Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) whited


whited
addikt

sziasztok
a ps3 üthető már?vagy még nem?(nem kalapácsra gondolok) :)
és mi éri meg jobban?1 ps3/xbox360 elite?

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#9802) nokia párti válasza whited (#9801) üzenetére


nokia párti
őstag

Egyértelműen a ps3.
Ha van pénzed.
Mint mondtam, jóval erősebb hardveresen és sokkal jobb a hűtése is, mint az x360-nak.
De cserébe nincs warez a ps3-n. X360-on van.
Bár ez nem sokakat érdekel. :U
Mondjuk engem se, csak ugy mondom.
Meg én alapból azért választanám a ps3-at,mert olyan exkluzív játékok jelennek rá meg amik box-ra soha sem fognak az életben. :(

De az x360-nal is jól jársz,ha nincs annyi pénzed.
Ha jól tudom 10el olcsóbb ujonnan mint például a slim ps3.
Egyébként az elite is csak abban jobb mint az arcade vagy a prerium,,hogy több minden jár hozzá meg a merevlemez nagyobb benne.

[ Szerkesztve ]

(#9803) alien_ válasza whited (#9801) üzenetére


alien_
őstag

Én személy szerint egy Elite-el szemben a PS3-mat venném, de egy Xbox360 Premium jobb ár/érték arányt képvisel. Kérdés, hogy milyen játékokkal akarsz játszani (az exclusive címek közül mi szimpatikusabb?), akarod-e filmnézésre használni (bár szvsz konzol nem erre való, az olvasófej amúgy is elég nagy strapának van kitéve), és hogy akarsz-e játékokat venni. Újabb Xbox-ok meghibásodási aránya nem rosszabb, mint a PS3-maké, szóval élettartamra kb. ugyanott vagy mindkét géppel. PS3 több szolgáltatást kínál drágábban, szóval kérdés, hogy mennyire akarsz belenyúlni a zsebedbe. Az sem elhanyagolható szempont, hogy melyik controller kényelmesebb; Ha teheted, teszteld mindkettőt minimum egy órán keresztül. Egyébként nem kell warezolni, vegyél 2-3 játékot, és cserélgesd őket..

[B]nokia párti:[/B] Szerintem elég irreveláns érv a PS3 mellett az, hogy "mert erősebb a hardware-e", mivel egyrészt ez jelenleg csak a szintetikus tesztekben jelent előnyt, másrészt csak részben igaz, mivel az Xbox360 GPU-ja, a Xenos sokkal fejlettebb architektúra a PS3 GPU-jánál.

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#9804) Sundesz válasza AXisBOLD (#9797) üzenetére


Sundesz
őstag

Szerintem az Uncharted 2 és a GT 5 bizonyítja. Ilyet nem látni máshol.

Hörcsög Powa'

(#9805) bwoay válasza Sundesz (#9804) üzenetére


bwoay
nagyúr

én a GT5-öt egyelőre sehol nem látom.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#9806) nokia párti válasza bwoay (#9805) üzenetére


nokia párti
őstag

De van már csak ez még egy "ízelítő"
Ilyen demó féle.
Már megjelent ps3-ra tényleg!

(#9807) Siera válasza bwoay (#9805) üzenetére


Siera
senior tag

ez ütött :DDD

(#9808) AXisBOLD válasza nokia párti (#9806) üzenetére


AXisBOLD
addikt

szerintem ezt bwoay is tudja, egyébként a Proluge(amire te gondoltál) nem úgy néz ki ahogy azt elvárná az ember, de a végleges szebb lesz és ezt nem látni még sehol.

Sundesz: tényleg gyönyörű az Uncharted 2 és a GT5 is biztos szép lesz, de a boxon sok játék állítólag!!! jobban fut mint ps3-on. én erre gondoltam. mert az egy dolog, hogy bika a gép, de programot írni meg olyan nehéz rá mint vonatkereket cserélni.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#9809) nokia párti válasza AXisBOLD (#9808) üzenetére


nokia párti
őstag

Ja azt én is gondltam,hogy a teljes játék más lesz,mint ami most kijött.
Ngayon jó lesz a gt5 verni fogja az összes játékot én azt várom a legjobban. :K

