek
(pl az általam nagyon sokra tartott két PS exkluzív játék is kurva v-synces: UDF, HS).

amúgy ez nem egy ps3 fórum, csak egy ps3 topic ;)

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#9859) nokia párti válasza bwoay (#9858) üzenetére


nokia párti
őstag

Igen már megyek is a boltba azért a játékért. :R
Képzeljétek érdekeségként csak elmondom lehet tudjátok.
De.
Ugye 80 gigás vastag ps3-at vettem na és az sajnos nem kompatibilis a ps2-vel csak a ps1-el.
Ps1 cd-t beleraktam simán vitte.
Ps2-re is kíirja hogy "ps2 format disc" csak azt is írja,hogy: "valami ez a ps3 fajta/tipus nem tudja lejátszani a ps2-s cd-ket" erre sikerült lefordítanom.
Ez azért elég szar,hogy így lett megcsinálva. :(
Na ez az egy dolog ami nem tetszik benne

[ Szerkesztve ]

(#9860) Siera válasza nokia párti (#9859) üzenetére


Siera
senior tag

Persze,ezt tudjuk szerintem többségében :))
Bár ezt már sokszor megvitatták,hogy jobban megérte,hogy nem rakják bele.Nekem személy szerint semmi bajom vele,lényeg,hogy a gow1-2 kijön blu-rayen,egyébként hidegen hagy :U

(#9861) k. válasza Siera (#9860) üzenetére


k.
őstag

Ezzel a lépéssel nagyon sokan jobban jártak.Ugyanis sokaknak a ps2 mellé lesz ez és ha ezért kevesebbet kell fizetni akkor az átlag ember jobban megveszi.Ergo pl nokia párti azért tudott most normális áron ps3at venni mert az hiányzik.Nem véletlen hogy több boltban ugyan annyiba kerül egy használt 60gb mint a slim.
Azt viszont nem tudtam hogy a lemezen lévő ps1 játékokat is viszi.Az faja:)

(#9862) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Egy kérdés, melyik a legjobb módszer hogy képeket meg zenét másoljunk fel a PS3 merevlemezére? Én CD-ről tettem fel de piszok lassan tette a dolgát

Cseberből vederbe

(#9863) Siera válasza LEFTHORSE1 (#9862) üzenetére


Siera
senior tag

pen drive,külső rack

(#9864) he7edik. válasza bwoay (#9858) üzenetére


he7edik.
addikt

A Resident Evil 5-re gondolsz...

Égő szöveg a flém vázon

(#9865) Sundesz válasza LEFTHORSE1 (#9862) üzenetére


Sundesz
őstag

Szerintem pendrive a legegyszerűbb.

Hörcsög Powa'

(#9866) he7edik.


he7edik.
addikt

Ha nem vettél még Uncharted 2-öt minek van PS3-ad?

[ Szerkesztve ]

Égő szöveg a flém vázon

(#9867) Siera válasza he7edik. (#9866) üzenetére


Siera
senior tag

pff :DDD
én sem hiszem,hogy megveszem.bár ki tudja...

(#9868) sucre


sucre
csendes tag

Köszi szépen a tippeket. Most már csak rá kellene jönnöm h mi is számit túl hangosnak, túl melegnek. Azt hiszem lecsekkolok valahol egy gépet valamelyik áruházban. Meg kell keresnem egy magyar DVD-t mert csak amerikai régiós DVD-im vannak bár akkor azzal kiderülne h amerikai a gép. DTS csati alatt a A/V csatlakozót érted vagy az más?

(#9869) he7edik. válasza Siera (#9867) üzenetére


he7edik.
addikt

Csak magadat bünteted ha nem játszol vele.
Ennek a konzol generációnak a legjobb játéka eddig.

