Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34801) james001 válasza tDr1v3r (#34800) üzenetére


james001
veterán

Jézusom mit tett? :Y :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#34802) MasterMark válasza james001 (#34801) üzenetére


MasterMark
titán

Reklámozott, reklámon keresztül. :D

Switch Tax

(#34803) Gebriel válasza tDr1v3r (#34800) üzenetére


Gebriel
veterán

Miről maradtam le? :O ;]

[ Szerkesztve ]

(#34804) james001 válasza MasterMark (#34802) üzenetére


james001
veterán

Grat neki :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#34805) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

nah megvan a fat 60gb-os ps3 gép, vettem hozzá zsír új controllert is,de az istenért sem akar összehangolni,a joyon a ledek sem villannak ki...töltőre is tettem,a gép usb csatlakozójába is dugtam,nyomtam resetet is,de semmi, hiába nyomom a ps gombot se kép se hang a gép és a controller közt... wtf? :F lehet hibás a controller vagy nem kompatibilis a fat géppel?

(#34806) tDr1v3r válasza WhiteWalker (#34805) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A kompatibilitással nem lehet gáz, de lehet hogy hibás... mondjuk én éjszakára töltőn hagynám a kicsikét, hátha a töltöttség (hiánya) a baja.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34807) v!ct0y válasza WhiteWalker (#34805) üzenetére


v!ct0y
veterán

És ha előbb a gépet kapcsolod be majd rádugod a joyt ?

(#34808) zzola válasza perge666 (#34790) üzenetére


zzola
félisten

Én megjártam e-bay-ről rendelt joy-al. Rezgett, csak hangosan. ~6k volt az ára, ha gondolod rendelj egyet. Visszább megtalálod a hsz-t...

(#34809) WhiteWalker válasza tDr1v3r (#34806) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

most 3 órát volt töltőn a joy....de semmi...továbbra sem villannak fel a ledek...próbáltam már a gépet is előbb bekapcsolni utána a controllert,usb töltőről,a létező összes variáció megvolt....aszem holnap kicseréltetem egy másikra,aztán meglátjuk...az a fura hogy a ledek sem kapcsolnak be a joyon... :(((

(#34810) tDr1v3r válasza WhiteWalker (#34809) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Akkor az bizony csere lesz...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#34811) Gebriel


Gebriel
veterán

Resident Evil Operation Raccoon City Online Passos?

(#34812) WhiteWalker válasza tDr1v3r (#34810) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

nem is én lennék ha elsőre klappolt volna minden :D, lehet láma kérdés,de már nem tudok mire gondolni: ugye a ps-n nincs egyéb gomb amit meg kellene nyomni ,hogy érzékelje a joyt, hasonlóan mint boxon? mert ott ugye a konzolon és a joyon is egyszerre kell megnyomni a kis gombot hogy összehangolodjon a két eszköz...

[ Szerkesztve ]

(#34813) Edgeri válasza WhiteWalker (#34812) üzenetére


Edgeri
senior tag

Próbáltad resetelni a joy-t (a kart :DDD )? INFO

Üdv, Edgeri

(#34814) WhiteWalker válasza Edgeri (#34813) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

jaja, ezen is túl vagyok,csak ezen a videon is ég a led,de nálam egyik sem villan fel soha...nah mindegy,a joy már a zsebembe,délután cseréltetem,de most kipróbáltatom az újat a boltba mielőtt elhozom...

(#34815) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Diablo, Titan Quest, Torchlight típusú játékok vannak PS3-ra?

Eddig csak egyet találtam (Dungeon Hunter), ami tetszik, a másik (Dungeon Siege) már kevésbé.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34816) Sanyi.mTs válasza leslieke (#34815) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

tapasztalat vagy videók alapján mondod ezt? (csak mert engem is érdekelne ilyesmi)

(#34817) perge666 válasza WhiteWalker (#34812) üzenetére


perge666
veterán

Én is szeretnék venni Joy-t,de nekem inkább használt eredeti kellene mint egy új utángyártott!

