Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) don_peter válasza Buldozer99 (#8638) üzenetére


don_peter
senior tag

"Dirt 2 milyen?"

Menű ocsmány!
Törés és fizika az tényleg jó lett de nem ad jobb játékélményt mint az első rész az akkor áttörés volt.
Nekem nem tetszik!

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#8652) DM-Fan válasza don_peter (#8651) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

DiRT 2:

Szerintem a menü nem ocsmány, csak szokni kell. Ha megtanulod, hogy mi hol van benne, akkor már minden ok, reflexből oda fordulsz, ahova kell. Inkább ötletesnek nevezném.

A grafika szép, szerintem csiszoltak rajta az előző részhez képest, pedig már az is igen-igen szép volt, ez még szebb, hibátlan.

Fizikai motorja mit sem változott, nem a legjobb, kicsit lomhának érzem itt-ott, nem kellően realisztikusan viselkedik az autó, de azért nem panaszkodhatunk, mert még mindig a jobbak közé tartozik a PS3 autós-játék felhozatalban.

Törésmodell szerintem változatlan.

Kellemes játék lesz ez... majd egyszer hazajön használtban 5 eFt-ból, annyit mindenképpen megér, az első rész is itt van a polcon, azt nagyon szeretem.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#8653) Buldozer99


Buldozer99
senior tag

Nah kipróbáltam énis a Dirt-et!

Menü szerintem sem ocsmány, 2perc alatt megszoktam, graf jó,irányítás kicsit arcade de simán megszoktam.

Nekem tetszik! :C

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#8654) he7edik. válasza Gebriel (#8644) üzenetére


he7edik.
addikt

Hűtés adta meg magát?

Égő szöveg a flém vázon

(#8655) szasanyi válasza he7edik. (#8654) üzenetére


szasanyi
félisten

Tolod már a Wolfesteint-t? Ha igen, hogy tetszik?

(#8656) alibaba78


alibaba78
őstag

Sziasztok!

Egy kis segitseget kernek attol, aki mar jatszott a Resident 5-tel. Masodik talalkozas Weskerrel. Ertem, hogy a raketavetovel kell raloni, amit elkap, es utana ra kell loni vmi fegyverrel, hogy felrobbanjon a kezeben a raketa, majd loni sz@rasig. Mindezt ugy, hogy le vannak oltva 3 oldalt a lampak. Vhogy nem sikerul kinyirni..... :W Mit rontok el, vagy mit hagyok ki? Segitsetek legyszi! Koszonom! :R

(#8657) Pityesz82


Pityesz82
tag

Hi all!
Azt szeretnem tudni,hogy PS3 osszekotheto monitorral?Bocs a lama kerdesert,de ezt most tenyleg nem vagom. :F

(#8658) Lares


Lares
csendes tag

Sziasztok!
Samsung 2233SN -t néztem ki jövendőbeli PS3 hoz :) De van 1 kis bökkenő. Ez a monitor 15 pin D-sub kimenettel rendelkezik. Neten csak 19-24E Ft körül látok D-sub to HDMI átalakítót. Ráadásul felbontásból is veszítene szegény masina. Tehát nincs valami más jobb megoldás hogy minőség téren ne legyek szegényebb? Válasszak másik monitort?

(#8659) don_peter válasza alibaba78 (#8656) üzenetére


don_peter
senior tag

Az összes lámpát lekapcsolod, és rá kell lőni a rakétalövővel és utána mikor el, kapja a rakétát szét, kell lőni a kezében. Úgy hiszem 3szor, kell megcsinálni és megpusztul...

Jah és utánna mikor felrobban a rakéta a kezében oda kell menni és be kell adni azt a szert amit elötte felvettünk!

[ Szerkesztve ]

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#8660) skylinelaca válasza Lares (#8658) üzenetére


skylinelaca
senior tag

mennyit szánsz monitorra? nekem nemrég itt ajánlottak egyet 50-60 körül, keress rá! az elég jó moncsinak látszik

Üdv: Laca

(#8661) don_peter válasza alibaba78 (#8656) üzenetére


don_peter
senior tag

Kicsit kuszán sikerült leírnom bocsesz!
Ha nem megy akkor itt a link ami egy youtube-s oldalra visz. A videón pont ezt a részt fogod látni.
Ezt csak akkor használd ha nem megy a dolog.