Égő szöveg a flém vázon

(#9870) Siera válasza he7edik. (#9869) üzenetére


Siera
senior tag

na elültetted bennem a magot.Utána fogok nézni :DDD

(#9871) Siera


Siera
senior tag

tetszetős,de először érdemesebb lenne az első részt megvennem,ami mellesleg 3ezer ft körül van nem?

(#9872) bwoay válasza he7edik. (#9864) üzenetére


bwoay
nagyúr

igen, azt is írtam :P

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#9873) DiVaD


DiVaD
senior tag

Hát, mint írtam nekem a TPS új volt még PSen, sőt az 1 demóját toltam max. 10percig. És szerintem is baromi jó játék az Uncharted2. :) Lassan a végéhez érek normal fokozaton, még tuti kinyomom easy-n a kincsek miatt és hard-on is. Crushing meg passz,ha olyan, mint pl. a CoD5ben a Veteran, akkor az nagyon seggelős lesz. :D
szerk: A kábeles kérdésemre nem tudja valaki a választ? Most toltam egy cod multit, ott nem volt ilyen hiba. Lehet uncharted2 hiba? :U

[ Szerkesztve ]

(#9874) nokia párti


nokia párti
őstag

A 80 gigás ps3-nak mennyire tartós az olvasófeje?
Én naponta 2-3 órát játszok vele, de nem mindig.
Hétvégén egy picit többet.
Remélem nem fog elromlani... :( :(

(#9875) megsemmisito válasza DiVaD (#9873) üzenetére


megsemmisito
tag

Az, hogy néha sávokban ,,szétesik" a kép az v-sync hiba, tehát a játék hibája. A világosodásnál ha a HDR-re gondolsz az normális. Esetleg a ps menüjében a display beállításoknál próbálkozz az RGB-nél a Full és a Limited lehetőségekkel, lehet, hogy az egyikkel megszűnik a probléma.

PSN online ID: Tomasz84hun

(#9876) k. válasza nokia párti (#9874) üzenetére


k.
őstag

Ne aggodj ennyire :D Azért kész röhely hogy ugy állsz hozzá az uj cuccodhoz hogy el fog romlani.Ha odafigyelsz rá(meg elötte megfenyegeted hogy kivágod a 10 emeletes panel tetejéről ha elromlik) akkor jól fog működni:)

(#9877) nokia párti válasza k. (#9876) üzenetére


nokia párti
őstag

Okés megynutattál köszi. :R :DD Szuper ez a gép, de nagyon.
Nincs hozzáhasonlítható.
Úg örülök,hogy megvettem..
Holnap meg veszek hozzá gt prologue-t meg need fro speed carbont elleszek addig velük.
:R

[ Szerkesztve ]

(#9878) MrPG8 válasza he7edik. (#9866) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Ez mi? :D :N
Ha nem vettem még meg az Uncharted 2t akkor nem is vagyok ember? :(((
Úgy igazából nem volt kedvem kiadni 13k egy játékért... Meg várom ameddig lemegy 10re és akkor majd meggondolom megveszem-e. Most éppen 11 az ára, úgyhogy nem hiszem hogy sokáig tartana az az 1 ezer. Én elég sokat játszom, Uncharted is megvolt. De soha nem éreztem a késztetést, hogy megjelenéskor megvegyek egy játékot! Hogy utána eladhassam 8-9-10ért jobb esetben......
Nem érzem feleslegesnek a PS3mamat, hogy nincs meg Uncharted 2....

(#9879) DM-Fan válasza MrPG8 (#9878) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ezt én sem értem. Sosem értem azt, aki első nap megveszi 13 eFt-ért a legújabb játékot, aztán meg jön villogni, hogy ő már rég végigtolta. Egészségére. Én meg majd megveszem harmadáron és ugyanúgy végigtolom két hónappal később. Mennyivel vagyok kevesebb? Semmivel, viszont spóroltam rajta még két játék árát.

