Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34951) MrPG8 válasza perge666 (#34949) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Azt ne feledjétek, hogy a PS wifin csak B/G-t tud, ami még régebbi szabvány így lassabb is. A másik, meg hogy ha még kábellel is vagy akkor sem biztos, hogy a Sony szerveireiről a maximummal tudsz letölteni.

[ Szerkesztve ]

(#34952) DM-Fan válasza MrPG8 (#34951) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A G-WiFi is tudja az 54 Mbps-et, szóval itt inkább a szerverek sebességével van baj. Nekem múltkor egy 70 MB méretű frissítés a Max Payne 3-hoz 15 perc alatt vánszorgott le, pedig 80/80-as szinkron netem van.

Get Moded!

(#34953) MrPG8 válasza DM-Fan (#34952) üzenetére


MrPG8
aktív tag

"tudja" de normális környezetben a büdös életben nem lesz olyan sebessége. Az N meg "tudja" a 600Mbit/s-et, de én még sosem láttam, hogy valaki 75 megával másolt volna wifin...

(#34954) DM-Fan válasza MrPG8 (#34953) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Most iPad3-ról pötyögök, N-es, 5 GHz-es, dual broadband Cisco router-ren keresztül ebben a pillanatban is 62/53 Mbps-et mér a Speedtest Brno-i szerverrel. :U

Ettől függetlenül a PS3 WiFi modulja tényleg csapnivalóan szar, de ez nem a G-WiFi bűne. Amúgy a router-en is nagyon sok múlik ám, nem a 10-15 eFt-os belépő router-ektől kell csodát várni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34955) MrPG8 válasza DM-Fan (#34954) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Most nem azért, de hogy jön ide, hogy az N-es routerrel megy a 63Mbps? Vagy csak villantani akartál hogy új ipaded van? :N

(#34956) Herczi válasza MrPG8 (#34955) üzenetére


Herczi
senior tag

80/80-ból csak annyi megy át, ez volt a lényeg.

(#34957) DM-Fan válasza MrPG8 (#34955) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Akart villantani a halál, kicsit kinőttem már ebből a korból. Elég szomorú, ha úgy gondolod, hogy valaki azért valaki, mert iPad-je van (ami egyébként tömegtermék, a legnagyobb példányszámban eladott tablet a piacon - ráadásul jóval olcsóbb, mint a konkurencia hasonló kaliberű tabletjei, de mindegy), plusz sutyerák tizenévesek iPhone4-gyel szaladgálnak, szóval szerintem rohadtul nem sikk Apple-user-nek lenni, leginkább csak arról van szó, hogy akinek nincs, az fúj rá, mint ahogy 15 éve a legtöbben az összes mobiltelefonálóra.

Pusztán azon felvetésedre kívántam reagálni, hogy nem láttál még nagy sebességgel másolni WiFi-n keresztül. Meglepődnél, hogy normális hálózati eszközökkel milyen sebességet lehet elérni egy sima G-s eszközzel is. Na persze, nem PS3-mal, meg egy 10 eFt-os gagyi router-rel, ami csak papíron hozza a szabványt. Bizonyos tényezők együttállásával a 108 Mbps is elérhető G-vel is.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34958) MrPG8 válasza DM-Fan (#34957) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nem úgy gondolom. Családban nekünk is van alma termék használtam is 1 hétig, aztán vissza is adtam... Csak azért mondtam, mert a 2. szó volt a hozzászólásban és nem értem, hogy jött egyáltalán a témához. De én ezzel be is fejeztem a gondolatmenetet még a végén flamewar születik.