(#34818) leslieke válasza Sanyi.mTs (#34816) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tapasztalat. Megvettem mindkettőt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34819) WhiteWalker válasza perge666 (#34817) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

lol, boltba vettem újonnan,számlával... :U

nah közbe annyi változás történt,hogy , bementem a boltba (gameshop,az eladó nagyon korrekt és segítőkész volt) és elmondtam a történetet az eladónak...persze kipróbáltuk ott helybe egy sony controller töltővel,naná hogy ott egyből beindultak a ledek....(oké,vágom hogy full le volt merülve az akku,de otthon 3 órát töltődött...), remek , kiderült hogy a joy legalább hibátlan...mondom a srácnak hogy akkor elviszem a töltőt,mert azzal legalább beindultak az elektronok,csak ez meg 6 mátyás lett volna...kártyával meg nem lehet az üzletben fizetni ,kp meg nem volt nálam annyi:((( , aszondja az eladó: " neh, itt a töltő kábel,vidd el" , mondom ezer kösssz :R , most hazajöttem. azóta is töltődik a joy....

azt nem vágom az egészben,hogy miért nem töltődött az enyémmel,vagy csak a sony kábelt kajálja? :U ,de mindegy is mert működik :D , viszont reggeltem az uk.playstation.com/ oldalon,angol reggel,angol lakcímmel és régióval...itt be tudok lépni az oldalra ,a konzolon pedig nem...frissítettem is az fw-t,de kiírja hogy " you cannot sign in using another user's sign in ID (email adress ) :W
a gépet használtan vettem és a belépés fülnél alapértelmezettbe az előző tulaj email címe van megjelenítve...de ezt persze kitörlöm mielőtt beírnám a sajátom..mit lehetne tenni hogy be tudjak lépni?

[ Szerkesztve ]

(#34820) #79125504 válasza WhiteWalker (#34819) üzenetére


#79125504
törölt tag

miért nem formázod le a gépet mielőtt még telepíteni kezdenél rá ? :)

(#34821) WhiteWalker válasza #79125504 (#34820) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

problem megoldva , új usert adtam hozzá és így már minden ok :D

(#34822) perge666 válasza WhiteWalker (#34819) üzenetére


perge666
veterán

Bocsi :DD

(#34823) jookomak válasza leslieke (#34815) üzenetére


jookomak
őstag

Demon's souls, Dark souls, állítólag két igen kemény rpg/hack&slash játék.

(#34824) leslieke válasza jookomak (#34823) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszönöm :R Megnézem mindkettőt!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34825) Vladi válasza WhiteWalker (#34819) üzenetére


Vladi
nagyúr

de ez hogy lehet? Én sima random usb kábelt tettem rá, pc-ről is töltött. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#34826) WhiteWalker válasza Vladi (#34825) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

passsz...bermuda háromszög,fekete lyuk is lehet....én már nem csodálkozom semmin... :U amúgy szinte mindenhova azt a kábelt használtam töltésre,telefon, xbox controller...mindegyikkel működött...nah mind1, a lényeg hogy már tölt, és belekukkanthattam a killzone 2-be :C

(#34827) Vladi válasza WhiteWalker (#34826) üzenetére


Vladi
nagyúr

Lehet nincs rajta minden bekötve. megtört a kábel... :F
Mindegy is. Meddig szokták bírni a kontrollerek? Az enyém kb 2 éves úgy emlékszem, de 1-2 hetet még bír. :DD

De bakker! 2 év alatt durván 100 órát ment a gép. Ezt nem lehet valahol megnézni benne? Az olyna heti 1/2 óra. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#34828) #79125504


#79125504
törölt tag

:DDD :DDD

(#34829) perge666


perge666
veterán

Tegnap este 2 haverral nekiültünk a Fifa11-nek,és félprofin világbajnokságot nyertünk a Barcelonával.20:15-től 00:15-ig tartott.
Én elég béna vagyok benne,biztos azért tartott olyan sokáig :DDD
Barátnőm szurkolt,de rajtam az sem segített,aki béna az is marad :DD

(#34830) #79125504


#79125504
törölt tag

Ebbe a nagy hőségben ti hány órát mertek játszani ? :DDD én körülbelül 1 órát multizok BF3-al aztán hagyom picit hűlni a konzolt :))

(#34831) leslieke válasza #79125504 (#34830) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bekapcsolom a klímát és bármennyit játszhatok. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34832) toza válasza DM-Fan (#34718) üzenetére


toza
senior tag

olvasgattam, es de lehet hazasitani... usbrol szerviz modban kb par perc es megvan...viszont valoban zsakba macska h mejik jo bele.bar mar eladtam szoval nem en gondom.koszi.

[ Szerkesztve ]

szegyen a futas,de faraszto...

(#34833) DM-Fan válasza #79125504 (#34830) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nálam is 23 fok van a klíma miatt, szóval korlátanul mehet. Viszont amíg nem volt klíma és 28-30 fok is volt a lakásban a kánikula alatt, akkor már fél óra után olyan fordulaton dolgozott a ventillátor, hogy biztos vagyok benne, hogy nem tetszett neki. Nem is nagyon használtam olyankor. Most már semmi gond, csöndben duruzsol, mert kellemes hűvös van.

