Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) Def26 válasza B-L-A-C-K (#8400) üzenetére


Def26
félisten

És milyen játékokkal próbáltad?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8402) B-L-A-C-K válasza Def26 (#8401) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hát van hozzá pár játékom: Gta4, NFS Pro Street. Killzone 2, GT5P, stb. Sok demot töltöttem le hozzá, eddig a legtöbbet a Grid demojával játszottam neten. Jövö héten kapok egy Cod4-et, szerintem azzal fogok játszani leginkább...

Szerk: A Gta4 nekem nem jön be annyira, mert van ahol szaggat, gondolom már észrevettétek, azt hittem elöször a ps3-al van valami, de miután 2 haveromén is megnéztem ugyan az a szitu...

[ Szerkesztve ]

(#8403) Def26 válasza B-L-A-C-K (#8402) üzenetére


Def26
félisten

Jah, az tényleg szaggat. :(

Ajánlom nézd meg az Uncharted: Drake's Fortune és Motorstorm 1/2 játékokat. :K

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8404) BaliJack válasza B-L-A-C-K (#8402) üzenetére


BaliJack
aktív tag

A Gta4 nekem nem jön be annyira, mert van ahol szaggat, gondolom már észrevettétek, azt hittem elöször a ps3-al van valami, de miután 2 haveromén is megnéztem ugyan az a szitu...

Igen, sajnos, nem gyúrta meg annyira a Rockstar, hogy ne legyenek szaggatások, revvenések. Akkor jön elő leginkább, amikor este lesz, és a fények sokasodnak.
DE. Ha ezt meg tudod szokni, és bejön ez a játékstílus, akkor nem tudsz belőle könnyen kilépni, mert "csak még ezt a küldetést megcsinálom, csak még veszek fegyvert meg lőszert meg páncélt, meg egy kis meló itt meg ott..." :C :D.

Más: ma játszottam egy kicsit a Bad Company-vel onlány. A demó is már jó volt, de ez még jobb :). Ezt is nehéz abbahagyni :D.

(#8405) B-L-A-C-K válasza BaliJack (#8404) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hát igen szokni kell...A killzone 2-nek viszont elég szép grafikája van, azt csak lestem...:)
Én letöltöttem egy nagyon gatyi demot (nem tudom a pontos nevét mert nem otthon vagyok most) a lényeg ilyen sárga kacsa van egy tálban és felkell szedni ilyen kiskacsákat és egy jukba be kell vezetni őket, és a kart kell mozgatni....Elég beteg játék de nem birtam abba hagyni, míg kinem csontoltam a demo pájákat...:)

Tényleg akartam kérdezni hogy irott dvd filmet letud játszani a ps3?

Def26: Majd meglesem milyen is az... :)

(#8406) Def26 válasza B-L-A-C-K (#8405) üzenetére


Def26
félisten

Vannak fain kis játékok a PSN -en. Nekem a kedvencem az Elefunk. Stabil hidat kell építened megadott elemekből, hogy az elefántodat átvezesd a vízen, szakadékon stb. a súlyelosztás a lényeg.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8407) szasanyi válasza B-L-A-C-K (#8402) üzenetére


szasanyi
félisten

GTA4 nem csak neked nem jött be. :N CoD4 brutál jó konzolon is, csak kontrollerrel kicsit más ám. Azért ne dőlj a kardodba. ;] UDF-et ki ne hagyd, és RFoM 1-2 is jó... ha már FPS.
Megjegyzem, hogy pár helyen a Killzone 2 is kemény ám, már normál fokozaton is. A végén Radec-kek harcolni különösen szívás, elsőre állandóan leölte Sev-et az az állat. Másodszor már jobban ment...

Igen, lejátszik minden írott lemezt. Kivéve a legfontosabbat, a .mkv fájlokat. :U

[ Szerkesztve ]

(#8408) BaliJack válasza B-L-A-C-K (#8405) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Az a Super Rub a Dub lesz :).
Elsők között szedtem le én is, nagyon vakartam a kobakomat, hogy megvegyem-e (Asszony miatt is, mert tetszett Neki), de végül úgy döntöttünk, hogy tudunk nélküle élni :).
Ha jól emlékszem, akkor $6.99 az ára. US Store-on lehet bankkártyával fizetni.