[ Szerkesztve ]

(#34959) DM-Fan válasza MrPG8 (#34958) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Látod, nálad is az van, hogy zsigerből ugrasz rá, ha meglátod leírva anélkül, hogy végiggondoltad volna, hogy mire utaltam vele. Hirtelen az iPad az egyetlen N-es eszközöm a router mellett, pusztán ezért mertem csak példának hozni, mint gyors WiFi eszközt. De G-s eszközzel is mértem már nagyon jó sebességeket, szóval nem a szabvány a szűk keresztmetszet a PS3 esetében, hanem a lassú szerverek és a terhelt hálózat, valamint adott esetben a rossz, vagy rosszul beállított helyi infrastruktúra, illetve az is, hogy a PS3 hardvere sem az igazi ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34960) WhiteWalker válasza SektorFlop (#34947) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

a ps-n néztem, a test connection opciónál...de külföldi fórumokon is paaszkodnak a sebességre :(

(#34961) feelurself


feelurself
aktív tag

Üdv.
1-2 hónapja vettem egy PS3 slimet. MW3-al nyomulok ezerrel, de vannak olyan pályák(pl: aground) ahol ha nagyobb területet nézek át, lagol elég rendesen (egyik hajóról át a másikra pl). Viszont ha én indítok egy Private Game-t, ott nem, vagy csak alig-alig. Érdekes...vagyis elég élvezhetetlenné teszi a játékot, pontosabban a Faceoff játékokat, mert ugye ott aground és erosion van csak..
Valakinek hasonló vagy ötlet ? Köszi előre is.

(TV: Samu D5000, net T-home 25/5, wifivel és ethernettel is ugyanolyan. Valamint próbálgattam a Display settings-eket is állítgatni: RGB full range, cross color..blabla..minden lehetséges beállításnál ugyanúgy lagol.)

(#34962) v!ct0y válasza feelurself (#34961) üzenetére


v!ct0y
veterán

Privátba azért nem szaggat!! szerintem mert rajtad kívül nincs más a mapon. Ennyi bír a ps3 (szarul van megírva a játék). Szerintem!

(#34963) DM-Fan válasza feelurself (#34961) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Minden esetben lagol, ha más indít meccset, vagy hol igen, hol nem? Nem lehet, hogy annál van gond a nettel, aki épp a játékot indította?
Ha viszont mindig ilyen, akkor tényleg elképzelhető, hogy kevés a kraft - ahogy az előttem szóló is leírta.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34964) MoRT2195


MoRT2195
tag

Nekem is megvan PS3-ra az MW3 és tökéletesen megy minden pálya, egyszer nem volt még semmilyen szaggatás.

Steam: Ricsi2195 || Xfire: farkasricsi || Origin: MoRT2135 || Uplay: Mort2195

(#34965) MoRT2195 válasza SektorFlop (#34945) üzenetére


MoRT2195
tag

Köszi, kipróbáltam, működik és egy csecsemő is bírná használni, szóval jó kis program ez :)

Steam: Ricsi2195 || Xfire: farkasricsi || Origin: MoRT2135 || Uplay: Mort2195

(#34966) feelurself válasza MoRT2195 (#34964) üzenetére


feelurself
aktív tag

Minden esetben lagol, kivéve ha én indítok egy privátot és ott játszunk akár többen is, nem lagol.
Jogos a felvetés, mert haveromnak is van PS3-a csak a 40 gigás fat és neki sehol egy akadás egyik pályán sem...érdekes. Át fogom vinni hozzá a ps-em, ha nála is lagol, valszeg a PS-emmel van gond, viszont ha nála nem lagol, akkor teljes lesz a tanácstalanság.

(#34967) feelurself


feelurself
aktív tag

Olyan mintha tényleg kevés lenne a kraft, mert olyankor lagol amikor pl. többen lőnek rám egyszerre, vagy a közelemben bomba robban vagy amikor nagyobb területet nézek át(érdekes, mert pl agroundon átnézek keresztbe a pályán lagol ezerrel, de mihelyst belenézek a scope-ba sehol semmi akadás), tehát olyankor amikor a hardver nagyobb terhelésnek van kitéve....lehet valami hibás széria ?

(#34968) Zigur válasza feelurself (#34967) üzenetére


Zigur
senior tag

Én a hálózat körül nézelódnék először, lehetnhogy rossz minőségű a kapcsolat.

(#34969) Gebriel válasza Zigur (#34968) üzenetére


Gebriel
veterán

KB 90%, hogy hálózat.

(#34970) DM-Fan válasza Zigur (#34968) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szerintem is.

Get Moded!