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#8662) alibaba78 válasza don_peter (#8659) üzenetére


alibaba78
őstag

Na ez az........, eddig mikor elkapta, csak tavolrol lottem mindennel, de tobb alkalommal robbant ra a raketa, mint harom, megsem akart megpurcanni. Akkor csak be kell adnom neki a drogot. :) Koszi a segitseget! :R

mod: zsiiiir. Koszonom! :)

[ Szerkesztve ]

(#8663) DM-Fan válasza Lares (#8658) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Felejtsd is el azt a monitort! Amelyik monitor nem tudja a HDCP-t, az nem fogja megjeleníteni a PS3 képét, a D-Sub -> HDMI átalakító ezen nem segít. (egyébként is én úgy tudom, hogy ezek az átalakítók pont fordítottak, vagyis analóg jelből csinálnak digitálist: D-Sub-ról jövő jelet alakítanak HDMI-re játszhatóvá - na az kb. ugyanannyira értelmetlen) Legalább DVI-bemenettel kell rendelkezzen a monitor és ezen felül HDCP-snek kell lennie, de legjobb, ha HDMI bemenet van rajta.

40-45 eFt-ból már normálisnak mondható HDCP-s 22"-os monitort kapsz.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#8664) Sakab


Sakab
senior tag

Sziasztok, hol lehet most legolcsóbban ps3at venni?Amit én találtam az a konzolvilág ott 74be van.Csak ott nem tudom h lehet e garancia kiterjesztést kérni +1 +2 évet és ha lehet akkor menyiért lenne.Erről van vmi infotok?

(#8665) Pityesz82


Pityesz82
tag

Szerintetek ezzel a moncsival mukodne a PS3?? [link] :R :R

(#8666) Lares


Lares
csendes tag

Köszi. Tehát akkor a 2333SW sem a legjobb? Azon csak DVi van.
És mi a véleményed erről FUJITSU-SIEMENS SL 3230T ennek már van HDMI kimenete.

(#8667) Lares


Lares
csendes tag

A francba. 40-50E Ft között szeretnék venni egy monitort ami tökéletes a PS3 hoz. Most nem tom mit vegyek :W

[ Szerkesztve ]

(#8668) DM-Fan válasza Pityesz82 (#8665) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem működne. Nem HDCP-s:

iiyama Prolite E2208HDS

Get Moded!

(#8669) DM-Fan válasza Lares (#8666) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A Fujitsu-Siemens megfelel a célnak, mindkét HDMI bemenete HDCP-s. Itt egy nyúlfarknyi teszt róla:

Fujitsu-Siemens SL 3230T

40-50 eFt-ból nehéz kompromisszummentesen monitort venni, kb. 70 eFt-nál indul az a kategória, ami már játékra is nyugodt szívvel ajánlható.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#8670) he7edik. válasza szasanyi (#8655) üzenetére


he7edik.
addikt

Nagyon jó
Igazi old school II.VH FPS
Mintha a MoHAA-t nyakon öntötték volna jó adag okkultizmussal a grafika sem rossz.
te tuti imádni fogod :)

Égő szöveg a flém vázon

(#8671) Lares


Lares
csendes tag

Hmmm, lehet ez még belefér
[link]
Tán még jobb mint a Fujitsu Siemens ? :)

(#8672) he7edik. válasza Lares (#8671) üzenetére


he7edik.
addikt

Miért nem veszel egy 82cm-es LCD TV-t?

Égő szöveg a flém vázon

(#8673) Lares válasza he7edik. (#8672) üzenetére


Lares
csendes tag

Jövő év második felétől lennék olyan helyzetben talán hogy LCD TV t vehessek, akkor is csak akkor ha lenne munka munka munka :)

(#8674) nosferatue


nosferatue
tag

Akinek sikerült a PMS-be életet lehelni eset smart security alatt, az kérem ossza meg velem a titkát!
A gúglis találatok nem érnek, azokat már próbáltam.

Előre is köszi!

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#8675) Gebriel válasza he7edik. (#8654) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem hiszem, mert akkor legalább bekapcsolna egy-pár percre :(
Legalábbis az első PS3-m nem ment a hűtés és az bekapcsolt.
Alaplap gyanús :(((

(#8676) idegbeteg18 válasza Lares (#8671) üzenetére


idegbeteg18
tag

Ez se olyan rossz, egy kis teszt róla.

[ Szerkesztve ]

(#8677) DM-Fan válasza nosferatue (#8674) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nekem simán sikerült Eset Smart Security alatt PS3 Media Server-t használnom, jelenleg is megy. A Zóna- és szabályszerkesztőben mindent engedélyezz a MS-nek, az IDS és további beállításokban pedig az UPnP mindenképpen legyen bepipálva. Asszem ennyit kellett belenyúlni és hibátlanul megy.