Erről jut eszembe: találkozott valaki olyannal, hogy a Store-ban megvett játék nem akart elindulni vagy ha el is indult, akkor nem teljes verziósként?
Ma próbáltam elindítani a Magic Ball-t, de azt írta ki, hogy a hitelesítés érvénytelen :F. A másikat, Zuma-t elindítva meg csak demó funkciókat értem el, de az már kiírta, hogy a Store-os Account Management-ben kell az account-ot aktiválni. Hiába aktiváltam, attól még nem működött rendesen, majd pedig letöltöttem azt a pici fájlt, ami unlock-olta a teljes verziót, és így már működött.
A Magic Ballnak meg az aktiválás segített.

(#8409) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Valami jó repülős játék van?

(#8410) szasanyi válasza B-L-A-C-K (#8409) üzenetére


szasanyi
félisten

Warhawk. No, meg a Lair is, csak ott lovagként egy sárkányon repkedsz.

(#8411) B-L-A-C-K válasza szasanyi (#8410) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

:R

(#8412) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

killzone 2 télleg baromi jó, bár még a kontrollert szoknom kell nagyon... :D

hol lehet a legolcsobban hdmi kábelt venni? :)

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#8413) Def26 válasza Buldozer99 (#8412) üzenetére


Def26
félisten

Én pl. 790ft -ér vettem a media marktban. Asszem HAMA.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8414) EkSYS


EkSYS
senior tag

sziasztok!

En is ps3 tulaj lettem, konoly pc-s mult utan. bar azzal azert nem hagyok fel, teny hogy szorakoztatasi szempontbol a ps3 jol el van talalva, (gondolom a ps4 meg jobb lesz)
ps3-ra milyen egyeb szoftverek vannak a jatekokon kivul?
az hogy neha szaggat azert gaz, meg a bump mapping se tul jo, dx10 azert pc-n tud szebbett jobbat, de ahhoz mar brutal eromu kell - min. 100k-s videokartya - az meg mar egy ps3 alapara.
egeret billentyut lehet hozza venni?
b

Eki - az eredeti

(#8415) Buldozer99 válasza EkSYS (#8414) üzenetére


Buldozer99
senior tag

FragFX v.2

[ Szerkesztve ]

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#8416) B-L-A-C-K válasza EkSYS (#8414) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én ugy tudom, hogy lehet hozzá venni egy olyan usb-s szerkezetet amibe akármilyen usb-s egeret, és bill.-t bedughatsz és müxik vele...

(#8417) Buldozer99 válasza B-L-A-C-K (#8416) üzenetére


Buldozer99
senior tag

jaja lehet, de azok viszont gagyik, nagyon nehéz úgy is a célzás, előző hozzászolásomban linkeltem egy szerkezetet, aztmondják brutális, én is gondolkodom a beszerzésén, de viszont az ára húzós: 20k

10k körül lenne azonnal vennék egyet...

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#8418) DM-Fan válasza Buldozer99 (#8417) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Itten én ezt látom:

Hardverapró - Maxshooter

Ez a Maxshooter az XFPS nemde? Csakmert 11 eFt-ért adja a srác. Nem tudom megvan-e még neki, de egy próbát megér a részedről szerintem.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#8419) PhoenixK válasza BaliJack (#8408) üzenetére


PhoenixK
őstag

A super rub-a-dub-ot nem bírtuk kihagyni. De ami eddig mindent visz: Flower
Ez az a játék, amitvel ha nem szórakozok hetente, elvonási tüneteim vannak!!!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#8420) DM-Fan válasza PhoenixK (#8419) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ez mennyire ötletes! Nagyon művészi! Végre egy játék, amin nem kell felspannolni magad.

Get Moded!