Amúgy már most is lehet 8 eFt-ért kapni az Uncharted 2-t postaköltséggel együtt, de ha vársz még egy hónapot, már 5 eFt-ért is meglesz. Na, asszem én is akkor fogom elérkezettnek látni az időt a megvételére. Nem sok játékért adnék 6 eFt-nál többet az fix, legyen az Uncharted 2, vagy COD 12, teljesen mindegy.

Get Moded!

(#9880) PhoenixK válasza DM-Fan (#9879) üzenetére


PhoenixK
őstag

Kinek mit ér meg. Mi speciel előrendeltük, mert megtehettük. Ha neked nem ér meg most annyit, akkor az a te dolgod.

De kicsit ironikusan fogalmazva:
Mellesleg én meg azokat nem értem, akik megveszik a PS3-at + a plazmát jó pénzért, majd teleszemetelik itt a topic-ot, hogy ők nem hülyék/nekik nem ér meg annyit, tehát várnak a játékokkal amíg olcsóbb nem lesz! Egészségükre!

@he7edik. (9866): Nekem speciel nem jött be az Uncharted széria, viszont párom nagy kedvence, ezért is vettük meg. Ennek ellenére vígan elvagyok a PS3-al! Ízlések és pofonok...

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#9881) Siera válasza PhoenixK (#9880) üzenetére


Siera
senior tag

Hát ez emberfüggő.Más kérdés az,hogy jó minőségben tolod,és más az,hogy türelmetlen vagy.Én spec nem tudom még,hogy a GoW 1-2-3at megvegyem-e a megjelenés napján/előrendeljem-e.De majd elválik még.Persze ha az ember nagyon vár egy játékot akkor értelemszerű,hogy türelmetlen.De ha csak 1x ,vagy max 2x végigtolja utána eladja,akkor tényleg nem sok értelme van,hogy megvegye 13k-ért megjelenéskor.

(#9882) DM-Fan válasza PhoenixK (#9880) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Akkor hadd fordítsam meg:

Nekem többek közt azért van pénzem a PS3-ra meg az 50"-os plazmára, mert van türelmem két hónapot várni és nem teljes áron játékot venni, ezzel is lehet hosszú távon spórolni, nem keveset. Ugyanígy vagyok a DVD-kkel, a ruhatárammal, a PC-mmel, mindennel. Ha mindenből rögtön a legújabb kell, mert villogni akarsz, hogy milyen trendi vagy, akkor többszörösébe kerül minden. Nekem spec. többet ér, hogy mindenből minőségi cuccom legyen és pl. ne 22"-on kelljen játszanom, még olyan áron is, ha egy évvel később tudom csak megvenni a plazmát kb. az eredeti árának harmadáért. Ennyit az értékrendről, mindenkinek másmilyen.

Ha neked az, hogy valaki elmondja valamiről a véleményét a "topic teleszemetelésének" minősül, akkor a fórumozás nem neked való. Ellenben a "Ha nem vettél még Uncharted 2-öt minek van PS3-ad?" típusú hozzászólások nem a kulturáltságról tesznek tanúbizonyságot. Ezt mertük kifogásolni többen, mea culpa, majd jó mélyen elbujdosok. Éljenek a türelmetlen, 55 cm-es CRT-TV-n játszó fanatikusok!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#9883) he7edik.


he7edik.
addikt

Pedig ha megjelenéskor veszed meg a játékot akkor buksz rajta a legkevesebbet ha elpasszolod miután végigjátszottad.
Természetesen az Uncharted 2 a gyűjteményben marad!