(#9810) bozsik84


bozsik84
tag

valakinek nincs megunt Mortal Kombat vs. DC Universe játéka ps3-ra? megvenném, jöhet a pü.

köszi bozsik

psn id: zsonom

(#9811) bwoay válasza nokia párti (#9806) üzenetére


bwoay
nagyúr

ízelítőnek kicsit drága volt ;) asszem 11-ért vettem anno,
pont annyiért ment a Lost Planet is akkoriban, az meg egy teljes játék.
Igaz, jó szar is PS3-on, viszont egy jó példa olyan játékra, ami boxon jobb.

különben meg tényleg az exkluzív játékfelhozatal alapján érdemes dönteni,
bár ha valaki mindenáron internetezni meg BD-t nézni akar,
akkor nyilván nem opció a box

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#9812) nokia párti válasza bwoay (#9811) üzenetére


nokia párti
őstag

Ja az biztos. :)
Várni kell míg lemegy a játéknak az ára.
5ezer-ért már láttam vadi újat. ;)
Egyébként az igazi teljes GT5 2010 március x-.án fog megjelenni.
Ha jol tudom.
Na addig még koptatom a gt1,2,3,4-t. :DD

[ Szerkesztve ]

(#9813) skylinelaca válasza bwoay (#9811) üzenetére


skylinelaca
senior tag

jó (sajnálatos) példa a gta IV is... ami baromira optimalizálatlan psen... játszotam vele boxon... ott nagyon jó volt, nem akadt. de sajnos, mióta ilyen fw frissítések vannak azóta ez 1re rosszabb

Üdv: Laca

(#9814) nokia párti válasza skylinelaca (#9813) üzenetére


nokia párti
őstag

Most már mondjatok olyan példát is ami ps3 on jobb, mint boxon. :U

(#9815) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Sziasztok!

Előre bocsátom, hogy pc-s vagyok és mata hülye vagyok a konzolokhoz, viszont lejátszottam a gondololattal, hogy legközelebb nem a gépemet fejlesztem, hanem veszek egy konzolt.
(egy kicsit unom, hogy évente rá kell locsoljak 80-100 000 ft-ot a gépre, hogy normálisan tudjak játszani)

Egy két kérdésben szeretném a segítségeteket kérni:

Főleg autós ill. fps játékokkal játszom (amit kormánnyal ill. egérrel+ bill.-vel játszom)
Kormányt láttam, hogy létezik konzolokhoz, de egérkét és billentyűzetet lehet-e csatlakoztatni a konzolokhoz?

A másik kérdésem, hogy online lehet-e játszani a konzolos játékokkal?
Ha igen, mi kell hozzá?

Köszönöm előre is a segítségeteket!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#9816) Paarthurnax válasza Doki-HUN1978 (#9815) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Igen, nagyon jó kormányok vannak PS3-hoz, de az egér és bill. kombót el lehet felejteni. Megjelentek a piacon ilyen fajta próbálkozások, de elég vegyes véleményeket olvastam eddig, hogy mennyire használhatóak. Egyesek szerint sokban megkönnyítik az FPS játékokat, jobb a célzás, de én még nem próbáltam. Nekem is nagyon fura volt egér után gamepad-re váltani, de egy idő után megszoktam. Persze fejlővéseket nehezebb lesz megcsinálni, de teljesen élvezhető így is a játék.
Online játékoz ugyan az kell, mint eg PC-hez. Gyors net, ennyi. Ingyen lehet csatlakozni a játékokba, nincsen havi vagy éves díj. Nagyon fasza FPS meccsek vannak és ezen kívül sok más játék is van online. Amikkel sokat játszottam az a CoD, Killzone 2 illetve Resistance 2.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#9817) Doki-HUN1978 válasza Paarthurnax (#9816) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Köszi a segítséget BoGyesz!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#9818) AXisBOLD válasza nokia párti (#9814) üzenetére


AXisBOLD
addikt

az hogy mi megy jobban azt nem tudom, de GTA4-en és Lost Planeten kívül mással nincsenek ilyen akadási/belassulási gondok.

hihetetlen egyébként ez a GTA4, mert nagyon üt a grafikája, de boxon kívül nem igazán érdemes vele más platformon játszani. PC-n is brutális vas kell alá, hogy a grafika korrekt legyen, de mikor láttam hogy PS3-on is be-be lassul :W, azt mondtam ilyen nincs, ezért nem érdemes konzolt venni, mert itt pont a játék a lényeg, de szerencse hogy nem ezért az egy címért vettem meg, meg azért el lehet vele játszani így is.