Get Moded!

(#34834) WhiteWalker válasza DM-Fan (#34833) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

most hogy megvan a gép,én nem kapcsolom be...nincs légkondi,így elég meleg van a szobába...tegnap is ugy játszottam hogy az asztali ventit a gépre fordítottam...inkább én izzadjak mint a masina :D
amúgy mennyire éri meg a ps plussz szolgáltatás?

(#34835) DM-Fan válasza WhiteWalker (#34834) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nézd meg, hogy milyen játékokat kínál a Plus, ha tetszik a repertoár, akkor megéri, mert azokkal az előfizetésed alatt tudsz játszani, ezen felül mindig vannak olyan dolgok, amikhez csak a Plus előfizetők férnek hozzá, vagy ők előbb kapják, mint mások.

Get Moded!

(#34836) TheStigKrisz válasza #79125504 (#34830) üzenetére


TheStigKrisz
tag

Nálunk 27 fok van lakásban, Hosszú idő után végre sikerült sort kerítenem az Uncharted megvételére, erre 3/4-ed óra után elkezd mindig levegőért kapkodni a gép :W Egyébként eddig a játék nálam 5+ csillag, tényleg olyan amilyennek mondják, aminek örülök, végre egy megérdemelten túlhype-olt játék :DD

Más: Ha kiírok blu ray lemezre egy Blu ray iso fájlt azt vinni fogja a PS?

(#34837) chubii


chubii
senior tag

De jó Nektek! Nekem itthon 30 fok van a leghűvösebb szobában. A nappali, ahol a gép és a PS is van kész szauna ilyenkor :DDD Nem is járatom sokat egyiket sem. PS-t max 1 óra, a számítógépet kicsit tovább.

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#34838) #79125504 válasza chubii (#34837) üzenetére


#79125504
törölt tag

nálam is ez a helyzet :DDD Hardveresen ilyenkor sérülhet a playstation ?
gondolok itt a Slim és a FAT verzióra egyaránt :)

(#34839) james001 válasza chubii (#34837) üzenetére


james001
veterán

Kínáld meg egy kis limonádéval,hátha lehűsöl ;]

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#34840) DM-Fan válasza #79125504 (#34838) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Mint minden hardver a hőségben, természetesen a PS3 is sérülhet, hiszen meglehetősen nagy hőleadása van a CPU-nak és a GPU-nak is, a hűtés pedig generációról generációra egyre inkább butított. Minél nagyobb a környezeti hőmérséklet és páratartalom, annál nehezebb dolga van az amúgy is alulméretezett hűtésnek elegendő hőt megfelelő sebességgel disszipálni. Elvileg ugyan van benne hővédelem, ami túlhevülés esetén kikapcsolja a gépet, de ezt azért jobb nem túl gyakran produkálni, mert a nagy hőingások vezetnek a forrasztások eltöréséhez és ezáltal a YLoD-hoz, ami a gép biztos halála.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34841) #79125504


#79125504
törölt tag

Értem, köszönöm a részletes tájékoztatást :R Remélem hogy 1 óra BF3 csak nem harcolta le :DDD

(#34842) jim.clark


jim.clark
csendes tag

A Test Drive Ferrari Racing Legends tulajokhoz lenne egy kérdésem. A gáz-fék (R2-L2) és a kormányzás (Left Analog Stick) beállítás megváltoztatható-e? Én konkrétan a háromszög-iksz és a D-pad bal-jobb gombjára szeretném áttenni. Még nem rendelkezem a játékkal, ezért kérdezem.

[ Szerkesztve ]

(#34843) Gebriel válasza #79125504 (#34841) üzenetére


Gebriel
veterán

Mi haverral most MW2 Co-op-unk kb 4 órája toljuk...bírja a drága. :D Igaz hátul tolja a meleget, de a venti nem hangos.