Égő szöveg a flém vázon

(#9884) DM-Fan válasza he7edik. (#9883) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Miért is? Megveszek egy játékot 5-6 eFt-ért és egy hónappal később simán eladom ugyanennyiért, vagy ha szerencsém van még többért is. Ellenben megveszel egyet újonnan 13-16 eFt-ért, mikor adod el úgy egy-két hónap múlva, hogy nem buksz rajta legalább 4-5 eFt-ot? Hát szerintem soha, vagy csak akkor ha találsz valami országos balekot. Mint említettem, már most, alig pár nappal a megjelenés után tudnék 8 eFt-ért Uncharted 2-t venni, szóval nekem már nem tudnád eladni a 13+ eFt-os játékot csak kb. 5-6 eFt-os veszteséggel, mert nem adnék neked sem többet érte, mint amennyiért mástól már most meg tudom venni. Egy hónap múlva ez az ár még alacsonyabb lesz, ráadásul válogathatsz is, mert sikerjáték és sok lesz belőle a használtpiacon.
Sok esetben pedig nem is szándékszom eladni a megvett játékot, mert tetszik és többször is végig szeretném tolni később is. Mondjuk hozzáteszem, hogy nem is veszek meg bármit, csak amit már próbáltam, vagy ami videók, leírások alapján tetszik. Erről szól a gyűjtemény. 5-6 eFt-osával azért könnyebb gyűjteni mint teljes áron. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#9885) MrPG8 válasza PhoenixK (#9880) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nekünk nem azért van full hd samsung tvnk, hogy játszhassunk rajta. Legalábbis nem elsősorban. Alapból, én filmet már nagyrészben 1080pbe nézek. Azt meg crtn elég mókás lenne nézni... Néha 1-1 DVD is, mivel upscaleli ugye a PS.
De ne mond már nekem, hogy te egyetértesz azzal, hogy akinek nincs Uncharted 2je, 5 nappal a megjelenés után annak minek PS3?! Ez olyan mintha azt mondanám pl, hogy akinek nincs legújabb proci/alaplap kombó a gépében annak minek szgép? Najó ez kicsit túlzás. Inkább ez: Akinek nincsenek meg a legújabb számok, az minek hallgat zenét?

(#9886) DiVaD


DiVaD
senior tag

ha 8ért kínálnak most uncharted2-t akkor az kurvára megéri. De még 10-11k volt a legkevesebb, amiért láttam használtan. Az, hogy kivesz 13ért játékot és kinek van HD megjelenítője az full más kategória. Mert igen nekem csak CRT TVm van, de mire összejönne 100-120k jelenleg...szerintem a 3. rész is készülne már kis túlzással. :( :DDD
És úgy voltam most vele, hogy itt az ideje végre egy originált új játékot vennem. Ennyi.
Amúgy meg tényleg baromi jó játék, mindent forintot megért, de ha valakinek nem jön be, attól még sok más cím is van, ami miatt érdemest PS3at vennie (pl. LBP, egy a sok közül).
Egyedüli negatívum a játékban, hogy vannak "v-sync" hibák, remélem azért kijön rá egy patch. :U
Na megyek vissza tolni, mert egy nagyképű bunkó vagyok aki idejön menőzni. :W

(#9887) MrPG8 válasza DiVaD (#9886) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Félreértetted, nem az a gond hogy van aki megveszi 13-ért. Mindenkinek a saját dolga, mire és hogyan költi pénzét. Ezzel a hozzászólással volt itt nagy gondom nekem:
Ha nem vettél még Uncharted 2-öt minek van PS3-ad?

(#9888) DM-Fan válasza DiVaD (#9886) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

...és nekem sem azzal volt bajom, hogy valaki 13 eFt-ért vesz játékot (más kérdés, hogy szerintem ökörség és türelmetlenségre vall), mindenki arra és úgy költi a pénzét, amire és ahogy akarja. A biztosítékot nálam az szokta kiverni, hogy megveszi ennyiért és aztán jön nagy mellénnyel, hogy akinek nincs meg, az minek él egyáltalán. Nekem nem a szülők adják a pénzt játékra, magamnak kell megkeresnem, de ha ők adnák sem költenék ennyit rá, mert az én értékrendem szerint vannak fontosabb dolgok is és nem is vet fel a pénz.

Get Moded!