Aurea mediocritas

(#9819) DiVaD


DiVaD
senior tag

Uncharted 2 multi ma este valaki? :)
szerk: féltem megvenni újonnan egy játékot, de úgy voltam vele, hogy most az 1x kivételt teszek. És eddig bejön. Valaki panaszkodott rá, hogy az eleje tökölős. Hát nekem bejön, mert az 1el nem igen játszottam (kb. 1 hónapja ígéri haverom, majd később pótolom. :) ), így legalább tudom szokni az irányítást meg ilyesmiket. A grafikája is bejön, bár a füleken még van mit csiszolni. :)

[ Szerkesztve ]

(#9820) nokia párti válasza AXisBOLD (#9818) üzenetére


nokia párti
őstag

Ne legyél már elfogult ennyire a box-al.
Ez egy ps3 fórum. :DD :DDD :R

Egyébként ma kaptam meg a pénzt már bármikor tudnák venni gépet.
Vacitálok egy ps3 slim 120gb és egy ps3 vatag 80 gb között.
Mind a 2 60 ezer.
Nem tudom melyiket válasszam?
Jobb-e a slim ps3,mint a vastag ps3 vagy nem?
Válaszokat köszönöm előre is!!!!! :R

(#9821) Edgeri válasza Doki-HUN1978 (#9815) üzenetére


Edgeri
senior tag

Én is azért váltottam, mert így fordult a kocka: a fejlesztőknek kell a játékokat az én gépemhez írni, nem nekem kell mindig a gépemre költeni, hogy megfeleljen a fejlesztők elvárásainak :DDD Persze ez csak egy ideig lesz igaz, amíg nem lesz konzolgeneráció váltás :U

FPS-t meg lehet szokni. Először én is tartottam tőle, mert leginkább FPS-ekkel játszom, de csak idő kérdése és átáll a kezed (én is nulla gyakorlattal indultam a PS2-mel anno). De valóban igaz, hogy nem fogod úgy osztogatni a headshotokat gamepaddel, mint egérrel. De hát valamit-valamiért.
Egyébként vannak (állítólag) jól működő kis ketyerék is, amivel tudsz egeret+bill-t használni, olyan 15e körül van az áruk. Kormányt természetesen lehet kapni PS3-hoz is.

Én Killzone2 multiban szoktam játszani napi szinten, nagyon élvezetes, egyszerűen nem tudom megunni, szerintem az a játék tökéletes :DD

Üdv, Edgeri

(#9822) Doki-HUN1978 válasza Edgeri (#9821) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Köszi szépen a véleményeket... sokat segítettetek velük. :R

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#9823) f27 válasza nokia párti (#9820) üzenetére


f27
aktív tag

slimet felejcsd el!
vegyél rendes gépet ha rámhalgatsz!
ha kell most lett kész épp egy gépem :) 55K ért viheted :K :R

(#9824) nike_ válasza DiVaD (#9819) üzenetére


nike_
addikt

Magyarországon van már valahol? (Uncharted 2)

(#9825) PhoenixK válasza nike_ (#9824) üzenetére


PhoenixK
őstag

576-ba már tegnapelőtt megérkezett, párom már a felénél jár...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#9826) DiVaD válasza PhoenixK (#9825) üzenetére


DiVaD
senior tag

Igen, Én is ma vettem meg ott. :)
Úgy voltam vele, hogy thehut-os árnál kb. 1500Ft-al drágább, de legalább nem kell izgulnom, hogy a postás lenyúlta-e a játékom (igen, volt olyan, hogy eltűntek nem ajánlott levelek sajnos).
Én még csak a 4. chapternél tartok, de tegyük hozzá, hogy béna vagyok TPS-ekben (meg PSen ez az első full, max még a Batman demót toltam). :D

[ Szerkesztve ]

(#9827) nokia párti válasza f27 (#9823) üzenetére


nokia párti
őstag

Írtad,hogy rendes gépet vegyek.
Azt is fogok.
De mért mi van a slimmel?
Egyébként milyen az a gép amit adnál?