(#34971) Zigur válasza feelurself (#34967) üzenetére


Zigur
senior tag

Az jutott most eszembe, hogy ha dsl router-t használsz a nethez, a ps3-hoz fix ip-t rendelni és beállítani azt az ip-t DMZ-nek, emlékszem hogy ps3 fórumokon ajánlották ha lagos a multi.

(#34972) feelurself


feelurself
aktív tag

Igen routert használok, de kénytelen vagyok a T-home által kihozott routert használni, amiről jön a tv és a net is egyben(érdekes megoldás..lásd:kábelnet). Lehet hogy ez egy igazi gagyi router és bekéne szereznem egy normálisat ?

Utolsónak: ha erre gondolsz, igen megcsináltam és sajnos ugyanolyan.

[ Szerkesztve ]

(#34973) perge666


perge666
veterán

Végre sikerült beszereznem 2700ft-ért a Dead Space1-et!!Mostanában elég sokat dolgoztam,és nem volt energiám utánajárkálgatni!
Kedd,szerda környékén megérkezik:)
Kiváncsi leszek mit vált ki belőlem:)
Amit ajánlottatok 2 filmet megnéztem,az tetszett.

(#34974) Blaise


Blaise
veterán

Sziasztok!

Egyik barátom eladná a keveset használt régi fat 40gb-s PS3 gépét, GT5 prologue játékkal és távirányítóval a kontrolleren felül. Megérne ez nekem 30ezer Ft-ot?

(#34975) perge666 válasza Blaise (#34974) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem kihagyhatatlan ajánlat!!!!!

(#34976) jookomak válasza perge666 (#34975) üzenetére


jookomak
őstag

Egy 5 éves konstrukció, gari nélkül. Ki tudja mennyit ment, érdekes, hogy a műszaki cikkek eladásakor csak "keveset járt" mindig mindegyik. Gt5p egy fillért nem ér, távirányító még csak csak. Zabál, melegszik. Szerintem is megéri, hogyne.

(#34977) perge666 válasza jookomak (#34976) üzenetére


perge666
veterán

Meg kell nézni,ki kell próbálni.Igazad van hogy nem mai darab,de attól lehet jó.Ha zajtalan a működése az sokat elárul a "Keveset használt"-ságáról.
Ha meg hangos,de kifogástalanul működik,akkor 1 újrapasztázás megoldja a problémát.
A GT5 Prologue-ért én sem adnék 1 fillért sem,de ha 3.55-re lebutítja ahhoz tökéletes!

(#34978) Reverting válasza Blaise (#34974) üzenetére


Reverting
őstag

Ha a baratod akkor igen...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#34979) balazs8907


balazs8907
tag

NFS The run-ról mi a véleményetek?? Nyomják még a multit??

(#34980) MrPG8 válasza jookomak (#34976) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nekem is 5 éves és semmi gondja nincs és nem is volt. Valahogy nem érzem, hogy az a kis többletfogyasztás csődbevinne. Inkább fogyasszon többet minthogy olyan hulladék hűtése legyen mint az újaknak...

[ Szerkesztve ]

(#34981) Bdanyy válasza MrPG8 (#34980) üzenetére


Bdanyy
addikt

Ennyire rossz az új? Nekem 60-as fat van, de rettentő hangos sajnos. A PS2 kompatibilitásért vettem, jellemző hogy egyetlen egyszer sem használtam ezt ki, csak kipróbáltam hogy tényleg működik-e :DDD

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#34982) perge666 válasza MrPG8 (#34980) üzenetére


perge666
veterán

Én nem vettem észre semmit a hűtéssel kapcsolatban,pedig már 1 éve slimem van.5-6 óra játék után sem tűzforró,és nem is hangos!!!

(#34983) #79125504 válasza balazs8907 (#34979) üzenetére


#79125504
törölt tag

Maga a játék nem rossz. De nagyon idegesítő benne hogyha letérsz az útról akkor visszarak automatikusan az utolsó elért checkpointhoz :(((

Továbbá ha a karrierben egy küldetést többszőr próbálsz meg akkor mindig ugyanakkor ugyanazon a helyen jelenik meg a rendőr, mintha egy agyonscriptelt dolog lenne minden benne.