(#9889) PhoenixK válasza DM-Fan (#9882) üzenetére


PhoenixK
őstag

A teleszemetelés megjegyzésért bocsánat, ez jogos. Nem csak a te álláspontodon húztam fel magam, ezt az előző hsz-omban is jeleztem!
A két véglet. Én azt próbáltam hirtelenjében (főzés közben) bedobni, hogy kompromisszumok kellenek de mindenkinek a saját lehetőségeihez és igényeihez mérten.
Vedd figyelembe, hogy a PS3 + LCD TV/Plazma még mindíg nem az átlag kategória, én ehhez mérten válaszoltam!
Ezért is akaszt ki, amikor valaki megveszi a PS3-at meg "nagyképű TV-t", majd szenved a játék-árakon. A PS3-at HD-re találták ki, ahhoz mérten is "illik" használni. DE(!) nem kötelező, a játékélmény előjön akár egy monitoron, akár egy jobb CRT-n is (bár én maradok az LCD TV-nél). Itt megint az igények, lehetőségek és értékrendek jönnek elő!
Mi sem veszünk meg mindent ész nélkül, de szerencsére megtehetjük, hogy párszor lecsapunk 1-1 ilyen játékra megjelenéskor!

Arra a bizonyos mondatra: No comment...

@MrPG8: lsd. he7edik.-nek írt válaszom...

Szerk: OFF

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#9890) DM-Fan válasza PhoenixK (#9889) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Továbbra is csak azt mondom, hogy attól, hogy nekem PS3+plazma párosításom van még nem kötelező burzsujnak lennem, jogom meg pláne lehet ahhoz, hogy problémázhassak az újonnan megjelenő PS3 játékok árain. Ha belegondolsz valahol nonszensz, hogy 4 darab játék árából (pl. ha a MM-ban kapható PS3 játékok árait nézed - 18-20 eFt) meg tudod venni magát a PS3-at. Továbbmegyek: 8-10 darab játék új árából lazán megveszed a plazmát/LCD-t. Miért is ne lehetne ezen elgondolkozni?

A játékélményről meg szerintem LCD-TV tulajdonosként Te sem gondolod komolyan, hogy ugyanolyan élmény 17"-os CRT monitoron játszani, mint egy 42"/50"-os LCD-n/plazmán.

Ugyanakkor én nem érzem azt, hogy a plazma/LCD TV-k manapság elérhetetlenek lehetnének a legtöbb ember számára, egyrészt, mivel CRT-t már nem is kapsz, másrészt meg 200 eFt-ból megvan az 50"-os HD-Ready plazma, 180 eFt-ból a 42"-os fullHD, de LCD-t már 100 eFt környékén is hozzávágnak az emberhez/belépőszintű 42"-os plazmát 140 eFt-ért. Ugyanilyen árak voltak a CRT korszakban is, volt CRT 250-300 eFt-ért is (sőt!) és akkor is volt TV-je az emberek 90%-ának. Persze, nem vesz az ember minden fizetéséből újat, de nem is kell, mert ezek TARTÓS fogyasztási cikkek, spórolsz rá, összejön a pénz és megveszed. Egy játék nem tartós fogyasztási cikk, az ára viszont magas.

Az ember szívesebben kiad 200 eFt-ot egy nagy TV-re, ami adott esetben éveken keresztül kényelmét/szórakozását szolgálja, örömét leli benne nap mint nap. Ehhez képest egy 16-20 eFt-ért megvásárolt játék meddig köt le? Egy hétig? Kettőig? Na erről beszélek, ezért mondom, hogy eltérő az értékrendünk. Én maradok a használt játék vásárlásnál, mert nekem egy játék (legyen az akármilyen jó is) max. 8 eFt-ot ér. Most erre lehet azt mondani, hogy akkor minek vettem PS3-at, de én meg erre azt mondom, hogy eddig minden játékot meg tudtam venni ez alatt az árszint alatt, és nem évekkel azok megjelenése után. Akkor most miért is kelljen szégyenkeznem amiatt, hogy sokallom a tizen x eFt-ot egy játékra?