(#34844) perge666 válasza #79125504 (#34838) üzenetére


perge666
veterán

Ha állandóan melegben nyomod csak akkor van gáz.Ha 1-2 alkalommal játszol melegben is néhány órát attól nem szabad meghalnia a gépnek.
ANNYIRA TRAGIKUSAN FOGJÁTOK FEL A DOLGOKAT!!!! :W
MOST AZÉRT VETTÉTEK A PS3-AT HOGY OTT ÁLLJON A POLCON VAGY AZÉRT HOGY HASZNÁLJÁTOK IS??? :U
Havernak szereztem tavasszal jó árban egy Fat gépet,2 hónapig használta,azóta ott áll neki a dobozban.Na ez milyen dolog? :F

(#34845) DM-Fan válasza perge666 (#34844) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Egy dolog körültekintőnek és elővigyázatosnak lenni, a másik meg felelőtlennek. Aki annyira függő, hogy nem bír ki pár nap kánikulát játék nélkül, ahelyett, hogy pl. vízparton lógatná a lábát, az nyomja, csak ne jöjjön majd durrogni, hogy milyen fos a Sony, hogy 2 év alatt tönkrement a konzol! Nekem ötödik évét tapossa a FAT-em és szalonállapotú, pedig nem keveset ment. Szerinted mi lehet az oka? Biztos véletlen, persze, de gyanítom inkább az van a dolog hátterében, hogy mindig pormentes, jól szellőző, később klimatizált környezetben működött, illetve az első adandó alkalommal újrapasztáztam, amit ha nem tettem volna meg, akkor bizton állíthatom, hogy már rég elhalt volna. Van akinek persze a szülők mellényzsebből kivágják a pénzt egy új PS3-ra, ha a csemete megfőzi a nyári melegben, meg olyanok is, akiknek az ára bagó, viszont vagyunk egy páran, akik kőkeményen megdolgozunk az áráért. Na utóbbiak szerintem tudnak mérlegelni, mi fontosabb, hogy 30 fokban a lelkét is kiköpje a gép, vagy hogy hosszútávon szolgáljon a konzol.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34846) perge666 válasza DM-Fan (#34845) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem 35 fokban 2-3 óra játéktól nem lessz baja a gépnek.
Nem írja a kézikönyv hogy 30fok felett tilos bekapcsolni!!
Mellesleg nekem nem anyuci és apuci vette meg a gépet,hanem én saját pénzemböl.
Nem15-20 éves vagyok,és nem sza.om a dolgokat,csak azt írtam le amit gondolok.
Én sem nyomom egész nyáron a nagy melegben,mert többnyire melózok nappal.De ha véletlenül itthol vagyok,és párom nincs,és semmi dolgom,akkor had csináljam már azt ami jól esik!Tegnap este 4 órát nyomattuk egyhuzamban,de előtte kb 1 hete volt bekapcsolva,akkor is filmet néztünk rajta.
Meg nekem télen valahogy több időm van játszani,meg több kedvem is van a hideg elől bebújva a jó meleg szobába :)

(#34847) mrhitoshi válasza perge666 (#34844) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Be kell tenni a gépet a hűtőbe, vagy pedig a klíma csöveit bevezetni, mint folyadék hűtés. ;]

PS4

(#34848) DM-Fan válasza perge666 (#34846) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nézd, a Te géped, azt csinálsz vele, amit akarsz, ahogy mindenki más is. A használatiba sok mindent nem írnak bele, azt sem, hogy tartsd pormentesen a környezetét, azt sem, hogy pasztázd újra, ahogy sok egyéb más dolgot sem, amikkel prolongálni tudod az élettartamot, de ne feledd: a gyártónak sosem az az érdeke, hogy sokáig tartson a géped, hanem az, hogy ha tönkremegy, vegyél újat és ez könnyen meg is történik, pláne, ha már jelentősebb összeget elköltöttél egy játékgyűjteményre és ezt a gyártó is tudja. Magad viszont a fenti dolgokkal meghosszabbíthatod a géped várható élettartamát. Én biztos, hogy be sem kapcsolnám a PS3-at 35 fokban (magam sem tudnék megmaradni annyiban, legkisebb bajom is nagyobb lenne, minthogy játsszak, ezért szereltettem klímát is), de ez én vagyok, nem kell követni a példámat, mindenki tegyen úgy, ahogy jónak látja, de legyen tisztában vele, hogy nem válik a gép hasznára.

mrhitoshi: a klíma csöveiben gáz van, nem folyadék. :N De nem kell azt belevezetni, elég, ha abban a helyiségben üzemel, ahol a PS3. Nekem szabályszerűen hideg a gép, mivel a földön van és oda csapódik le a klíma által fújt, kb. 12 fokos levegő.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34849) mrhitoshi válasza DM-Fan (#34848) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Persze. Kicsit tuningolva a klíma teljesítményén. :D Tuti nem lenne gond a hővel.

PS4

(#34850) perge666 válasza mrhitoshi (#34847) üzenetére


perge666
veterán

Inkább kiviszem az utcára amikor fúj a szél és esik az eső :DD
Egyből lessz léghűtés és vízhűtés egyszerre :))

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.