Egyébként azért nem a slim mellett döntöttemmert arra nincs,gari a másikra pedig van.(80 gigás fat)
Remélem nem fogok vele roszzul járni?

[ Szerkesztve ]

(#9828) f27 válasza nokia párti (#9827) üzenetére


f27
aktív tag

40Gb változat! de mint nemrég írtam fulra mindegy hogy 40 vagy 80Gb :)

(#9829) nokia párti válasza f27 (#9828) üzenetére


nokia párti
őstag

És akkor mi a baj a slimmel?
Ere nagyon kíváncsi volnék? :F

(#9830) Siera válasza nokia párti (#9829) üzenetére


Siera
senior tag

elvileg az,hogy már nagyon meg van hajtva,amit nem értek.45nmes technológiájú a CPU és a GPU is,emiatt triviális,hogy elég egy kisebb hűtőborda.De miért Van jobban leterhelve maga a gép? :F

(#9831) f27 válasza nokia párti (#9829) üzenetére


f27
aktív tag

100% fut már most! a rendes ps3 mak pedig jelenleg az új FW vel 80% on!
a belseje egy kiherélt lapnak néz ki! maga a gép szerintem meg nem is kisebb csak laposabb meg nagyobb :DD

(#9832) BaliJack válasza f27 (#9831) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Ezt a 100%-os dolgot abszolút nem értem.
Ha ugyanaz a hardver (CPU, GPU, RAM), akkor hogyan mehet a Slim 100%-on míg a régebbiek meg csak 80%-on?

Fejtsed ki bővebben :).

(#9833) Sundesz válasza f27 (#9831) üzenetére


Sundesz
őstag

De a hűtés fut 100%-on, vagy mire gondolsz?

Hörcsög Powa'

(#9834) Siera válasza f27 (#9831) üzenetére


Siera
senior tag

szerintem ezt konkrét tesztek nélkül csupán "venti hang" alapján nem lehet megállapítani :U

(#9835) f27 válasza BaliJack (#9832) üzenetére


f27
aktív tag

mi sem nagyon értetük még nem keztünk el mérni :) minden FW után a gép felvétele elkezdett nőni! egy szervizes barátom kapott sonyéktol egy diagnosztikai progit! ott jelzi hogy a 8 mag menyire van kihajtva + a gpu szintje is! megnéztük a mostani 3.01 FW vel mit mutat a nagy gép és a slim teljesítménye!nos ott látni hogy melyik gép menyire szalad! ja és valamiért a slimben csak 4 magosnak írja a procit nem 8 nak :) aztán kevesebbet fogyazt ez is érdekes :) ez olyan mint mikor egy 5.1 házimozi felvétele 160W és 7X130W szól :DDD ha valami nem fogyaszt az nem is pörög ez alap :) nah mindegy én tuti nem veszek/vennék slimet!!! dehát valakinek azt is megkell venniük :) :R

(#9836) Siera válasza f27 (#9835) üzenetére


Siera
senior tag

na így már másabb.Bár a 4 mag jelentheti azt is,hogy elavult a program.Az áramfelvétel pedig azért tényleg elég érdekes,ha már "zöld" gépről beszélünk :((( .

(#9837) BaliJack válasza f27 (#9835) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Két dolog van még mindig, amit nem értek: ha ugyanaz a CPU, GPU és RAM van a gépekben, akkor hogyan lehet különböző a kihasználtsága? :F Pláne úgy, hogy az újabb gép van jobban kihasználva.
A másik pedig, hogy miért baj az, hogy ha 100%-on megy? Ha egy PC-t nézünk, akkor abban is az alkatrészek mehetnek 100%-on, mégsem dobja fel a bakancsot idő előtt. Ha megfelelő a hűtése, akkor meg pláne teljesen mindegy, hogy mennyi %-on fut.

A fogyasztás meg lehet kisebb, hiszen a CPU és GPU csíkszélessége már 45nm.