(#34984) balazs8907 válasza #79125504 (#34983) üzenetére


balazs8907
tag

Köszi! A multijával mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#34985) #79125504 válasza balazs8907 (#34984) üzenetére


#79125504
törölt tag

arról nincs tapasztalatom , de a hot pursuitba a mai napig sokan tolják a multiplayert :DDD
Szerintem az az eddigi legjobb kiadott nfs rész. És ezt csak majd az új mostwanted fogja überelni :P

(#34986) FefeeX


FefeeX
veterán

Netről lehúzott ilyen-olyan BD25-BD50 film lejátszása (többségében 3D) megoldható BD író nélkül, hálózaton/USB-n vagy egyéb módon, avagy ez csak BD-re égetéssel lehetséges? (ebben az esetben inkább Popcorn Hourt veszek mint PS3mat)

Alap esetben NAS-on vannak a filmek, onnan lenne a legjobb lejátszani.

(#34987) mrhitoshi válasza FefeeX (#34986) üzenetére


mrhitoshi
veterán

BD-t le kellene hogy játsszon hálózaton is.
Mondjuk én nem szoktam a PS-t ilyenre használni, mert lehet szűk lenne a Wifi hozzá, de Gigabites belső hálózaton ez nem lehet gond. :D

PS4

(#34988) leslieke válasza FefeeX (#34986) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha tudsz várni 1-2 napon belül a hálózaton keresztüli lejátszást ki tudom próbálni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34989) FefeeX válasza leslieke (#34988) üzenetére


FefeeX
veterán

Köszi, tudok várni, nem égető a szükség :) Csak azon gondolkozom, hogy mit vegyek még, mert X360-am van, AppleTV 2gen-em van, WD TV HD-m van, meg Pana 3D Plazmám is van, belső lejátszóval, de ezek közül egyik sem szereti a 3D BD-t. Kiírni meg nincs kedvem egyszer nézős filmeket, mást meg megveszek. Na most BD lejátszónak PS3 egyértelmű, de ha lejátszik hálózaton akár ISO-t is, akkor pláne...

(#34990) DM-Fan válasza FefeeX (#34989) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Na most BD lejátszónak PS3 egyértelmű, de ha lejátszik hálózaton akár ISO-t is, akkor pláne..."

Ha szereted, hogy a BD-lejátszód közel 200 W-os teljesítménnyel megy egy mezei BD-lejátszása közben, illetve azt, hogy zajos a hűtése és a meghajtó maga is, valamint hogy még a HD-hangnormák kezelése sem minden PS3-on működik tökéletesen, akkor egyértelmű. Ha mindez zavar, akkor inkább egy 20-30 eFt-os asztali lejátszót javasolnék, ami:

- 10-20 W teljesítményű
- néma, mivel passzív hűtésű
- helyesen kezel minden hangnormát és kadenciát
- gyors a lemezkezelése / nincs boot-idő
- informatívabb a kijelző okán
- adott esetben még mkv-t is játszik neked trükközés nélkül.

A PS3 médialejátszási képességei gyári firmware-rel finoman szólva is eléggé korlátoltak. Ha 3DBD-ISO-ra van igényed, akkor meg leginkább megvárnám az új Sigma chipes médialejátszókat, a Dune is és a Popcorn is most mutatja be ezeket a modelljeit.

Én amint tehettem váltottam ki a PS3-at BD-lejátszásra egy Pioneer lejátszóval, azóta semmi gondom, ráadásul az SACD-t is kitolja HDMI-n keresztül.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34991) leslieke válasza FefeeX (#34989) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Teszteléshez a forrás beszerzése folyamatban.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34992) FefeeX válasza DM-Fan (#34990) üzenetére