(#8421) kisJack válasza szasanyi (#8407) üzenetére


kisJack
aktív tag

Jah, elég jó lett az AI-ja! Én próbálkoztam ellene többféle taktikával is, de mindegyikre volt "gyógyszere". Végül egy olyan fegyverrel nyírtam ki viszonylag simán, amit egész játék alatt nem is használtam. :)

(#8422) szasanyi válasza kisJack (#8421) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem a fegyver a legfontosabb. :N A taktikus mozgás, és gyorsaság a lényeg. Az meg, hogy Radec hopp eltűnik, majd visszajön de láthatatlanul és lő, vagy ami még rosszabb, a következő másodpercben elvágja Sev nyakát. ;]

(#8423) kisJack válasza szasanyi (#8422) üzenetére


kisJack
aktív tag

Az kimondottan bosszantott, hogy az egyik pillanatban még előttem van, beleeresztek egy tárat, egyszer csak eltűnik és a másikban már szürkül a kép, mert mögöttem áll és késel! :(( Viszont találtam egy módszert, amivel gyakorlatilag folyamatosan látható marad, én ezzel bíbelődtem míg Rico puhította! De ezek szerint van más módszer is, majd legközelebb próbálkozom még. :R

(#8424) Buldozer99 válasza DM-Fan (#8418) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Mint mondtam ez nagyon gyenge, mármint nagyon nehéz vele ugyanugy célozni, árkádban volt egyszer kirakva ott probáltam...

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#8425) wrathchild válasza Buldozer99 (#8415) üzenetére


wrathchild
tag

Hello!
Ez most belelkesített:)
Van esetleg valakinek ilyen a birtokában?
Bármely háborús játékkal kompatibis? COD4-5, Medal Of Honor Airborne...?

(#8426) szasanyi válasza wrathchild (#8425) üzenetére


szasanyi
félisten

Lelkesedni én is lelkesedek, csak kifizetni nem tudok érte 21k-t. Ez szerintem irreálisan magas ár. :(((

(#8427) DM-Fan válasza szasanyi (#8426) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Különösen úgy, hogy ha eleget gyakorol az ember, akkor controller-rel is szerez olyan gyakorlatot, amivel teljesértékű lehet a játékélmény.

Ami viszont nekem nagyon kényelmetlen, az a Killzone 2 irányítása - legalábbis így a demo alapján. Nagyon nehézkes még úgy is, ha max. sensitivity-re állítom. A teljes játék is ilyen gáz irányítás szempontjából? Csakmert ha mondjuk a COD-szériát tekintem etalonnak (az szerintem nagyon precíz célzást tesz lehetővé, rendkívül jó a fokozatosság az irányításában), akkor a Killzone 2 katasztrofális.

Szóval szasanyi, erre mit mondasz?

Amúgy a következő címnél vacilálok, hogy Killzone 2, vagy Bioshock legyen, de nagyon erősen a Bioshock felé húz a szívem. Erősítsetek meg, ugye időtállóbb a Bioshock?! Én mintha több ötletet és aprólékosabb megvalósítást látnék benne így demo alapján.

Get Moded!

(#8428) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Leszedtem pár demot store-ból, Batman nagyon jó sztem, nagyon bejön, nektek?
MGS4, uncharted-et szedtem még le, brutális mind2 játék... :)

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#8429) kisJack válasza DM-Fan (#8427) üzenetére


kisJack
aktív tag

A Killzone tömény akció, de ettől függetlenül többször is végigjátszható, sőt nekem így második nekifutásra sokkal jobban tetszik mint elsőre, megszoktam már az irányítást és sokkal jobban átjönnek a pörgősebb akciók, néha tényleg tömör-gyönyör! Amúgy leginkább a Black-hez tudnám hasonlítani PS2-n.

A Bioshock másról szól, folyamatosan fejlődik a karakter, upgradelhetők a fegyverek is, sztem egy kicsit meseszerű, de tartalmilag biztosan többet nyújt a Killzone-nál, többről szól a darálásnál. Más kérdés hogy nekem nem jött be az az egész ötvenes évek feeling, de az csak az én gondom.