(#9838) bozsik84


bozsik84
tag

az Uncharted 2 játszható a régebbi firmekkel is vagy csak a legújabb 3.01-el? köszi Bozsik

psn id: zsonom

(#9839) sucre


sucre
csendes tag

Vásárolni akarok most egy használt PS3at de nem tudom h megvegyem-e mert elég olcsón adják de játék nélkül, igy nem tudom játék alatt is próbálni amikor elhozzák nekem majd kipróbálásra. Az lenne a kérdésem h szerintetek mikre figyeljek amikor átnézem az amúgy állitolag alig használt gépet(nem használták mert inkább boxoznak mert arra van warez erre meg nincs). Gondoltam olyanra hogyha nem európában vásárolt egy gép akkor külön kell keresnem hozzá amerikai régió kódos játékot vagy régiófüggetlen minden gép? Ha jól emlékszem 40 gbos verzióról van szó. Esetleg azt gonedolom a hátulján meg lehet állapitani a széria számból h milyen fajta(pal vagy ntsc). És lehet-e olyan rejtett hibája ami csak játék futása közben jönne elő? Pl grafikus kártya hiba vagy akármi ? Vagy akkor próbáljak meg egy demót leszedni? Koliban úgy is lekap egy demót secc perc alatt mig kipróbálom. Tudom elég körülményes vagyok csak nem akarok mellényúlni a vásárlással,nehogy átverjenek.

(#9840) jookomak


jookomak
őstag

Azért ezt ne higyjük már el teljesen, hogy a 3.01-es firm kinyírja a gépeket, mert abból világraszóló botrány lenne, és olyan perek, hogy azt még a sony se bírná megnyertni. ez már paranoia. azért nyírnák ki a régi gépeket, hogy vegyél slimet, és hozd a bevételt? ok, ok, gusztustalanok a multik, de azért ezt nem hinném hogy megkockáztatják. meg akkor már miért nem úgy csinálták, hogy felrakod a 3.01-et, első játék, túlzott terhelés, pukk. bele van építve, hogy 50 óra használat után pukk?

no offense: próbáljatok meg már játszani is vele, ne azon görcsölni, hogy mikor megy tönkre. ez egy eszköz, amivel szórakoztathatod magad. nem idegesítésre való. "ő" van érted, nem te érte. azért van, hogy használd. fektetve, állítva, 24 és 26 fokon is, 10 és 20%-os páratartalom mellett, 1.2 bar légköri nyomáson, a tv-től 23.54 centire.
(jöhetnek a beszólások, ha valakit megbántottam. bocsánat)

Jó játékot!

(#9841) DM-Fan válasza sucre (#9839) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szerintem először is arra figyelj, hogy ne legyen rajta külsérelmi nyom. Ezek után kösd rá egy megjelenítőre (lehetőleg HDMI-n keresztül) és teszteld le a kimeneteket. Hallgasd meg, hogy nem túl hangos-e, nem fúj-e nagyon meleget.

Az, hogy európai, vagy amerikai igazából teljesen mindegy játék szempontjából, mert a játékok ugyan régiókódosak, de az amerikai gép is viszi a 2-es (európai) régiós játékot is és ez fordítva is igaz. Ezzel csak a Blu-Ray filmeknél/DVD-knél lehet problémád, mert ott viszont megvan a régió-lock, így európai gép csak európai régiós (vagy régiófüggetlen Blu-Ray-t/DVD-t játszik), míg az ámerikai csak ámerikait (vagy függetlent).

A grafikus teljesítmény tesztelésére nyugodtan lehúzhatsz egy komolyabb demo-t a Store-ból, teljesen ingyenes, csak előtte meg kell csinálnod a profilt.

Get Moded!

(#9842) DM-Fan válasza jookomak (#9840) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Alapvetően én is azt mondom, hogy ez elég nagy blődség lenne a Sony részéről, hogy egy firmware-rel kinyírjon több százezer korábban eladott gépet, aminek nagyrésze adott esetben garanciális is. Ez kb. a PlayStation üzletág végét is jelentené, nem győznék garanciában cserélgetni a gépeket. Már vagy 3 hete föltettem a 3.01-et, jópár játékkal játszottam hosszasan azóta és egyikkel sem volt semmi probléma, ugyanolyan hibamentesen futottak, mint előtte, fagyás, lassulás nem volt, nem érzem, hogy jobban melegedne a gép, vagy állatabb módon pörögne a ventillátor (2008-as 40 GB-os modellem van 250 GB-ra upgradelt vinyóval).