FefeeX
veterán

Nehéz az igényeket és a realításokat közelíteni egymáshoz. Adott kevés idő. Adott egy szar piac ami tele van túlárazott BD tartalommal. Tehát ilyen feltételek mellett néha-néha előfordulhat, hogy veszek, kölcsönkapok BD lemezt, DE ez nem lesz túl gyakori.
Néha letöltök 3D BD tartalmat, DE egyelőre ez is csak a tévé képességeinek próbája, szintén nem ér 30ezret, 60at pláne, nem tervezem, hogy gyakori lesz, mivel elég az mkv is, amit mind az AppleTV, mind a tévé belső lejátszója, mind a WDTV gyönyörűen elvisz.
Pl DVD nézésre az Xbox S kiválóan alkalmas, mert szinte hangja sincs már (volt Jasperem is előtte, az hangos volt), és nem fogyaszt olyan vészesen, sőt gyakorlatilag terhelés nélkül (DVD játszás nulla) nem fogyasztja le a 135W TDP-t sem.
PS3 is szintén új jöhet szóba, ott is gondolom ment lejjebb a csíkszél a gyártásnál, emellett a fogyasztás is csökkenhetett. És meg tudom magyarázni magamnak, hogy kell az a GT5, God Of War 3 pluszba, amit a Box nem ad meg... Illetve talán. Kérdéses, hogy ez így összességében megér-e 60-65 lepedőt, de a fene vinné el, lejátszóm már van egy rakásnyi :)

Különben sem ártana akkor már lecserélnem a H/K AVR-132-t lecserélni valami HDMI-sre, az még 70... Szóval vegyél ezt vegyél azt, fél misi :)

Akkor járnék legjobban, ha tennék az egészre magasról, de basszus, rohadt fogyasztói társadalom, egyszerűen belső késztetést érzek...

[ Szerkesztve ]

(#34993) mrhitoshi válasza DM-Fan (#34990) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nem értem, hogy miért kontra az, hogy 200W-ot fogyaszt. :F
Ha 200W/h átlaggal fogyaszt, ami szerintem durva, és egy filmet megnézek rajta ~ 2 óra, akkor is 400W fogyott el, ami 250Ft-ra (Bocs, elszámoltam) ~20Ft-ra jön ki úgy, hogy a legdrágább árat néztem az Eon oldalán. A többivel sajnos egyet értek.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#34994) DM-Fan válasza FefeeX (#34992) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, a túlárazott BD-kre a legjobb ellenpélda a tegnapi MM-os akció, amikor MINDEN BD 999 Ft volt egész nap (mondjuk gyorsan elfogyott minden). De ilyenek nélkül is igen sok film van már 3.490 Ft-ért állandó akcióban.

Lemezes lejátszásra csak asztali lejátszót, ez alap. Sajnos igen sok kompromisszumot jelent a minőségi filmnézéshez egy PS3 tulajdonságú lejátszó. Ha meg fájlalapú lejátszásról van szó, akkor a PS3-as gyári firmware-es lejátszás eleve szenvedős lesz, pláne NAS-ról, erre egy jó médialejátszónál nincs alkalmasabb!

A fogyasztást illetően szintén az a gond, hogy hiába csökkent a csíkszélesség, még mindig magas az érték, tízszeres egy asztali lejátszóhoz/médialejátszóhoz képest.

HDMI-s erősítő nélkül egyénként sem tudod kiélvezni a HD-hangnormákat, az elég nagy előrelépés lenne, ha egy normális erősítőbe újítanál, akár használtba is.

mrhitoshi: elszámoltad azt, de ne is így számolj! A PS3 ha megy mondjuk napi 4 órát a maga 200 W-os teljesítményfelvételével, az egy hónapban:

4h x 0,2 kWh x 30 nap x 48 Ft/kWh = 1152 Ft/hónap

Ha ugyanúgy napi 2 filmet feltételezve nézel egy BD-lejátszón:

4h x 0,015 kWh x 30 nap x 48 Ft/kWh = 86,4 Ft/hónap

Ugye, hogy nem mindegy! A különbözet majd' 13 eFt egy évben, pont egy PS3 játék ára!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34995) FefeeX válasza DM-Fan (#34994) üzenetére


FefeeX
veterán

Na igen, most vagy alább adom, és veszek a HK helyett Pioneert 20k ráfordítással, vagy megnyomom 70k-val, hogy legyen DTS 1,5 helyett DTS HD-m... Ennyivel jobb lenne? Vagy vennem kéne hozzá fél milliós hangfalakat is? Mert az megint nem mindegy... Szépen lassan persze, node most, azonnal...

