Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34751) dvd_R+ válasza Herczi (#34750) üzenetére


dvd_R+
őstag

:D

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#34752) #79125504 válasza Herczi (#34750) üzenetére


#79125504
törölt tag

:DDD :DDD hatalmas

(#34753) Gebriel válasza Herczi (#34750) üzenetére


Gebriel
veterán

:DD

(#34754) james001 válasza dvd_R+ (#34742) üzenetére


james001
veterán

De egyébként hogy keletkezett ez a repedés?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#34755) dvd_R+ válasza james001 (#34754) üzenetére


dvd_R+
őstag

na ez a jo kérdés nem tudom reggel kivettem a lemezt mikor nem indult és már ott volt

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#34756) dvd_R+ válasza james001 (#34754) üzenetére


dvd_R+
őstag

na ez a jo kérdés nem tudom reggel kivettem a lemezt mikor nem indult és már ott volt

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#34757) james001 válasza dvd_R+ (#34755) üzenetére


james001
veterán

:Y
Akkor neked vmi "gonosz" Ps3-ad lehet,miközben aludtál kezeket növesztett és tönkretette a diszket ;]

De amúgy meg szerencséd hogy amikor a gépedben volt akkor nem tört el teljesen a lemez,mert akkor a gép is mehetett volna szervizbe.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#34758) dvd_R+ válasza james001 (#34757) üzenetére


dvd_R+
őstag

de most vicces félre téve nem volt rajta semmien sérülés reggelre meg ott lett ..

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#34759) Gebriel válasza Herczi (#34750) üzenetére


Gebriel
veterán

Meg is nézem most, köszi a vasárnapi film ajánlást. :))

(#34760) james001 válasza Gebriel (#34759) üzenetére


james001
veterán

Még mindig hétfő van :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#34761) v!ct0y válasza Herczi (#34750) üzenetére


v!ct0y
veterán

:DDD

(#34762) Gebriel válasza james001 (#34760) üzenetére


Gebriel
veterán

Jah tényleg. :B :DDD

(#34763) Herczi válasza Gebriel (#34759) üzenetére


Herczi
senior tag

Szinte minden jelenet klasszikus, sőt azon kevés filmek egyike, ahol a szinkron is odavág, másik két része már nem igazán tetszik mondjuk.

(#34764) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Az normális, hogy az Assassin's Creed (7810 MB) telepítése kb. 10 perce tart és 14 %-nál tart?? :F

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34765) leslieke válasza leslieke (#34764) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Most végzett. Lassúcska vagy én vagyok türelmetlen?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34766) v!ct0y válasza leslieke (#34765) üzenetére


v!ct0y
veterán

Vegyél bele SSd-t :)

(#34767) leslieke válasza v!ct0y (#34766) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi. Más megoldás?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34768) v!ct0y válasza leslieke (#34767) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ki kell várni ez van sajnos.

(#34769) molnarpeter válasza leslieke (#34767) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

WD VelociRaptor.

mp

(#34770) leslieke válasza molnarpeter (#34769) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Garanciás a készülék, ha cserélek HDD-t, akkor az ugrik, nem?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34771) DM-Fan válasza leslieke (#34770) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Benne van a használatiban és az #1. HSZ-ben is, hogy nem érinti a garanciát a HDD-csere! RTFM!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34772) v!ct0y válasza leslieke (#34770) üzenetére


v!ct0y
veterán

De most e miatt ne cserélj HDD-t. Felesleges. HDD vs SSD

(#34773) leslieke válasza v!ct0y (#34772) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem cserélek, inkább várok a telepítésnél. Csak fura volt elsőre a hosszú telepítési idő.