Get Moded!

(#8678) Lares válasza idegbeteg18 (#8676) üzenetére


Lares
csendes tag

Uhh, thx ez tetszik a legjobban :) Videók alapján amit néztem szinvilága gyönyörű. Felszereltségileg is fain. :R

(#8679) nosferatue válasza DM-Fan (#8677) üzenetére


nosferatue
tag

Nem tudom mit ronthatok el, engedélyztem a pms-t, még a java-t is és nem megy.

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#8680) szasanyi válasza he7edik. (#8672) üzenetére


szasanyi
félisten

Na, ezt nekem sem sikerült még megértenem miért monitorba gondolkodik bárki is egy PS3-hoz? :U

Wolfeinstein hol van jó áron? Gondolom nem az első utadba kerülő boltban vetted mert, mind1 mennyi volt. :)

(#8681) DM-Fan válasza nosferatue (#8679) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, nincs tippem, mert még mielőtt a MS-t föltettem volna, elég sokat szenvedtem a Smart Security-vel, mire minden flottul működött, szóval lehet, hogy még akkor állítottam be valami olyasmit, ami a MS-nek is kell, ezt nem tudom. Szerintem a megbízható zónák körül keresgélj. Végül nekem sikerült olyan beállítást találnom, amikor a biztonság is maximális és mégis működik minden, aminek kell. Mindenképp úgy állítsd be a tűzfalat, hogy mindenre kérdezzen rá, ami forgalmat akar bonyolítani és majd akkor bepipálod, hogy szabály létrehozása és alkalmazása a jövőben.

Get Moded!

(#8682) DM-Fan válasza szasanyi (#8680) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Na, ezt én sem értem. Mindenki gombhoz akarja venni a kabátot? Feleakkora értékű megjelenítőre kötik a PS3-at, mint amennyit maga a gép ér. Először egy jó megjelenítőt vegyetek emberek, aztán összejön majd a PS3 is! Egy 22"-os monitoron játszani a PS3-mal nem sok értelme van, ilyen erővel PC-n is játszhatna az ember, annak még sok esetben szebb is a képe a magasabb felbontás miatt. Legyetek türelmesek, én is kibírtam, hogy megjelenés után majd' 2 évvel vegyem meg a PS3-at, addigra lett meg csak a plazma. Nem bántam meg, hogy ezt a sorrendet tartottam.

Get Moded!

(#8683) Gebriel válasza DM-Fan (#8682) üzenetére


Gebriel
veterán

Miért csodálkozol Mekk Elek is a tetőnél kezdete el építeni a házat ?:DDD
Nekem sem jutott eszembe, hogy next gen konzolt vegyek míg nem volt meg a megfelelő megjelenítőm. :N
Először plazma, majd LCD

[ Szerkesztve ]

(#8684) janicroft válasza DM-Fan (#8682) üzenetére


janicroft
csendes tag

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. A megfelelő megjelenítő megvan, most a konzol következik. PS3 lesz, de a slim megjelenése és a Linux támogatás elmaradása megzavarta a tervet. A játékon kívül filmnézésre (720p és 1080p HD) szeretném használni a gépet. Olvastam neten, hogy a streameléssel nem lehet ezt megoldani, mert a PS3 nem ismeri az MKV-t, tehát át kell konvertálgatni VOB-ba az MKV fileokat, utána lehet streamelni. 8-10 gigás állományokat nem sok kedvem van konvertálgatni, ezért kitaláltam, hogy felrakok egy YDL-t a PS3-ra, felmásolom alá az MKV-t, és lejátszom a Linux alatt. Volt nálam egy gép kipróbálásra, minden szuperül ment, már az MKV-t is felmásoltam, de nem tudtam működésre bírni a netet, és nem találtam normális lejátszót, így nem tudtam lejátszani a filmet.
Kérdésem, hogy valakinek sikerült-e már PS3-on, Linux alatt 720p és 1080p-s filmeket néznie? Vagy hogyan oldjátok ezt meg?
Előre is köszönöm a válaszokat.
Jani

PlayStation.tlap.hu PSN nick: Janicroft81

(#8685) Gebriel


Gebriel
veterán

(#8686) Lares válasza DM-Fan (#8682) üzenetére


Lares
csendes tag

Hát a monitor nem csupán a PS3 nak lenne. Röviden leirom bár nem hiszem hogy érdekelne :) kezdetben gép és PS3 mellé lenne a monitor (gépen Modellezés Inventor, 3ds max stb...) Mert a mostani CRT 1 iketsem a legjobb művelni ... igy majd ha lesz pénz TV re majd akkor ellesz szeparálva a kettő (ami 1 csöppet még odébb van ...).

