Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34201) v!ct0y válasza nokia párti (#34199) üzenetére


v!ct0y
veterán

Csak olyan laggok vannak benne.... 1mp késés simán van. De asszem van 2 nap multi trial ha nem ütöd be a kódot. Legalábbis amikor megjelent akkor így volt.

(#34202) MasterMark


MasterMark
titán

Mennyibe fog kerülni ez az új super slim PS3?

Switch Tax

(#34203) perge666


perge666
veterán

Nekem megy rendesen a PS3 Media Server.
Amikor tavaly állitgattam,nekem elég hamar sikerült,de ne kérdezzétek hogyan,mert már nem emlékszek:)

(#34204) leslieke válasza perge666 (#34203) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mkv-t is viszi? Mert nálam 20-ból 1 ha elindul.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34205) MasterMark válasza leslieke (#34204) üzenetére


MasterMark
titán

Rendes kodekekkel igen.

Switch Tax

(#34206) perge666 válasza leslieke (#34204) üzenetére


perge666
veterán

Nekem nincs gondom az ilyenekkel.
Már jó ideje csak ezen nézek filmeket.

(#34207) leslieke válasza MasterMark (#34205) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Milyen codec kell hozzá? Hová kell telepíteni?
Mkv-ba ágyazott feliratot ki lehet választani?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34208) MasterMark válasza leslieke (#34207) üzenetére


MasterMark
titán

Nem emlékszem már, de valami kodeket nekem is fel kellet raknom. Feliratot XBOX-nál úgy kell választani, hogy nem a fájlt kell indítani, hanem a transcode (vagy ilyesmi) mappába bemenni (ott van mellette), és ott lehet válogatni, hogy melyikkel induljon.

Switch Tax

(#34209) tDr1v3r válasza leslieke (#34207) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Matroska asszem', az ugye beépül WMP-be... és azt használja a program is.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34210) leslieke válasza tDr1v3r (#34209) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

WMP nincs linuxon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34211) tDr1v3r válasza leslieke (#34210) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Igaz, nem olvastam vissza nagyon, sry. :D Btw ezt találtam, remélem segít.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34212) leslieke válasza tDr1v3r (#34211) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kipróbálom. Köszi! :R
De a lényeg az lenne, hogy mkv-ba ágyazott feliratot ki lehet választani vagy csak külső felirat jelenik meg?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34213) DM-Fan válasza leslieke (#34212) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem fogsz tudni beágyazott feliratokat kezelni, mkv-ból is csak a régebbi codec-verzióval készülteket transzkódolja a Media Server alkalmazás, csomó 4.1-es profilúval már nem tud mit kezdeni, 5.1 profilról ne is álmodj, sok film így eleve el sem indul, a natív mkv-támogatás pedig ugye unblokk hiányzik a gépnél, nem támogatott formátum. Csak a szívás van vele, ráadásul a PC-nek is mennie kell, hacsak nem transzkódolod a filmet mpeg-be és másolod fel a PS3 belső HDD-jére, de az meg megint macera, ráadásul ha feliratot kell beleégetni a filmbe (nincs felirat-támogatás ugye), akkor rengeteg idő is. Sokkal egyszerűbb már akár egy 11-12 eFt-os külső médialejátszóba beruházni, az már mindent visz, feliratokat is kezel, funkciókban is sokkal gazdagabb. Sok ősz hajszálat meg lehet spórolni, tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34214) leslieke válasza DM-Fan (#34213) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

PC mindig megy, akkor marad a minidlna, az direktbe tolja a filmeket a TV-re, és eddig csak 1 filmet nem játszott le, beágyazott feliratokat meg az se kezel.
Köszi az infókat! :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34215) MasterMark


MasterMark
titán

Szerintem a legegyszerűbb a PC-t rákötni a TV-re. :)

Switch Tax

(#34216) perge666


perge666
veterán

Na megvettem Vaterán a Metal Gear Solid 4-et 3500ft-ért.
Annyi a bibí hogy akitől vettem,1 hét múlva jön haza a nyaralásról,és csak akkor mehetek érte.
Tudom régi játék,de eddig mindig volt más ami jobban megtetszett.
Valaki esetleg játszik mostanság vele?
Mi a véleményetek róla?

(#34217) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Helló!