A Killzone irányításáról annyit, hogy én is tekergettem az érzékenységet rendesen, ha túl érzékeny akkor nem lehet pontosan célozni, (vagy inkább sehogy) ha visszább veszem, akkor pedig tetű lassan fordul meg. Valahol a közép és a max. érték közt érdemes próbálkozni szvsz.
A demot nem próbáltam, de szerintem ugyan az lehet.

(#8430) szasanyi válasza DM-Fan (#8427) üzenetére


szasanyi
félisten

Nekem sosem lesz olyan gyakorlatom, minta egérrel céloznék az tuti. Öregszem no, bizonyos területeken már csak korlátozottan vagyok fejlődőképes. :)
Killzone 2 irányítását meg kell szokni, de rossznak nem mondanám. A gyárilag beállított középérték tűnik ideálisabbnak, legalábbis sokszori állítás és próba után erre a megállapításra jutottam. Ugyanis kissé lassabb, de teljesen pontos célzást biztosít... főként ha a végén picit kell mozdítani, hogy éppen homlokon lődd a Hellgast fattyát. :D Itt "súlya van" a fegyvernek, mondhatni: így reálisabbnak tűnhet a célzás.
Bioshock király, ki ne hagyd, mert jobb mint a PC-s verzió! Ha ilyen anomáliák vannak nálad Killzone 2 téren, ez biztosan jobb választás lesz neked. Sajnos azt nem tudom mondani, hogy nem csak jobb (igaz más műfaj, és mivel ízlések és pofonok ugye...) de időtállóbb is a Bioshock, tekintettel arra, hogy csak egyjátékos és multi sincs.
Van egy teljesen újszerű, hibátlan példányom amin a fólia is rajta van. Gondolkodom eladjam-e, így ha még nem vettél és érdekelne keress meg priviben! ;)

(#8431) orkester válasza DM-Fan (#8427) üzenetére


orkester
senior tag

Bioshock szerintem is kihagyhatatlan. Ugyan KZ2-vel még nem játszottam, de előbbit én is be akarom szerezni hamarosan, mert sajnos még (xboxon :B) csak kb. 2/3-ig jutottam.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#8432) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Mindhármótoknak köszönöm, hogy megosztottátok a véleményeteket a két játékról! :R

Azt hiszem első körben Bioshock lesz a dologból. Háborús FPS-nek most úgyis ott van a frissen beszerzett COD - WaW.
Ugyanakkor mozgatja a fantáziám a SW - FU is, nomeg a Mortal Kombat vs. DC Universe is. Nade mindent csak apránként, nem lehet ezt bírni anyagilag rohamléptekkel. :(

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#8433) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Láttam ma egy jó Ps3-azós tv-t...: 108" Full Hd 274cm... :Y

Csak egy gond volt vele az ára...: [link] :DDD

(#8434) DM-Fan válasza B-L-A-C-K (#8433) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én múltkor ugyanekkora Panasonic plazmát nézegettem. Gondoltam is, hogy mindjárt kettőt is rendelek... annyira baráti az ára. :( Bakker két lakás ára!!! Nooormálisak-e az emberek?

Get Moded!

(#8435) B-L-A-C-K válasza DM-Fan (#8434) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A leggázabb az hogy vannak olyanok akik megis veszik... :))

(#8436) szasanyi válasza B-L-A-C-K (#8433) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem tetszik. Nem elég éles a kép... :D

(#8437) B-L-A-C-K válasza szasanyi (#8436) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Sz@r is... :D

(#8438) MAXIMIZE válasza orkester (#8399) üzenetére


MAXIMIZE
tag

köszi a választ

(#8439) BaliJack válasza PhoenixK (#8419) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Ezt is nézegettem, de nem tudom, hogy milyen sokáig tartana ott a képernyó előtt :).
Mennyi pálya van benne?

Egyetlen problémám van az ilyen játékokkal, hogy nincs belőlük egy apró demo sem :(.
Jó, mondjuk ez sem garancia arra, hogy sokáig játszak velük.