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#9891) he7edik. válasza DM-Fan (#9884) üzenetére


he7edik.
addikt

Öreg mit vered itt magad a gagyi dumáddal
Uncharted 2-nek a külföldi nagyker ára is magasabb mint 8K
(maximum ilyen kék tokos sajtós példányt esetleg tudsz 8K-ért venni)
5-6K meg kb.8-9 hónap múlva lesz az ára (használtan!!!) vagy még akkor se.

Égő szöveg a flém vázon

(#9892) PhoenixK válasza DM-Fan (#9890) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nem kötelező az újdonságokat megvenni, de a lehetőség ott van. Akinek igénye/lehetősége van, annak miért ne? (A MM-ot meg hagyjuk...)

A játékélménynek viszont csak egy része a megjelenítés. Nem ugyanaz az élmény, de nem is csak a megjelenítőn múlik. Messze nem. Ha nincs mellette tartalom, akkor semmit nem ér! Ellenben vannak játékok, amiket csak a történetük és/vagy játékmenetük miatt istenítenek, a grafika csak a sokadik a sorban (extrém esetként említeném a ZSNES és C64 emulátorokat, és a hozzájuk tartozó játékokat - aranykorukat élik)

Az átlag magyar anyagi helyzettel kapcsolatban pedig kicsit el vagy tévedve. Sokan ész nélkül vesznek PS3-at, holott nem feltétlen engedhetik meg maguknak (általában itt esik mellé egy CRT vagy jobb esetben egy monitor). Erre nem tudok mást mondani: értékrendek... Minősíteni meg végképp nem akarom

Egy csöppet sem kell szégyenkezned, mert nem most azonnal veszel meg egy játékot. Viszont van, aki vár egy játékot, és lecsap rá, amint lehet! Nekünk ez volt az Uncharted 2 (meg volt még 1-2 extrém eset). Ezt miért kellene szégyellnem???

Peace! :R

@he7edik.: Na és? Ha ráér, kivárja. Kicsit csiszolhatnál a stílusodon...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#9893) he7edik.


he7edik.
addikt

Egyébként is az Unchartedes comment kb. annyit jelent hogy az
évtized játéka ezért minden PS3 tulajnak meg kellene vennie megjelenéskor.
Arról nem tehetek hogy bennetek a kisebbrendűségi érzés munkálkodik.
De azt tényleg nem értem hogy aki sajnál évente 2 max 3 (10 pontos) játékot premierkor megvenni az miért nem vesz inkább ikszbokszot és warezolja le a játékokat, gondolom neki ez a boldogság nem a játékélmény.

Égő szöveg a flém vázon

(#9894) MrPG8 válasza he7edik. (#9893) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Hé öreg minden játékodból platinumod van? Nem, akkor minek játszol egyáltalán?
Kb ilyen kijelentés volt....
Nem mindenkinek az a legnagyobb öröm ha megjelenéskor a fa**át verheti egy játékra...

(#9895) nike_ válasza PhoenixK (#9892) üzenetére


nike_
addikt

De én pl. azt sem értem, minek kell fikázni azokat, akiknek nincs pénze LCD/Plazma TV-re.

Már alapból egy PS3 is 70k, és mondjuk ha van 100k-m (még az sem kevés), abból már veszek egy PS3-at, meg sok-sok exkluzív címet, amivel PC-n nem tudok játszani. Miért kéne ahhoz feltétlenül egy batár nagy LCD TV, ha monitoron is lehet élvezni? Főleg a játékok miatt vettem meg, amikkel nem tudok játszani PC-n. (Metal Gear Solid 4, Uncharted stb..)

Egyébként meg aki azért vesz konzolt, hogy TV-n játszhasson, az már alapból badarság, mert az újabb VGA-kkal felszerelt gépeket simán rákötöd a TV-re.