Nah végül sikerült megoldani, a javat- is át kellett engedni a tűzfalon és így most megy, de viszont a filmek szaggatnak... itt gépen ha vlc-n nézem őket akkor teljesen yó, de ha itt gépen a kmplayer-el nézem őket akkor itt is szaggatnak, milyen codecet rakjak fel, hogy ne legyen szaggatás?

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#34218) perge666 válasza LordAxwell (#34217) üzenetére


perge666
veterán

Véletlenül nem az internet kapcsolat miatt szaggat?
Mert wifin keresztül én ha nézek Blu Ray filmet akkor van hogy beszaggat hogyha megy az utorrent a laptopon.Div-x-nél nem szokott lenni szaggatás,de lassan lehet beletekerni a filmbe,és van hogy megszakad a lejátszás ilyenkor.Pedig 15 megás netem van.

(#34219) MasterMark válasza perge666 (#34218) üzenetére


MasterMark
titán

LAN-on keresztül működik. Nem számít milyen internet-je van, viszont tényleg kevés lehet neki a wifi.

Switch Tax

(#34220) LordAxwell válasza perge666 (#34218) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Hát, nem hiszem hogy gond lehetne ezzel, csak nem olyan szar a 120megás upc.

Codec gond lesz, mivel írtam is hogy a gépen ha kmplayer-en akarom lejátszani valamit akkor ott szaggat.. de vlc-n nem

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#34221) dilipok válasza LordAxwell (#34220) üzenetére


dilipok
veterán

de itt nem szamit hogy milyen neted van... miert is szamitana? :F

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#34222) nokia párti válasza DM-Fan (#34200) üzenetére


nokia párti
őstag

Na megvettem az MK9-et Ks-ből vadi újonnan, és azt mondta az eladó, hogy az "újabb" kiadások nem kérik az online pass-t, és valóban simán elindult az online semmi kódot nem kért. :F Na mind1 a lényeg, hogy működik. Egyébként a játék sokszor beakad/beszaggat nálatok is? Pláne fatality közben.
Ezt a baját leszámítva a játék zseniális, nagyon jó ötlet volt a Sony-tól Kratos berakása. :K

(#34223) MasterMark válasza LordAxwell (#34220) üzenetére


MasterMark
titán

Kapcsold be a hardveres gyorsítást.

Switch Tax

(#34224) LordAxwell válasza MasterMark (#34223) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Az merre van? :U

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#34225) MasterMark válasza LordAxwell (#34224) üzenetére


MasterMark
titán

Valahol a beállításoknál, de a wifi az így is kevés lesz neki.

Switch Tax

(#34226) LordAxwell válasza MasterMark (#34225) üzenetére


LordAxwell
senior tag

De nem mindegyik film szaggat!

Minek a beállításainál?

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#34227) DM-Fan válasza LordAxwell (#34217) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Semmi köze az akadozásnak a netsebességedhez, a netkábelt akár ki is húzhatnád a router-ből, akkor is menne a PS3-PC kapcsolat.
Codec-probléma sincs, ugyanis a PS3 Media Server önmagában képes a transzkódolásra, a PS3 meg simán lejátssza az mpeg2-be konvertált stream-et. Ami miatt szagathat, az a WiFi sávszélességed. Hacsak nem N-es, dual-broadband router-ed van, akkor kevés a sávszél a komolyabb mkv-k/BD átjtszásához. Próbáld ki kábellel, úgy menni fog! Ami meg jobb mkv, az úgysem fog menni sem kábelen, sem WiFi-n.

nokia párti: nálam egyáltalán nem akadozik az MK9, se fatality alatt, se máskor.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34228) r3dsnake válasza DM-Fan (#34227) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Majdnem mindegy, hogy n-es routere van-e, ha a ps3 csak g-t tud.

(#34229) DM-Fan válasza r3dsnake (#34228) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ez így van, de alavetően sok G-s router csak elméletben tudja a G-sebességet, ezért jelenthet pár megabites javulást az N-es router, ami a G-sebességet teljes egészében ki tudja nyomni. De valóban, ezért is érdemesebb inkább egy N-es WiFi-s médialejátszót használni ilyen célra, vagy pedig eleve kábelezni.

Get Moded!

(#34230) Injun


Injun
aktív tag

Mit jelent az egy BD filmnél,hogy PS3 kompatibilis?