(#8440) PhoenixK válasza BaliJack (#8439) üzenetére


PhoenixK
őstag

Engem rendesen leköt a mai napig... 6+1 pálya van benne, nem hosszú játék, de az élményt szerintem megéri!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#8441) szasanyi


szasanyi
félisten

Ajánljatok már egy új, jó FPS vagy TPS gamet! Kéne vmi új, no meg tapasztalat is, hogy milyen... mert én nem igazán találok jót.
Esetleg egy teljesen újszerű, egyszer majdnem végigjátszott TR: U valakinek? :U

[ Szerkesztve ]

(#8442) jookomak


jookomak
őstag

üdv mindenkinek!
ma megjött a transformers blu-ray lemezem, amit persze ps3-mal nézek, és ennek kapcsán elgondolkodtam valamin. truhd angol hang van rajta. hdmi-n meg is szólaltatja a tv, eddig kóser. na de mi a helyzet, ha optikaival rákötöm a sony erősítőmre, ami viszont nem truhd-s? megszólal egyáltalán, vagy ilyenkor lekonvertálja sima dts-sé? ha valaki csinált már ilyet esetleg, írja meg a tapasztalatait!

(#8443) DM-Fan válasza szasanyi (#8441) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

FPS-s ből a F.E.A.R. 2-t tudom ajánlani, nagyon jól sikerült. Nem tudom, hogy az első résszel játszottál-e, de nem létszükséglet a sztori megértéséhez.

Ha szereted a horror-elemeket is tartalmazó, beszaratós FPS-t (mint amilyen mondjuk a Doom 3, vagy a Quake 4), akkor nagyon nyerő. Az irányított karakter gyakran hallucinál, víziók gyötrik, illetve paranormális dolgokkal is találkozik (pl. elhunytak szellemei) a biztonsági szolgálatok tagjain, illetve klón-katonákon, valamint az emberkísérletek során félresikerült mutánsokon felül. Az Aliens c. filmben látható kétlábú exoskeleton-hoz hasonló járművet is lehet vezetni több helyen a játékban, ami fel van szerelve gépfegyverrel, rakétával. Az elején - illetve később a játékban több helyen - csapatban mozogsz, azonban a csapt tagjai folyamatosan elhullanak mellőled.

A multi része is korrekt, irányítása szerintem kiváló. Hosszra sem mondanám rövidnek, 10-12 órányi játékidőt lazán el lehet vele tölteni.

Get Moded!

(#8444) szasanyi válasza DM-Fan (#8443) üzenetére


szasanyi
félisten

Köszi, de a horror és túlélő horror nem kedvelt műfajom. Quake 4 jó volt, DOOM3 viszont nem tetszett, annál már besokalltam. A F.E.A.R. kipróbálásakor az sem jött be. Sőt, nálam nem érdeklődős a Resident Evil 5 sem. :(

(#8445) kisJack válasza szasanyi (#8444) üzenetére


kisJack
aktív tag

Én most erre vagyok rákattanva, de durván! :DDD Először a Gamer365-ról olvastam róla egy tesztet ahol agyon dícsérik, nekem mégis olyan nah, erről már lecsúsztam érzésem támadt, tök azt sugallja hogy ha nem játszottál az előző részekkel, akkor ebbe kb. kár belefognod. :(( Én csak az első (asszem az első) résszel játszottam anno PS1-en, az be is jött, nagyon sokáig elszórakoztam vele, mondjuk akkor sem a történet volt ami megfogott, már csak az akkori igen csak gyér angoltudásomnak köszönhetően is. Nem mintha most úgy menne... :) De aztán találtam egy másik tesztet is, utána a fenti videót, plusz már leszedtem a demot és lassan kikristályosodott: KELL!! Szerintem iszonyat jó lehet. ;)

