Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33801) DM-Fan válasza Ed Parker (#33800) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, ha egy csöpp józan eszed van, akkor igen. Én magam is az előd A210-et használom. :K

Get Moded!

(#33802) Ed Parker válasza DM-Fan (#33801) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

én jelenleg is azt használom,csak mint érdekesség merült fel bennem,hogy lehet e valamit kezdeni a ps3 "erejével" ?

(#33803) Vladi válasza Ed Parker (#33802) üzenetére


Vladi
nagyúr

Persze, játszani. Vagy bedobod az arab atomenergia programba. :DD
Jóvan béke.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#33804) DM-Fan válasza Ed Parker (#33802) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Van azért jópár játék, ami kihasználja, pl. Uncharted-ek, GT5, GoW-széria, stb. Meg ugye ott a Life With Playstation, ami - ha épp nem használod a géped - segít kutatási adatok feldolgozásában online, kb. mint a Seti a csillagászati adatoknál.

Get Moded!

(#33805) perge666 válasza DM-Fan (#33799) üzenetére


perge666
veterán

Köszönöm a felvilágositást.Tudnál ajánlani valami olcsó és jó lejátszót?Mert akkor még egy okkal több lenne hogy megváljak a PS3-tól.
Nem tudtam hogy ilyen fejlettek ezek a médialejátszók.

(#33806) DM-Fan válasza perge666 (#33805) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Minden attól függ, mennyit szánsz rá! De ne itt OFF-oljunk, nézz át a szakmai topicba, ott elég sok modell szóba kerül a 10 eFt-ostól a 100 eFt-os kategóriáig! Én amúgy egy középkategóriás Popcorn Hour A-210-et használok nagy ritkán, ha épp nem lemezről nézem a tartalmat és mindenre megfelelő, még a BD-ISO-t is viszi menüvel, mindennel - még akár tömörített fájlból is. Számos hálózati funkciója van (Youtube, Picasa, Facebook, Foreca, Torrent, internetrádiók, stb.), a legtöbb hálózati protokollt ismeri (NFS, Samba, FTP, Bonjour, UPnP, stb.). Full passzív, fémházas eszköz, korrekt, háttérvilágításos távirányítóval.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#33807) Ed Parker válasza DM-Fan (#33804) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

a fent említett játékok megvannak,de én a saját célomra használnám fel az erejét,nem arra hogy másnak számoljon:)

(#33808) DM-Fan válasza Ed Parker (#33807) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, ez kb. a korábbi firmware-ekkel futtatható Linux-szal volt utoljára megoldható, anno az amerikai légierő vett is vagy 2000 darab PS3-at és hálózatba kötve számoltattak velük, mintegy szuperszámítógépként. Annyi gépnek együtt már lehet ereje. :K

Csak ugyebár a firmware-frissítésekkel a Sony elvette ezt a lehetőséget, sajnos.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#33809) leslieke válasza perge666 (#33791) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs nagyobb, 2 napos a PS3-am. Már a 4.11 volt rajta.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#33810) perge666 válasza DM-Fan (#33808) üzenetére


perge666
veterán

Köszönöm a segitséget,utánanézek :R

(#33811) Ed Parker válasza DM-Fan (#33808) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

akkor ez van. :((

(#33812) perge666 válasza Ed Parker (#33811) üzenetére


perge666
veterán

Holnap érkezik az új 4.20FW.
Megszünik a 3.55CFW multizás.

(#33813) Ed Parker válasza perge666 (#33812) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Vagyis ez most jó vagy rossz?
Nem tudom mi az amiről írtál.

(#33814) Ocarina válasza Ocarina (#33724) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Journey gyűjtői kiadás, megjelenés, ár.
Nekem tuti vétel, mivel még nem játszottam egyikkel sem. :K

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#33815) r3dsnake válasza DM-Fan (#33808) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ami otthonra volt engedélyezve linux telepítés, teljes mértékben használhatatlan "sebességű". Tehát ez ugyanúgy korlátozva volt (még custom firmware-rel is) az otthoni userek számára. Egyedül úgy tudtam normálisan netezni, hogy remote desktoppal egy win7-es noti futott a házban hálózatban, és a ps3 linuxról vezéreltem. Alapból 2 magot lehet csak használni, és így is durván lassú (percek egy böngésző megnyitása, stb.), a memória pedig nagyon kevés. Bár megadtam neki swapnek a nem használt gpu memóriát és a vinyóról is kapott, de nem sokat segített. Kár, mert van a gépben erő rendesen, csak mókolva se lehet kihozni belőle semmi értelmeset. (Mondjuk a showtime homebrew-val elég komoly teljes értékű médialejátszót lehet belőle faragni, de ez nem a linux alatt fut, hanem xmb-ből indítható)

(#33816) dani3l válasza Ocarina (#33814) üzenetére


dani3l
őstag

Es ha jol latom, meg egy egy honapos PSPlus tagsag is jar hozza. :K Nagyon nyomatjak most ezt a Plusos temat..