[ Szerkesztve ]

(#8687) skylinelaca válasza Gebriel (#8685) üzenetére


skylinelaca
senior tag

Nekem ezek ellenére sem tetszik. :) bár a cikkben néhol úgy érzem van egy kis cinikusság is a cikkben , pl a logo-s résznél :) igazán sokkal jobb nem lett a gép.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#8688) Gebriel válasza skylinelaca (#8687) üzenetére


Gebriel
veterán

Azonkívül, hogy nem olyan fényes a teteje mint az elődjének nem egy csúnya gép.

(#8689) don_peter válasza Gebriel (#8685) üzenetére


don_peter
senior tag

Mint ha nem sokkal feljebb pont ezt mondtam volna!
Kisebb butítottabb és hát enyhén szólva csúnyább...

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#8690) MAXIMIZE válasza Gebriel (#8685) üzenetére


MAXIMIZE
tag

Az egyik legfontosabb különbség kimaradt: [I]"A PS3 Slim HDMI kimenetén keresztül végre kinyerhető a Blu-ray lemezek Dolby TrueHD és DTS-HD Master Audio hangsávjainak bitfolyama"[/I] (ez az egyetlen dolog amiért a slim kéne inkább) a fat ps3-ból ez firmware frissítéssel sem oldható meg a hardveres különbségek miatt sajnos, ott marad az LPCM

(#8691) he7edik. válasza szasanyi (#8680) üzenetére


he7edik.
addikt

12K olcsóbban én sem tudok

Égő szöveg a flém vázon

(#8692) MAXIMIZE válasza MAXIMIZE (#8690) üzenetére


MAXIMIZE
tag

ja a [link]

(#8693) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

igazából engem nem érint egyik dolog sem, sem a bluray sem a linux, de ha már pro kontrát játszunk , akkor a slimre nem lehet op rnedszert tenni :D

nah akkor a 3.0 ás frissités, az új géppel együtt jön be. kíváncsi leszek

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#8694) MAXIMIZE válasza skylinelaca (#8693) üzenetére


MAXIMIZE
tag

a linux engem sem érdekel, de ez a blu-ray cucc egy kicsit zavar, ha már a sony media centernek szánta a gépet, ettől függetlenül én sem fogom lecserélni slimre

(#8695) skylinelaca válasza MAXIMIZE (#8694) üzenetére


skylinelaca
senior tag

igazából kipróbálnám a linuxot , de taszít az hogy ismeretlen lenne a dolog, meg hogy elrontok valamit, továbbá az sem világos hogy ha van linux akkor hogy lehet játszani vele, bekapcsolásnál felajánlja hogy XMB vagy YDL ?

Üdv: Laca

(#8696) Gebriel válasza skylinelaca (#8695) üzenetére


Gebriel
veterán

Parancskód beírása után lép a megfelelő rendszerbe.
Addig mindig az utolsó kiválasztóbban marad.

[ Szerkesztve ]

(#8697) nike_ válasza Gebriel (#8606) üzenetére


nike_
addikt

Uhh, ez túl szép, hogy igaz legyen... :DDD Bár ne legyen igazam. :)

(#8698) BaliJack válasza DM-Fan (#8682) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Egy teljesen rövid magyarázatot írok le, ami szerintem elég sok embernek ad választ elég sok ember által választott lépésre:
mindenkinek a helyzete más és más, rengeteg oka lehet annak, hogy előbb a gépet veszik/vesszük meg és nem a megfelelő megjelenítőt :).

Nekem egy 40"-os vagy 46"-os LCD tv-re fáj a fogam, mert olyat szeretnék venni, amin filmeket is tudunk nézni. De ezek nem éppen a legolcsóbb méretű készülékek, így marad a 22" :).

(#8699) skylinelaca válasza BaliJack (#8698) üzenetére


skylinelaca
senior tag

énis így vagyok vele! végre megvehettem a ps3 mat és nemigen lesz pénzem arra hogy kiadjak 100x ezer ft ot full hd s tv re. így marad a 23-24 colos monitor. mivel nem volt szükségem eddig hd tv re, most is csak a játékok miatt, ezért vettem a gépet.

Üdv: Laca

(#8700) oyko


oyko
tag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy körülbelül a PS3 hardware kihasználtságában hol tart? Mennyire használják ki erőforrásait a játékok?
Még idén tervezem egy ilyen beszerzését, és fontosnak tartom, hogy pár évnyi tartalék legyen még benne!

M.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.