(#8446) szasanyi válasza kisJack (#8445) üzenetére


szasanyi
félisten

Az MGS4-en már túl vagyok. Nem rossz, szép is, de nekem nem jött be, mert túl sokat kell szompolygni. A átvezetők brutálisan jók, látványosak, csak némelyik túl hosszú (főleg, ha az előzmények ismerete nélkül nem tudod miről van szó), és sok a töltési idő játék közben... már féltem, hogy Snake tüdőrákot kap a sok dohányzástól. :D

(#8447) kisJack válasza szasanyi (#8446) üzenetére


kisJack
aktív tag

Nekem bejön a sunnyogás, de állítólag itt már sokszor el lehet dönteni hogy melyik utat választod, nem muszáj ha nem akarsz. Mondjuk biztos nem választhatsz mindenhol.
Ha elég jó az angolod, a Fallout 3-at tudom még ajánlani, én néhány hete nyomtam végig pc-n, meg utána hirtelen felindulásból még kétszer. Igaz, én magyarul játszottam, így azért teljesen más. Ott is annyi féleképp lehet csinálni mindent, hogy ha maga a játék bejön, nagyon nehéz megunni.

(#8448) DM-Fan válasza szasanyi (#8444) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, Te tudod, a F.E.A.R. 2 ettől függetlenül annyira nem horror, mint mondjuk a Doom3 az, inkább a Quake 4-hez áll közel. Hozzáteszem, hogy grafikailag szerintem nagyon oda van téve, kicsit úgy érzem, hogy szenved is alatta a PS3, pedig csak 720p-s játék. Továbbá a játék fedezékrendszere valami brutálisan el van találva: szinte minden (aszalok, székek, padok) mozgathatók és felboríthatók, így ideális fedezéket nyújtanak. A terepet nagyon le lehet harcolni, törik minden, a falban még jó ideig füstölnek a lövedékek, szikráznak a fémfelületek, száll a por. Ugyanakkor az AI is nagyon kemény, az ellenfelek taktikusan mozognak, bekerítenek, használják a fedezékeket, ők is borogatják a tárgyakat, szórják a gránátot és ha kicsináltad őket is pillanatok alatt egy újabb osztagot küldenek rád. Némelyik tűzharcnál azt éreztem, mint pl. Bruce Willis a Die Hard első részében. Szóval vérbeli FPS, ez megspékelve hirtelen zenei felütéssel maguktól kinyíló ajtókkal, paranormális dolgokkal, némi horrorral. Szóval nekem nagyon bejött, bár én az első részt is szerettem anno PC-n, így azt is beszereztem PS3-ra is.

Hát, akkor így hirtelen nincs más tippem, de augusztus 18-án jelenik meg a Wolfenstein, esetleg várd meg azt. A trailer-ek alapján sokan leszólják, mert Tech4-es motort használ (amit annak idején a Doom3, meg később a Quake 4) és sokak szerint nem elég szép. Hát nem tudom, szerintem a Doom3 még a mai napig szép, pláne fullHD felbontásban játszva, és azért azóta csiszolták is azt a motort és szerintem a legutóbbi trailer-ekben látottak alapján teljesen rendben van a grafika. Más kérdés, hogy érzetre milyen lesz, de nekem a RTCW anno nagyon nagyot ütött és amit eddig láttam az újból, a szerint hű marad az előzőekhez:

Gamepod - Wolfenstein

Szóval ha nem idegenkedsz az okkult dolgokkal megspékelt II. vh-s lődözéstől, akkor szerintem a Wolfenstein is jó vétel lesz - használtban egy hónapon belül.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#8449) EkSYS válasza Buldozer99 (#8417) üzenetére


EkSYS
senior tag

Szia!

Ismersz talan valakit akinek van ilyen, vagy valakinek tapasztalata ilyennel?

Eki - az eredeti

(#8450) EkSYS válasza DM-Fan (#8448) üzenetére


EkSYS
senior tag

Hi!

Igy a szaggatasrol jut eszembe, ha ps3-n egy jatek beszaggat azzal mit lehet tenni?
egy bambi azt ennyi? vagy lehet ezt is valahogy huzni, fejleszteni stb?
udv
b

Eki - az eredeti

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.