(#34771) DM-Fan Kösz a kioktatást! Te biztos olyan ember vagy, aki minden használati útmutató, garanciális papírt átolvas. Irigylem a ráérő idődet ilyenekre.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34774) DM-Fan válasza leslieke (#34773) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen, el szoktam, pláne mielőtt kérdezek, különösen, ha egy konkrét dolog érdekel. Nem viccből írák. De ha nem is lenne így, akkor legalább a topic összefoglaló HSZ-ét elolvasom (amennyiben van neki - mint pl. ennek is), ahol kérdezek, mert ott többnyire minden hasonlóan alapvető dolog le van írva, azt sem viccből raktuk össze, vagy azért, mert annyi "ráérő időnk" volt. Hogy a fórum alapelveit már ne is említsem. De legközelebb majd legfeljebb ennyit se írok, pláne ha ilyen szépen megköszönöd. Megtalálod te magad is a megoldást.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34775) leslieke válasza DM-Fan (#34774) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem a csere volt az alapprobléma, hanem, hogy mitől lassú a telepítés. Nézd már el nekem, hogy nem rohantam a papírokért vagy 1. hsz-t olvasni. Azóta pótoltam. Átolvasva.

pláne ha ilyen szépen megköszönöd.
Adjon isten, fogadj isten.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34776) DM-Fan válasza leslieke (#34775) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Attól lassú a telepítés, hogy bonyolult tömörítési algoritmussal dolgozik a PS3, plusz azért a hardver sem friss már, minden HDD-install-os játék ilyen. Szignifikáns változás nem lesz sehogy, pár másodpercet nyersz egy percen belül az SSD-vel is, ami meg egy vagyonba kerül. Ha tetszik, ha nem, ennyit tud. Egyszer kell megcsinálni, azt is csak akkor, ha olyan a játék. Kibírható.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#34777) leslieke válasza DM-Fan (#34776) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi az infót. HDD marad, én meg türelmesen kivárom a telepítést.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34778) daninet válasza Herczi (#34750) üzenetére


daninet
veterán

:DDD :DDD

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#34779) MrPG8 válasza csab2 (#34741) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Pontosan úgy működik. Csak letöltöd, felrakod mindkettőt és megy.

(#34780) sasa134


sasa134
addikt

sziasztok,

egy kérdés - gondolom unjátok, de fontos lenne tudnom a választ.
Szóval PS3 vásárlását tervezem, amin nyilván szeretném használni a store-t, illetve online játsszani- Németországban élek, ezért valószínűleg javában német bolti játékokkal fogom nyomni (persze angolul, de ez mindegy). A kérdés: milyen accountot csináljak kezdéskor? Németet? félek ha UK accom lesz, nem fognak menni a gammák multiban..vagy tévedek?

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#34781) MrPG8 válasza sasa134 (#34780) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Menni fog minden, akár UK-vel regelsz akár nem. De szerintem német store elég jó, úgyhogy érdemes oda regisztrálnod, szerintem még bankkártyával is tudsz majd fizetni.
Meg kéne nézni mind a kettőnek a tartalmát. Vásárlás után csinálsz két reget és utána eldöntöd, hogy melyik tetszik jobban. Viszont ha bármelyik storeban vásárolsz, az elérhető lesz például a német accountodban is, tehát semmit nem vesztesz (esetleg ha PS Pluson gondolkozol, akkor annál nem mindegy).

(#34782) sasa134


sasa134
addikt

Köszönöm. Akkor német lesz. Német bankkártyám és számlaszámom van, sztem akkora a német piac, hogy biztosan "életképes" a német store.

Avanti Roma

(#34783) MrPG8 válasza sasa134 (#34782) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Igen, a németek jól meg szokták ezeket a dolgokat oldani. Gyors átfutás után nem rossz a kínálat:
de.playstation.com

(#34784) sasa134 válasza MrPG8 (#34783) üzenetére


sasa134
addikt

Köszönöm a linket!
Utolsó kérdés: a store-ból vett játék lemászik a vinyóra? vagy csak a jog lesz az enyém, hogy játsszak vele és hálóról fog futni?

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#34785) MrPG8 válasza sasa134 (#34784) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Letöltöd és telepíted a vinyóra. Úgy mint egy demot. :)

[ Szerkesztve ]

(#34786) sasa134 válasza MrPG8 (#34785) üzenetére


sasa134
addikt

Akor érdemesebb store-ból vásárolni, hogy kíméljem az olvasófejet , ha jól értem. A lemezek úgyis elhazsnálódnak egy idő után.(persze jó dolog a polcon sorakozó játékok sora)

Avanti Roma

(#34787) MrPG8 válasza sasa134 (#34786) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Szerintem nem érdemes ilyesmivel foglalkozni. Elsősorban szórakozásra veszed, nem pedig arra, hogy ilyesmire figyelj. (Legalábbis szerintem :) ) Van olyan játék, ami csak dobozos verzióban érhető el (vagy úgy sokkal olcsóbb), akkor azzal nem is akarsz majd játszani? Mellesleg meg el is tudod adni, bár azt nem tudom nálad ez mennyire szempont.