Azt sem hinném, hogy a PS3 Slim annyival gyengébb konstrukció lenne, különös tekintettel arra, hogy már semmilyen más PS3 nincs gyártásban, csak a Slim, tehát innentől kezdve hamar eljön az idő, amikor nem tud majd a régi konstrukció mellett dönteni a kedves vásárló. Namost a Sony szerintem azt sem kockáztatná meg, hogy csak csapnivalóan pocsék PS3-akat gyárt innentől kezdve, mert az megintcsak a PlayStation üzletág végét jelentené.

Szerintem is túl van drámázva ez a kérdés. Sehol nem lehet tömeges Slim-elhalálozásokról olvasni, pedig igencsak eladási rekordok dőltek meg világszerte az elmúlt két hónapban ennek a verziónak a megjelenése kapcsán. Igen, nyilvánvalóan kevesebb anyag (pl. hűtés) van benne, de ez indokolt is: kisebb a csíkszélesség a CPU-nál is és a GPU-nál is, ezáltal kevesebbet is fogyaszt. Ettől viszont még nem látom indokoltnak, hogy jobban ki lenne járatva, maximum a régi benchmark-programok nem a korrekt adatokat mutatják az eltérő alaplapi architektúra miatt.

Abból meg, hogy a 16 éves Pistikének, aki napi 16 órában nyúzza a gépet megállás nélkül és emiatt fél év után tönkremegy a konzolja szerintem nem kell messzemenő következtetéseket levonni. Nekem, aki nem is használom minden nap és ha leülök elé is csak 2-3 órát nyúzom, már másfél éve hibamentesen megy a gépe.

Ugyanakkor megjegyzem, hogy abban talán nincs igazad, hogy a gyártó ajánlásait érdemes figyelembe venni és nyári kánikulában pl. megtehető, hogy kíméled, vagy ha nem bírod ki, akkor megtámogatod kívülről egy szobaventillátorral, rendszeresen takarítasz körülötte, hogy ne szívja magába a két évvel ezelőtti port is, néha kiporszívózod magát a gépet is, stb. Ennyi megtehető azért, hogy sokáig szolgáljon Téged a gép.

Get Moded!

(#9843) f27 válasza BaliJack (#9837) üzenetére


f27
aktív tag

nem az a baj hogy 100% fut a gép :) hanem az ha jobb a slim akkor miért csak egy hajszálal előzött meg egy 65% futó PS3 mat? :DDD
most a nagy gépek 80% futnak! a slim utol sem éri őket! amire mi feltettük a kérdést,az az hogyha a slim már most padlón megy a nagy meg még mindíg félgázon akkor a késöbbi "jóbb erősebb" játékok hogy fognak futni rajtuk? mert ugye (gondolom én) a 8mag ha beindúl lehet kitépi a villanyórát de dolgozik is majd rendesen! :DDD

sucre ha megvan a gép a loaderbe tegyél egy eredeti DVD filmet! ha a BD hibás benne kopogni fog és nem olvassa ba! ha beolvassa akkor a loader jó! utánna egy demó! aztán internet elég a gogle is :) majd világítson hátul a DTS csati! a gépnek nem lehet hangja az első 10 percben szinte semmi! ha játszol rajta demót kicsit felpörög a venti de csak halkan kellemes zizegő hangal! ha ezeken átfutott akkor 90% jó üzletet csináltál!

jookomak én sem meggyöződésel állítom hogy az FW nyírja ki a gépeket! sőt csak a 60Gb gépeket kapom alaplaposan szinte és mind egybevágóan frisítés utáni meghibásodásra panaszkodnak!ha igazam van akkor eből lesz is botrány nem kicsi! miért azok a gépek duranak el amik viszik a PS2 játékokat :F ;]

DM-Fan ha neked a 40Gb változatodba 250Gb vinyó van akkor neked nyugi! ugyanis csak a 80-120-160Gb verziók kezelik le a nagyobb vinyót! az alap 40Gb csak 40Gb vinyót tud!
a teszt programban van slim és fat verziós teszt is! de mindkét verziónak azonosak az adatai!
nekem nyáron 30fok melegbe sem fűtött a gépem jobban mint most! igaz nekem a "butított" 160Gb verzióm van más a venti benne meg más a hűtéskialakításom is! foggalmam sincs milyen gépem van de megtartottam magamnak :B :DDD

(#9844) Def26 válasza f27 (#9843) üzenetére


Def26
félisten

"ha neked a 40Gb változatodba 250Gb vinyó van akkor neked nyugi! ugyanis csak a 80-120-160Gb verziók kezelik le a nagyobb vinyót! az alap 40Gb csak 40Gb vinyót tud!"