(#9896) DM-Fan válasza he7edik. (#9891) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Egyrészt, neked nem vagyok "Öreg", tudtommal nem tereltünk együtt nyájat, úgyhogy a személyeskedésből meg az arcodból kéretik visszavenni.

Másrészt magasról lesz*rom, hogy mennyi a külföldi nagyker ára, nekem már személyesen is kínáltak múlt héten 576 kbyte-ból megvett full extrás (nem hulladék kék tokos fénymásolt borítós szart) példányt 8 eFt-ért tegnap, ha neked még nem szólt senki, az a Te bajod. Kipörgette a srác, multizni nem szokott, adja tovább, veszi a következőt. Ettől függetlenül én képzeld mertem neki nemet mondani, mert egyrészt fontosabb dolgokra kell most a pénz, másrészt meg mert rövid időn belül olcsóbban is lesz.

"Egyébként is az Unchartedes comment kb. annyit jelent hogy az
évtized játéka ezért minden PS3 tulajnak meg kellene vennie megjelenéskor."

Ezt most ugye nem gondolod komolyan? Ez kb. olyan kijelentés, hogy a következő mérkőzést, ahol játszik a magyar fociválogatott mindenkinek meg kell nézni. Ja, hogy valaki esetleg nem szereti a focit és nem nézi meg. Akkor mi van? Akkor az már nem is magyar ember? Mi van, ha valaki nem szereti a TPS-t? Akkor is vegye meg? Szánalom. A bizonyítványt meg lehet utólag magyarázni, csak nincs értelme.

"De azt tényleg nem értem hogy aki sajnál évente 2 max 3 (10 pontos) játékot premierkor megvenni az miért nem vesz inkább ikszbokszot és warezolja le a játékokat, gondolom neki ez a boldogság nem a játékélmény."

Talán azért nem érted, mert - ahogy föntebb is megvitattuk Phoneix fórumtárssal - értékrend is van a világon. Lehet, hogy nekem fontosabb pl. egy márkás zakót vegyek a munkám miatt, vagy hogy meglepjem valamivel a páromat, minthogy elsők közt játszhassak egy játékkal és verhessem rá a nyálam egy fórumtopicban és elküldjek mindenkit melegebb éghajlatra, akinek nincs meg és van olyan hülye hogy később olcsóbban veszi meg.

8-9 hónap múlva ez a játék már platinum lesz és 6 eFt-ért újonnan fogják hozzádvágni még a MM-ban is.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#9897) bordi10 válasza DM-Fan (#9890) üzenetére


bordi10
senior tag

Szerzel nekem egy fóliás, eu-s, nem promós, nem kék tokos UC2-t br. 8k-ért? :DD
köszi

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#9898) DM-Fan válasza bordi10 (#9897) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Fóliást nem. :DD Egyszer végigjátszottat kínáltak nekem tegnap. Ha gondolod megkérdem, hogy eladta-e már.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#9899) DM-Fan válasza PhoenixK (#9892) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Na, ez így már korrekt!

C64 emulátorral gyakran nyomom én is (még a C64 is itt van a szekrényben az összes perifériájával együtt), nagy élmény tud lenni, bár ott leginkább a nosztalgia érhető tetten. Meg azért a next-gen konzolnál a grafika sem másodlagos, azt pedig minél nagyobb méretben látod, annál jobb. Mondjuk ez a régi gagyi C64-es játékoknál is hozzáad az élményhez, de azt be kell látni, hogy egy jó játék kisméretben is élmény.

Get Moded!

(#9900) PhoenixK válasza nike_ (#9895) üzenetére


PhoenixK
őstag

Egy csöppet sem fikázom őket. Mindössze az értékrendekről beszéltem.

@DM-Fan: Én személy szerint többre értékelem a játékmenetet, mint a grafikát. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.