[ Szerkesztve ]

(#34788) sasa134 válasza MrPG8 (#34787) üzenetére


sasa134
addikt

Azért sztem ha ezzel mondjuk 30-50%-al kímélem az olvasófejet, az azt jelenti, hogy ennyivel megnövelem a potenciális élettartamát. Nem tudom mennyibe kerülnek a store-os játékok, itt kint használtan (már nézegettem), 10-15Eur közt van egy Uncharted 2-3, 13 Euróért láttam Little Big2-t, Heavy Raint 10-ért stb Szóval sztem ez nem sok..Ha azt veszem, hogy egy 4dl-es sör 3Euró... Mindenesetre köszönöm a véleményt és a tanácsot, sztem 1-2 hét és belépek a ps3 tulajok táborába (ps2 megmarad, nyugdíjazom,bár néha kell majd Guitar Herozni, PC-n meg már nem játsszom)

Avanti Roma

(#34789) MrPG8 válasza sasa134 (#34788) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Ezért mondtam, hogy nem tudom mennyire számítanak ezek a dolgok. De gondolom a használt játékok amiket láttál dobozosak. Általában drágább szokott lenni storeon. Ha azt veszed, hogy megveszel például 10 játékot storeon 1-2ezerrel drágábban akkor már megvan az olvasófejcserére a pénz.
De ez teljesen egyéni döntés, ki mit szeret, stb. Meg már kicsit el is mentünk off-ba. :)

[ Szerkesztve ]

(#34790) perge666 válasza MrPG8 (#34789) üzenetére


perge666
veterán

Ha valakinek van olcsón eladó Joy akkor jelezzen nekem privátban.
Nem baj ha nem rezgős.Hajdú Biharban lenne jó venni,személyes átvétellel!

(#34791) csab2 válasza MrPG8 (#34779) üzenetére


csab2
veterán

Köszönöm!
Érdekes. Akkor ez ilyen kis méretű game.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#34792) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

van olyan játék amihez kell kód, hogy multiba lehessen tolni? :B
vennék használtan,csak most belefutottam az uncharted3-ba,ahol rták,hogy kód van hozá,csak a tulaj nem tudja hogy ellőtték e már...lehet ő is használtan vette már... :U

[ Szerkesztve ]

(#34793) Herczi válasza WhiteWalker (#34792) üzenetére


Herczi
senior tag

(#34794) james001 válasza WhiteWalker (#34792) üzenetére


james001
veterán

Ezért kell boltból venni ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#34795) WhiteWalker válasza james001 (#34794) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

miért fáj ha használtat veszek? :U

(#34796) james001 válasza WhiteWalker (#34795) üzenetére


james001
veterán

Nekem nem fáj,csak trollkodok. :D Én is használtan szoktam venni,csak ugye a k*cs*g Sony azért találta ki ezt az online pass-t hogy ne vegyünk használt játékot olcsón hanem drágán boltból,ha multizni akarunk.
És már olyat is olvastam hogy gondolkodnak az "offline pass-on" is,tehát a single-höz is már kód fog kelleni...

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#34797) WhiteWalker válasza james001 (#34796) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

azt látom,csak nem vasudvarból jöttél? :DDD

jah,kicsit utána olvasgattam,és mintha másfél két éve vezették volna be...mindenestre ebay-ről veszek használt gémet, még ugy is olcsóbb a használt játék ha vennék később online pass-t hozzá,mint nálunk... :U (csak a ps3 exkluzív címek kellenek-gondolok)

Herczi kössz a linket,szemezgetem :R

[ Szerkesztve ]

(#34799) MasterMark válasza Zorc (#34798) üzenetére


MasterMark
titán

Switch Tax

(#34800) tDr1v3r válasza MasterMark (#34799) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Már pihizik. :))

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.