(#34231) r3dsnake válasza Injun (#34230) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Elméletileg mindegyik bd film az, úgyhogy maxmum marketingbullshitet.

[ Szerkesztve ]

(#34232) Injun válasza r3dsnake (#34231) üzenetére


Injun
aktív tag

Köszi,most már ezt is tudom :)

(#34233) LordAxwell válasza DM-Fan (#34227) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Koszonom eme teljes mertekbe kielegito valaszt:), akkor ezek szerint vennem kell egy min 3 meteres kabelt.

[ Szerkesztve ]

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#34234) papajoe007 válasza LordAxwell (#34233) üzenetére


papajoe007
tag

Hy!
Psen be lehet állitani youtube vidok felbontását?

PlayStation3 Slim 320Gb

(#34235) Edgeri válasza papajoe007 (#34234) üzenetére


Edgeri
senior tag

HD-ben szeretnél videókat nézni? Arra ez a megoldás: LINK.

Üdv, Edgeri

(#34236) papajoe007 válasza Edgeri (#34235) üzenetére


papajoe007
tag

Ezer köszönet:R

PlayStation3 Slim 320Gb

(#34237) LordAxwell válasza DM-Fan (#34229) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Hy!

Amúgy N-es a routerem...

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#34238) perge666 válasza Edgeri (#34235) üzenetére


perge666
veterán

Én megkukkantottam PS3-an amit linkeltél,de nagyon pixeles.
Van erre valami megoldás?Be lehet valahol állitani a felbontást?Mert én sehol sem találtam.

(#34239) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok! Németországból rendeltetek már valamit? Az Uncharted trilógiát szeretném amit csak náluk kapni. Ismertek valami online boltot? És vajon angol nyelvű lesz a cucc? :F

(#34240) chubii válasza erahurka (#34239) üzenetére


chubii
senior tag

Ausztriában vettem az Uncharted első 2 részét, és mind a kettő angol nyelvű. A nyelv miatt szerintem nem kell aggódnod.
ui.: A játékaim 80%-a Ausztriából van. Egyetlen játékom német nyelvű, de azon fel is van tüntetve, hogy " Komplett im Deutsch".

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#34241) Edgeri válasza perge666 (#34238) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ez így működik, nem tudom így próbáltad-e: Tutorial
Azaz az oldal valójában abban segít, hogy a youtube videót letöltöd HD minőségben (már amelyik videó HD-ben van feltöltve) a PS3 HDD-re és onnan nézed meg.

Üdv, Edgeri

(#34242) Baga1983


Baga1983
senior tag

Sziasztok. PS3-hoz melyik lenne jobb?

[link]
[link]

Mivel monitorként is lenne használva, ezért ugye számítógépasztalon lenne. Mivel elég közel van a monitor, ezért érdekelne hogy natív 720p felbontás lenne e a jobb vagy a felkonvertált FullHD?

(#34243) MasterMark válasza Baga1983 (#34242) üzenetére


MasterMark
titán

FullHD mindenképp.

Switch Tax

(#34244) leslieke válasza Baga1983 (#34242) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Full HD-t válaszd.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34245) Baga1983


Baga1983
senior tag

Ok, köszi. :R

(#34246) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Meghívtak LBP Karting betara. :DD
Kíváncsi vagyok milyen, vártam már egy Mario Karthoz hasonló játékot PS-re.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#34247) papajoe007


papajoe007
tag

Msn létezik psre?

PlayStation3 Slim 320Gb

(#34248) Edgeri válasza papajoe007 (#34247) üzenetére


Edgeri
senior tag

Nem :N

Üdv, Edgeri

(#34249) supercow válasza Ocarina (#34246) üzenetére


supercow
őstag

Grat, alkalomadtán számolj be róla nekünk is, mert én tervezem megvenni a gyerekeknek, érdekel "belsős" tapasztalat. Főleg a töltési idők miatt nem vettem meg a Modnation Racers-t.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#34250) james001


james001
veterán

Szerintetek egy PS3 Slim 320 GB gépet mennyiért lehetne elpasszolni? Doboza sajna nincs meg,de minden tartozéka megvan,a HDD-n egy csomó játékkal,és plusz egy lemezes játékot is adnék hozzá (Stranglehold.). A gépen van egy Uncharted 3-as matrica. 50-60 között lehetne kb? Gondolom 70-ért nem nagyon vinnék...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.