Az írásaidból azt veszem le, hogy még jó, hogy nem vettem meg a Popcorn Hour-t egy hónapja, mert csak néznék, mint Rozi a moziban, hogy nem játsza az sem a 3D BD-t :)

Hardcore-BDzésre nyilván nem PS3-mat vennék, de így, havonta mondjuk 1-2 alkalommal évente max 500 forint többletet termel, mellette viszont tudok játszani az említett játékokkal. De egyre inkább úgy érzem, hogy még halasztom a dolgot, mert túl drága lesz a vége :)

[ Szerkesztve ]

(#34996) DM-Fan válasza FefeeX (#34995) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hangfalakból (5.1-ből is akár) is nagyon jó vételeket ki lehet fogni (akár újonnan is) 150-200 eFt között (eredeti áron verhetik a fél milliót is - én is így fogtam ki egy nagyon jó összeállítást egy kifutó szériás brit szettből újonnan, a tudásához képest nevetséges áron), de ha a használt is szóba jöhet, akkor meg aztán igen nagy távlatok nyílnak meg.

A különbség a DTS-HD, meg a sima Dolby Digital között? Hááát, elég nagy! Nem lépnék vissza a nem-HD hangokra, ha nem muszáj. Persze, azok is tudnak szépen szólni, csak nem mindegy, hogy 384 Kbit/s (esetleg jó esetben 640 Kbit/s), vagy mondjuk 3,5 Mbit/s jut a 6 csatornára. Nagyon nem, pláne, ha a sugárzóidon hallatszik is a különbség.

A jelenlegi Popcorn-ok/Dune-k még nem tudják a 3DBD-ISO-t, a most jövők már igen!

A PS3, mint BD lejátszó tényleg akkor ajánlható, ha elsődlegesen játékra szeretnél konzolt, de évi pár BD beesik és azt meg szeretnéd nézni. Komoly filmezésre viszont alkalmatlan a fent ismertetett dolgok miatt.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34997) FefeeX válasza DM-Fan (#34996) üzenetére


FefeeX
veterán

Hosszútávon lesz minden (csak az asszony meg ne lássa amit írok, friss házasként jobb a békesség), viszont most, mivel idén veszünk lakást, minél olcsóbból kellene kihozni minél combosabbat. JBL SCS178-am van, nem egy fél millás rendszer, sőt nem is 200ezres, majd legközelebb az is lesz, egyszerre nem lehet mindent kimaxolni :)

(#34998) mrhitoshi válasza DM-Fan (#34994) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Na igen, ezért is írtam, hogy film nézés közben 200W kicsit sok. :D
De ha azt nézzük, hogy egy komolyabb PC akár dupla ennyit is ehet (igaz komolyabb teljesítményt nyújt), hát nem tudom. Nem mondom, hogy keveset fogyasztana a PS3, de szerintem ez szubjektív, hogy kinek mi érné még. :F

PS4

(#34999) DM-Fan válasza mrhitoshi (#34998) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

PC is csak akkor megy 200 W fölött, ha valami komoly játékkal terheled. A mai PC-k már azért elég zöldek, idle-ben erősen visszaesik a teljesítményfelvételük a fejlett CPU-energiagazdálkodásnak köszönhetően, a BD-nézés meg annyira nem terheli meg a rendszert - mondjuk még így is sokszorosa a fogyasztása egy asztali lejátszóéhoz képest. A korai PS3-aknál elég combos értékek szaladgáltak, ez később mérséklődött valamelyest a csíkszélesség csökkenésével.

Mondjuk olyan elvetemült meg nem lennék, hogy PC-ről nyomjam ki a filmet a TV-re, több szempontból is hátrányos a dolog és ebből a fogyasztás csak az egyik.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#35000) perge666


perge666
veterán

Én csak PS3-al nézek filmet itthol!PS3 Media Server laptopon ott figyel!Teszek rá hogy mennyit eszik!Nemrég adtam túl a Panasonic házimozimon/4-5 hónapja/ mert nem volt rajta HDMI kimenet.Nekem nincsenek nagy igényeim,azt nézem amit a Konzol lejátszik!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.