(#33817) DM-Fan válasza r3dsnake (#33815) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen, sajnos én is olvastam, hogy a Yellow Dog eléggé korlátozott rendszer volt. Viszont olvastam anno egyedi rendszerekkel próbálkozó egyetemistákról, akik elég komoly potenciált ki tudtak hozni a gépből.

Get Moded!

(#33818) r3dsnake válasza DM-Fan (#33817) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Sima Ubuntu for powerpc-t (11.04) használtam, nem yellow dogot.

Asszem INNEN töltöttem az image fájlokat.

[ Szerkesztve ]

(#33819) DM-Fan válasza r3dsnake (#33818) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én PC-n használok Ubuntu-t (10.04 x64-et), ott meg vagyok elégedve vele. PS3-ra sosem próbáltam feltolni, míg lehetett se.

Get Moded!

(#33820) Siera


Siera
senior tag

Sziasztok!

Igényfelmérés:

Találtam egy magyar elektronikai cuccokkal foglalkozó boltot, ahol beragadt készlet miatt van még néhány (elvileg 3db) 80 gbos Fat PS3 újan,bontatlanul.
Ezeken ugyebár elvileg 3.55 alatti Firmware van.
Gyári Sony garanciával, Uncharteddel, Motorstormmal.

A probléma ott van, hogy kicsit drágák: 80rugót kérnek értük (mert,hogy" két 10ezer forint értékű játékszoftverrel van egybecsomagolva" :DDD ...)

Viszont adtak egy olyan ajánlatot, hogyha mind a 3at elviszem,akkor 75 lenne darabja, bár talán ezt 70re le tudom alkudni.
Tehát keresek még két vállalkozó szellemű egyént, akit érdekelhet egy szép lakkozott 3.55 alatti fwjű bontatlan gép :)

Ha érdekel valakit, annak jelentkezését Privát üzenet formájában várom!

(#33821) r3dsnake válasza Siera (#33820) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Engem érdekelne, de 50e fölött nagyon sok szerintem...

(#33822) Siera válasza r3dsnake (#33821) üzenetére


Siera
senior tag

70 alá szinte tuti, hogy nem mennek.
Nem akarják realizálni a veszteséget. :N

Ez vagy azoknak éri meg, akiknek naggyon bejön a design, vagy akik sokat játszanak olyan játékokkal amik 3.55ön mennek. :U

(#33823) Gebriel


Gebriel
veterán

De kapsz hozzá, két "tíz ezer" forint értékű játékot. :D És az egyik egy bontatlan Uncharted....hmmm......aranyat ér. :DD

[ Szerkesztve ]

(#33824) ldave válasza Siera (#33822) üzenetére


ldave
félisten

Hja, vagy veszel egy új slimet mondjuk 55k körül, és a maradék 20k-n tudsz venni akár 4-5 használt játékot is és akkor nem kell mindenféle fw-k miatt aggódni :)

A Slime draws near! Command?

(#33825) r3dsnake válasza Siera (#33822) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Engem nagyon érdekelne az FW miatt, de azért van egy határ... Új ps3 slim és majdnem 2 évnyi psplus előfizu is ennyire jönne ki. Csak az a fránya PlayTV, hogy nincs hozzá lemezem... Valaki nem tudná honnan tudnék szerezni/kölcsönkérni/akármi? Persze fizetnék is érte, de én már rengeteg helyen kerestem, sikertelenül.

(#33826) Siera válasza ldave (#33824) üzenetére


Siera
senior tag

Van benne valami, de azoknak a Param.SFOján nem tudom módosítani a Remote Play lehetőséget. :D
Bár lehet csak én vagyok olyan elmebeteg, hogy a teraszon akarok Ps3azni nyáron...

(#33827) r3dsnake válasza Siera (#33826) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem olyan nagy élmény a hiányzó L2, L3, stb gombok miatt.

(#33828) Siera


Siera
senior tag

Elhiszem, bár nem MAG klán meccset akarnék tolni ,hanem inkább autós, gow, nomeg hack'n'slash Rpgket...
Ha valaminek komolyabban neki kell ülni,akkor nyilván marad a joy, meg a monitor. :DD

(#33829) mrhitoshi válasza perge666 (#33812) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Firmware Update 4.20 Is Here

Nem sok mindent hozott. :U

PS4

(#33830) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Ilyen nincs, nem hiszem el... Holnap adtam volna el a ps3-at, mentegettem volna le a cuccokat, újraindítom. Előtte pirosképernyő, utána nincs kép. Most komolyan ez mi a fene??

(#33831) supercow válasza r3dsnake (#33825) üzenetére


supercow
őstag

PS3 PlayTV tunerrel mindennel ebay-ről 15e ft körül jön ki angoloktól, ha tényleg ennyire kell. Pl innen.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#33832) supercow válasza r3dsnake (#33830) üzenetére


supercow
őstag

a Sony-s fórumok szerint ha szerencséd van akkor HDD hiba. Ha nem, akkor hardveres gond, amit csak a Sony tud javítani vagy gépcsere. Esetleg Safe módban USB-ről úrateszed a fw-t.