Ez érdekes, mert az én 40Gb -os gépem vitte szépen a 160Gb -os HDD -t. :U Már nincs meg a masina amúgy.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9845) f27 válasza Def26 (#9844) üzenetére


f27
aktív tag

nincs kizárva!
sony sem gyárt 5 külömböző gépet!
ha megnézel egy 40-80-120-160Gb PS3 mat kíváncsi lenék meg e mondanád a típusát ha nem mutatnám meg a dobozát!? szerintem érdekes lenne ha kitalálnád :) ami lényeg az első driveres PS3 40Gb lapok csak 40Gb vinyót tudtak kezelni! utánna javítotak a driveren és vite a 80Gb vinyókat is! tehát azon sem kell meglepődni hogyha az első 40Gb verzió lekezeli a 80Gb vagy nagyobb vinyót is! de akinek nem kezeli le az a legelső PS3 gép tulajdonosa :) :R

(#9846) BaliJack válasza f27 (#9843) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Azt írjad le akkor legyél szíves, hogy hogyan állítottátok be azt, hogy a FAT 65%-on futott?
Picit bővítettebb mondatokkal, mert lehet, hogy benne van a lényeg, csak én nem látom :).

Én nem parázok, meg sem néztem, hogy a kolléga állításai alapján meddig bírhatja a gép. Pedig GTAIV-es verziós 40GB-os gépem van 250GB-os vinyóval.
Ha feldobja a bakancsot, akkor feldobja, és ha lesz rá pénzem, akkor veszek újat. Ha már csak Sim lesz, akkor azt, ennyi :).
Vinyóval kapcsolatban sem nézem azt, hogy melyik márkára esküsznek: Samsungokkal eddig nem volt gondom (koppkoppkopp :D ), így ezeket szoktam venni. Tudom, nem egy árkategória :).

(#9847) megsemmisito válasza f27 (#9845) üzenetére


megsemmisito
tag

Valószínű firmware frissítéssel orvosolták ezt a kis hiányosságot.

PSN online ID: Tomasz84hun

(#9848) f27 válasza BaliJack (#9846) üzenetére


f27
aktív tag

bővebben hogyan fejezzem ki magam?
de leírom mi van a képernyőn!
van egy csík 0-100% között! és ott látom a proci és a gpu meddig megy ki! vagyis menyire van leterhelve! érted?jobban nem tudom leyrni és elmagyarázni! nagyából ugy tudnám még leírni,hogy olyan mit mikor a notit nem teheled és leesik az órajala! és mikor terheled nem maxra megy a proci hanem csak közepesre mivel elegendő az is a művelet elvégzéséhez :) :R

(#9849) Sundesz válasza f27 (#9848) üzenetére


Sundesz
őstag

De elvileg a Cell meg az RSX azonkívül, hogy 45nm-es már, semmiben nem különbözhet. :F Lehet, hogy a Slim inkább 4 magot használ 100%-on olyan esetben (ami még így is takarékosabb), ahova nem kell több teljesítmény, mintsem 8 magot 80%-on? De azt teljességgel kizártnak tartom, hogy a fat és a slim gép között lenne bármilyen teljesítménykülönbség is.

Hörcsög Powa'

(#9850) DM-Fan válasza Sundesz (#9849) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én is kizártnak tartom. Akkor az innentől kezdve megjelenő PS3-ak 20%-kal gyengébb teljesítményt nyújtanának majd, mint a Slim előtti gépek?! Szerintem ez hülyeség. Biztos vagyok benne, hogy ugyanaz kifér azon a csövön, mint a korábbin is. Ha meg külön benchmark program van a Slim-hez, mint a Fat-hez, akkor ráadásul az eredmények nem is összevethetőek. Ez olyan, mintha a 07-es 3DMark eredményét vetnénk össze a 08-aséval.

Get Moded!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.