1.) Bad firmware! You will need to reinstall it.
2.) Bad hard drive! The HDD went completely dead or the portion that the OS uses went bad.
3.) A part of the CPU or RAM isn't working properly. For example, one of the 8 cores in the Cell processor might have died.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#33833) r3dsnake válasza supercow (#33832) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi, de ha nincs képernyő hogy tudnám újratenni az fw-t? Van olyan mód, hogyha beteszek egy pendrive-ot fw-vel, akkor újrahúzza magát?

Vagy esetleg van mód legalább pc-vel a ps3 vinyóját felismertetni valahogy? Hogy a mentések meglegyenek...

[ Szerkesztve ]

(#33834) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Sikerült factory módba tenni és újraflashelni. Minden mentésem elveszett, de legalább él gép...

(#33835) r3dsnake válasza supercow (#33831) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Van playtv-m csak lemezem nincs hozzá. CFW-vel még megoldottam, de gyári fw-vel nem tudnám lemez nélkül. Csak ezért nem szívesen adnék ki 15ezret.

(#33836) Vladi válasza Gebriel (#33823) üzenetére


Vladi
nagyúr

nahát nem véletlenül ajánlgatják egy bizonyos firmwarrel. Ezt tudja az eladó is. lesz rá vevő 75-ért is. :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#33837) Ed Parker válasza Vladi (#33836) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Egyébként azon csodálkozom,hogy a magyar amekkora móker,hogy nem épült eddig erre egy iparág,mint a km óra tekerésre? :U
Régi szoft kell? 10000 :D

(#33838) Siera


Siera
senior tag

Nem, ez egy hozzá nem értő bolt, ami szerintem kb akkor kezdte el forgalmazni 80ért a gépet, amikor már 60ért hozzájutottál normális helyen.
Kis bolt MM árakkal...

A "veszteséget" meg nem akarják realizálni.

/e: PS2őt is árulnak harmincötezeré' :D

[ Szerkesztve ]

(#33839) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Sports Champions-höz DLC-ket csak én nem találom a UK és a magyar store-ban? Az USA store-ban megvan, de az az itteni lemezhez tudtommal nem jó...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#33840) PhoenixK válasza PhoenixK (#33839) üzenetére


PhoenixK
őstag

Hmmm... PSN-elmezavar lehet, mert a UK store-on most ott van megint - igaz csak egy a háromból.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#33841) Ed Parker válasza Vladi (#33836) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Van egyébként egy bizonyos funkcion kívül bármi előnye a régi szoftnak?

(#33842) perge666


perge666
veterán

Csak tudnak ezek a srácok.
Az egyik olasz oldalON bukkant fel az új módszer, amivel elérhető a PSN 3.55-ön az új 4.20-as FW ellenére.

A program csak a Rebug egy klónja, szóval valószínűleg ők is kifognak adni egy újabb verziót.
4.11-re vagy 4.20-ra is kitalálhatnának már valamit.

(#33843) r3dsnake válasza perge666 (#33842) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

4.11-es fw idején is ment a 3.55-ön a psn. kaptam is szép rsodot uninstallkor.

(#33844) perge666 válasza r3dsnake (#33843) üzenetére


perge666
veterán

Igen ment,de csak az utóbbi 2 hétben.Csak írták hogyha újabb fw jön ki akkor nem lehet majd újból hekkelt gépeken PSN-ezni,de megoldották.

(#33845) supercow válasza perge666 (#33842) üzenetére


supercow
őstag

Melyik részét nem vagy képes megérteni annak a mondatnak, hogy "NO WAREZ (Semmilyen formában)!" ?

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#33846) perge666 válasza supercow (#33845) üzenetére


perge666
veterán

Bocsi

(#33847) r3dsnake válasza supercow (#33845) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Melyik része volt ennek warez? Az iphone topicban is engedélyezve van a jailbreak téma, mert az NEM =WAREZ. Különben is PSN hozzáféréssel pont hogy lehetőséged van vásárolni és legális úton beszerezni a játékokat. Én is csak azért nem frissítettem, mert többet ér a 3.55-ös gép, mint az afölötti fw-s.

(#33848) perge666


perge666
veterán

UP! :DD

(#33849) perge666 válasza r3dsnake (#33847) üzenetére


perge666
veterán

UP! :C

(#33850) supercow válasza r3dsnake (#33847) üzenetére


supercow
őstag

Mindenki tudja mire kell a 3.55 fw, amióta nincs otheros azt sem mondhatod hogy a szabad szoftver meg linux blabla.
Egyrészt az illető elnézést is kért a dologért (vagyis elismerte a szándékot), másrészt a komment nem is neked szólt. :U
iphone nem = ps3.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.